Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:
milancl wrote: Biće jagnjetine, zahvali Sadiku :cheers:
Ne razumem ovo sad bas najbolje.... Sad da ima negde da se uplati da ce Kajevic dati gol za Cuku isao bih uplatiti,jer veceras koga god si stavio dosao,pa cak i Sanicanin drugu za redom :mrgreen: Svaka cast,odlican si ovo kolo,mene samo moze zadrzati u igri ako bi Sadik dao jos jedan (ako ga Savo ne zameni pre 60.minuta),kazem zadrzati,da bar sacuvam trenutnu poziciju broj 180.,mada lose mi je ovo kolo skroz.
Nislije prime gol u zadnjem minutu,a imao njihovog iz odbrane i tako neke gluposti....
Pisao si da si smanjio troškove hotela i jagnjetine jer vodiš trojicu samo rezervi... :D sad Sadik 2 komada, biće bar za jagnjetinu, na to sam mislio...

Eh samo da nisam Docića zamrznuo, bio bi to vrh tim... I meni je TSC dobio gol, imam trojicu odande, ali ne treba biti proklet...

Pozicija 180 uopšte nije loša, mnogo igrača ima, nismo naivni za sada :cheers:

Edit: sad vidim da nije Silađi dao gol nego Duronjić, promenili su, kapiteni me ubiše... Sledeće kolo mi javi koga da stavim za kapitena, molim te :lala:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ej nije nam Siladji dao gol :mrgreen: Ovo kolo sam ocaj.Da ne bi Sadika,horor... nislija mi se povredi u 20.minutu,drugog zamene u 46.,ovog iz Zvezde isto,verovao sam da Radnik moze do gola u Krusevcu pa ostavih Makarica,al ga dao drugi igrac.... bice bolje sledeci put :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote:Sledeće kolo mi javi koga da stavim za kapitena, molim te :lala:
:mrgreen: Sta ima da ti javljam!? U mom tim vlada profesionalizam,nema tu menjanja trake.Jedan je kapiten i samo u slucaju nekog extrema traka moze promeniti vlasnika. Kapitena shvati samo kao bonus.Meni je draze bilo proslo kolo kada mi je ceo tim funkcionisao kao sat,nego ovo kada je Sadik doneo vise bodova nego svi ostali.Gledam da uzivam u igri,da zapazam neke nove igrace,njihove ucinke
i taaako....

Bio si fenomenalan ovo kolo,i mislio sam da ces se momacki odlepiti na tabeli od mene,ali tu smo negde :wink:
Zanimljivo je da sam 9.od svih Vosinih navijaca,a 158.ukupno.... sto znaci da je u prvih 158 igraca na tabeli samo 9 iz Vose. :roll:
Mozemo mi to i moramo bolje :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote:...
Nego zaledjeni... ustvari kog trenera zovu Ledeni!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vidim da svasta nesto cackas,pa da te pitam,kako funkcionisu IZMENE UZIVO? Pise da imam svako kolo 3x,jel to oni daju sva 3x ili oni daju jednu izmenu,imam pravo na tri,ali ostale dve moram da kupim!? Ili Svako kolo UVEK imam PRAVO na 3 izmene i uvek sve 3 imam na rapolaganju!?Ako ti mene bilo sta ovde razumes!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:
milancl wrote:...
Nego zaledjeni... ustvari kog trenera zovu Ledeni!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vidim da svasta nesto cackas,pa da te pitam,kako funkcionisu IZMENE UZIVO? Pise da imam svako kolo 3x,jel to oni daju sva 3x ili oni daju jednu izmenu,imam pravo na tri,ali ostale dve moram da kupim!? Ili Svako kolo UVEK imam PRAVO na 3 izmene i uvek sve 3 imam na rapolaganju!?Ako ti mene bilo sta ovde razumes!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nema me ove nedelje, posao me uništio, ali ne dam se... Zato zaleđujem, nemam vremena ni za šta... Bolje "ledeni" nego "limeni" :D

Iskren da ti budem ne znam... Što se tiče zaleđivanja piše 3 preostalo, i 100% je 3 po kolu. Verujem da je tako i sa izmenama uživo, prilično sam siguran. Ali ni kod babe nema džabe... Mislim da se sve to plaća u zlatnicima... Tj znam da se zaleđivanje tako plaća, verujem da je ista fora... Možeš da probaš, sigurno izađe obaveštenje koliko košta zlatnika i tek onda imaš opciju da odbiješ ili prihvatiš...

