25. kolo: Spartak-Vojvodina 5:1

Locked
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by slanina »

trelos gia fcv wrote:edit administacija-Zastava nije pala u pitanju je "šala" Marinaca.
Hvala na odgovoru.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by trelos gia fcv »

trelos gia fcv wrote:edit administacija-Zastava nije pala u pitanju je "šala" Marinaca.
Pozdrav administraciji, ali nisam ja pokrenuo pitanje o zastavi.
Mene to uopste ne interesuje.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by slanina »

trelos gia fcv wrote:
trelos gia fcv wrote:edit administacija-Zastava nije pala u pitanju je "šala" Marinaca.
Pozdrav administraciji, ali nisam ja pokrenuo pitanje o zastavi.
Mene to uopste ne interesuje.
Bez uvlacenja molim. :devil:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by milans »

Cuvajte energiju za sredu...samo nastavak onoga sto je pocelo na kraju utakmice posle Borca predstavlja nadu za Vosu...manite se rasprava nego svi na stadion i da se ponovo ori UPRAVA NAPOLJE!

I jedno pitanje, da li neko zna, da li je Firma danas na kraju utakmice mozda ponovila uzvike UPRAVA NAPOLJE.
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Passion »

milans wrote:Cuvajte energiju za sredu...samo nastavak onoga sto je pocelo na kraju utakmice posle Borca predstavlja nadu za Vosu...manite se rasprava nego svi na stadion i da se ponovo ori UPRAVA NAPOLJE!

I jedno pitanje, da li neko zna, da li je Firma danas na kraju utakmice mozda ponovila uzvike UPRAVA NAPOLJE.
Током целог меча је певано ''управа напоље''. Наравно не свих 90 минута, али од првог минута се певало то.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
gorla1
Posts: 5
Joined: Tue May 31, 2011 8:28 pm

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by gorla1 »

Ahahaha kakva bruka i sramota!Cestitam Milinkovicu na pobedi jos jednom je pokazao svoju velicinu kao trener!Vreme je da nas dom FK Vojvodina bude osvojen i vracen u nase skute milom ili silom!SVI ZAJEDNO IDEMO NA BAGRU!!!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by buraz »

Cestitke za Milinkovica, hvala mu na ovoj pobedi (porazu) koji za nas moze i treba da bude pocetak nove ere, da je barem dosao ranije.
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Telep »

trelos gia fcv wrote:Moja jedina želja od danas do naredne utakmice je da na sedećoj utakmici bude 5000-6000 gledalaca i da svi zajedno od prvog do poslednjeg minuta pevamo i UPRAVA i IGRAČI NAPOLJE!
Ljudi DETE će nam umreti nebudemo li nešto uradili!!!
Molim vas SVE!
Hajde da okrenemo stvari naopačke!
Ko ce drugi ako ne mi? SVI mi!!! Ljudi bre zgadice nam sopstveni klub! Jos dve godine ima do stotke, jel treba da brinemo cele te godine koja ce blamaza da nam sledi?!

Necemo ih se lako otarasiti, ali krajnje je vreme nesto da se preduzme!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by laki »

Petarda!! :greenbutt: Idemo!! 8)
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by kej »

Saopštenje FK Vojvodina:
'' Dana 21.4.2012. umro je srpski fudbal. Na gradskom stadionu u Subotici počinjen je genocid nad jednim klubom. Cela zemlja je to videla, ali za svaki slučaj pripremamo sažeti video-materijal sa najbitnijim detaljima ove farse u režiji drskih subotičkih mladića, tih poganih ljudi u plavo-belom..
Postavlja se pitanje: vredi li uopšte dovoditi decu na stadion kad po terenu jurišaju ovakvi zlobnici koji su spremni da jednoj ekipi strpaju pet komada i pošalju je kući nabridele guze?? Šta im je kriv Supić? Zašto šutiraju tako jako? Zašto namerno kvare teren pre meča da bi se Bojović okliznuo kod fantastične šanse pri rezultatu 1-3? Milion pitanja bez odgovora, je li, Subotičani?? To što smo vas daleko nadmašili u posedu lopte je problem na kom treba da radite, a ne da u svojoj frustriranosti kompenzujete taj nedostatak nekakvim golovima u našoj mreži! Vi se sramite, a mi nastavljamo borbu sa vetrenjačama. Za spas srpskog fudbala!''
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by madda fakka »

Sada, trenutno, nas buduci protivnici gledaju kao topovsko meso kao i devedesetih.. Rabren se prepucava preko novina, otkazujemo domacinstvo kupa a Merebashvili prica za novine da ga Rabren onako bahato odje*ava a decko trazi svoj novac za koji je prolio znoj. Doveli su dva igraca koji nisu ni do kolena Merebi i Medi. Telohranitelji tuku navijace na istoku... To je nasa uprava
Samo pokazuje da igraci ne mogu vise da trpe s*anja od uprave.. Ovo danas sto sam video meni se u par navrata ucinilo da zele da izgube da zele da odu/pobegnu iz kluba.
Mojsov nije svoj vise, decko se izgubio negde u letnjoj pauzi i jako mi je zao zbog toga. Trajkovic kod drugog i treceg gola ispao kao nikad do sada od kada je u Vosi. Onaj Brankovic kao da ne zna sta su ofsajd zamke (prvi gol), Boske i dalje ne moze da sabere 2 i 2 na terenu. Apija... Ne znam koja je njegova funkcija ali sigurno on sada razmislja kako je dobro sto je potpisao na samo 6 meseci ugovor. Bojovic ne zna da doda loptu, ne zna da sutne, ne zna sebi prostor da stvori i on igra umesto Abua koji je svuda...

Ovim ne zelim da umanjim zasluzenu pobedu Suboticana. Zoki nas nije procitao kao knjigu nego nas poznaje u dusu i samo je pokazao koliki je strucnjak i uterao masni debeli k... ovoj upravi sto ga je pustila/otpustila/oterala.

Sve cestitke Suboticanima!

P.S. Ja dolazim u sredu na Karadjordje i ocekujem od ostalih da dodju da 90 min vicemo UPRAVA NAPOLJE!!
I Bog je Slaninar...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Junior »

Jel se samo meni učinilo da su naši pred kraj skandirali "Butorović Ratko" ?
Ironično,ili...?
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by uporan »

Junior wrote:Jel se samo meni učinilo da su naši pred kraj skandirali "Butorović Ratko" ?
Ironično,ili...?
Učinilo ti se. Nismo.
UH!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by borrissey »

Jbt kakva strahota, bio sam na putu, nadao se pobedi, a dočekala me petarda... Pa ovo je stvarno strašno, dokle će da nam siluju klub ovi kreteni od gore?
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 25. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 16h

Post by Minja »

Vojvodina je zrela za remont, i to na svim nivoima.
Locked