Jelen Super Liga - sezona 2012/13

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by gospodinFKV »

Samo borbeno ! wrote:Ma kitovacemo ciagni u poslednjem kolu,sve i da Dzajic sudi !
Ko je gledao zvezdine tekme zna o cemu pricam (pratim nasu ligu dosta dobro,i sve tekme koje budu prenos odgledam) bre zvezdu su svi nadigrali,sem hajduka koji je nastupio bez 5 prvotimaca pa ih ovi nabili kao 3:0. Opet ce ih karati Abu i sve po starom...
To smo govorili i ciribu ciriba sezone, pa eto vidis kako tim od :shit: moze da 'nadigra' kvalitetniji tim, nemojmo biti naivni...
Voleo bih da nisam u pravu, ali se ovde nece raditi o kvalitetu nas i nekvalitetu njih, nego o tome da li ce nasa transparentna i prepostena uprava prodati/pokloniti utakmicu ili ne!

Svi vec pricaju o proslavi ciganske titule u Novom Sadu, a neko je vec spomenuo na forumu (Brick ili Markiz) poguban uticaj po klince koji ulaze tek u ovu pricu, ako do toga dodje.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Stexman »

Pa ljudi bre, kako vi mislite da mi dogodine osvojimo titulu ako redom budemo terorisali jake ekipe ove sezone? Sve se vraca al se sve i placa! Dupla kruna do godine, upamtite sta vam kazem. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Milan »

Uh!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by gospodinFKV »

E neka su ih dobili, i drago mi je da su ih dobili. Vec su podizali pehar, podsetili me na nas pred finale kupa...
Plus sto mi se nece radovati u sred Novog Sada, a ni preposteni BB nece imati razloga sad da im proda tekmu, nego cemo ih razguziti za 'dovidjenja'
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Владика »

Milan wrote:Uh!
Хвала Богу, једно понижење мање!
И шта на крају би, црвени шљам узима титулу а ми узимамо куп. Све договорено?
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by stormer »

podbara wrote:
Milan wrote:Uh!
Хвала Богу, једно понижење мање!
И шта на крају би, црвени шљам узима титулу а ми узимамо куп. Све договорено?
izgleda da je prvenstvo nikad regularnije :mrgreen:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Nikola »

Bilo bi lepo da bar ovde nema komentara vezanih za El Comunistico.
ПУШТАМ КИШУ!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... eo-cirkusa" onclick="window.open(this.href);return false;
Sekretarijat fudbalskog kluba Novi Pazar uputio je predlog Upravnom odboru o istupanju kluba iz Superlige Srbije zbog nepravilnosti i nameštanja utakmica u domaćem prvenstvu.

Novi Pazar je, u cilju regularnosti takmičenja, zatražio da predstavnici Fudbalskog saveza Srbija (FSS) pregledaju snimke utakmica 28. kola Sloboda - Radnički Kragujevac (0:2) i Donji Srem - BSK (0:1) i kazne vinovnike nameštanja.

"Nas nema ko da zaštiti, ne samo da nam ne pomažu, već se utrkuju da nam odmognu. Zbog toga stalno postavljamo sebi pitanje svrhe takmičenja. Konstano tokom celog prvenstva bili smo pod lupom Disciplinske komisije i žrtve selektivnog odnosa FSS. Kažnjavani smo zbog tuče navijača 500 metara od stadiona sa dve utakmice bez publike dok su upadi na teren i tuče navijača na drugim stadionima bili sankcionisani simboličnim novččanim kaznama", rekao je portparol Novog Pazara Redžep Korać.


Upravni odbor kluba je najavio hitnu sednicu na kojoj će razmotriti predlog Sekretarijata o istupanju Novog Pazara iz daljeg takmičenja i nakon toga doneti konačnu odluku.

"Želimo da sačuvamo naše prave navijače i naš grad na taj način što nećemo učestvovati u cirkusu u kojem se znaju uloge i u kojem je Novom Pazara pripala uloga žrtvenog jagnjeta. Sekretarijat je zbog toga dao predlog Upravnom odboru o istupanju kako bi smo aktere afere nameštanja rezultata poštedeli dalje blamaže pred fudbalskom javnošću", zaključio je Korać.

