30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 2:1

SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by SlaNNinar »

Ljudi, ne zanosite se pričama da će nama Crvena zvezda i Partizana ikada bilo šta da poklone! Da, Cigani su to učinili u poslednjoj tekmi na ''Marakani'', jer su već odustali bili od titule, a znali su da, iako ćemo im prići na dva boda, u drugom delu sezone nećemo imati šanse da ih stignemo :roll: U nedelju će im i igrači i navijači doći ekstra motivisani da nas ponize i biće im još veći filing ukoliko mi ne izborimo plasman u Evropu, a mi umesto da se potrudimo da pozovemo sve žive koje znamo da navijaju za Vošu i bodrimo naš tim glasnije nego ikad, bavimo se sa ''uprava napolje'' i slično, kao da od toga zavisi da li će Bata otići :roll: Uostalom, Firma je pokrenula zahtev za smenu u Skupštini, na prošlim tekmama je stavljeno do znanja upravi šta navijači misle o njima i to je to. Sada se stvari dalje rešavaju u Skupštini. U nedelju je preče nešto drugo :devil: Takođe, ne mora da znači da ćemo i sledeće sezone ispasti u drugom kolu od nekog Vaduca ili slično. Ko zna kakav će biti tim, ko zna kakav će biti trener, ko zna šta će se sve poklopiti na leto...? Evo izjave Zagorčića sa konferencije danas http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-na-po ... lkulisemo/" onclick="window.open(this.href);return false; Samo Katai ne igra, ostali su spremni :!:
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Tancha »

Немам шта да додам на СлаННинаров пост, једино се не слажем са задњим делом. Нећемо можда од Вадуца испасти, али ту је зато широк дијапазон кандидата од Санта Коломе, преко Банантса, па до Могрена.
Јасно је да смо сви против управе, на којој год се трибини налазили. Али је исто тако јасно да резултат неког бојкота утакмице у недељу неће бити одлазак те исте управе, већ цигански вашар на Карађорђу са све играњем мечке. Е, то нећу да дозволим па све да нам је Пенезић Крцун председник, а не Еминем (свака алузија је случајна).
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by DUB »

Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Telep »

Znamo svi sta su nam blizanci radili sve ove godine, tako da kad nam jedan od njih dolazi u goste red je da se pojavi sto vise nas da im pokazemo nase cuveno gostoprimstvo :wink: I pored svega sto se desava ocekujem popunjen sever, makar kao protiv crnih jesenas.
Od same utakmice ocekujem tesko smaranje i cenim da ce sve resiti jedan gol.

U nedelju se svi moramo ujediniti, bili protiv uprave ili ne, jer dolazi nam mnogo veci neprijatelj od Bate i uprave!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by playmaker »

Niko nam nije veci neprijatelj nego mi sami sebi.
Od prvog minuta da se ori "uprava napolje", čerge me ne zanimaju ali ni najmanje u ovom momentu, bitnije je da konacno postanemo klub a ne da licimo na pokretni cirkus.

p.s. Mozda nam se i oduze pa nam vrate jer smo mi njima dali prosle sezone... :frown:
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Zelja95 »

U nedelju,Sever i Zapad su jedno! Na zapadu ne smemo biti manjina! Iako idem na sever,ocekujem kada se prozove zapad,da to zagrmi kao nikad do sad! Mi smo jedno,to je nasa snaga! Mozemo mi to! :cheers:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Passion »

Једно питање. Да ли и мала деца морају да плате карту?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Uroš »

playmaker wrote:Niko nam nije veci neprijatelj nego mi sami sebi.
Od prvog minuta da se ori "uprava napolje", čerge me ne zanimaju ali ni najmanje u ovom momentu, bitnije je da konacno postanemo klub a ne da licimo na pokretni cirkus.

p.s. Mozda nam se i oduze pa nam vrate jer smo mi njima dali prosle sezone... :frown:
Ај учини нам свима добро.Немој да долазиш уопште.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Red Marquis »

Mora li uvek na forumu da se pametuje ko zbog čega hoće/neće da dolazi, i ko bi nekome da brani nešto?

Pojavite se svi u nedelju iz kog god razloga hoćete i tačka.
Io odio Belgrado
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by nboya »

Red Marquis wrote:Mora li uvek na forumu da se pametuje ko zbog čega hoće/neće da dolazi, i ko bi nekome da brani nešto?

Pojavite se svi u nedelju iz kog god razloga hoćete i tačka.
Potpis
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Firmin mali »

User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Boske87 »

Nažalost neću biti prisutan na Karađorđu jer sam sticajem okolnosti, neplanirano van NS ovih dana ali ću se barem pošteno nervirati kraj (velikog LCD) ekrana :) . Za mene je to važnija utakmica i više joj se radujem nego finalu LŠ. Ne zato što gajim neke lažne iluzije o našem fantastičnom učešću u Evropi ovog leta, niti očekujem atomski fudbal i punjenje cigana u nedelju već zato:
1) što igra Vojvodina
2) što igramo protiv meni mržeg blizanca (stub srBstva je gori, nadmeniji od sekte)
3) što smo simpatični njihovim pristalicama koji prema nama imaju Big Brother stav, zato što smo protiv njih uvek u manjini pa čak i u sopstvenom gradu
4) što smo ne samo u krizi rezultata i igara već i u blagom navijačkom rasipanju
5) što je ovo zadnja utakmica sezone (za zaborav)
..... i još hiljadu drugih razloga
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 17h

Post by borrissey »

Marcello wrote:
budababa wrote:... jednostavno zbog toga što je ovaj klub svakodnevni deo njihovog života.
Bravo!!! Ove ostale stvari ćemo, onako, usput, šmekerski da obavimo!

Svi na Karađorđe, nemojte gledati prenos, smatrajte kao da prenosa i nema! 200 dindži u džep i svi na sever, da urlamo (ili zapad, kako ko više voli).
Misliš da mi na zapadu nećemo urlati? :D Samo nas pozivajte svremena na vreme da vidite čiji je zapad. Prošlo je vreme kada je zapad bio beogradski, živi bili pa videli...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Brick Liman »

Ovo treba zaključati dok ne prođe tekma, suzica mi kreće kada vidim šta se piše :frown:
Apelujem da izbrojite do 10, onda se po mogućstvu suzdržavajte od pisanja svega i svačega. Lobirate na netu za scenski nastup, pravite strategije ponašanja, a svi dobro znamo da to nema nikakvog smisla jer će na stadionu biti kako bude. Ako hoćete da utičete na organizovane navijače kako će se ponašati, internet sigurno nije mesto na kom ćete to ostvariti.
Suština svega je da, ako volite ovaj klub i ne želite da vam se mrski suparnik opoganjuje na glavu u našoj avliji, onda ćete doći za čast kluba i onoga što on predstavlja. To kako će se narod na terraces sutra ponašati ćete videti na licu mesta, pisanjem ovde nećete uticati na to.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda, nedelja 15h

Post by Владика »

Brick Liman wrote:Suština svega je da, ako volite ovaj klub i ne želite da vam se mrski suparnik opoganjuje na glavu u našoj avliji, onda ćete doći za čast kluba i onoga što on predstavlja.
:!: :cheers:
Сада сам мало пробауљао поред стадиона, столице су скинуте са истока а продаја карата иде више него добро. Свима је јасно где нам је онда место сутра!
п.с. Видех чак да су Илија и Кева купили карте. :oops: То је љубав и истрајност према клубу, велико поштовање!
Locked