30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by UNIT8 »

Nece me zacuditi ako se za koji dan oglase i svi ostali igraci na temu bb "ostanka"...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by limanfkv »

Malo slabija forma? Stidi se guzice, kada obraza nemas! B********** (jedva!?) pobedile u 3 namestene utakmice i misle da svi imamo kolektivnu amneziju. Ovo je trebala da bude sezona prekretnica koja ce udariti temelj neke nove Vojvodine, a banda je uspela u milion navrata da nas obruka! Oni ne shvataju da smo mi prema njima neverovatno blagi.

Vaduc ? Borac ?

Postavite jos slika ovih korisnika opijata.

Da se ne ljubimo!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by PZS »

Kakva usrana generacija. Pa ovi su me zajedno sa klupskim rukovodstvom doveli u situaciju da se ne radujem pobedama i golovima Vose, a nekad sam bio srecan ko malo dete kada damo makar jedan blizancima :frown:

Pandorina kutija je otvorena... Sada idemo do kraja :evil:

UPRAVA NAPOLJE...
SUPICU, VULICEVICU, TRAJKOVICU... M******
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by PanonskiFantom »

Sad mi je jasno zasto je Brka iskulirao "Jedan je Brka kapiten" sa severa...
Ljudi dokle je ovo otislo...
Koji je to bezobrazluk da se po novinama objavi da fudbaleri bojkotuju navijace.EJ BREEE!!!
Ovo ne sme ostati tako!
Vise nista nije isto!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Tony Starks »

Drina wrote:TomaNS posto si ti potpisao tekst, da li je Vule bas tim recima sve to izjavio direktno tebi?
Ovo bih i ja voleo da čujem. Suviše su ovo ozbiljne stvari da bismo zaključke donosili na osnovu izjave za koju nismo uopšte sigurni da je autentična.
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Milan »

Sve i da je istina ono što vule (od danas malim slovom) zbori, ovako nastupati javno i odricati se bilo kog navijača Vojvodine je dno dna! Jadno da jadnije ne može biti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Radoye »

Ova izjava, ako je i presla preko Vuletovih usana (sto je njegova sramota u svakom slucaju), sigurno da nije licno njegova umotvorina. Dobro znamo ko je pravi autor ove izjave, ko pokusava da skrene opravdani gnev navijaca sa sebe na igrace. To ne sme da mu prodje!

UPRAVA NAPOLJE!
Minja wrote:Vojvodina nema rezervnu publiku i ljudi iz kluba mogu da se trude koliko hoce, ali druge navijace nece pronaci. Takvi smo, kakvi smo, i deliti navijace na Sever i ostale je velika budalastina.
"Narodeee moj..."

[video]http://www.youtube.com/watch?v=wqTdTbS4XuU[/video]

"Mi cemo stvoriti novi narod, lepsi, bolji, poslusniji..."

[video]http://www.youtube.com/watch?v=52s9QsjChTk[/video]
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Владика »

Milan wrote:Sve i da je istina ono što vule (od danas malim slovom) zbori, ovako nastupati javno i odricati se bilo kog navijača Vojvodine je dno dna! Jadno da jadnije ne može biti...
Баш тако, јадно и бедно. Права слика времена у којем живимо.... запослени слушају свог послодавца и то је то. Никако не смемо сметнути са ума чије су ове речи и морамо пазити да не упаднемо у клопку неког имагинарног вербалног "рата" са играчима. Медијски саветници одлазеће Управе ће нам очигледно правити још оваквих подметања. Можемо причати шта год хоћемо, али Војводина ће бити јака само ако је Север јак. Пуна подршка момцима из Фирме и дубок наклон за кореографију! Свесно се провлачи реторика са терминима: страни плаћеници, домаћи издајници,шачица навијача... па шта ће бити ако та "шачица" одлучи да бојкутује утакмице? Ко ће бодрити тај клуб, навијачи из кућице и ложе? Фудбал се ваљда игра због навијача или би бар тако требало да буде?
п.с. Видим да је Вуле напрасно унапреди свој вокабулар....ако већ слабо тренирају очигледно је да се интелектуално уздижу, свака част! :D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=zjTpLWNQgg0[/video]
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Salvador »

I ja bih se pridruzio apelu da se prestane sa lozenjem na igrace, koji ocigledno moraju da slusaju svog gazdu.Trosenje energije na jednog klinca iz Raske koji cita sto mu je napisano je zaludna i nepotrebna stvar. Ne smemo da dozvolimo sebi da nas jeftino skrenu sa glavne teme. Zna se ko je osmislio citav spektakl, isti cini sve da ostane u klubu zarad svojih interesa po svaku cenu, i tu su ocigledno sva sredstva dozvoljena.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by trelos gia fcv »

Neusatzer wrote:I ja bih se pridruzio apelu da se prestane sa lozenjem na igrace, koji ocigledno moraju da slusaju svog gazdu.Trosenje energije na jednog klinca iz Raske koji cita sto mu je napisano je zaludna i nepotrebna stvar...
Ma PRESTANITE više da ublažavate situaciju!
Dokle ste u stanju da idete???

Druže, da te pitam... Da si kojim slučajem kapiten, da li bi i ti čitao šta ti neko napiše i naredi da čitaš?
Upravo to što si gore napisao govori sa kakvim **** od ČOVEKA (ne samo igrača) imamo posla!!!
PROBUDITE SE VIŠE!!!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Brick Liman »

Dečko je u maniru najobičnijeg plaćenika izvršio veliku nuždu po odnosu koji smo imali prema njemu. Najobičnija roba koja se kupuje i prodaje. Svi ćete vi biti tu i otići - i igrači i uprava - jedini koji smo zauvek tu smo mi navijači. NAVIJAČI SU KLUB, vi ste prolazni plaćenici!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by trelos gia fcv »

Brick Liman wrote:Dečko je u maniru najobičnijeg plaćenika izvršio veliku nuždu po odnosu koji smo imali prema njemu. Najobičnija roba koja se kupuje i prodaje. Svi ćete vi biti tu i otići - i igrači i uprava - jedini koji smo zauvek tu smo mi navijači. NAVIJAČI SU KLUB, vi ste prolazni plaćenici!
TAČKA. OGROMNA TAČKA .
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Salvador »

trelos gia fcv wrote:
Brick Liman wrote:Dečko je u maniru najobičnijeg plaćenika izvršio veliku nuždu po odnosu koji smo imali prema njemu. Najobičnija roba koja se kupuje i prodaje. Svi ćete vi biti tu i otići - i igrači i uprava - jedini koji smo zauvek tu smo mi navijači. NAVIJAČI SU KLUB, vi ste prolazni plaćenici!
TAČKA. OGROMNA TAČKA .
Druze, probudjen sam ja i znao sam od pre da je tako, zato me ni ne uzbudjuje izjava jednog obicnog placenika. Uostalom, i ranije je davao slicne izjave.
Poenta moga posta je bilo da treba da skrenemo paznju sa (po meni) sporednih stvari kao sto je izjava jednog igracica koga cemo koliko sutra zaboraviti (a to sto je kapiten, pa nisam ga ja birao), nego da se usmerimo u sustinu stvari, a to je ko vodi klub i donosi sve odluke.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by trelos gia fcv »

Neusatzer wrote:... nego da se usmerimo u sustinu stvari, a to je ko vodi klub i donosi sve odluke.
Što se toga tiče učinjeno je i pokrenuto već sve što se trebalo i moglo uraditi. Rezultate ćemo uskoro videti...
Ono što ja hoću da kažem je da nas navijače (čitaj BOGA SD VOJVODINA) ne može i NE SME da boli ***ac za ovo što se dešava.

Shvatite da je ovo možda i NAJNIŽI udarac koji je FIRMA dobila od kada je 1989 osnovana i to od koga?!

S H V A T I T E!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Buca »

Nažalost danas se u društvu ceni i poštuje takav sistem vrednosti, da je kapiten kluba koji ima tradiciju i istoriju od 1914. **** koja bi zarad lične koristi prodao sopstveno dete! Bruka i sramota, uzor im je k*********, čovek koji namešta utakmice, uzima pare iz kluba i pri tome još određuje ko je dobar navijač a ko loš, pa da pitam ja tog predsednika i kapitena, jel vi oduvek navijate za Vojvodinu? Male **** poput vulicevica,trajkovica,mojsova ce nekom nesto da kažu?? Vi ste bruka Vojvodine, tek posle ovakvih situacija se vidi koliko je onaj ludi Smiljanic zapravo svoj čovek, kao i Boba Novaković a ove ostale ne bih voleo da vidim ni da mi pružaju ruku kad sam u najvećim govnima.
Prebijate navijače koji vole Vojvodinu vise nego što ćete vi ikada biti u stanju, ljudi nas na ulicama zovu crnogorski fudbalski klub (i to ljudi koji su išli na stadion pre vas, kad smo kako vi kažete jedva sastavljali kraj sa krajem), i još nalazite za pravo da nešto pričate po novinama. Ništa se ne brinite ljubav će opet pobediti, ali mi onda nećemo biti kao vi, toga se setite.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Locked