24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by Radoye »

Vaistinu voskrese!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Mr Bean
Posts: 11
Joined: Fri Apr 06, 2012 1:07 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by Mr Bean »

Ваистину воскресе !!

Што се утакмице тиче, ако је тачно ово што се наводи у саопштењу Воше, такве ликове нема смисла суспендовати, то по хитном поступку на издржавање казне. Најгоре што ће се тај извући без икаквих санкција, видећете. Шабан најобичнији
User avatar
babac
Posts: 23
Joined: Thu Mar 01, 2012 2:13 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by babac »

http://youtu.be/YqoFwT4WoK4" onclick="window.open(this.href);return false; Vaistinu vaskrese!!!!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by DUB »

Imate adekvatnu temu za zelje, cestitke i pozdrave...
Hvala!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by rotacija »

I meni je prvo smetala takva pobeda. Ali sto kaze Trelos , sto da ne . Jel ce se neko secati kako smo pobedili za par godina , nece .
Primer kup od prosle godine , da li ce se neko secati kakva je pljacka to bila , hoce naravno, samo mi ljubitelji Vojvodine , ostali se nece secati pljacke , moze samo da im ostane u secanju kako su momci napustili teren , a razlog verovatno nece znati .
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by severozapad »

Ajde onda da se dogovorimo da ne napišemo ni jednu ružnu reč kad nas sledeći put pokradu negde jer će se to zaboraviti brzo i pamte se samo rezultati. Ja ne verujem koliko se godina trudimo da budemo drugačiji i sada ćemo da žmurimo pred nekim stvarima jer je "dobro" za nas. Volim Vošu verovatno više od bilo čega ali ako postoji i najmanja sumnja da je nekako uticano na rezultat to je velika sramota.
Molim ljude da me ne podsećaju gde živim jer vrlo dobro znam, ali i znam da takav sistem vrednosti nikad neću prihvatiti kao normalan. "Ako drugi kradu, kradi i ti." Prihvatanje tog principa nas je i dovelo do cele ove usrane situacije.
Ne pričam ja ni o kakvom gospodstvu, jer mi se od te izlizane reči u zadnjih par sezona pomalo kenja, ali brzo zaboravljamo stvari, prebrzo.
Last edited by severozapad on Sun Apr 15, 2012 10:20 pm, edited 2 times in total.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by vojvodina jedna jedina »

severozapad wrote:Ajde onda da se dogovorimo da ne napišemo ni jednu ružnu reč kad nas sledeći put pokradu negde jer će se to zaboraviti brzo i pamte se samo rezultet. Ja ne verujem koliko se godina trudimo da budemo drugačiji i sada ćemo da žmurimo pred nekim stvarima jer je "dobro" za nas. Volim Vošu verovatno više od bilo čega i ako postoji i najmanja sumnja da je nekako uticano na rezultat to je velika sramota.
Molim ljude da me ne podsećaju gde živim jer vrlo dobro znam, ali i znam da takav sistem vrednosti nikad neću prihvatiti kao normalan. "Ako drugi kradu, kradi i ti." Prihvatanje tog principa nas je i dovelo do cele ove usrane situacije.
Ne pričam ja ni o kakvom gospodstvu, jer mi se od te izlizane reči u zadnjih par sezona pomalo kenja, ali brzo zaboravljamo stvari, prebrzo.
+1

Najgore je to sto nam ovi bodovi nista ne znace...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by Red Marquis »

Zaista je zabrinjavajuće što i neki navijači Vojvodine počinju da imaju moralne skrupule (to jest da ih nemaju) kao naša uprava.

Želeti da izmestimo finale kupa samo zato što se situacija nije odvijala u našem pravcu, želeti trofeje po svaku cenu, tonemo sve dublje.
Nije ni čudo da nam vedre i oblače Bata i Rabren kad mi imamo brdo malih Bata i brka među nama samima :oops:
Io odio Belgrado
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by Krle »

Podržavam, od Severozapada pa sve naovamo. :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by Minja »

Ajde pre svega toga da trazimo od ljudi iz kluba da iseku situaciju kada sudija nije svirao (nepostojeci :) ) penal za nas.

Inace, jos u par navrata sudija nije svirao prekrsaje za nas koji su bili ocigledni. Nije svirao ni za njih sve. U prvom svom postu nakon utakmice napisao sam da je bio los.

