30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by severozapad »

A legendarnu sliku sa odbojke, "Ilija, I am your father!", ste brzo zaboravili? To je bila tema na nekom od foruma zvanih Brlja ili tako nešto. Imam neki čudan osećaj pred sutra kao da treba da odem na mali jug, takva je atmosfera u klubu, u inat musavima..prolazi vreme lažnih pobednika..
Srećno omladincima i nadam se da će stići da se prošetaju pored terena na kojem će uskoro zaigrati ako ne bude "mozgova".
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Grba_NS »

podbara wrote:п.с. Видех чак да су Илија и Кева купили карте.
Ko ne zna doticne, kao i da ne navija za Vojvodinu :mrgreen:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by laki »

borrissey wrote:
Marcello wrote:
budababa wrote:... jednostavno zbog toga što je ovaj klub svakodnevni deo njihovog života.
Bravo!!! Ove ostale stvari ćemo, onako, usput, šmekerski da obavimo!

Svi na Karađorđe, nemojte gledati prenos, smatrajte kao da prenosa i nema! 200 dindži u džep i svi na sever, da urlamo (ili zapad, kako ko više voli).
Misliš da mi na zapadu nećemo urlati? :D Samo nas pozivajte svremena na vreme da vidite čiji je zapad. Prošlo je vreme kada je zapad bio beogradski, živi bili pa videli...
Bicemo zivi i videcemo kako ce stajati stvari i kako cete se svi nabiti do severa i pustiti cigane da se sakupe na sred zapada i da popunjavaju deo do juga. I tako cemo se nas 10 u centralnom delu svadjati sa njih 1000 kao i svaku tekmu protiv blizanaca. Ali sta da se radi.........
Image
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Zelja95 »

Ajde za razliku od prethodnih utakmica sa blizancima,svi koji planiraju da idu na zapad a da navijaju da odu u centralni deo. Jer ce tako cigancici ili otici do juga ili nece nista uraditi jer do severa nece sigurno otici.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Firmin mali »

Malo da uveselimo atmosferu sa par lepih fotografija :cheers:

Image

Image

Image

I da bio je penal :

Image

Image

Image

Image

Image

Stvarno mogu da kazem da ove sezone nisam gledao lepsi i brzi fudbal,ne,utakmica nije bila namestena,kao sto sam vec rekao previse ljudi ocekuju od zvezde u bankrotu,raspadu i bez motiva,malo srece,sjajan Abu,i sta reci nego svima cestitam pobedu i da nam na leto bolje krene :cheers:

Galerija : >> http://s1185.photobucket.com/albums/z35 ... 1QQtppZZ32 <<

+ poklon za sve navijace sa "divljeg zapada" http://i1185.photobucket.com/albums/z35 ... orama1.jpg u linku je da ne sirim stranicu :cheers:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Tony Starks »

GAZI JAJARE!!! :twisted:

Image

http://www.021.rs/Novi-Sad/Izbori-2012/ ... akara.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Brick Liman »

Teški peh, obrisani svi postovi, zbog nekakve greške na serveru. Sve u svemu, evo šta po godine u Srbiji uradi od čoveka:
Image
Image

:smoker: :pijanac: :valcer: :gospodin:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by TomaNS »

Dakle, zvanicno je... Igraci FK Vojvodine bojkotuju Firmu!
Zasto? Evo sta Vule kaze...

http://www.novinenovosadske.rs/igraci-v ... uju-firmu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by PanonskiFantom »

Ma nek mi se *****

Edit: Bez psovki
Nboya
Vise nista nije isto!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by laki »

Podrzavam Vuleta u potpunosti, kao sto sam vec napisao u nekom od svojih postova, koji su zbog te greske u serveru izbrisani. A navijaci su otisli do zapada jer tamo ima i onih koji ne misle tako, da se ogradim odmah od toga da tamo ima isto tih koji su sa severom vikali igracima da skinu dresove, kada nasim momcima nije islo, a trudili su se. Vec sam pisao kako me je u tim trenutcima bilo sramota u ime onih koji su to vikali. Onaj tzv "transfer blama", kada neko radi nesto a tebe bude sramota u njegovo ime.
Jbt, imamo pesme tipa "Bilo da pomislis..." ili npr "Kad svi te napuste...", a onda kad igracima ne ide, onda im vicemo da su pickice i da skinu dresove. A vise od pola njih umrlo na terenu. Kako treba Vule da se oseca koji preore desnu aut liniju svaku tekmu i onda da mu se vice da je pickica?! Ili onaj Abu koji da poslednji atom snage svaku tekmu, ili mali Poletanovic koji je na pocetku karijere. Sta on treba da ocekuje? Da mu se vice da je pickica svaki put kad ne pobedimo? Imam jos mnogo da kazem o svemu ovome, ali niko ne voli da cita duge postove pa cu se za sad ovde zauzstaviti.
Last edited by laki on Tue May 22, 2012 3:32 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Uvek sa tobom »

Е мој Западе купили вас једном победом против цигана... Брзо се Борац заборавио,Суботица,изгледа да је то битно само нама највернијима који нисмо ни једну утакмицу пропустили,више сам се поносио играчима који су нас спасли од испадања,него овима што су трећи...
PanonskiFantom wrote:Ma nek mi se napuse kolbasa svi do jednog! :!:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by trelos gia fcv »

TomaNS wrote:Dakle, zvanicno je... Igraci FK Vojvodine bojkotuju Firmu!
Zasto? Evo sta Vule kaze...

http://www.novinenovosadske.rs/igraci-v ... uju-firmu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Od sada pa na dalje dotični boldovani je za mene ništarija koja davno nije kročila u naš klub!
On nam je kapiten!
Pljunuću ga svaki put posred čela gdegod ga video na ulici!!!

P.S. Kada sam ja lepo prozivao ovde po forumu da sever ne čini ništa po pitanju OBRAZA tribine hteli ste da me banujete.
Izvolite učinite to SADA!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Passion »

PanonskiFantom wrote:Ma nek mi se napuse kolbasa svi do jednog! :!:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Grba_NS »

Grupa bolida!
Ne znam samo sta ce kad doticni (koji ih je inspirisao da ovako talasaju) bude nogiran iz kluba.
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

Post by Sale »

...
Last edited by Sale on Tue May 22, 2012 4:03 pm, edited 1 time in total.
This time next year, we'll be cup winners!
Locked