22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by masterNS »

Suspendovan do daljnjeg = Suspendovan dok se ne zaboravi
Ne bi valjalo ovo predstavljati kao neku pobedu, dok god su teleca glava i ostali na poziciji, nema boljitka. Sad je samo pitanje koji sudija ce preuzeti stafetu od Grujica...
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by TomaNS »

Riba se cisti od glave, ne od repa...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by masterNS »

Tako je... I treba prvo pocistiti svoje dvoriste...
User avatar
Filip
Posts: 16
Joined: Mon Mar 15, 2010 5:24 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Filip »

masterNS wrote:Tako je... I treba prvo pocistiti svoje dvoriste...
:!: :!: :!:
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by limanfkv »

Bila kako bilo, mala pobeda Slaninara, jer ovog "saslusavanja" i "suspendovanja" ne bi bilo da nije objavljen ovo sa facebooka Grujica.

Sto se tice same utakmice, ne bih puno komentarisao, pokradeni smo po ko zna koji put. I opet cemo biti, ali Boze moj, i dalje cemo se boriti protiv toga. A smatram da utakmicu nismo izgubili zbog Grujica, nego zbog sarlatana na terenu, klupi i upravi. Djuture.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by budababa »

Sportal wrote:Sudija Grujić nije suspendovan, ali malo odmara

Mnogo prašine podiglo se minulih dana u vezi suđenja Danila Grijića, koji je delio pravdu na utakmici 22. kola između Partizana i Vojvodine (4:1). Arbitar iz Niša se našao na udaru Novosađana, pošto je na meču u Humskoj, prema njihovom mišljenju, imao više grešaka u donošenju odluka. Grujić je na pomenutom meču svirao jedanaesterac za Partizan, a put ka svlačionici pre kraja meča pokazao je Mojsovu i Vulićeviću.

Iako se pojavila informacija da je arbitar Grujić suspendovan, u Sudijskoj organizaciji tvrde da to nije istina, već samo da on neće deliti pravdu u predstojećem kolu.

- Nije istina da je sudija Grujić suspendovan, ne znam odakle vam to - kaže na početku razgovora za SPORTAL.RS potpredsednik Sudijske komisije Đorđe Žutić i nastavlja: - Čuo sam da su se u medijima pojavile takve informacije, ali nije jasno odakle im to? Sudija Grujić nije delegiran za ovo kolo. Sudijska komisija još uvek nije obavile analize iz minjulog kola, tako da ne znam odakle medijima ta informacija.

Član sudijske komisijeizjavio je da će utakmica između Partizana i Vojvodine biti analizirana u utorak ili četvrtak.

- Biće analizirana utakmica i izveštaji posmatrača suđenja i specijalnih posmatrača. Prema njihovim izveštajima sudija Grujić jeste ispoljio određenu nesigurnost, ali nije dobio slabu ocenu.

U javnost je procureo podatak da je glavni arbitar meča u Humskoj na svom Fejsbuk profilu učlanjen u fan stranicu jedne navijačke grupe crno-belih.

- Što se tiče Fejsbuka, biće zatražena njegova izjava, pošto možda profil i nije njegov. Kao što vam je poznato korišćenje društvenih mreža najstrože zabranjeno od strane UEFA. Ukoliko se potvrdi da je profil na društvenoj mreži njegov, biće pokrenut disciplinski postupak - podvukao je Žutić.
Čovek samo malo odmara :yavn:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Firmin mali »

limanfkv wrote:Bila kako bilo, mala pobeda Slaninara, jer ovog "saslusavanja" i "suspendovanja" ne bi bilo da nije objavljen ovo sa facebooka Grujica.
mislim da je ovaj forum u mnogome dopirneo tome i svaka nam cast svima :cheers: ,a za dalje cemo videti sta ce biti,predug je put pred nama sa previse prepreka
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Camel »

Svaka cast svima iz redakcije sajta sto su makar malo zagorcali zivot onom govnetu od sudije i fino digli prašinu po medijima. A ovaj olos Žutić, Petrovaradinac, je samo jedan od poltrona i šrafova u sistemu davno ustoličenom u srpskom sportu.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Tony Starks »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... nastavcima" onclick="window.open(this.href);return false;
Pantelić: Otimačina u nastavcima

S. Bajić | 06. april 2012. 20:54 | Komentara: 13

Sudija Grujić je dobio zadatak i nije se libio da ga izvrši, rekao je sportski direktor Vojvodine koji ističe dobre odnose sa svim klubovima u Superligi
Crveni karton Vulićević je dobio zbog prigovora.

- Priča se svašta, ali neka čitači sa usana ”prevedu” šta sam rekao. Mogu da idem i na detektor laži. Naravno da sam kao kapiten reagovao i pitao ga dokle ćeš da nas j... i rekao mu da od fudbala hranim porodicu, a da mi on otima parče hleba.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1408
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Uvek sa tobom »

Састали се Караџић и Буторовић, ФСС суспендовао Грујића

http://www.rtv.rs/sr_ci/sport/fudbal/sa ... 11473.html
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked