23. kolo: Vojvodina-Rad 0:2

trešnjar
Posts: 35
Joined: Thu Sep 08, 2011 10:30 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by trešnjar »

VAŽNO UPOZORENJE !
Pazite kad sedate da li ima oko vas nekih nabildovanih i kratko ošišanih.
Možete vredjati koliko god hoćete protivnike,sudije,pa i policiju po svim osnovama-rasnoj,političkoj itd...Nije strašno ako raspalite koju i po našem treneru pa i po igračima...ALI NI SLUČAJNO ne smete ništa loše ni šaptati a kamoli glasno govoriti o NJEMU. Ako već pričate o NJEMU, samo u superlativima. Spomenuti kako je ON naš spasilac i da bi propali da nije NJEGA je preporučljivo ako želite da sa tribine izadjete u onom obliku u kome ste na nju i ušli.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by Minja »

Po meni, Moreira sutra mora da igra. On igra lose i trebaju mu utakmice. Od cega ce da se odmara? Covek igra bez ucinka od kada je dosao u Vojvodinu.

Naravno, pod uslovom da racunamo na njega u sredu.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by kowalski »

Po meni, prethodnu utakmicu u Novom Sadu Moreira je odigrao bas onako kako i treba da igra. Dodao je dve lopte za dve stopostotne sanse (Abu i Bojovic). Takva dva tri poteza od njega po utakmici moraju da nam budu dovoljni da poentiramo.
Image
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by Minja »

Od Moreire ocekujem da vodi ovu ekipu. Imao je nekoliko odlicnih asistencija do sada, ali to je zanemarivo u odnosu na ono sta se od njega ocekuje.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by Red Marquis »

kowalski wrote:Po meni, prethodnu utakmicu u Novom Sadu Moreira je odigrao bas onako kako i treba da igra. Dodao je dve lopte za dve stopostotne sanse (Abu i Bojovic). Takva dva tri poteza od njega po utakmici moraju da nam budu dovoljni da poentiramo.
On kao plej mora da se i vraća nazad po loptu, da je traži, onako kako ju je i Mereba tražio i uzimao. Da svaki napad on počinje. A ne da tapka u mestu i šibne jednu dve u polje napadačima. To može i Apija od nazad (a i radi, kao ona lopta Bosketu za našu prvu šansu).
Io odio Belgrado
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by DUB »

Koliko se gneva i mucnine u meni skupilo zbog svega sto se desava u, oko i sa klubom u poslednje vreme da ne mogu jasno da povucem granice i razlucim koji deo toga je u korelaciji sa kojim dogadjajima i u kolikoj meri. Znam samo da sve to sutra moram izbaciti iz sebe. Kako - ne znam. Jedino imam neki osecaj da ce sutra biti posebna atmosfera, u inat svima!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by fare »

ajmo ljudi podrska sutra za nasu buducnost u sto vecem broju!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by Marcello »

fare wrote:ajmo ljudi podrska sutra za nasu buducnost u sto vecem broju!
Eh...pomagajte, ljudi, da se vratim na pravi put...Prosvetlite me, ako Boga znate.

Po prvi put u svom životu razmišljam da li da idem na utakmicu...Ne, nemam nikakvih obaveza, slobodan sam, ali danima razmišljam šta da radim. Da se okrenem Slaviji sa Salajke, jednom za svagda? Ne osećam tako, ali...

Čemu ove moje dileme?...Posle sramne sednice i sramnog preuzimanja kluba od strane NEČASTIVOG, osećam kao da mi je neko zabo nož u grudi. Kao da mi je neko pred oltar odveo devojku, u koju sam celog života zaljubljen...

Da odem, sednem na svoj omiljeni istok i bacim pogled prema loži, a onda da se ispovraćam u momentu i pobegnem glavom bez obzira? Da sedim i očekujem od Svevišnjeg da mi vrati moju voljenu? Neće se desiti. Da se pobunim, pa da me kerberi NEČASTIVOG pošalju u urgentni? Desilo bi se.

