27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Grof Žekula »

Gospode - šta je Bojović promašio!
Da nam donese prednost pred odmor, u poluvremenu u kojem niko nije ozbiljno ugrozio protivničkog golmana...On promaši loptu...
I Smiljanićeva stativa sa dobrih 25 metara, ali već na 2:0 za domaćina! To je sve od nas za 90 minuta?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by mihailov »

Moje mišljenje je da ovde više fudbal ne igra glavnu ulogu. Neki problem postoji i nadam se da ćemo na kraju saznati o čemu je reč!
Kako igramo, pravo je čudo kako smo i dalje na poziciji koja vodi u Evropu. Voljni momenat većine igrača je na razočaravajućem nivou, praktično ne zarezuju nikakve povike sa tribina...no, to će im se i samima obiti o glavu.

Situacija je prilično nepovoljna po nas-ukoliko Sloboda danas odnese bodove protiv Metalca, izjednačuje se sa Jagodinom i postaje novi konkurent za 4.mesto. Dalji raspored takođe ne donosi dobre vesti...Igramo do kraja sa Bskom, Borcem u Čačku i blizancem kući-realno je samo da slavimo u prvo-pomenutom meču(mada ni tu više nismo favoriti :oops: ). Jagodina će ugostiti Kragujevčane u subotu i to će im biti najveći ispit, do kraja imaju lagane ispite protiv prežaljenog Metalca i u poslednjem kolu protiv verovatno već obezbeđenog Pazara. Sloboda ima još lakši raspored, čekaju Kulu i Pazarce, a na kraju idu Ofk-i na megdan...
Stvar je jasna-ukoliko ne savladamo Bsk, možemo se oprostiti od Evrope!
Napred Voso!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by shecky »

Kao prvo treba da vas je sramota da samo saka i jada komentara ima ..
Kao drugo ja nmg da verujem da vi jos uvek o nekoj evropi pricate i ponasate se kao da je sve u najboljem redu samo eto ,trenutno nas ne ide..
Kao trece ,ono..ovo nema veze sa ovim forumom ali bitno je da se zna ,kad god ostavim negativan komentar u vezi igraca na zvanicnom sajtu ,obavezno bude objavljen.
Kad ostavim komentar koji kritikuje upravu ,njente...

Mislite o tome izmedju ostalog.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Turija »

shecky wrote:Kao prvo treba da vas je sramota da samo saka i jada komentara ima ..
Kao drugo ja nmg da verujem da vi jos uvek o nekoj evropi pricate i ponasate se kao da je sve u najboljem redu samo eto ,trenutno nas ne ide..
Shecky, mene jeste sramota, ali da bih nešto komentarisao treba da bude vredno komentara.Nažalost, trenutno više ne vidim svrhu bilo kakvog angažovanja i trošenja ličnog vremena (dobro je primetio Stexman da više nema komentara ni kako smo loši; letargija - današnja realnost). Ljudi imaju toliko svojih briga, da nemaju energije za jalovo trošenje.
S obzirom na opšte stanje, mislim da je za Vošu zdravije rešenje prvo Druga liga, pa Evropa, nego obrnuto :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by shecky »

Sto se mene tice mogu je i ukinuti, ovo vise nije Vojvodina ,u svakom smislu.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Salvador »

Turija wrote:
shecky wrote:Kao prvo treba da vas je sramota da samo saka i jada komentara ima ..
Kao drugo ja nmg da verujem da vi jos uvek o nekoj evropi pricate i ponasate se kao da je sve u najboljem redu samo eto ,trenutno nas ne ide..
Shecky, mene jeste sramota, ali da bih nešto komentarisao treba da bude vredno komentara.Nažalost, trenutno više ne vidim svrhu bilo kakvog angažovanja i trošenja ličnog vremena (dobro je primetio Stexman da više nema komentara ni kako smo loši; letargija - današnja realnost). Ljudi imaju toliko svojih briga, da nemaju energije za jalovo trošenje.
S obzirom na opšte stanje, mislim da je za Vošu zdravije rešenje prvo Druga liga, pa Evropa, nego obrnuto :cry:
Da, u ovakvim uslovima, najvaznije je da se klub postavi na zdrave noge, a o daljim planovima treba pricati naknadno. Treba pre svega izabrati prave ljude u upravi, saboru i skupstini, definisati jasne ciljeve i planove, pa onda izabrati novog sportskog direktora, trenera i srediti igracki kadar.
U ovakvom stanju bi izlazak u Evropu mogao biti jos veci promasaj nego prosle godine.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Radoye »

Image
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by BondNS »

Radoye wrote:Image
+1
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by shecky »

Zaista ne razumem vase postove.. a i boli me k***c vise..

