Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by ssnigd »

RMS je neozbiljan. Posle 6-7 kola ti ovako nesto zapocinjes... Bolje da su lepo sacekali zimu, nego ovako okrnjeno sve.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Duplof »

Ne znam gde bih ovo postavio, valjda može ovde.
Naišao sam na jedan zanimljiv kviz, u pitanju su svi Vošini rivali kroz istoriju! Imate pomoć u vidu zemlje odakle je klub (očigledno se računaju današnje teritorije) i najbolji rezultat koji je Voša ostvarila protiv pomenute ekipe. Ko želi da se zabavi malo, izvol'te :)


EDIT: Bolje uđite na sajt Sporcle, i u pretrazi kucajte 'All teams vs FK Vojvodina Novi Sad'.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by N13 »

Blizi se pauza, SP, kontam i mrtvilo na forumu.
Igra li neko Fifa World Cup Fantasy? Da se makar necim zanimamo? :mrgreen:

Image
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Duplof »

N13 wrote: Fri Nov 11, 2022 1:19 pm Blizi se pauza, SP, kontam i mrtvilo na forumu.
Igra li neko Fifa World Cup Fantasy? Da se makar necim zanimamo? :mrgreen:

Image
Mogao bi se fantasy odigrati malo, ali želim mirnije malo da pratim utakmice, i ovako će biti stresno :D Da li će biti posebno topic za SP, bilo bi zanimljivo?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by slanobarac »

N13 wrote: Fri Nov 11, 2022 1:19 pm Blizi se pauza, SP, kontam i mrtvilo na forumu.
Igra li neko Fifa World Cup Fantasy? Da se makar necim zanimamo? :mrgreen:

Image
Ja sam sastavio tim a ako ima još ko sa foruma mogli bi napraviti ligu. Pobednik da dobije pravo da psuje neograničeno(upravu, Trenera, igrače, navijače....) :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Red Marquis »

Nisu sredili, ništa updejt.
Evo ti slanobarac recimo imaš Cilessena a on nije ni pozvan. Tu je i Nkunku koji je otkazao. Pa Renato Sanches...to su samo par random igrača koje primetih da su uvrstili a nema ih.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by slanobarac »

To nije moj tim ali svejedno u pravu si. I kod nas fali Pavlović. Treba uzeti igrače koji igraju a ostalo je još manje od 4 dana.Ima i jedna dobra app i zove se "mon petit prono". Probajte, zanimljivo je.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

slanobarac wrote: Wed Nov 16, 2022 6:39 pm Ja sam sastavio tim a ako ima još ko sa foruma mogli bi napraviti ligu.
Imamo ligu na domacem fudbalu,pa kao da je nemamo niko vise nije aktivan :(
Last edited by Voja on Wed Nov 16, 2022 10:45 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by N13 »

Red Marquis wrote: Wed Nov 16, 2022 8:31 pm Nisu sredili, ništa updejt.
Evo ti slanobarac recimo imaš Cilessena a on nije ni pozvan. Tu je i Nkunku koji je otkazao. Pa Renato Sanches...to su samo par random igrača koje primetih da su uvrstili a nema ih.
Stoji tamo obavestenje da spisak igraca nije konacan, da ce nakon predaje zvanicnih spiskova biti update.
Kada bude update sredicu tim :D

Voja wrote: Wed Nov 16, 2022 10:30 pm Imamo ligu na domacem fudbalu,pa kao d aje nemamo niko vise nije aktivan :(
Istina... svaki put zapocnem fantasy neki (Premier liga, LS, nasa liga...), i budem u fazonu, ovog puta cu igrati redovno, pratiti, praviti transfere... ali dosadi.
SP je ipak turnir, traje mesec dana, kontam da se to moze lepo igrati od pocetka do kraja :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ne znam,ja cepam RM godinama,i uzivam uz nas fudbal i ljude koji igraju RM.Da nije RMa,90% nasih utakmica bih manje gledao
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by CRD FCV »

Некакав тим је састављен, дајте ту лигу да га меримо
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by slanobarac »

DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Saki
Posts: 44
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Saki »

Listam malo po forumu, pa nadjem i ovu temu, ako neko zna da li postoji fanstasy možda za našu ligu? Ukoliko postoji, mogli bi napraviti neku našu ligu, pa da vidimo ko je najbolji :mrgreen:
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Saki wrote: Thu Jan 18, 2024 11:42 pm Listam malo po forumu, pa nadjem i ovu temu, ako neko zna da li postoji fanstasy možda za našu ligu? Ukoliko postoji, mogli bi napraviti neku našu ligu, pa da vidimo ko je najbolji :mrgreen:
Kasno Saki na Kosovo stiže...
Bio je nekad, sad je već davna prošlost, možda može @Voja koju reč o tome da ti kaže kad bude raspoložen
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Saki
Posts: 44
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Saki »

milancl wrote: Thu Jan 18, 2024 11:53 pm
Saki wrote: Thu Jan 18, 2024 11:42 pm Listam malo po forumu, pa nadjem i ovu temu, ako neko zna da li postoji fanstasy možda za našu ligu? Ukoliko postoji, mogli bi napraviti neku našu ligu, pa da vidimo ko je najbolji :mrgreen:
Kasno Saki na Kosovo stiže...
Bio je nekad, sad je već davna prošlost, možda može @Voja koju reč o tome da ti kaže kad bude raspoložen
Ih, nema veze, nadam se da će biti opet nekad u budućnosti
Post Reply