Ja čak ni ne kontam te izmene, tu bukvalno menjaš igrače samo iz svog izabranog tima ili možeš nekog otpustiti a kupiti drugog pod uslovom da njegov klub još nije igrao? Ako ti mene išta razumeš :D

A kod tebe puna klupa čoveče... :mafia: srećno
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote: Ja čak ni ne kontam te izmene, tu bukvalno menjaš igrače samo iz svog izabranog tima ili možeš nekog otpustiti a kupiti drugog pod uslovom da njegov klub još nije igrao? Ako ti mene išta razumeš :D
Ma vidi,zajebano je kad se ovako igraju mecevi u 3 dana. I stavis recimo nekog jeftinog u prvu postavu,i recimo u nedelju pred mec saznas da on nece ni igrati,onda povuces nekog rezervistu sa klupe,al je fora sto rezervista mora biti jeftiniji od startera,a meni starteri najjaftiniji moguci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pa sam mislio da ubacim ove skupe do pred mec,a onda izvrsim izmene ako jeftini nastupaju :mrgreen: Ali nema veze,idem odmah ove lose u prvih 11 pa sta bude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
milancl wrote:A kod tebe puna klupa čoveče... :mafia: srećno
Viris,viris... :mrgreen: Kontam da imam najjacu (po trzisnoj vrednosti) klupu u Srbiji :mrgreen:
Ma,ne obracaj paznju na mene,oduvek sam bio specifican i sa cudnim rezonima.SRECNO i tebi i svim navijacima Vose!!! :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ovo kolo sam sebe pobedih... los izbor igraca za prvih 11,dok rezervisti briljirali,ali izgubih 50% bodova :roll:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ocajno kolo za moju ekipu :roll:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:Ocajno kolo za moju ekipu :roll:
Moja ekipa iz prošlog kola je definicija očajne ekipe :frown:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Bogme vodeci su vec polako ostvarili opipljivu razliku... A ovo pravo nasih trenera na 5 izmena na utakmici me ubi :mrgreen:

I jesi li primetio samo se nas dva raspisali,a ostali profesionalizam do srzi,cute i heftaju bodove :|
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:Bogme vodeci su vec polako ostvarili opipljivu razliku... A ovo pravo nasih trenera na 5 izmena na utakmici me ubi :mrgreen:

I jesi li primetio samo se nas dva raspisali,a ostali profesionalizam do srzi,cute i heftaju bodove :|
Dugo je prvenstvo, baš baš dugo, tiha voda breg roni :mafia:

Jedan het-trik Đure Z. kad ga stavim za kapitena, pa da vidimo ko hefta bodove :D

Šalu na stranu, jel se bodoju polusezone posebno ili celo prvenstvo zajedno?
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote:Šalu na stranu, jel se bodoju polusezone posebno ili celo prvenstvo zajedno?
Nasao si koga ces pitati :mrgreen: Pa logicno je da se boduje cela sezona,ali da imas i jesenjeg prvaka,zar ne!?
Meni Sadik ne prestaje sa treninzima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ubode i milanci kapitena :cheers:
4 kola forsiram Katanica,i trenirao ga,na dva bonus boda za gol ali vise nisam imao strpljenja,iako mi se dopada kako igra... i on ga ubaci ni manje ni vise vec u Senti :mrgreen: Koliko treba imati znanja toliko treba i srece
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:Ubode i milanci kapitena :cheers:
4 kola forsiram Katanica,i trenirao ga,na dva bonus boda za gol ali vise nisam imao strpljenja,iako mi se dopada kako igra... i on ga ubaci ni manje ni vise vec u Senti :mrgreen: Koliko treba imati znanja toliko treba i srece
Nakukao sam za kapitena... I to u zadnji čas skinem Silađiju traku, sve čekam da proradi... A čovek mi je inače strašno antipatičan... Kud sam ga i trenirao... Vidim sledeće kolo igraju sa crvenima... Biće rezova u ekipi... :D

