27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

27. kolo: Smederevo-Vojvodina 2:0

Post by Владика »

Image
(да ли ће поново бити овакве гужве у шеснаестерцу Смедереваца?)

Дође и 27. април, док жељно ишчекујемо неимаре и трудбенике који треба да започну "европеизирање" стадиона Карађорђе, људи који имају част да обуку "црвено-беле" дресове иду на ноге тиму из Деспотовог града. Када се градило Смедерево, Србија оптужи за све недаће Ђурађеву жену проклету Јерину, на кога све данас прстом треба да упере навијачи Војводине за сву срамоту која нам се из дана у дан дешава? Да ли ће се наставити урушување и оно мало(ако га је остало) кредибилитета који је овај клуб уживао у широј јавности? Ајд да видимо да ли ће Златибор + клинци успети да остваре неки резултат или ће се наставити путем који су Вукићевић + зли дедаци утабанали зимус по Анталији и ноћним клубовима.

Ево како је изгледао прошлосезонски дуел ових екипа који је одигран у Смедереву (гледати од 6:41)
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... PG8#t=401s[/video]

и меч који је одигран на Карађорђу 19.11.2011
[video]http://www.youtube.com/watch?v=liUXvfP6SU4[/video]
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by SlaNNinar »

Vule i Šaleta Kordić propuštaju Smederevo, verovatno i Moreira.
Evo izjave Jelačića sa konferencije danas:
http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-pola-s ... smederevo/" onclick="window.open(this.href);return false;
U Smedrevo smo teško dolazili do bodova i kad smo igrali daleko bolje nego sad, mada ko zna... Možda se i oni malo okuraže protiv nas, pa nam ostane malo prostora da iz kontre damo neki gol... Nadam se pobedi, jer jako bih voleo da nastupimo u Evropi na leto. Ko zna šta sve može da se promeni do tad...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by shecky »

Znaci opet je Vukicevic kriv za sve ...
Ja bih voleo da je Bata trener .. bas me zanima dal bi posle neko njega kao trenera okrivio za lose rezultate.

ps e ja se iskreno nadam da necemo ici u Evropu..msm da je i brukanje za 7miliona ljudi previse a kamoli da jos da i cela Evropa to vidi..
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Dejan »

Смедерево : Војводина 28. април 2012, 16:30
Главни судија: Марушић Светислав
Помоћни судија 1: Јовановић Владимир
Помоћни судија 2: Давидовић Петар
Четврти судија: Ђокић Ненад
Посматрач: Делевић Дејан
Делегат: Поповић Миодраг
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Minja »

Nije bas odgovarajuca tema. Prebacicemo u galeriju u narednih par dana
Cuvena zastava iz 89.
Image
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Vuke »

Skupljanje u 13h kod južne tribine, polazak u 13:30h.

Sad kada je najteže klub se voli najviše!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by churguzijanac »

Mislim da necemo izgubiti, ali ni dobiti. X, i to k'o vrata velik!
Duboko u dusi se nadam da cemo bez Moreire i Apie zaigrati kao nikad pre i jos jednom pokazati da prava snaga Vojvodine lezi u nasoj deci!
__________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by lexa »

Posle svega sto se izdesavalo ovog proleca vise ne znam sta da mislim ali moram reci sledece.
Cenim misljenja i stavove svih forumasa ali nikako ne mogu da shvatim ove koji prizeljkuju
da ne igramo Evropu sledece sezone.
Ljudi, shvatam da ste ljuti, razocarani, iznevereni ali ne smemo tako razmisljati.
Evropa nam treba, pa makar je igrali sa omladincima.
I slazem se sa Jelacicem, svasta moze da se promeni do tada. Ne smemo ici sami protiv sebe.
Mi (navijaci Vojvodine) delujemo kao druzina na brodu, i dok taj broj dobro plovi mi smo svi slozni,
srecni i zadovoljni, a cim krene naopako odmah se dizu ruke od svega i izbacuje bela zastava.
Ovo nije ni prvi ni zadnji put da smo u kanalu i ne mozemo tako razmisljati i postupati jer Vojvodina nije pojedinac ili grupa ljudi nego mnogo vise od toga.
Znam da sve to zvuci kao vec izlizane fraze i jeftina demagogija ali ja NE MOGU prizeljkivati da nas neka
Jagodina, Spartak ili Sloboda stignu na tabeli jer to bi znacilo da zelim lose nasem klubu.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by shecky »

Pa lexa znas sta..
ako ce tebi biti drago da nas i sledece sezone neki tamo Vaduz isprasi ko poslednje seljobere onda iskreno zelim da NIKADA vise ne igramo EU takmicenja.
A sto se Jagodine Slobode i ostalih tice..pa znas sta.. ako su bolji onda i treba da budu ispred nas u cemo je tu problem?
Ako je tebi lose zelja da nam se klub ne blamira protiv nekih tamo iz evrope onda sorry..

Po meni pod obavezno ne treba da igramo evropu ove godine,takodje smatram da je greska sto cemo natetnane polako lagano naci trenera.. umesto da smo omdah nasli nekog koji bi prvo medju postojecim igracima odabrao one koji valjaju ,a istovremeno bi i imao spisak zelja.
A s obzirom da ne bi igrali evropu imacemo vise kvalitetnog vremena za uigravanje tima.

E to se zove plan ,misli 3 koraka unapred ,a ne samo samo ooo boze Jagodina ce biti ispred Vose..moramo biti 3ci itd itd ... koga briga za to..
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Schteph_F89 »

Nego jel ima prenos u nekom obiliku?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by fare »

ima radio prenos na radio novi sad 87.7 mhz :)
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Akcent »

fare wrote:ima radio prenos na radio novi sad 87.7 mhz :)
Ziv bio :cheers:
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Schteph_F89 »

fare wrote:ima radio prenos na radio novi sad 87.7 mhz :)
I na Sos-u ima nesto malo :)
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Minja »

30' - 0:0

35' - Mitosevic pogodjen novcicem? u glavu, sa tribine na kojoj su navijaci Smedereva

40' - 0:0

Radio-reporter: Verovatno se i pojedini igraci karlinga vise oznoje od nasih fudbalera (utakmica Javor - Spartak) :D :D

Kraj prvog dela - 0:0

Penal za Smederevo

53' - 1:0
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 27. kolo: Smederevo-Vojvodina, subota 16:30h

Post by lexa »

Schteph_F89 wrote:
fare wrote:ima radio prenos na radio novi sad 87.7 mhz :)
I na Sos-u ima nesto malo :)
Isto kao i da nema.

Amateri od glave do pete. Telefonska ukljucenja, u najboljem slucaju skype, pa se na ekranu pojavi
tzv. novinar koji drzi mobitel u ruci, gricka semenke i nama docarava utakmicu 8)
Naravno, to na kraju ispadne kao neka igra tipa "Sta je pisac hteo da kaze?" posto ti nazovi
novinari u vecini slucajeva ne znaju ni osnovna pravila fudbala, ni sastaviti dve prosto prosirene
recenice.

Ali dobro, da ne bezim sa teme.
Nadam se da ce crno-beli satelit prerusen u plavo dobiti po tamburi :cheers:
Locked