26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by shecky »

Zanimljivo mi je to da su ova 4ca puno puta bili kritikovani upravo na ovom forumu mozda Trajko i ne toliko al ono...
Dal` to neko mozda opipava nas puls tj slihta nam se?
Btw iako je neko suspendovan po meni nije u redu da mu se cak i transfer zabrani!
Nije isto raditi u nekoj firmi biti nedisciplinovan pa suspendovan na 3 meseca,pa posle se vratis na posao a u medjuvremenu ti ide plata 60%, ili jednostavno nadjes drugi posao.
Ovo je fudbal ,ovi ljudi nece moci da "rade" do 60+ godine ,a Trajce ima ugovor jos 1.5god dakle ovim postupkom se moze unistiti karijera jednog igraca ,i ne postoji ni jedan klub na svetu koji ima prava na tako nesto!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by kej »

Ništa, idemo dalje. Sad treba upariti predsednikove telohranitelje na štoperskim pozicijama. Onomad su na istoku pokazali da su kvalitetni za prekidanje protivničkih akcija..
Samo mi nije jasno kako je Doktor Moreira izbegao kaznu za ono izigravanje uvređene princeze. Šta su tek onda ovi izigravali? Ajmo Drina, Vuke, ili neko treći sa insajderskim informacijama.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by vosa do groba »

Trajce mi je jedan od omiljenih igraca i onaj koji je uvek ostavljao srce na terenu,ali ko zna sta se sve desavalo u klubu,Trajce nije na svom nivou uopste u ovoj polusezoni.Ko zna,mozda su one price za Zvezdu istinite!? Ukoliko je ta prica tacna,ovo su uradili cisto da ima na umu da do kraja ugovora nece nigde ici i da se za neki bolji klub moze izboriti samo maksimalnim trudom i zalaganjem na treninzima i na utakmicama.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by PZS »

vosa do groba wrote:Trajce mi je jedan od omiljenih igraca i onaj koji je uvek ostavljao srce na terenu,ali ko zna sta se sve desavalo u klubu,Trajce nije na svom nivou uopste u ovoj polusezoni.Ko zna,mozda su one price za Zvezdu istinite!? Ukoliko je ta prica tacna,ovo su uradili cisto da ima na umu da do kraja ugovora nece nigde ici i da se za neki bolji klub moze izboriti samo maksimalnim trudom i zalaganjem na treninzima i na utakmicama.
Mislim da si pogodio u centar :!:
Ostali u timu sada mogu samo da misle sta li ce se tek njima desiti, ako je Traks ovako prosao...
Jedino mislim da je ovo trebalo uraditi posle tekme sa Metalcem, sa sve smenom trenera. Mozda bi se ekipa trgla i prosla u to jebeno finale :mrgreen:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Box »

I kako ce izgledati prvih 11 u sredu?
Buda
Boske-Vule-Kovacevic-Paja
Api-Vuk
Poletanovic
Skuletic-Bojovic(Kordic)-Abu

Ovo mi deluje najrealnije..?
edit1:Taj fazon sa Bosketom desno i Vule kao stoper meni licno ne uliva poverenje...
edit2:Zaboravio sam Milovica(ko zna zasto je to dobro),i treba vratiti Karana iz Javora...
Last edited by Box on Tue Apr 24, 2012 12:11 am, edited 1 time in total.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Akcent »

Sto bi Vule igrao stopera kad je tu Milovic?
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Box »

Firmas iz medicinske wrote:Sto bi Vule igrao stopera kad je tu Milovic?
Mislim da Milovic nema sta da trazi u Vosi.Limitiran igrac ,gubi se i mnogo je spor...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by shecky »

E pa vidis ja na to gledam drugacije..
Milovic jeste limitiran i to samo zato sto je "mator" i ne moze da napreduje,ali isti taj Milovic je vrhunski profesionalac,koji je 2 puta bio u Vosi i vecito je rezerva i nikad se nije bunio zbog toga,cak ni onda kad je bio na pozajmici u Albaniji!!
Da je vise takvih u Vosi sada bi pevali..igraci pricaju na terenu a ne na FB i u novinama.

ps ovo isto vazi i za Adjurua
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by johnny »

Ako budem video Stevanovica u prvih 11 povraticu nasred istocne tribine...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by vosa do groba »

Jel mi to mozda imamo neplacenu struju kada svako kolo igramo u dnevnom terminu? :roll:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Telep »

kej wrote:Samo mi nije jasno kako je Doktor Moreira izbegao kaznu za ono izigravanje uvređene princeze.
"Doktor" je previse skup da bi jednostavno sedeo na tribinama...Cenim da je takav rezon "strucnjaka" iz uprave. Al se zato suspenduje, jedan od retkih u nasem timu, i sigurno najvatreniji Vojvodinas Trajkovic :frown:

Valjalo bi pobediti nije to trece mesto daleko. Radnicki ima tezak raspored do kraja, samo ekipe iz gornjeg dela- Sloboda, Ofka, Jagodina, partizan, Rad. U principu ne bih voleo da udjemo u Evropu pa da se brukamo, al ko zna mozda se do leta nesto promeni...

Od utakmice ne ocekujem nikakvu igru, al zato ocekujem da se pokazemo mi navijaci!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by novosadjanin »

Sutra idemo na stadion da pokazemo na koga Vosa u svakom trenutku moze da racuna!

Idemo da iskazemo upravi i igracima sta mislimo o njihovom dosadasnjem ucinku. Rabren se nesto ucutao, on kao da jedini ne planira da ode, pustio covek korenje, njega posebnio treba ocepiti.

Pozvao bih sve razocarane da dodju sutra, nema mesta pesimizmu, uskoro krece jedna nova prica koja bi trebala da bude ozbiljnija i zdravija, sve je vec dogovoreno.

I ono, po meni mozda i najvaznije, sutra moramo pobediti! Manite se prica da je mozda bolje da izgubimo- jer sve je vec reseno. Moramo odbraniti to cetvrto mesto od Jagodine i izboriti Evropu! Dajte da ne izgubimo jednu celu godinu i krecemo od nule. Igracima treba napraviti pritisak imperativa pobede, a ko to ne moze da iznese, taj i ne zasluzuje da nosi dres Vojvodine!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by kowalski »

johnny wrote:Ako budem video Bojovica u prvih 11 povraticu nasred zapadne tribine...
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Salvador »

novosadjanin wrote:Sutra idemo na stadion da pokazemo na koga Vosa u svakom trenutku moze da racuna!

Idemo da iskazemo upravi i igracima sta mislimo o njihovom dosadasnjem ucinku. Rabren se nesto ucutao, on kao da jedini ne planira da ode, pustio covek korenje, njega posebnio treba ocepiti.

Pozvao bih sve razocarane da dodju sutra, nema mesta pesimizmu, uskoro krece jedna nova prica koja bi trebala da bude ozbiljnija i zdravija, sve je vec dogovoreno.

I ono, po meni mozda i najvaznije, sutra moramo pobediti! Manite se prica da je mozda bolje da izgubimo- jer sve je vec reseno. Moramo odbraniti to cetvrto mesto od Jagodine i izboriti Evropu! Dajte da ne izgubimo jednu celu godinu i krecemo od nule. Igracima treba napraviti pritisak imperativa pobede, a ko to ne moze da iznese, taj i ne zasluzuje da nosi dres Vojvodine!
Bravo za post!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor, sreda 16:30h

Post by Dejan »

Navijači Voše: Igrači, uzmite rezervne dresove, one prve ne zaslužujete!
24 April 2012 |

Nedavno su u Đenovi navijači poskidali dresove igračima, jer prema njihovom mišljenju nisu zaslužili da nose grb kluba, a fanovi Vojvodine su pred meč sa Javrom zatražili pismenim putem da klub iako je domaćin igra u rezervnoj garnituri dresova do kraja sezone, saznaje SPORTAL.RS. Navijači "stare dame" smatraju da fudbaleri tog tima ne zaslužuju da nose crveno-belu kombinaciju. Navijači podsećaju igrače da brukaju dres koji su nekada nosili Silvester Takač, Vujadin Boškov, Lazar Vasić, Radomir Krstić i još neke od legendi Vojvodine.

- Prodefilovalo je mnogo fudbalera kroz svlačionice Vojvodine, generacije su smenjivale jedna drugu, ali im je put bio isti. Svi su oni dali deo sebe za boje svoga kluba. Mladi koji dolaze da preuzmu mesta starijih igraca trebalo bi češće da se sete njihovog znoja, borbe, tuge i radosti u tim istim svlačionicama, u tim istim dresovima, na istom tom terenu - stoji u delu pisma.
http://sportal.rs/news.php?news=72753&c=41763" onclick="window.open(this.href);return false;
Војводина : Јавор 25. април 2012, 16:30
Главни судија: Михајловић Данило
Помоћни судија 1: Милутиновић Срђан
Помоћни судија 2: Минић Милан
Четврти судија: Симовић Новак
Посматрач: Гајдобрански Ђорђе
Делегат: Траиловић Станимир
Locked