Dva kola pre kraja Superlige Srbije, Novi Pazar se nalazi na pretposlednjem mestu na tabeli sa 27 osvojenih bodova, koliko ima i Radnički iz Kragujevca.
Daleko od toga da su oni cvecke, ali ovde verovatno imaju pravo. Nadam se da ce bar neko imati muda da uradi ono sto mi nismo smeli 2011. godine. Ne daj Boze da ispadne filijala partizana, ko bi im sledece sezone popravio gol razliku za 12! :frown:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Hoce li partizani biti kaznjeni za 1 000 000 000 baklji koje su upaljene sinoc na el cpmuniscico-u? Hoce li dobiti zabranu igranja barem jedne utakmice pred domacom publikom zbog tuce navijaca partizana na jugu?! Kada je izbila tuca na zapadu izmedju Slaninara i grobara Mazic je zaustavio utakmicu i bilo je receno da ce ista biti prekinuta u koliko se incident ponovi. Juce nije bilo ni pomisljanja da se prekine utakmica a tuca je trajala bas dugo koliko sam informisan, bilo dosta povredjenih. Mnogo, mnogo masovnija tuca nego na Karadjordju jesenas. ISTI ARSINI, NEMA STA!!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by shecky »

Joj ljudi sta se vi cudite toliko jbt ko da od juce pratite nas fuzbal ..
Eo mene npr cudi da nas nisu kaznili za topovske udare ..
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Mare »

Izvor: http://www.mondo.rs/s290604/Sport/Fudba ... u_zlo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
BSK: Mi ne nameštamo, "večiti" su zlo!
19. maj 2013. 15:48 > 15:49

Predsednik BSK iz Borče Obrad Ćesarević odbacio je tvrdnje da je taj fudbalski klub učestvovao u nameštanju utakmica, a Partizan i Crvenu zvezdu nazvao je "zlom srpskog fudbala".

"Davljenici se hvataju za slamku, najlakše je nekoga napadati... Sramota je slagati, prevariti i ukrasti, a ne ispasti iz lige, ako su bolji neka izbore opstanak. Borča za četiri godine koliko sam ovde nije namestila nijednu utakmicu, niti je kome dala bodove, niti kome uzela na taj način", rekao je Ćesarević agenciji Beta.

Fudbalski klub Novi Pazar je zapretio da će istupiti iz lige zbog nameštanja utakmica u 28. kolu i pozvao Fudbalski savez Srbije da pregledaju snimke utakmica Sloboda - Radnički Kragujevac (0:2) i Donji Srem - BSK (0:1).

Novi Pazar je pao na pretposlednje mesto na tabeli Superlige posle pobeda Radničkog i BSK-a. Do kraja prvenstva ostalo je da se odigraju dva kola, a iz lige će ispasti dva kluba.

"Ne znam zašto Pazar brine, neka pitaju čelnici svoje igrače zašto igraju loše. Svakoga svoje brige muče, ako imaju nešto neka to i dokažu, a mi milion odsto nismo namestili ništa, dokazano to tvrdim", rekao je predsednik kluba iz Borče.

Ćesarević je istakao da BSK nije ni Partizanov ni Zvezdin klub, a za "večite" rivale rekao je da su "zlo srpskog fudbala".

"Svi pričaju kako je BSK Partizanov klub, pričali su i da je Zvezdin. Manite Borču, Zvezda i Partizan su zlo srpskog fudbala, sve se vrti oko njih, neka puste oni BSK", rekao je on.

"Pričalo se i da je celo prvenstvo namešteno, da će Zvezda postati šampion, a svi su videli šta se dogodilo. Taman posla...Zašto mi, na primer, nismo namestili neku od one tri utakmice koje smo zaredom izgubili. Jednostavno je, naiđe period kada ti ide, odigraš dobro, ili suprotno", dodao je Ćesarević.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Grof Žekula »

Sa cz u nedelju (26.05.) u 17h!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Friend »

http://www.mozzartsport.com/vesti/fs-vo ... -karadzicu" onclick="window.open(this.href);return false; :pegla:
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Firmin mali »

Image
:greenbutt:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

Za sada 3 promene rezultata:
3. minut, Radnicki Nis - Javor 1-0 (Skuletic dao gol);
18. minut, Smederevo - partizan 0-1;
18. minut, BSK - Jagodina 0-1 (ne mogu da verujem da navijam za Jagodinu).
Locked