Po prvi put u životu mi se gadi moja Vojvodina, gadi mi se sve što se u njoj i oko nje dešava. Ja volim te časne i čestite mladiće što nose sveti dres, ali da još volim klub - ne mogu da kažem...jer klub je ON, klub je sada NEČASTIVI.

Ja sam prokleti Doh Kihot i znam da ima još stotine, hiljade Don Kihota poput mene, ali smo planski raštrkani i neujedinjeni, možda uplašeni...Nemamo snagu. Sever pripada NJEMU, Stara garda pripada NJEMU, a to su jedini subjekti koji na "Karađorđu" puštaju grlo.

Deluje bezizlazno...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 23. kolo: Vojvodina -Rad, subota 16h

Post by Само Војводина »

Само ћу рећи: Управе и играчи долазе и пролазе, остаје само Војводина и ми навијачи. Мани те приче о нечастивом, Сатана лично управља близанцима већ 60 и кусур година. Не може нама нечастиви да уништи оно што су генерације поштених пре градиле.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Marcello »

Ali, on je preuzeo klub i može da radi sa njim šta mu je volja. Možda igrači i uprave prolaze, ali da klub ostaje - u to više niko ne može biti siguran. Ko zna šta će seda glava da naumi sa klubom, kad i sam krene prema sopstvenom neizbežnom ponoru ("Ko s' đavolom tikve sadi...").

Samo još jedno - hajde da ostavimo po strani priče da smo gospodski klub! To su priče za malu decu. Već sam ranije pisao - gospode u klubu nema ni od korova, zapravo, sve je sami korov. Mi nismo gospodski, već mafijaški klub, to je, valjda, svima jasno (manite sad nadovezivanja kako su ovi ili ONI još gori od nas). Gospoda smo možda jedino mi - koji FKV volimo iskreno.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Red Marquis »

Marcello,
Zaboravio si da je i ON smatra Don Kihotom :wink: Jel rekao onomad da se bori sa vetrenjačama u srpskom fudbalu? Eto, imate i nešto slično, pa ima mesta pomirenju :devil:

A sad ozbiljno. Sve što si napisao potpisujem od A do Š. Ali opet, šta ako tako svi koji na taj način razmišljamo postupimo? Da li dobijamo duševni mir, sedenjem kući i posvećivanjem nečem drugom? Polazim od sebe. Ako prestanem da idem, neću prestati i da se interesujem i sekiram oko svega. Znači, ništa sam neću dobiti, a On dobija samo jednog manje svedoka za sve što radi. Sebi nećemo pomoći dizanjem ruku od svega ako smo pravi navijači jer nećemo moći samo da to izbrišemo iz svesti, a klubu ma kako beznačajni sami bili ipak odmažemo. Razmisli samo kako će neki novi klinac koji istrči na Karađorđe misliti kad vidi da ne samo što je klub One Man Show, već da to više nikome ni ne smeta.
Na kraju krajeva, zar ne treba ljubav da bude naša bezuslovna, pa makar i neuzvraćena(a ona tako sad i deluje)?

Jeste deluje bezizlazno. Ako kao što kažeš nema pomoći Severa i SG, a i nema, možda je vreme da sa zapada i istoka nešto pojavi. Pa nisu samo penzioneri i očevi sa dečicom na njima, čak suprotno.
Io odio Belgrado
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by bobanrb »

Danas treba podržati ovu decu koja će danas igrati i u tom pravcu treba da ide sva pažnja.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by madda fakka »

Kordic me jako podseca na Aleksica samo da ne bude po ponasanju kao on...
I Bog je Slaninar...
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Stexman »

Znaci i sa decom smo izgubili!? Pa ok, nije smak sveta.
To meni govori samo jedno, a to je:
Vukicevicu da se nosis u 33 lepe, odakle si i dosao!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 23. kolo: Vojvodina-Rad, subota 16h

Post by Radoye »

Stexman wrote: Vukicevicu da se nosis u 33 lepe, odakle si i dosao!
I povedi sa sobom i one koji su te bili doveli!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked