26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by gospodinFKV »

Janosevic - Vule, Milovic, Kovacevic, Paja - Poletanovic, Vuk, Api, Moreira, Abu - Saleta Kordic.....

Bosketa na posebne treninge da nauci da centrira.
Majku mu, igra na poziciji krila, 95% centarsuteva mu ne pogode metu.
Slazem se da decko igra svim srcem, ali sto je mnogo, mnogo je, a ni teretana ne bi bila losa, da se ne odbija od svake budale, koja mu se postavi u igri...
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by SlaNNinar »

Kako god bilo, sutra će svakako biti zanimljivo na tribinama... Drago mi je što Supića više neću gledati na golu, donekle i Mojsova, ali ne i Kataija i posebno ne Trajkovića... Vidimo se sutra.
(izjava Jelačića)
http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-mnogo- ... imo-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Minja »

Sutra pobedjujemo

Edit: U timu nece biti Supica, imamo adekvatnu zamenu, a Javor svakako nece opsedati nas gol. Centralni bekovi vec jesu problem, ali i tu cemo imati zamene koje nece razocarati. Malo jaca sredina skinuce pritisak sa te linije i mirna Backa. Sve ostalo, bez gospodina 69, je isto, s tim da ocekujem da sutra postignemo barem jedan pogodak :), a bice ih vise.

Problem ove ekipe je u losoj hemiji, ne u neznanju. Sutra cemo videti da li je napravljen neki pomak po tom pitanju
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Helm »

SlaNNinar wrote:Kako god bilo, sutra će svakako biti zanimljivo na tribinama... Drago mi je što Supića više neću gledati na golu, donekle i Mojsova, ali ne i Kataija i posebno ne Trajkovića... Vidimo se sutra.
(izjava Jelačića)
http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-mnogo- ... imo-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Meni je pre svega drago što 69 neću gledati!
Za Supića mi je krivo što nisu mogli da ga iskontrolišu jer je dobro branio, ali sa takvim ponašanjem je dobio što je i zaslužio.
A za Mojsova i Trajkovića, očigledno je da mi pojma nemamo šta se zbiva u svlačionici, jer suspenzija sigurno ne ide za lošu formu. Po toj logici bi ceo tim morao biti suspendovan počev od Abua, Bosketa i Bojovića!
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by masterNS »

SlaNNinar wrote:Kako god bilo, sutra će svakako biti zanimljivo na tribinama... Drago mi je što Supića više neću gledati na golu, donekle i Mojsova, ali ne i Kataija i posebno ne Trajkovića... Vidimo se sutra.
(izjava Jelačića)
http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-mnogo- ... imo-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Za koju formu se Jelacic nada da ce uspeti da je zadrze? Fizicku? I ovako mogu da izdrze 2/3 utakmice jedva...
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by JackSparow »

Video sam danas Supića kako napušta FC Vujadin Boškov. Na jednom od terena je bio trening, mislim da je prvi tim, tako da Supa ne trenira sa ostatkom ekipe.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by TomaNS »

Helm wrote:
SlaNNinar wrote:Kako god bilo, sutra će svakako biti zanimljivo na tribinama... Drago mi je što Supića više neću gledati na golu, donekle i Mojsova, ali ne i Kataija i posebno ne Trajkovića... Vidimo se sutra.
(izjava Jelačića)
http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-mnogo- ... imo-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Meni je pre svega drago što 69 neću gledati!
Za Supića mi je krivo što nisu mogli da ga iskontrolišu jer je dobro branio, ali sa takvim ponašanjem je dobio što je i zaslužio.
A za Mojsova i Trajkovića, očigledno je da mi pojma nemamo šta se zbiva u svlačionici, jer suspenzija sigurno ne ide za lošu formu. Po toj logici bi ceo tim morao biti suspendovan počev od Abua, Bosketa i Bojovića!
Mene ne zanima sta se zbiva u svlacionici, vec na terenu, a tamo je Traks ostavljao srce uvek!
Nemamo mi pojma ni sta se desava u Upravnoj zgradi i sta se desava po finansijskom pitanju, pa gospoda ipak nisu odlucila da se samosuspenduju!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Uroš »

незнам,мени је Ковачевић спор за штопера.Можда је он талентован,али оно против Рада ми није нешто деловало.А што се тиче Трајка,сви су они ватрени војводинаши кад пређу у Војводину,а нисам сигуран да је дечко био навијач Војводине раније.А цигани ако хоће Трајковића нек искеширају онолико колика му је цена,а не оне старе комунистичке форе на које доводе играче из осталих клубова.Уосталом које то паре може да понуди клуб који има 30 милиона евра дуга према држави и 800 хиљада евра према клубовима и бившим играчима.
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by JackSparow »

Ako Traks svrati na ovaj forum, neka zna da, mogu slobodno reći, ima podršku većine navijača. Svojim požrtvovanjem i odnosom prema dresu je to zaslužio. Posle prošlogodišnje krađe neke stvari ne mogu biti zaboravljene. Kiza i Branislav Trajković tu svakako spadaju, ma gde bili i gde god pare zarađivali!

Image
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Turija »

Uroš wrote:незнам,мени је Ковачевић спор за штопера.Можда је он талентован,али оно против Рада ми није нешто деловало..
Složio bih, ali delom, sa iznetom konstatacijom.Mislim da se to kvalitetnim radom sa prvim timom, kao i iskustvom u seniorskoj konkurenciji, da dosta popraviti.
Uostalom, na toj utakmici protiv Rada, bio je pouzdaniji od Milovića, koji je ispao iz igre kod našeg prvog primljenog gola vrlo slično kao što je ispao i protiv Borca u polufinalnoj utakmici u NS (a nije bio ništa sporiji).
Pre ovih utakmica imao sam daleko bolje mišljenje o Milovićevim štoperskim kvalitetima.Posle njih sam dosta promenio stav o tome.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by TomaNS »

Uroš wrote:незнам,мени је Ковачевић спор за штопера.Можда је он талентован,али оно против Рада ми није нешто деловало.А што се тиче Трајка,сви су они ватрени војводинаши кад пређу у Војводину,а нисам сигуран да је дечко био навијач Војводине раније.А цигани ако хоће Трајковића нек искеширају онолико колика му је цена,а не оне старе комунистичке форе на које доводе играче из осталих клубова.Уосталом које то паре може да понуди клуб који има 30 милиона евра дуга према држави и 800 хиљада евра према клубовима и бившим играчима.
Nije bitno sta je bio ranije. Bitno je sta je pokazao na terenu i kako je pokazao, sa koliko srcanosti i energije...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by gospodinFKV »

vosa do groba wrote:Jel mi to mozda imamo neplacenu struju kada svako kolo igramo u dnevnom terminu? :roll:
Sami reflektori za dva sata ne potrose toliko mnogo, ali ta snaga koja treba da povuce tu struju kosta kao djavo, a s obzirom na kvalitet i partije koje pruzamo... :roll:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Helm »

TomaNS wrote:Mene ne zanima sta se zbiva u svlacionici, vec na terenu, a tamo je Traks ostavljao srce uvek!
Nemamo mi pojma ni sta se desava u Upravnoj zgradi i sta se desava po finansijskom pitanju, pa gospoda ipak nisu odlucila da se samosuspenduju!
Pa da se ja pitam spisak suspenzija bi bio širi za 10ak lica i pored toga što ne znam šta se u kojoj prostoriji odvija. Ali jedno znam - ako je Traks na bilo koji način ispoljio nedisciplinu ili prekršio pravilnik ponašanja treba da ga suspenduju kao i svakog drugog ko to uradi. Potencijalno ima mnogo varijanti gde je to mogao uraditi i ne verujem da je suspendovan iz čista mira. Ako gledamo zbivanja na terenu, i samo na terenu, sad bismo svi trebali da pucamo od muke što je Supić suspendovan - čovek nam je direktno doneo bar 15 bodova ove sezone i uz Apiju je najbolji pojedinac ovog istorijskog proleća.
Ponašanje je definitivno to što treba da povuče za sobom suspenziju ili kredit, jedina ozbiljna zamerka koju imam (pod uslovom da Mojsov i Traks zaista jesu prekršili neki pravilnik) jeste što je Moreira prošao bez kazne.
Upravu uopšte neću da komentarišem, tu je već sve rečeno bar 6 puta.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Passion »

Данас ће да се види ко је ту био због игре и резултата, а ко због Клуба.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by fare »

Ajmo voso http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... JK9EwQpjZo#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Locked