Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Poll ended at Thu Apr 19, 2012 10:15 pm

Rajevac
25
28%
Kocić
2
2%
Apija
15
17%
Ćurčić
8
9%
Šaula, Dunđerski ili Govedarica (želja urednika FKV.com, mada nije mnogo realna opcija)
19
22%
Neko van spiska
19
22%
 
Total votes: 88

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by mihailov »

Đumi se kod nas mnogo bolje snašao u ulozi skauta, nego u ulozi trenera! Razloga je bilo mnogo, ekipu je uvek preuzimao u lošim trenucima, kada je vladalo opšte rasulo, čak i gore nego što je trenutno.
Njegovo trenersko umeće na klupi Vojvodine, dakle, ne možemo u potpunosti ceniti u tim okolnostima!

Njegov doprinos prilikom dovođenja nekih igrača(Pekarić, Đurić, Mojsov...), kao i njegov doprinos prilikom sazrevanja naših dečaka iz omladinske škole je krucijalan! Plodove njegove selekcije smo ubirali prethodnih godina...
Napred Voso!
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by bobanrb »

Prvo bi trebali da odu u Suboticu i da sva :shit: :shit: bace pred Molinkovića i pojedu ih u znak pokajanja i da ga zamole da se vrati. Ako to ne upali onda Rajevac
User avatar
ernesto
Posts: 1209
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by ernesto »

ja sam za nekog nemca ili holandjanina !
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Dejan »

Naposletku - Ćurčić?
16. APRIL 2012. | 09:57 | IZVOR: SPORTSKE.NET
Hoće li Vojvodina angažovati Radovana Ćurčića koji je već u par navrata u prošlosti dovođen u vezu sa klupom Novosađana. Pominje se još nekoliko imena, eventualnih povratnika na klupu Voše...

Radovan Ćurčić je u vreme dok je bio trener Javora figurirao kao kandidat za klupu Vojvodine.

Selili su ga u Novi Sad par puta u poslednjih nekoliko godina, ali je on završio u reprezentaciji.

Sada je ta misija izgleda završena, Voša je bez trenera, što je automatski promovisali "Ćureta" u kandidata broj 1. SOS kanal je došao do informacija da u Novom Sadu ovoga puta ozbiljno razmišljaju da ponude posao Ćurčiću, koji je uz Javor, imao jedan izlet u Čačak.

Ko su konkurenti ovom stručnjaku za mesto trenera Vojvodine.

Jasno, pominje se Milovan Rajevac koji je bez angažmana, a važi za čoveka Vojvodine, ali je pitanje da li bi on prihvatio taj posao, u trenutku dok čeka novu ponudu iz inostranstva.

Osim Rajevca, kruže glasine o povratku Vermezovića u srpski fudbal, ali i eventualnoj novoj misiji Zorana Milinkovića.

V.d. trener Jelačić ima pravo da sedi na klupi još narednog vikenda u Subotici, videćemo hoće li Vojvodina sada angažovati privremeno rešenje u vidu nekog trenera sa licencom, da bi u junu dovela šefa struke, ili će odmah angažovati stručnjaka koji bi bio rešenje za duži period, a poslednjih šest utakmica iskoristio da napravi selekciju za narednu sezonu, odnosno počne sa stvaranjem tima...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by laki »

Slazem se u 99% sa Turijom. Ja jesam glasao za Rajevca jer mi to ipak deluje kao realnija opcija, ali da sam mogao, glasao bih i za Apiju! Kao sto neko vec rece: Ako je Mihajlovic mogao, zasto i Apija ne bi mogao?! Plus, ocigledno je da je veliki profesionalac i da bi u trenerski posao ulozio 100% sebe!
Vi sto predlazete Gruju, ako vam nije problem, recite mi zasto je on pravi covek za nas?! Zasto recimo pre njega ne predlazete trenera koji trenutno vodi omladince?! Zasto je Gruja bolji od njega?! Da me neko ne shvati pogresno, ja jako postujem tog coveka, ali setimo se price sa Djumijem. Nadam se da se niko nece naljutiti zbog ovoga, samo sam pisao svoje vidjenje stvari...
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by shecky »

Uff ima tu odlicnih obrazlozenja i tesko je naci izbor jer svako ima i + i - .
Ali pre svega treba biti realan i razmisljati sa mozgovima uprave i tako dati pik.
Def mislim da Rajevac nece doci dal zato sto ga nece ni zvati ali pre svega mislim da zato sto covek nece hteti.
Kiza.. hm ne znam.. ako je otisao zato sto je imao zamerke na upravu zbog bilo cega..jer jos uvek ne znam tacno zasto je otisao.. onda ne verujem da ce doci ,a ukoliko dodje a otiso je zbog neslaganja sa upravom ,onda gazi sam po sebi.
Posto vidim da stranac nije opcija samim tim ni Apija ,onda definitivno mislim 90% , da ce Radovan da nam bude novi trener.

E sad sto se njega tice..neko je ovde napisao odlican post.. jeste da je bio "defanzivan" trener, ali treba reci i to da je trenirao Javor i Borac,inace velesile u nasoj ligi :)
Dakle realno sa takvim timovima i nije bas mogao drugacije da vodi svoj posao.
Opet sa druge strane i Kiza i Rajevac su imali defanzivne formacije ali su postigli odredjene rezultate ali ne i uspeh, a vidim da puno vas upravo za ovu dvojicu glasa sto je kontradiktorno s obzirom da se Radovan kritikuje da je defanzivni trener.

Ono sto ja vidim kod Radovana je da deluje kao ozbiljan covek koji se hmm retko smeje i deluje mi kao stroga osoba.
A dobar trener (ne msm sad na fudbalsko znanje nego na disciplinu i fizicku spremu) je onaj kojeg igraci "mrze" jer to znaci da ih terorise na treninzima i pripremama sto se na kraju mora dobro odraziti na terenu.

Dakle mozda nije najbolji trener u opcijama i po zelji navijaca ali je najrealnija.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by mihailov »

http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 75523.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Iako sam glasao za Govedaricu, ne bih imao ništa protiv toga da Apija bude trener-igrač! Iznad je svež, sličan primer iz Kine...
Napred Voso!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Uroš »

ernesto wrote:ja sam za nekog nemca ili holandjanina !
Матеус и Руд Гулит :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4793
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by gospodinFKV »

Uroš wrote:
ernesto wrote:ja sam za nekog nemca ili holandjanina !
Матеус и Руд Гулит :mrgreen:
Jirgen Reber :mrgreen:
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by 21114 »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Curcic ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by TomaNS »

Ako moze Stojic u Radu i Dzomba u Hajduku, nastavi niz...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Vuke »

Ne razumem potrebu ljudi da se ovde jave i prosipaju ironiju, postavljaju ironicne zagonetke ili da opljuju po nečemu. Na kraju šta god da bude, opet nikad i ništa neće valjati.
@TomaNS ko je po trebi rešenje za klupu, a da poseduje prolicencu i da trenutno nema ugovor?
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by masterNS »

Samo ne Radovan. Koji njegovi uspesi su ga preporucili?
User avatar
torrente
Posts: 505
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by torrente »

treba nam samo čvrsta ruka,koja bi objasnila i na najsurovije načine za koje boje se momci bore.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Red Marquis »

torrente wrote:treba nam samo čvrsta ruka,koja bi objasnila i na najsurovije načine za koje boje se momci bore.
Imamo mi već takvog, deli i šamare. Nema licencu, ali ako se za Robija moglo to ubrzano rešiti, moglo bi i za njega. Ali problem je što on voli da razmazi sve oko sebe :roll:
Io odio Belgrado
Locked