Ovim se oprastam i od vas i od fk vojvodine.

pozdrav
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Stexman »

I ja ne kapiram ovo sa United of Manchester!? Jel moze neko pojasnjenje?
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by severozapad »

Pa to je priča o klubu koji su osnovali navijači Mančestera koji se nisu slagali sa kupovinom od strane Amera. Ovo što se kod nas dešava nema nikakve veze sa tim i rešenje je da Uprava kupi prnje, bilo je Voše i pre Bate pa će je tako biti i posle. Rezultata, sreće, tuge, razočarenja, iznenađenja i svega što ide uz aktivno praćenje jednog kluba.
Njihovo vreme je prošlo i to je jedino što je jasno vezano za ovu sezonu, sve ostalo su naša nagađanja šta se dešavalo i dalje dešava sa našim jedinim klubom.
P.S. više o zanimljivoj priči na http://en.wikipedia.org/wiki/F.C._United_of_Manchester" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Radoye »

Pa sve mi se cini da je jedini nacin da dobijemo nazad svoju Staru Damu da poput navijaca Mancester Junajteda koji su nezadovoljni preuzimanjem kluba od strane Amerikanaca i njihovom novom politikom upravljanja osnovali Junajted of Mancester i krenuli od zadnje lige.

Nazalost nas klub je kompletno truo iznutra od vrha do dna. Ovaj sto nam je zaseo na celo kluba ga nece ispustiti iz svojih ruku cak i da ga formalno napusti opet ce da upravlja iz senke. Na svim polozajima su njegovi poslusnici, neki od njih potpuno nestrucni i/ili nezainteresovani za taj posao ali bitno je da slusaju Gazdu. Oni ce radije da iz inata totalno upropaste i ugase klub nego da ga napuste pod pritiskom nas sake jada koliko nas ima da nam je stalo do kluba i da se nerviramo sto je pao na nikad nize grane.

Ne bi me uopste iznenadilo s obzirom na sve sto se dogadja da ovaj nas klub ne doceka skorasnju stogodisnjicu!

Zato je mozda jedini spas - novi pocetak, "FK Novosadska Vojvodina". Postaviti sve na zdravim osnovama, onako kako su to nase pradede i dede zamislile, pa gurati sledecih 100 godina!

Daj Boze da gresim i da jos uvek ima nade za voljeni klub...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by TomaNS »

BondNS wrote:
Radoye wrote:Image
+1
:!:
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Brick Liman »

Odavno već nema svrhe pričati o fudbalu i Voši u istoj rečenici, a da to ne liči na oproštajno pismo samoubice.
Jedino o čemu može razmišljati neko kome je još stalo do ovog prokletog kluba je oproštaj sa ljudima koji ga vode i briga kako uspostaviti klub sa nule i pokušati na vreme ljudski ući u sledeću sezonu.
Po onome što sam video u sredu na teracama našeg stadiona, budućnost ne izgleda ružičasto. Šaka jada nas je ostala i među tom šakom još niko ne pokazuje inicijativu za nekakvu kolektivnu akciju po pitanju opstanka ovog kluba i nas samih. Preslikano smo društvo u kom živimo, društvo apatičnih ljudi koji nisu u stanju da se zauzmu za bilo šta. Uvek smo bili bolji od toga zato se još i nadam da nismo mrtvi.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Turija »

Brick Liman wrote:Odavno već nema svrhe pričati o fudbalu i Voši u istoj rečenici...
Po onome što sam video u sredu na teracama našeg stadiona, budućnost ne izgleda ružičasto.
Da, neki početni kapital imamo u dobroj generaciji Omladinaca, ali dug je put do stvaranja odličnog seniora, a naročito čitave ekipe.Za instant rešenje, dovođenjem formiranih (kvalitetnih) igrača sa strane, novaca nema, niti će ih uskoro biti.Ako ne bude zdrave klime i perspektive u klubu i ta deca će otići već pri prvoj ponudi, tako da budućnost, zaista, ne izgleda ružičasto, a čak ni jedan tako velik jubilej kao što je stogodišnjica Kluba.
Da li će se naći izlaz, teško je verovati, ali uvek se treba nadati, dok postoji šansa.Međutim, ne verujem da glas sa tribina danas nešto znači (barem u domaćim okolnostima).Jedino sigurno je da ulazimo u period velikih neizvesnosti i teškoća.Propasti nećemo, a kada ćemo se oporaviti teško je predvideti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked