23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Akcent »

Aplauz klincima.
Vukicevicu mars.
Vidimo se u sredu.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Marcello »

Posle svega viđenog ovog proleća, dolazim do zaključka da je u sredu Borac - favorit!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Junior »

K'o mače muškatlu... Moglo je lagano biti i 0-4. A što je najgore, po meni smo odigrali najbolje do sad ovog proleća.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by kowalski »

Vise nije ni smesno.

Termini "gospodstvo", "nasa deca" ad akta.

Ko je letos propustio Vaduc neka navrati u sredu, mirisi.
Image
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by uporan »

Suma summarum:
1. Jašare odlazi odakle si došao, tj. kao što neko reče bolje u 33 lepe. Danas neko reče jednu dobru - zajedno sa Pantom aFtobusom. Mada, nisu oni krivi, zna se ko je kriv...
2. Katai majmunčino marš iz Vojvodine!!! Bez ikakvog truda, zalaganja, bez pozdrava publici. Marš u 444 lepe.
3. Boske?! Sine, pa ti centriraš gore čak i od Vulićevića.
4. Lepo je to što su igrala "naša deca", ali se ni oni ne trude. Kad ti je u timu najbolji igrač Ađuru, šta više reći...
UH!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Telep »

Eto docekasmo drugu po redu najvazniju utakmicu sezone (sve teze izgleda da cemo dogurati do one najvaznije) totalno van forme, moralno razbijeni, demotivisani.
Svaka cast klincima, ali vidi se da je Ferguson odradio svoje pa su odigrali identicno lose kao prva postava(osim prvih 20ak min).

Vukicevicu ostani...jer sad je prekasno da odes :frown:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Red Marquis »

Mislim da je presudan teški ritam sreda-subota koji samo mi igramo u ligi.
A glavni krivac danas je...taj i taj koji je promašio šansu, a lepo sam mu doviknuo da je šutne spoljnim felšom.
A i teren nakvašen kišom.
I motivisan protivnik.
Uvek sam vam govorio da će mladi dobiti šansu kod mene, ali evo, publici ni to nije po volji. Šta oni hoće i vole li oni ovaj klub uopšte?
Nadam se samo da se prešjednik predomislio i da će ostati u fudbalu, malo je takvih fudbalskih radnika sa gospodskim manirima.


KAD ĆE TA KONFERENCIJA ZA ŠTAMPU, NE MOGU DA JE DOČEKAM!!!
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Milan »

uporan wrote:Suma summarum:
1. Jašare odlazi odakle si došao, tj. kao što neko reče bolje u 33 lepe. Danas neko reče jednu dobru - zajedno sa Pantom aFtobusom. Mada, nisu oni krivi, zna se ko je kriv...
2. Katai majmunčino marš iz Vojvodine!!! Bez ikakvog truda, zalaganja, bez pozdrava publici. Marš u 444 lepe.
3. Boske?! Sine, pa ti centriraš gore čak i od Vulićevića.
4. Lepo je to što su igrala "naša deca", ali se ni oni ne trude. Kad ti je u timu najbolji igrač Ađuru, šta više reći...
Sve si rekao, samo si još predsednika zaboravio. Ova četvrta tačka je najtužnija od svih. Ali za razliku od dece iz odbrane koja obećavaju, Špremo i Kordić po meni ne pokazuju ni nagoveštaj nekog potencijala. Mali Špremo se totalno pogubio, a Kordić mi deluje trapavo i presporo... Ne treba nama to finale, verujte mi!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by ssnigd »

Pa mi ne znamo gde bijemo, Rad je danas za klasu bio bolji od nas.
Od malih samo Nastic opravdao poverenje i Poletanovic, uz par gresaka. Spremo i Kordic imaju jos dosta toga da uce. Kovacevic jos pod grcem, ali bi trenutno pre njega gledao na terenu. Boba, Boske nista posebno, posebno Boske. Runi se borio i to je to. Katai ma daj bre ja se jos radovao sto dolazi.
Kod dva igraca je za nepoverovati kolike su to varijacije u igri. Katai sada i kod Milinkovica i Bojovic na jesen i sada. Nebo i zemlja i sto se tice borbenosti i motiva i sto se tice kvaliteta igre.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by uporan »

Milan wrote:
uporan wrote:Suma summarum:
1. Jašare odlazi odakle si došao, tj. kao što neko reče bolje u 33 lepe. Danas neko reče jednu dobru - zajedno sa Pantom aFtobusom. Mada, nisu oni krivi, zna se ko je kriv...
2. Katai majmunčino marš iz Vojvodine!!! Bez ikakvog truda, zalaganja, bez pozdrava publici. Marš u 444 lepe.
3. Boske?! Sine, pa ti centriraš gore čak i od Vulićevića.
4. Lepo je to što su igrala "naša deca", ali se ni oni ne trude. Kad ti je u timu najbolji igrač Ađuru, šta više reći...
Sve si rekao, samo si još predsednika zaboravio.
Nisam Njega zaboravio- boldovani deo :mrgreen:
UH!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by mihailov »

Ma nije ovo više ni voljni momenat u pitanju, oni su jednostavno izgubili samopouzdanje sa Jašarom na čelu. Pripreme su očigledno odrađene katastrofalno. I kad ekipa igra loše, obično se nađe neki pojedinac koji se ipak istakne, koji pokušava da uzdigne tim. Trenutno, svi igraju ispod svojih mogućnosti i praktično niko ništa nije pokazao u ovih desetak utakmica sem Supića...
Nikako ne smemo sada tražiti krivce u deci, šta se može očekivati od golobradih momaka kad ni prvi tim ne može da uradi ništa više od njih. Promocija mladih se ne radi na način na koji je danas to učinjeno, već se planski ubacuju u vatru. Ne mogu ti prevagu donositi debitanti koji tek sad prelaze u profesionalce...oni su tu da uče od starijih, da greše u početku i vremenom da postaju sve bolji i bolji!
Napred Voso!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Brick Liman »

parampampeo parampampeo parampapa ... :valcer: :popa: ovo više nije ni punk, ovo su serije direkata u centar nervnog sistema. 24/7 na rubu nervnog sloma :pegla:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Turija »

Igrali smo fudbal samo prvih 15-20 minuta i onda stali, a Rad nam nametnuo igru.Bio opasan u skoro svakom napadu i imali smo sreće što je danas rezultat bio samo 2:0 za goste (šta su sve promašili, ne verujem da će skoro imati toliko šansi).
Od mladih Poletanović je zreo za prvi tim, Kovačeviću i Nastiću treba obrada na brzini i čvrstini, ali za prvi nastup nisu bili loši, dok je Spremo jako daleko od prvotimca.Malen, slab u duelu, uvek ,,kratak" i nedovoljno brz, sa ne baš dobrom tehnikom, a čini mi se i nedovoljno fizički spreman.
Janošević - onako, ne mogu da procenim o kakvom se golmanu se radi, mada ni Supić nije golman od poverenja.Kordić, isto tako, nit je lošiji nit je bolji od Bojovića, ali pošto je mlad i visok trebao bi dobiti šansu da se vidi ima li potencijala za centarfora.
Ekipa, posle uvodnih 20 minuta igre, nije nam ličila ni na šta, ustvari ličila je na ono što smo gledali ovog proleće.
Bojović katastrofalan (nije se sastavio sa loptom) i jedina dobra izmena od strane Vukićević je ta što ga je u poluvremenu ostavio u svlačionici i ušao Abu.Druga izmena, u poluvremenu, je dvostruki promašaj, jer morao je izaći katastrofalni Smiljanić (a ne Novaković), a posle, isto takav katastrofalni Katai, jer ta trojka je bila izrazito gora od svih ostalih.Trebao je ući Vuk Mitošević, zajedno sa Abuom, pa da danas, sa korektnim Adjuruom i Poletanovićem, uz pomoć Novakovića, pokušamo organizovati napad po zemlji, a ne u vazduhu, gde su radovci dominirali kao od šale.
Abu je morao ići na centarfora, jer ovako se Kordić izgubio na terenu (kao i svi naši igrači) šta treba, i gde treba, da igra.Dobio je ulogu centarfora razbijača, a nije mogao da prati beg Abua po krilu.U par kontakata sa loptom nije razočarao, ali nije ni obećavao.Najgore je, opet to, što niko nije znao šta treba da igra.Katai je kao bio levo krilo, a stajao u sredini, Smiljanić kao desno lrilo, a nije ga bilo nigde.Kako je taj momak izgubio na brzini da danas nije ni prosečno brz igrač.
Milović kriv za prvi gol, ali posle nije bio baš jako loš.Odbrana nam je bila veoma nesigurna i porozna i pravo je čudo da nismo dobili više golova.
Stevanović je posebna priča.Momak se trudi puno, ali ,,posvađan" je sa loptom (možda i zato što već predugo ne zna da li je bek ili krilo, ili polušpic?).
Rad je još jedanput održao čas, kako pobediti Vojvodinu, iako nisi neka ekipa - samo imaš fizički spremnije igrače i da se ne plaše imena na papiru.Da su i drugi igrali tako protiv nas, ovog proleća, ne verujem da bi i jedan bod osvojili ovakvom i igrom i pristupom utakmicama.
Istina, očekivao sam rušenje negativne tradicije protiv Rada i neku novu nadu da možemo da se ,,iščupamo" sa mladim snagama u dogledno vreme, no biće velik problem dati gol Borcu, međutim, to sada već više nije ni mnogo važno (barem meni).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by budababa »

Totalni krah. Prvi i jedini put do sada sam svojevoljno napustio utakmicu Vojvodine kada smo pre desetak godina igrali jednu od one dve utakmice protiv cigana u kupu, kada je jedan naš igrač dobio crveni karton. Tada mi je pala roletna i izašao sam sa tribine ne isprativši ostatak meča. Danas sam to uradio drugi put, oko 15-ak minuta pred kraj. Nije me sa utakmice Voše oteralo ni 1:7 protiv žgadije, ni suzavac greškom aktiviran na našoj tribini, ni 500 Zemunaca koji su kidisali na naš gostujući sektor u kome je bilo 50-ak ljudi... Ubijeni smo u pojam, ovakvu grozotu od fudbala nismo gledali ni pod magistrom, ni pod Ljubom Crvenim, ni pod Josifom Ilićem. Rekoh danas, pola u šali, pola u zbilji, da bi se Malajcu više isplatilo da prodaje bensedin na tribini nego peanuts i zagorele semenke. Ovu utakmicu smo morali da dobijemo, barem iz tog razloga da nam polusvet iz Ripnja i Kučeva koji je prekjuče dobio prozor u svet zvani internet ne bi mogao "soliti" sa komentarima tipa "šta je, jel' i sad Grujić kriv?" Najgore je što ni od te naše dece nismo videli ništa progresivno i drugačije od onoga što prikazuju ustaljeni prvotimci, možda je rano suditi na osnovu tek 90 minuta, ali... Kasno je da se sada nešto drastično menja, mada je to izvesno već gotova stvar. Jašara ćemo, kako stvari stoje, trpeti "samo" do srede, jer taj šarlatan nije kadar da pobedi ni Metalac, ni OFK, ni Jagodinu, ni Rad, pa zašto bi Borac iz Čačka bio izuzetak? Jako bi voleo da grešim, ali se bojim da ćemo mi 16. maj provesti u ulicama oko stadiona, utešno skupljajući rekvizite crvenog ili crnog blizanca od neiskusnog plebsa koji bude dovoljno komotan i poveruje pričama sa raznih foruma kako smo "mađarske p***e" i kako nas nema više od 200.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Stexman »

mihailov wrote:Ma nije ovo više ni voljni momenat u pitanju, oni su jednostavno izgubili samopouzdanje sa Jašarom na čelu.
Ovo je sustina problema. Covek je jednostavno izgubio sve konce. Izgubio je autoritet ako ga je uopste ikad imao.
ON jednostavno mora da ode pre srede! Nema tu filozofije. Necemo kao da menjamo trenera svaki cas!? Pa dobro ste se setili, samo sto ste to trebali da uradite kad je Milinkovic bio na klupi, covek koji je imao rezultate a ne ovaj strucnjak!
Strepim za to finale, a kontam da i ako kojim slucajem i udjemo u finale, da ce nas na tribinama biti manje nego ikad! Niko ne oseca da smo zasluzili da prodjemo polufinale a kamo li da osvojimo kup. Dok je prosle godine bio obrnut slucaj! Nekako smo svi osecali da je to to i zato nas je i bilo toliko u bg-u.
Last edited by Stexman on Sat Apr 07, 2012 8:25 pm, edited 1 time in total.
Locked