Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by kej »

Čist penaltik, zar ne? :D I je l' to najbolji igrači Ofk-e opet nisu bili u formi pa Kiza izveo decu da igraju..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

A na kraju tekme Kiza, nadaleko čuven po svom smrknutom izrazu lica, ovog puta uz nekarakterističan širok osmeh od uva da uva rukuje se i grli sa Sa Pintom. Delovali su kao dvojica ljudi zadovoljnih posle dobro odrađenog posla. Ili se možda ljudi gotive zbog sličnog stajlinga. De dajte taj penal kad izađe na tjubu, da se smejemo još malo...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by shecky »

Iskreno ako ovu izdrkanu kurtonsku zvezdu ne pobedimo treba igraci i ceo klub javno svim navijacima Vose da popuse kurcine na sred terena!!!
Kakva je ovo SRAMOTA jebem ti fudbal i mene koji ne mogu bez njega!!! mrssssssssssssss
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Casual »

ОФК Београд је вечерас у стартној постави имао 5 веома млада фудбалера: Саша Здјелар (1995), Миљан Шкрбић (1995), Петар Голубовић (1994), Марко Павловски (1994), Александар Јешић (1994)
Deca 94 i 95 godiste su ih nadigrali, ocajna zvezda.
Volem Vošu!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Red Marquis »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=713056" onclick="window.open(this.href);return false;

"Tako će Voždovac i Metalac najverovatnije voditi bitku za mesto u baražu za plasman u Superligu protiv 14. tima JSL."

Ja prvi put čujem za ovaj baraž??? Jel to b92 lupeta po običaju, ili je neko novo pravilo od pre 3 dana niklo?
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by the Gari »

Ne znam, al' sudeći po rivalima, očekujem atomski fudbal! :mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by kej »

Red Marquis wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=713056

"Tako će Voždovac i Metalac najverovatnije voditi bitku za mesto u baražu za plasman u Superligu protiv 14. tima JSL."

Ja prvi put čujem za ovaj baraž??? Jel to b92 lupeta po običaju, ili je neko novo pravilo od pre 3 dana niklo?
Stvarno, kakav sad baraž? Bio sam ubeđen da ovo stupa na snagu tek od sledeće sezone. Ne bi me čudilo da su lupili glupost, sve je moguće sa našim sportskim novinarstvom. Ako je ipak tačno, mogli su da pomenu i da Slana bara ulazi u tu bitku za treće mesto pošto ima tri boda manje od ova dva kluba, ali i utakmicu manje. Mada, možda Proleter nema tu ambiciju, isto kao što je Novi Sad godinama nije imao. Inače, išao sam da gledam prošle nedelje Proleter kad su dobili Timok 5-2, mali Ivanić im je glavni igrač i treba ga pod hitno vraćati sa pozajmice.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Ne bih da ova tema sad preraste u neku siru raspravu posto smo vec polemisali o tome, ali sad bas razmisljam kolika je u stvari greska bila usmeravanje svih snaga na trofej kupa. Ne zato sto ga nismo uzeli vec zato sto da nismo izgubili samo neke od bodova koje smo izgubili mi bismo realno i dalje bili u trci za titulom!! A ta dva pehara ne mogu ni da se porede!! Najvise bih voleo da kup sledece godine i ne gledam jer bih voleo da ispadnemo u prvom kolu istog tog takmicenja.

Jer gledam sad, mi imamo 10 bodova manje od ciganstura, ako dobijemo ovu tekmu imacemo 7 manje. Da smo samo pobedili ofku i hajduke sad bismo imali jos 5 vise, dakle samo 2 manje od zvezde i 4 od partizana. A to smo realno mogli da uradimo nego smo samo ponavljali to kup kup... kao kreteni. JEBAO NAS KUP USRANI!
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

