25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Vuke »

Bruka i sramota!
Važno je da svi shvate da samo svi ujedinjeni možemo nešto da uradimo! Sledeću utakmicu treba da iscimamo sve i svi da dodjemo na stadion da vide koliko nas ima i koliko nam je stalo do starog kluba! Nemojte trošiti energiju na tastaturu i internet, već se spremite za sledeću utakmicu!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Само Војводина »

Примити пет голова од екипе која на већини утакмица постиже 0-1 гола је, благо речено, катастрофа. Једино Катаи ваљао нешто. Ако ништа друго, прозивање Суботичана је било добро (Боже колико мрзим тај град). :devil:
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by TomaNS »

Ko da cuje, Vuke? Igraci, Spasoje, sekretarica, kafe kuvarica, domar, covek koji kosi travu, fizioterapeut...Ili konacno mislis da treba da cuje i poslusa i neko drugi?
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Vuke »

Od uvek mislim da treba da se čuje uprava napolje, samo što je lepše ovako da navijač nogometnog kluba i onaj koji pljuje po navijačima Vojvodine malo provocira!
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by andi_fkv »

Ja stvarno neznam sta se desilo nasem klubu od pocetka ove polusezone. Ovo je mislim kulminacija. 5-1 izgubiti od spartaka , mislim da je previse ...
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by budababa »

Videlo se na terenu od samog starta da nas čeka debakl, a posle pola sata je bilo samo pitanje koliku ćemo blamažu doživeti. Ovaj tekst samo donekle otkriva u kolikoj smo dubiozi, a verujem da je još gore nego što mislimo. Treba stoički izdržati ovo što nas čeka u narednih par kola, a evidentno je da Evropu nećemo igrati na leto, čak ni kao četvrti.

http://www.mondo.rs/s241853/Sport/Fudba ... otici.html

P.S. Vojvodina ne igra svoje utakmice samo na "Karađorđu", već i van Novog Sada. Ispratite je barem koji put, kada se toliko kunete u nju. Na forumu se može pisati i par sati posle utakmice, neće on nikuda.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Vuke »

budababa wrote: P.S. Vojvodina ne igra svoje utakmice samo na "Karađorđu", već i van Novog Sada. Ispratite je barem koji put, kada se toliko kunete u nju. Na forumu se može pisati i par sati posle utakmice, neće on nikuda.
Upravo tako!
U sredu će se videti kome je stalo do kluba, na toj utakmici možete više učiniti za klub, nego ovde 100 strana da ispišite!
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by rotacija »

trelos gia fcv wrote:1) Gaze nam Vojvodinu :!:
2) Satreće joj seme :!:
3) I verujte mi - mi ćemo samo sedeti i to gledati - jer mi smo NOVOSAĐANI :!:
Mi smo gospoda !
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by rotacija »

Mozda treba Bata da im da platu dva meseca unapred :lol:
A mozda da je i ne dobiju do kraja godine !!!!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Turija »

Problemi dugo tinjaju u Vojvodini, a na žalost, sve je puklo u Subotici", rekao je privremeni prvi trener Spasoje Jelačić.
Nažalost, sve je puklo u zadnjem kolu prošlog proleća :oops:
Čestitam Spartaku, i treneru Milinkoviću, na zasluženoj visokoj pobedi :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Friend »

Ma, sve je bilo za 5!
E,moja Vošo,pa u najgorim danima nismo gubili od Spartaka sa 5 - 1 (da me neko pogrešno ne shvati,svaka ćast Spartaku).
Ali nema veze važno je da sve pršti i na treninzima i u štampi.
Hoćemo još,uprava ostani,je.. .. .. dušebrižnici i crne sile ovoga foruma!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Vuke »

Friend wrote:Ma, sve je bilo za 5!
E,moja Vošo,pa u najgorim danima nismo gubili od Spartaka sa 5 - 1 (da me neko pogrešno ne shvati,svaka ćast Spartaku).
Ali nema veze važno je da sve pršti i na treninzima i u štampi.
Hoćemo još,uprava ostani,je.. .. .. dušebrižnici i crne sile ovoga foruma!
Sad sam čuo da je u toku utakmice bilo preko 100 forumaša na forumu, stav, mišljenje i borba se odvija na tribini! U sredu očekujem da se konačno svi ujedine, da napunimo stadion u pokažemo koliko nas ima i na šta smo spremni za klub u koji se svi kunemo. Uprava i igrači napolje iz Vojvodine!
Da predjemo sa reči na delo.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Minja »

Image

Image

Image

Image

Image
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by kowalski »

Porata je posluka svima.

Apija kralj, ostali mrsh, posebno Supic, u pecinu iz koje su ga iskopali.


Image
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Post by Boske87 »

Turija wrote:Nažalost, sve je puklo u zadnjem kolu prošlog proleća
Tačno tako, od finala kupa nije prošlo ni godinu dana a mnogo toga se izdešavalo. Te večeri sam napustio lažnu marakanu besan, ljut ali povrh svega ponosan na Vojvodinu i na nas navijače. Nadao sam se da ćemo biti katalizator promena u srpskom fudbalu, da smo na pravom kursu i da se promene ne mogu zaustaviti. Kako sam se samo prevario! Priču svi znamo, najpre zajedničko saopštenje sa crnima pa čestitanje godišnjice i puštanje crvenog blizanca. Gospodin Kiza Milinković je na vreme uvidio o čemu se radi i pametno napustio klub (čiji je grb ljubio mesec dana pre) ali mi navijači smo ostali da budemo svedoci (nemi!!!) svih narednih dešavanja (Vaduc,Jašareve bravure, Dr. Mo Superstar...) . I pustite sad žaljenje za bivšim igračima tipa Mereba (kod Kize se nije ni vidio), Brana, Ljubinković&Co ili pljuvanje Jašara. Mi smo pukli kad nas je napustio čovek koji je znao izvući maksimum iz ovoga tima. Čovek koji je pre svega trenirao Vošu vođen mišlju da može da se ravnopravno umeša u borbu sa blizancima , mislio je da deli ambicije sa našom upravom.
To drugo poluvreme zadnjeg kola prošle godine, kada smo na tribinama posmatrali sramno puštanje crvenih, tad je sve puklo a ovo danas je samo posledica rada naše uprave !!!
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked