30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Red Marquis »

Uvek sa tobom wrote:Е мој Западе купили вас једном победом против цигана... Брзо се Борац заборавио,Суботица,изгледа да је то битно само нама највернијима који нисмо ни једну утакмицу пропустили,више сам се поносио играчима који су нас спасли од испадања,него овима што су трећи...
PanonskiFantom wrote:Ma nek mi se napuse kolbasa svi do jednog! :!:
Nemoj da udaraš kontru, nije niko sa zapada ništa zaboravio. Dosta više s tim prepucavanjima.

Prešjednik ne preza ni od čega, i svakim danom se vidi da truje sve. Lako će se uspostaviti jednog dana kodeksi i odnos sa igračima, kad budu normalni vodili klub.
Io odio Belgrado
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Sale »

U trenucima kada nam je trebala podrška i pomoć, dobijali smo uvrede, prekore i pogrdna skandiranja kao što su “Skinite dresove” ili “P…ice”… Lako je biti uz klub kada je sve dobro, kada se nižu pobede, ali ako vam je zaista Vojvodina život, onda ne smete okrenuti leđa i pljunuti u lice onima koj iza taj klub izgaraju iz srca, čim kola krenu nizbrdo. Mi takav odnos ne prihvatamo.
A da se zamislite što vam navijači viču da skinete dresove, to vam nije palo na pamet? Da ste igrali za klub a ne za Batu, bilo bi vam jasno naše ogorčenje i naš očaj zbog nemoći VAS u crveno-belom i ne biste sada na sebe navlačili gnev navijača, od kojeg se nikada nećete oprati.
A svi pamtimo Vulićevićevu izjavu
“On nam je neposredno posle meča sa Borcem, što je bio i naš poslednji direktan kontakt sa njim, saopštio da nije više predsednik. Sva krivica za ova poniženja kluba je na nama i mi smo mu se u međuvremenu obratili pismom, koje su potpisali svi igrači i u kojem ga molimo da na toj funkciji ipak ostane. S njim i bez njega Vojvodina, jednostavno, nije ista
!
Svim bednicima koji ne shvataju vrednost FKV, kojima je prva stvar koja padne na pamet kada neko spomene klub u kojem igraju njegov ,,finansijer", svima koji su umesto u zagrljaj navijača posle najbitnijeg momenta sezone potrčali u zagrljaj Tata Bate bih poručio da ih se, kao navijač Vojvodine, odričem. Znate gde su vrata, kao i vaš Bata.
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Prešjednik ne preza ni od čega, i svakim danom se vidi da truje sve.
To je to. Ne treba se zbog ovoga rasplinjavati i rasipati bes na igrace, ovog-onog, zna se ko je najveci krivac i odgovoran za ovu situaciju.

UPRAVA NAPOLJE!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Mare »

Sale wrote:
Znate gde su vrata, kao i vaš Bata.
Sale ubode ga iz prve, odlično si sve napisao, ko poistevećuje klub koji postoji bezmalo 100 godina, sa jednim čovekom pa bilo ko taj čovek bio jednostavno je, da budem blag pa ću reći samo, u zabludi.
Vuleta stvarno gotivim, jer je uvek ostavljao srce i dušu na terenu, ali ovakva izjava pa još od kapitena je najblaže rečeno neprimerena, umesto da bude taj koji će da smiruje situaciju, on doliva ulje na vatru. Pretpostavaljam da nas sigurno napušta, da je odigrao svoj poslednji meč u našem dresu i onda ga boli patkica za sve te ljude koji svih ovih sezona prelaze kilometre i kilometre da bi im pružili podršku.
Ni njima, a ni predsedniku izgleda ne treba publika i navijači, nek idu onda u bsk, metalac i slične pa nek tamo pikaju loptu i prosipaju muda za bubrege.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Nevernik »

Razumem ja ovo.
Uslovi zivota i rada u FK Vojvodina se ne razlikuju mnogo od tipicnih robovlasnickih odnosa koji postaje u skoro svakoj privatnoj firmi u zemlji Srbiji.
Njihova egzistencija je u pitanju. Mnogi od njih imaju i decu.

To sto ja razumem ne znaci da to sto rade nije jadno i bedno.
Pljuvanje u lice svima nama.

27 potpisa ih boli.
Bice ovakvih sranja jos.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Boske87 »

Zaboli me za njihovu egzistenciju, imaju oni astronomsku platu u odnosu na njihov fudbalski kvalitet i na primanja prosečnog građanina Srbije. Ovaj potez dotičnog pokazuje kakav je čovek, lako je stati na stranu jačega. Zar da aplaudiram čoveku koji se u maniru najvećih cigana baca i simulira faulove u finišu utakmice sa Borcem. Pa ceo istok se smejao prilikom njegovih urlika. U JSL je kuriozitet da se igrači trude celu utakmicu i daju 100%, Vule je jedan od njih. Glupo je to isticati kao vrlinu jer je to njegov posao. Hvala mu za sve što je do sada uradio ovih godina i puno sreće u daljoj karijeri, meni će ostati u sećanju po nepostojećem centaršutu i nažalost ovoj izjavi
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by severozapad »

Jedan napred,
nazad dva,
to je priča Vošina.

