25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Minja »

Najveci hit grupe La Strada :)

http://www.youtube.com/watch?v=TCSyWsS5 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Sada barem znamo da minimum jedan "celebrity" stvarno, a ne samo deklarativno, navija za Vojvodinu.

:cheers:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by kej »

Telep wrote:
budababa wrote:U senci lošeg rezultata i katastrofalne igre na jučerašnjoj utakmici, ipak je zabeležen jedan detalj koji može da izmami pozitivnu emociju, ukoliko se pokaže kao istinit. Ostaje pitanje da li je juče sa nama na tribini bio i dobitnik NIN-ove nagrade, Slobodan Tišma, ili neko ko samo jako liči na njega. Procenite sami.
Prilicno sam siguran da je to on :) Ako neko ne zna, osim sto je pisac, bio je i muzicar 80ih, pevac u par novosadskih bendova. Nisam imao pojma da covek prati Vosu :cheers:

off topic mislim da bi trebalo ovakve stvari da se iskoriste u nasem marketingu, da se naprave neki spotovi, izjave bilo sta...mnogo poznatih i uglednih ljudi navija za Vojvodinu.
Pa to je stvarno on.. Nosio je tu jaknu i prilikom dodele nagrade. Da li je moguće da je trenutno najpopularniji pisac u Srbiji došao na tribinu sa navijačima da gleda ovaj krš.. Jedino logično objašnjenje mi je da je bio nekim poslom u Subotici pa rešio da navrati malo. U svakom slučaju - oduševljen sam!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Salvador »

Bio Tišma ili ne (a zaista liči da jeste), neka bude pomenuto i da je čovek deklarisani okoreli Vojvodinaš, kako i sam kaže u svojoj pretposlednjoj knjizi 'Quatro Staggioni'.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by kej »

Da otklonimo nedoumice, to je ta zakrpa pod laktom..
Image
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by djape_ns »

Neusatzer wrote:Bio Tišma ili ne (a zaista liči da jeste), neka bude pomenuto i da je čovek deklarisani okoreli Vojvodinaš, kako i sam kaže u svojoj pretposlednjoj knjizi 'Quatro Staggioni'.
Vristao sam kako je opisao da je gledao derbi i smejao se nekom detalju na tekmi, a kako ga ustvari utakmica uopste ne interesuje jer je slaninar.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by vojvodina jedna jedina »

Minja wrote:Najveci hit grupe La Strada :)

http://www.youtube.com/watch?v=TCSyWsS5 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Sada barem znamo da minimum jedan "celebrity" stvarno, a ne samo deklarativno, navija za Vojvodinu.

:cheers:
:cheers:

Konacno jedna lepa vest...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by novosadjanin »

djape_ns wrote:
Neusatzer wrote:Bio Tišma ili ne (a zaista liči da jeste), neka bude pomenuto i da je čovek deklarisani okoreli Vojvodinaš, kako i sam kaže u svojoj pretposlednjoj knjizi 'Quatro Staggioni'.
Vristao sam kako je opisao da je gledao derbi i smejao se nekom detalju na tekmi, a kako ga ustvari utakmica uopste ne interesuje jer je slaninar.
Jel mozes da skeniras i okacis taj deo ako imas knjigu?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by borrissey »

To je Tišma 100%, nema dileme znam ga lično - koji kralj! Jbt, sad još više obožavam La stradu, mada sam znao i ranije da je Tišma slaninar, ali da ide na gostovanje u Suboticu, to nisam mogao da pretpostavim... Kakav žalostan poklon njemu i svim ostalim navijačima od strane igrača...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by fare »

nisam znao gde ovo da napisem a admin neka prebaci gde treba sada sam prositao na B92 "vosa u raspadu igraci za vecite " vec polako trljjaju ruke m...e im ga spominju se mojsov,trajkovic .... :cry:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by DUB »

fare wrote:nisam znao gde ovo da napisem a admin neka prebaci gde treba sada sam prositao na B92 "vosa u raspadu igraci za vecite " vec polako trljjaju ruke m...e im ga spominju se mojsov,trajkovic .... :cry:
Ma samo neka laju kere jakobsfeldske, za to su i placeni. Na kraju krajeva, ne laje kera sebe radi vec da je selo cuje, a dobro se zna na racun kojih sela zive ti tzv. novinari. Vec danima citam sta pisu ali necu da komentarisem, cekam i gledam kako se okupljaju u copor, jedan po jedan. Hteli bi da se zalete i da kidaju ali ni jedan ne sme sam da napadne, cekaju da copor bude dovoljno velik da im ulije hrabrost.
Ako... tu smo i cekamo ih, kad god pozele. Nemaju oni pojma, samo zele senzaciju i tiraze za svoju zutu stampu.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Box »

Eh jos kada bi otisli Mojsov,Moreira,Katai,Bojovic,Supic(edit: i Brankovic) ,a na njihove pozicije Mitosevic, Poletanovic, Meleg, Kordic, Kovacevic, Nastic i Buda... Druga bi to prica bila
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Radoye »

Box wrote:Eh jos kada bi otisli Mojsov,Moreira,Katai,Bojovic,Supic ,a na njihove pozicije Mitosevic, Poletanovic, Meleg, Kordic, Kovacevic, Nastic i Buda... Druga bi to prica bila
Zar nismo imali prilike da gledamo tu pricu protiv Rada?

Treba te klince planski uvoditi u tim, davati im sansu, neka uce od starijih, pripremati ih da preuzmu glavnu ulogu kada ovi odu. Ako ih samo tako bezveze bacimo u vatru sagorece zacas posla i nikad od njih nece postati fudbaleri. To je recept da se oni kolektivno upropaste.

To i jeste najveci problem ove uprave, ne prave toliku stetu ni cestitke ni zajednicka saopstenja ni samaranje sopstvenih navijaca koliko stihijski rad i nedostatak strategije. Igraci se prodaju po principu pustamo svakoga za koga dobijemo ponudu a dovode po principu samo da ne treba nosta da se plati, pojedinci imaju zacementirano mesto u timu bez obzira na igre koje pruzaju, imamo rupe na nekim pozicijama na koje se prekomanduju igraci koji nikad nisu igrali na tim mestima... To nije atmosfera u kojoj moze pravilno da se formira jedan mladi igrac, i zbog toga mnogi nasi talentovani klinci propadnu pre nego sto i odigraju dva vezana poluvremena za nas prvi tim.

Lako ce se promeniti sve druge negativne posledice rada uprave, ali ovo upropascivanje nase igracke skole ce imati dugorocne posledice i jos dugo cemo ih osecati!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Box »

Ja to posmatram ovako.
O Mitosevicu ne treba da pojasnjavam nista, on je vec prvotimac.
Poletanovic ima mnogo potencijala ali imam utisak da mu nije pruzena prava prilika.A i sa tim prilikama koje je dobijao pokazio je vise od "doktora".
Kovacevic i Nastic uz "uigranu" odbranu sa Trajkovicem i kapitenom..Bilo bi klimavo u pocetku,ali za par utakmica bi doslo na svoje.(S' tim da Kovacevic odmah menja Mojsova a Nastic lagano, kao izmena za Paju).
Meleg i Kordic... 25 i 45 minuta kao izmene.
Posle izleta "pink pantera", koji je ili odlican ili katastrofalan, mislim da bi Buda bio melem za dusu.

E sad dolazimo do najvaznije stvari. Koji je bio rezultat protiv Rada, a koji protiv Spartaka?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Владика »

vojvodina jedna jedina wrote:
Minja wrote:Najveci hit grupe La Strada :)

http://www.youtube.com/watch?v=TCSyWsS5 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Sada barem znamo da minimum jedan "celebrity" stvarno, a ne samo deklarativno, navija za Vojvodinu.

:cheers:
:cheers:

Konacno jedna lepa vest...
Један Тишма на трибини вреди више него хиљаде испраних мозгова који прате оне! Привилегија је бити навијач Војводине!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by JackSparow »

Box wrote:Posle izleta "pink pantera", koji je ili odlican ili katastrofalan, mislim da bi Buda bio melem za dusu.
Buda koji se smejao zapadu posle utakmice sa Borcem? Dok su ih svi u neverici posmatrali kako odlaze u svlačionice, njemu smešno, on se smeje i prima platu... a ja plačem. Neka hvala!
Locked