laki wrote:Jer gledam sad, mi imamo 10 bodova manje od ciganstura, ako dobijemo ovu tekmu imacemo 7 manje. Da smo samo pobedili ofku i hajduke sad bismo imali jos 5 vise, dakle samo 2 manje od zvezde i 4 od partizana. A to smo realno mogli da uradimo nego smo samo ponavljali to kup kup... kao kreteni. JEBAO NAS KUP USRANI!
Kup je nasem vajnom Pres'jedniku samo alibi za netalasanje i nemesanje u predodredjeni poredak snaga u domacem fudbalu. Njemu "vecito treci" savrseno odgovara, on niti zeli niti pokusava da uradi nesto vise od toga. Taman posla da se zameri nekom pa da se aktivira neka nedajboze tuzba. Nikad necemo napasti titulu, ne zato sto nam ne daju (a ne daju nam) nego zato sto u klubu jednostavno ne postoji volja za to. I zato se mi stalno "fokusiramo na kup" i prospemo taman dovoljno bodova da ne mozemo da konkurisemo za titulu pa sve i da deknemo oba blizanca i kuci i na strani.

A j**e mu se zivo i za kup, ono ako nas bas usere da ga uzmemo super, ako izduvamo on se zbog toga nesto jako nece nasekirati, napise neko saopstenje u kome okrivinekog drugog i to je to.

Pri tome i blizancima super odgovara jedan takav klub kao mi, koji ih realno ne ugrozava na tabeli a sa kojim se kao kolju na terenu i ponekad cak i izgube, da mogu da kazu kako eto prvenstvo nije unapred namesteno i da je "svake godine sve regularnije"...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by shecky »

Vrlo moguc scenario.. elem ako nista zbog ovakvih pajsera bi mi bilo drago da pobedimo zvezdu ..tj toliko mi je nebitna ta utakmica da cak i ne navijam da pobedimo nego oni da izgube.

zbog ovakvih pajsera .. jedan ciganski moron sa jednog foruma

Au kakvo vece, au kakva emocija, ono stvarno niko nema... Mi smo ti koji smo dali taj jebeni gol, a ovi dole da se malo zapitaju da li zele titulu isto kao i mi. ZVEZDA!!!

..boze me sacuvaj kakvih govana ima medju ljudima
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

S Radničkim u subotu u 17.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by milancl »

Što se tiče glasina kako ćemo pustiti crvenima zadnje kolo ako im bude trebalo za titulu da i ja kažem koju.
Naravno da niko ne želi proslavu tuđe titule na našem stadionu i u našem gradu i da većina nas priželjkuje pobedu crnih, ako nas taj nazovi "derbi" uopšte i zanima. Opet sa druge strane, s obzirom na situaciju u kojoj se nalazi naš klub, možda je bolje da crveni pobedom u zadnjem kolu postaju šampioni. Mislim da ćemo samo tako videti gde smo zaista i ko smo ustvari kao klub. Svakom je jasno da smo puno kvalitetniji od njih, i ja sam ubeđen u pobedu, nazovite me slobodno budalom.

Što se tiče teorija zavere, meč protiv crvenih kad je Abu dao gol u nadoknadi za Evropu nisam gledao uživo sa stadiona. Svako ko je u fudbalu bio i malo zna da se utakmice nameštaju mnogo mnogo ranije. Cela Srbija je brujala kako puštamo cigane na čmarakani a mi ih ponizismo sa tri komada. A ako bismo ih mi sjebali za titulu kup bi im oprostio. U suprotnom... (neću da podstrekavam na raznorazne stvari)... Pozdrav svima :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

Nebitno je da li ce ciganima da treba pobeda za titulu ili ne.

Bitno je da mi njih odvalimo.

Drugo me ne interesuje u vezi te utakmice.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Mackycool »

Kada mi u timu budemo imali 18 Trajkovića, Radoja, Kosovića i Šušnjara ja neću imati briga oko osvajanja titule, a kamoli kupa. Ovo prosto nije generacija koja će ostati upisana u istoriju Starog Kluba
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Samo borbeno ! »

Ma kitovacemo ciagni u poslednjem kolu,sve i da Dzajic sudi !
Ko je gledao zvezdine tekme zna o cemu pricam (pratim nasu ligu dosta dobro,i sve tekme koje budu prenos odgledam) bre zvezdu su svi nadigrali,sem hajduka koji je nastupio bez 5 prvotimaca pa ih ovi nabili kao 3:0. Opet ce ih karati Abu i sve po starom...
Locked