Utakmica sa zvezdom naših omladinaca je još jedna prilika da se kaže šta se misli. I ljudi bi trebali da dođu bez obzira da li će biti odigrana na Karađorđu ili na Boškovu.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by kafe bagdad »

Bruka i sramota, pa zar je ovo izjava jednog kapitena. Zapamticemo te po nekim lepim (JNA, centarsut za pobedu) i nekim losim (OFK Beograd x 2) potezima, ali posle ovakve izjave bez obzira da li se je dao u afektu, pod tudjim "uticajem" ili sopstvenom voljom ti vise nemas mesta u FK Vojvodini. Srecno ti bilo i sve najbolje u nastavku karijere.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by buraz »

Stvarno nemam nameru da dodatno produbljujem ovaj sukob izmedju igraca i navijaca ali nesto mi je zapalo za oko nakon zavrsetka utakmice, a to je po mom utisku veoma ironicno slavlje nasih igraca kada su dosli da pozdrave zapad. Cak sam u jednom trenutku video Trajka sa podignutim srednjim prstom u pravcu publike na zapadu, i tokom pevanja ciribu ciriba doslovce sam procitao sa njegovih usta "ciribu ciriba pus..te ku...ac!" :o
Daj Boze da gresim ali stvarno sam imao takav utisak i siguran sam da je tako bilo, sad dal je jos neko video isto.......?
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Red Marquis »

Višak paranoje je oduvek bio problem prosečnog Srbina. Nije nama bilo upućeno to od Trajkovića.
Io odio Belgrado
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Drina »

Image
Kad vec nisu ispred severa, nek se vesele tamo gde su najjaci. :frown:
saLALAjka
Posts: 6
Joined: Sat May 29, 2010 1:33 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by saLALAjka »

http://www.dnevnik.rs/comment/reply/20033" onclick="window.open(this.href);return false;



Када си дошао из Ивањице био си миш. Ми смо те прихватили јер смо видели да недостатак фудбалске вештине надомешћујеш срчаношћу. Да за тебе нема изгубљене лопте, да изгараш до последњег судијиног звиждука. Ћутали смо ти што до дана данашњег ниси савладао елементарну вештину у спорту којим се бавиш - центаршут. Тим недостатком си опасно лишавао наш тим офанзивних фаза у току меча. Опростили смо ти, ми ПОГРЕШНИ!!! Звали смо те НАШ ВУЛЕ, тражили смо да понесеш капитенску траку, прихватили те као да си рођен на Грбавици. За сваку опструкцију у тиму си знао, а ћутао си! Ћутали смо и ми ПОГРЕШНИ, чекали смо да се огласиш. И ево дочекасмо, ево огласио си се капитену. Ћутао си када су тукли оне који ти кличу а сада се јављаш. Миш је постао тигар. Иди Мирославе, иди тамо где мислиш да ће те ценити више него што те је искрено ценила новосадска публика поред свих твојих играчких мана. Нашу капитенску траку су носили громаде од људи са Војводином у срцу. Немој ни покушавати да се сврсташ у ту групу легенди.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Drina »

http://www.novinenovosadske.rs/igraci-v ... uju-firmu/
-To je naša logična i opravdana reakcija na uvrede koje smo dobijali kada su rezultati i forma bili nešto slabiji…U trenucima kada nam je trebala podrška i pomoć, dobijali smo uvrede, prekore i pogrdna skandiranja kao što su “Skinite dresove” ili “P…ice”… Lako je biti uz klub kada je sve dobro, kada se nižu pobede, ali ako vam je zaista Vojvodina život, onda ne smete okrenuti leđa i pljunuti u lice onima koj iza taj klub izgaraju iz srca, čim kola krenu nizbrdo. Mi takav odnos ne prihvatamo – kaže Vulićević za naš portal i dodaje da “grupu onih koji vređaju bez razloga i pokrića ne treba poistovećivati sa pojmom navijača Vojvodine”.

-Ja i dalje tvrdim da imamo najbolju i najodaniju publiku na svetu, ali je problem što su “pogrešni” postali glasniji od onih koji su ti iskreno i koji znaju šta ovaj klub predstavlja – ističe Vulićević.
TomaNS posto si ti potpisao tekst, da li je Vule bas tim recima sve to izjavio direktno tebi?
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Minja »

Igraci dolaze i prolaze. Dajemo im veci znacaj nego sto realno treba da dobiju. Iz ove generacije zapamticemo, verovatno, samo Abubakara i to je to. Svi ostali bice zaboravljeni dva meseca nakon sto odu iz kluba.
buraz wrote:Stvarno nemam nameru da dodatno produbljujem ovaj sukob izmedju igraca i navijaca ali nesto mi je zapalo za oko nakon zavrsetka utakmice, a to je po mom utisku veoma ironicno slavlje nasih igraca kada su dosli da pozdrave zapad....
Ovde mozes da vidis fotku
http://www.zurnal.rs/2012/05/21/trajkov ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Provericemo autenticnost Vuliceviceve izjave. A, istina je samo jedna. Vojvodina nema rezervnu publiku i ljudi iz kluba mogu da se trude koliko hoce, ali druge navijace nece pronaci. Takvi smo, kakvi smo, i deliti navijace na Sever i ostale je velikag budalastina.

Energija je potrosena, prica je zavrsena.
Locked