Protiv Borca sudija nije svirao ruku u 16 metara, pa smo opet dosli do zakljucka da smo sami krivi za poraz a nije kriv sudija. Hajduci su usli u utakmicu nadmeno, kao da ne postoji druga opcija osim da oni pobede. Nisu postigli pogodak a imali su gomilu prilika, hvala lepo, dovidjenja.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by severozapad »

Ne slažem se Minja, ajde pre ulaženja u pojedine situacije sa neke određene utakmice da kažemo čemu mi težimo kao navijači. Ovde nije u pitanju jedna utakmica nego stav koji polako ali sigurno kao Vojvodinaši (u šta ne sumnjam da smo svi na ovom forumu) menjamo ka, čini mi se, ne samo gorem nego potpuno suprotnom od nekadašnjeg a to se ogleda u podcenjivanju "manjih", pričama da bi ih svakako dobili, pa šta ako nam je sudija malo pomogao i navlačio.
Zar nije i stav groblja bio da je sudija na finalu kupa bio očajan ali da nije uticao na sam rezultat na kraju jer je i njih par puta drastično oštetio?
Ova priča može da ide u nedogled, i meni je na neki način i drago što neki toliko vole Vojvodinu da su spremni da zažmure ali to nam onda nikako ne daje za pravo da u drugim situacijama budemo glasni i prkosni jer je to definicija licemerja.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by playmaker »

severozapad wrote:Ne slažem se Minja, ajde pre ulaženja u pojedine situacije sa neke određene utakmice da kažemo čemu mi težimo kao navijači. Ovde nije u pitanju jedna utakmica nego stav koji polako ali sigurno kao Vojvodinaši (u šta ne sumnjam da smo svi na ovom forumu) menjamo ka, čini mi se, ne samo gorem nego potpuno suprotnom od nekadašnjeg a to se ogleda u podcenjivanju "manjih", pričama da bi ih svakako dobili, pa šta ako nam je sudija malo pomogao i navlačio.
Zar nije i stav groblja bio da je sudija na finalu kupa bio očajan ali da nije uticao na sam rezultat na kraju jer je i njih par puta drastično oštetio?
Ova priča može da ide u nedogled, i meni je na neki način i drago što neki toliko vole Vojvodinu da su spremni da zažmure ali to nam onda nikako ne daje za pravo da u drugim situacijama budemo glasni i prkosni jer je to definicija licemerja.
Upravo to! Strasno je u sta se transformisemo, malo po malo i eto nas kopija blizanaca... :frown:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by nboya »

Slazem se sa Severozapadom. Ja se ne mogu radovati ovakvoj pobedi (doduse, nisam je gledao, ali na osnovu par situacija sa snimka na Sportalu kuzim da je sudija navlacio za nas). Krstajica sam poceo smatrati teskim djubretom kad je onako radosno podigao pehar na finalu. Pitao sam se koliko neko mora biti nemoralan da bi postupio onako posle svega. Isto tako, ne mogu se radovati ovome.

Ne znam kolika je krivica naseg kluba za ovakvo sudjenje. Ako je neko iz Vose castio sudiju "pecenjem", da li to znaci da onda Butorovic nije digao ruke od Vose kako je Drina napisao? Mada sam blizi tome da verujem da je ovo maslo saveza. U fazonu: ako bi neko zakukao na utakmicu sa Partizanom, mogao bi dobiti odgovor - A kako ste vi dobili Hajduk...
UPRAVA NAPOLJE!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by vojvodina jedna jedina »

nboya wrote:Ne znam kolika je krivica naseg kluba za ovakvo sudjenje. Ako je neko iz Vose castio sudiju "pecenjem", da li to znaci da onda Butorovic nije digao ruke od Vose kako je Drina napisao? Mada sam blizi tome da verujem da je ovo maslo saveza. U fazonu: ako bi neko zakukao na utakmicu sa Partizanom, mogao bi dobiti odgovor - A kako ste vi dobili Hajduk...
Meni je sve ovo oko navodnog odlaska Butorovica postalo vrlo sumljivo.

Ostaje mi da se nadam da to nije jos jedna njegova cirkuska predstava.
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by Uroš »

Е ако је вама исто ово у Кули и оно на ЈНа или у финалу купа онда и вама свака част на објективности :roll:
Locked