A za Katanića nemam komentar, znam da ti je sve vreme bio u postavi, šokirao sam se kad videh da je "ispario"...

Treba dosta sreće, meni Docić bio zaleđen 2 kola koja je odvalio... Meni lično dosta ti treninzi remete koncepciju... Bude mi žao nekog da izbacim iz tima koga sam trenirao... Opet kažem, lepa zabava...

P. S. Sadikova 2 gola ti sve nadoknađuju, ono je bolesno šta radiš čoveku, skapaće od treninga :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote: A za Katanića nemam komentar, znam da ti je sve vreme bio u postavi, šokirao sam se kad videh da je "ispario"...

Treba dosta sreće, meni Docić bio zaleđen 2 kola koja je odvalio... Meni lično dosta ti treninzi remete koncepciju... Bude mi žao nekog da izbacim iz tima koga sam trenirao... Opet kažem, lepa zabava...

P. S. Sadikova 2 gola ti sve nadoknađuju, ono je bolesno šta radiš čoveku, skapaće od treninga :cheers:
Da krenem od zadnje recenice, nije bitno da li ce Sadik dati gol,dva ili nijedan.On nije moj proizvod,on mi je samo balansero u ekipi.U TIP novostima sam sam prvi put igrao nesto na fazon fantasia (ZLATNI TIM 2006.godine,Svetsko prvenstvo) i imao svog aduta,svoje otkrovenje koje nije imalo ni 1% od tadasnjih mislim 11000 igraca.Bio je to Miroslav Klose,koji je na debiu odmah dao 4 gola i doneo mi brdo poena. Iz tog takmicenja sam izvukao klima uredjaj :mrgreen: Posle sam na mozzartu (fantazi nasa liga) uspeo da od preko 10 000 igraca budem medju nagradjenim i dokopam se vrednog poklona :D A tu mi je glavni adut i otkrovenje bio Adam Marusic iz Vozdovca kojeg isto gotovo niko nije imao,i jedno od odlucujucih kola uhvatim het trik Trujica za Napredak :D,za koga mislim da ga nije imalo 5 igraca u svom timu. Ali sve te igre su bile zasnovane na istom timu uz minimalne izmene.Ovde u ovom menadzeru da su ograniceni transferi izmedju dva kola Katanic bi mi 1000% bio i danas u timu,al me povuklo to pravo na neogranicen broj izmena i jbg.... Za ovu sezonu Katanic je trebalo da bude moje otkrovenje,moj adut,al jbg,sad se sve menja.... i to je ono sto me jako iznerviralo. U ovom menadzeru het trik nije nista posebno,i nije nenadoknadiv gubitak jer igrac ne dobija nikakav bonus vec se tretira kao neko ko je i u celoj sezoni dao 3 gola,ali kazem taj psiho efekat "ubija" :D
Sadika ima da teram do maksimuma,samo da bude priliva sredstava... :D Inace naleteh na jedan tim mislim da je medju prvih 5 u Vosinim navijacima gde cini mi se postoje minimum 3 igraca sa 5 zvezdica vec :mrgreen:

Moj ti je savet,mani se zaledjivanja,samo se nerviras jos vise :D Sad sam gledao izvestaj iz Sente Katanic je komotno bar jos dva mogao dati :D :D :D Da je zaledjen tek bi me onda bolelo :D
Image
Post Reply