Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Slažem se Vojo sa svim što si napisao...

Realno, trenirati se isplati neko jezgro, okosnicu tima, igrače za koje planiraš da nikad nećeš menjati...

Uprkos raznim komentarima, meni prilično zanimljiva zanimacija, zbog ovoga ću puno više pratiti naše prvenstvo, pošto sam se zadnjih par godina malo distancirao...

Što se tiče nagrada, nisam upućen... A za Makarića kažem pored toga što je dao 2 gola, razvalio kao "menadžer".

Srećno u nastavku!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Jel i u vasim klubovima kasne (imate trenere na spisku,a nemate pare da ih platite) plate? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:Jel i u vasim klubovima kasne (imate trenere na spisku,a nemate pare da ih platite) plate? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kuburim od prvog dana, treba mi dobar rezultat sutra da privučem one Arape što ne preuzeše Njukasl :mrgreen:

Šalu na stranu, sad sam solidno iskoristio te treninge, a pred prvo kolo onako neupućen čim sam se registrovao bacio one zlatne novčiće, a i pare za treninge na boga pitaj kakve gluposti.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by N13 »

https://superliga.rs/vesti/2116-kad-naj ... al-manager" onclick="window.open(this.href);return false;

Makaric dominira i u igrici :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

N13 wrote:https://superliga.rs/vesti/2116-kad-naj ... al-manager

Makaric dominira i u igrici :D
A mogli su coveku dati i neku nagradu,mogu zamisliti kada bi neki igrac premier lige bio prvi (bar jedno kolo) u premier fantasyu sta bi se desilo :) edit: ustvari sad na slici vidim da pise G-SHOCK :cheers:
Vidim bice ovo veseo topic na ovom forumu :mrgreen: steta samo sto nas nema vise u privatnoj ligi. Ovde svi nesto filozofiramo,izvoli brate tamo pa se pokazi :mrgreen:

Ubi me ovaj Sadik,razmazen,nece da trenira :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Vojo, svaka čast za Tufegdžića :lala:

Koliko je bitno pogoditi sa kapitenom, to me nikako ne ide :frown:

Kakva gužva na vrhu :dance2:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote:Vojo, svaka čast za Tufegdžića :lala:

Koliko je bitno pogoditi sa kapitenom, to me nikako ne ide :frown:

Kakva gužva na vrhu :dance2:
Iskreno,ima tu par igraca koje nikad ne bih stavio da igraju,ali jednostavno moram da njima nivelisem bodove u odnosu na konkurenciju,jer ih mnogi imaju.Bilo bi jos zanimljivije da se ogranici iz svakog tima na dva igraca :mrgreen: Ovako stavis 3 iz Zvezde i 3 iz Partizana i to ti je vise od pola tima,i automatski se ubija draz otkrivanja ovih manje poznatih igraca i talenata.

Ali ok,duga je sezona,borimo se.... Sto se Tufegdzica tice,zao mi je sto za hettrik nema bonus bodova za strelca jer ipak je jedna vrsta umetnosti dati 3 gola na jednom mecu,ali sta da se radi.

a stvarno,nisam ni gledao tabelu VELIKA GUZVA.... tako ti je to kad je prvenstvo regularno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Jeste li se spremili za sutrasnje kolo? :mrgreen:
Kod mene velika nestasica love u timu... i moj trener vodi meceve u sorcu,al ne sto tako hoce nego nemamo para :mrgreen:
Sadik se 6x onesvescivao na treninzima,ocekujem da proradi tek za 6-7 meseci... u drugoj ligi Francuske :mrgreen:
Inace,prvenstvo (stvarno) nam je ove sezone podeljeno na par dobrih ekipa i vise parova losih ekipa.... Malo ce tu biti neizvesnih utakmca tokom sezone
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Ja vodim ekipu u speedo gaćama, tako mi je najprijatnije, a ni para nema ni za treninge :D

Sadika sam oterao posle prvog kola. Bolje Đuro Zec u timu, nego Sadik na ogradi sa mobilnim :D

Gledam sad moj izbor, samo 2 naša imam među 17 igrača, a npr 3 iz Lučana, nadam se da ću se zbog naših kajati :mafia:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote: Gledam sad moj izbor, samo 2 naša imam među 17 igrača, a npr 3 iz Lučana, nadam se da ću se zbog naših kajati :mafia:
Ja u proslom kolu raspustio sve nase,sem (nadam se da Turija ne prati ovaj topic :mrgreen: ) Simica :)
A Sadika sad ne smem oterati (ako pogledas broj zvezdica bice ti jasno) :mrgreen:
Blago tebi pa imas 17 igraca,ja jedva trojicu na klupi vodim,tako sam smanjio troskove hotela i jagnjetine :mrgreen:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote: a npr 3 iz Lučana,
Isplatice ti se itekako Jovanovic vec u prvom... Ja prva dva kola Katanica u spic,danas na klupu on ga da :mrgreen:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Nezahvalno je i teško... Treniraš nekog, on ništa ne igra, nisi pametan da li da ga menjaš ili ne... Meni je to sve interesantno baš zbog toga...

Lazar Jovanović 2 komada, a i Đuro Zec strelac, rekoh ti ja :D

Tako sad Silađi neće dati gol čim je kod mene u timu, još kapiten pored Đure Zeca...

Samo nek se Čović i kompanija raspucaju, lako ćemo za ostale :dance2:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ja stavim Spiridonovica samo zato sto ga svi imaju (briljirao u prva dva kola) pa da mi ne pobegnu,a ne znam ni kako lik izgleda... i on sad zamenjen na poluvremenu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemam nasih,al mislim da ce ovo biti Miljanovo vece
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:Ja stavim Spiridonovica samo zato sto ga svi imaju (briljirao u prva dva kola) pa da mi ne pobegnu,a ne znam ni kako lik izgleda... i on sad zamenjen na poluvremenu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemam nasih,al mislim da ce ovo biti Miljanovo vece
Isto ne znam kako Spiridonović izgleda, prošlo kolo mi doneo bodove... Potrefio sam sa Jovanovićem, ali sam npr zamrznuo Docića kog treniram od početka. Izgledao mi u ns nekako umorno, on večeras za poluvreme 2 komada...

Biće jagnjetine, zahvali Sadiku :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote: Biće jagnjetine, zahvali Sadiku :cheers:
Ne razumem ovo sad bas najbolje.... Sad da ima negde da se uplati da ce Kajevic dati gol za Cuku isao bih uplatiti,jer veceras koga god si stavio dosao,pa cak i Sanicanin drugu za redom :mrgreen: Svaka cast,odlican si ovo kolo,mene samo moze zadrzati u igri ako bi Sadik dao jos jedan (ako ga Savo ne zameni pre 60.minuta),kazem zadrzati,da bar sacuvam trenutnu poziciju broj 180.,mada lose mi je ovo kolo skroz.
Nislije prime gol u zadnjem minutu,a imao njihovog iz odbrane i tako neke gluposti....
Image
Post Reply