26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by bobanrb »

shecky wrote:sta ti znaci ta rec majke ti?

danas smo pokazali koliko smo mali seljacki klub ,bilo nas je cak! 1000 ...
fantasticno nema sta.. na sledecoj 500 .. to je ogromna masa da se nesto promeni..dal uprava dal "mozak" igraca stagod..
ja ga baš volim što je mali i seljački i neka nas proti BSK-a bude 200 al pravih.Da je veliki i evropski imao bi nekoliko titula i osvojenih kupova i znali bi igrači da igraju pod tenzijom koja im je nametnuta od početka prolećne sezone. Ovako je kako je grizemo da iščupamo bod Javoru.
Posle silnih cirkusa koji su se izdešavali u poslednje vreme igrači su pokazali da imaju želju i volju da se ne obrukaju i to su pokazali danas.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Boske87 »

bobanrb wrote:Posle silnih cirkusa koji su se izdešavali u poslednje vreme igrači su pokazali da imaju želju i volju da se ne obrukaju i to su pokazali danas
Ne znam za ostale ali za mene je nemogućnost pobede Javora kod kuće definicija brukanja. Izgleda da je rezultat iz Subotice postavio nove standarde pa se sad trebamo zadovoljavati ,,voljnim momentom,, i osvojenim bodom protiv Javora...
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Red Marquis »

Janošević, Milović, Bojović, Stevanović i grobarska gnjida jako loši.
Ostali slabi. Abu nešto bolji+gol.

Ni 1000 ljudi na tribinama.

p.s. Da li je još neko sem moje ekipe čuo da je spiker nakon vođstva Javora rekao "mrtvi Javor vodi 1-0?". Prvo sam bio u neverici, ali kad sam video da nisam jedini čuo...čist punk :mrgreen:
Io odio Belgrado
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Mare »

playmaker wrote:
Firmas iz medicinske wrote:Bezidejno, bezvoljno, odvratno. Ja hocu mojih 300 din. nazad.

Moreiri uruciti kitu cveca i mars bre vise! Milovicu takodje!

Ako moze neko da napise sta se desavalo u lozi pri kraju utakmice?

And last, but not least: UPRAVA NAPOLJE!
A meni neka napise neko sta se desavalo ispred zapada po okoncanju utakmice, da li je moguce da su opet isli da batinaju kao onomad na istoku???

U sta se pretvorio ovaj klub mene je sramota... :oops:
Moguće je, batini (namerno malim) orangutani ponovo u akciji!!!

Ovaj put nisu delovali na tribinama unutar stadiona, već su napravili sačekušu momku na izlazu ispred predzadnjeg izlaza sa zapada bliže severu. Ne znam da li je dečko uspeo da im pobegne, bežao je prema jugu dole. Bio je jedan od glasnijih u povicima protiv uprave za vreme utakmice. Ni u jednom trenutku nije psovao i vređao. U glavnom video sam deo kad ga vijaju i prete da više ne dolazi na stadion i jebu sve po spisku. Ja kad sam izlazio već je nastalo vijanje i nisam video da li su ga stigli. Kasnije su samo brzim korakom uleteli u crna kola, mislim u ona što ih batin drugar dalton vozi.

Izgleda da je vreme da firma dođe na zapad ispod lože i odatle navija!
Last edited by Mare on Thu Apr 26, 2012 9:20 am, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Radoye »

Dakle, toliko o tome da je ovaj put stvarno odlucio da ode...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Minja »

Image
Tragično prazne tribine

Image

Image

Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Passion »

Mare wrote:Moguće je, batini (namerno malim) orangutani ponovo u akciji!!!

Ovaj put nisu delovali na tribinama unutar stadiona, već su napravili sačekušu momku na izlazu ispred predzadnjeg izlaza sa zapada bliže severu. Ne znam da li je dečko uspeo da im pobegne, bežao je prema jugu dole. Bio je jedan od glasnijih u povicima protiv uprave za vreme utakmice. Ni u jednom trenutku nije psovao i vređao. U glavnom video sam deo kad ga vijaju i prete da više ne dolazi na stadion i jebu sve po spisku. Ja kad sam izlazio već je nastalo vijanje i nisam video da li su ga stigli. Kasnije su samo brzim korakom uleteli u crna kola, mislim u ona što ih batin drugar dalton vozi.

Izgleda da je vreme da firma dođe na zapad ispod lože i odatle navija!
Био сам поред момка кад се излазило са запада и у принципу све што је он рекао је било:''Нису играчи криви, неко је и њих довео.'' И на излазу је рекао:''Срамота шта сте направили од клуба.'' И то је то. Могли су онда и мене вијати, ја сам им бар мајке спомињао :greenbutt:
Last edited by Passion on Thu Apr 26, 2012 2:11 pm, edited 1 time in total.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Akcent »

Red Marquis wrote:Janošević, Milović, Bojović, Stevanović i grobarska gnjida jako loši.
Ostali slabi. Abu nešto bolji+gol.
Zasto Janosevic? Nije mogao nista kod gola. Kriv je odbrambeni, cini mi se Milovic, kojeg je igrac pretrcao i primio loptu, neka me neko ispravi ako gresim :? za ostale se slazem, s tim sto je Bojovic barem ulazio u sanse za razliku od ranije.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Minja »

Vracamo se lagano u 2003.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Akcent »

Minja wrote:Vracamo se lagano u 2003.
Ja bih rekao 2010.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by kowalski »

Sudjenje pre neki dan opet odlozeno, batinasi narucili i nindza kornjace danas, za svaki slucaj.

Ovo se vec odavno ne sme zvati sport.

Dovidjenja stadione do nekih drugih vremena.
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Mare »

Firmas iz medicinske wrote:
Minja wrote:Vracamo se lagano u 2003.
Ja bih rekao 2010.
Nikada do sada upravine gorile nisu tukle svoje navijače i vijale ih oko stadiona, tako da je ovo trenutno mnogo gore stanje od svega do sada viđenog. Prošli put na meti je bio navijač sa istoka, ovaj put sa zapada, šta nas još čeka... ovo je strašno, samo neka što pre odu, pa makar igrali i drugu ligu. Poslati gorile da prave sačekušu i vijaju simpatizera oko stadiona, ma ubedljivo najgora uprava ikada, prostaci neviđeni, prodali smo dušu đavolu! U ovom trenutku igra nije bitna, bitno je da odu!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by shecky »

Ajd ovako.. od sledece pa nadalje SVI na zapad! pa da vidimo ko je jaci ako vec tako mora...
A realno jesmo jadan klub a i grad bogami..pa ovo ni grobarske ni ciganske uprave nisu radile.. niti je iko igde otkazao organizaciju finala kupa samo zato sto ekipa organizatora nije sposobna da pobedi buduceg drugoligasa..
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by playmaker »

Kolo srece se okrece ko ce sledeci put da dobije batine saznacemo vec za vikend... :oops:

@ shecky

Koji to svi? Pa svi ti su danas gledali u blejali kao i prosli put na istoku.
Cak se i dozvolilo da se pojavljuju price kako je to sve neistina i da se izmislja.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by shecky »

Pa dobro ja ne znam nisam video ni prvi ni drugi slucaj da budem iskren , ali recmo da smo danas svi bili na zapadu ,bas me zanima dal bi se nesto desilo..
Locked