22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by core_duo »

Samo da Veselinovići i Grujići ne krenu ovako od sada... :roll: :frown: :mrgreen:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=LCacSdnCa0w&t=11s[/video]
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by masterNS »

shecky wrote:Master tu se slazemo skroz.
Zato me i cudi da si podlegao skretanju teme.
Moreira je nebitan, jer kao prvo nije ni trebao da igra, vec je od prvog minuta na terenu trebao da bude Poletanovic, a zasto to nije tako svi znamo. Mereba nije trebao da bude prodat i tada nam Moreira ne bi ni trebao, a svi znamo ko ga je prodao apsolutno bespotrebno za jako malo para. Da li je Moreira igrao 100 ili 500 utakmica za partizan, apsolutno je ne bitno, jer po mom misljenju nije nista bolji bio ni na drugim utakmicama, niti se ista manje zalagao protiiv groblja. A s' obzirom da Fergi od Zete i Duklje ne propusta priliku da pljune po njemu i Apiji kad god ima priliku ne bi me cudilo da je razlog za njegovu letargiju bas u odnosu izmedju njega i Vukicevica. A to da li je digao ruku da pozdravi grobare me apsolutno ne zanima dok god ne primetim da im na terenu popusta. A nisam tako nesto primetio. Ja sam do pre 2 meseca branio upravu i jako se zajeb*o zbog toga, jer su od tada uradili samo lose stvari za klub i nastavljaju sa tom praksom, tako da me je prilicno sramota za svaku rec koju sam izgovorio u njihovu korist jer su se pokazali kao ... :shit: :(
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by severozapad »

Mi se nismo dičili tim "Mi smo gospoda, mi smo gospoda" ni kada smo stvarno to bili, to se u zadnje vreme toliko gura da me podseća na stub srpstva i dominatore.

Ja ću i dalje psovati na stadionu kad vidim da neko otaljava jer sam to čuo prvi put kad sam na isti došao. Za mene je to fudbal, isto koliko i podrška kad vidiš da neko gine ali mu ne ide. To je bilo vreme kad nas lepom ponašanju nisu učili ljudi u reperskim trenericama i kačketima iz lože.

Momenat da mi budemo ti koji će nešto promeniti je propušten onaj dan kada je potpisano zajedničko saopštenje. Tada se videlo da bi dosta klubova i ljudi stalo na stranu pravde t.j. promena, ali izgleda nije bilo dovoljno dobrog i jakog da povede tako nešto. Sada možemo samo da čekamo neka bolja vremena jer smo tad toliko go**o progutali da smo svima pokazali kako to treba. Jako malo nam je falilo da budemo dobar primer kako "protiv" a pokazali smo kako "sa". :oops:

Boba možda jeste napravio glupost ali mu mogu oprostiti jer mogu misliti šta je u toj glavi bilo u tom momentu :). Ali da ga kasnije trener prozove javno pred kamerama je velika tuga za klub. To je manir, velike ljudine, pravog gospodina.
Samo ću reći da u sredu uveče nisam bio besan i ponosan kao prošle godine u maju, već posran i razočaran. Nije strašno kad ti drugi ne žele dobro već kad sam sebi ne želiš to.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Владика »

Лепо одрађено од стране клуба-[video]http://www.youtube.com/watch?v=6XVSJvOA ... AAAAAAAAAA[/video]
Мој аватар је реакција на тишину или можда став тзв. медија на скандалозно навијање тзв. навијача београдског клуба.
kowalski wrote:O stepenu ljigavosti crno bele mafijaske organizacije ne treba vise da trosimo reci. No, osim svega vec poznatog, uvek se potrude da iznenade necim novim, a uvek bljutavijim i odvratnijim od prethodnog.

Image
Шта је писало на целој пароли. Дно дна, правдати убице Татона преко сећања на жртве из Контраст? Нема речи, :argue: :furious: :pegla: :pegla:
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Firmin mali »

kowalski wrote:O stepenu ljigavosti crno bele mafijaske organizacije ne treba vise da trosimo reci. No, osim svega vec poznatog, uvek se potrude da iznenade necim novim, a uvek bljutavijim i odvratnijim od prethodnog.

Image
podbara wrote:Шта је писало на целој пароли. Дно дна, правдати убице Татона преко сећања на жртве из Контраст? Нема речи, :argue: :furious: :pegla: :pegla:
Na poslednjoj traci je pisalo "licemeri gde ste sad ? ".......bruka i sramota,sve sa zastavom na ogradi borba za pravdu,ee da je pravde drugacije bi sve to izgledalo

+

http://www.zurnal.rs/2012/04/06/slucaj- ... index.html
Судије интернационалци, према препорукама УЕФА, не би требало да имају налоге на друштвеним мрежама.

– Европска кућа фудбала инсистира на том принципу, због могућих злоупотреба на Фејсбуку и Твитеру. Грујић је добро упознат са тим правилима и претпостављамо да је у овом случају реч о лажном профилу – каже Игор Радојчић, потпредседник Струковне организација судија Србије.
ma 100% lazni,a slike cerkice,koja je beba verovatno stavlja verni obozavalac - pedofil,dajte ljudi dokle bre da se lazemo pricamo price za malu decu,pa ovo bi i slepac video,strasno....
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Brick Liman »

podbara wrote:Лепо одрађено од стране клуба-[video]http://www.youtube.com/watch?v=6XVSJvOA ... AAAAAAAAAA[/video]
Мој аватар је реакција на тишину или можда став тзв. медија на скандалозно навијање тзв. навијача београдског клуба.
kowalski wrote:O stepenu ljigavosti crno bele mafijaske organizacije ne treba vise da trosimo reci. No, osim svega vec poznatog, uvek se potrude da iznenade necim novim, a uvek bljutavijim i odvratnijim od prethodnog.

Image
Шта је писало на целој пароли. Дно дна, правдати убице Татона преко сећања на жртве из Контраст? Нема речи, :argue: :furious: :pegla: :pegla:
http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/FOTO-S ... rastu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo je ubedljivo najveći šljam koji se pojavio na svim navijačkim tribinama Evrope, to odgovorno tvdim, poznajem materiju. Mislim da bi se neko ko bi im mogao parirati po nemoralu i licemerju mogao pronaći tek negde u dubinama Latinske Amerike. Reći ću još samo jednu stvar - da se nama desilo ono što se desilo njima neposredno pre utakmice mislim da bi još sa stadiona sa telefona mafijali po internetu, ne bi se moglo živeti od njih. Jako bedna navijačka grupa, želim im još gore stvari nego što im se trenutno dešavaju, zaslužili su i 5 puta gore.
Druga stvar; to što nam je uprava nakaradna po svakom osnovu, ne može nikome da daje za pravo da ignoriše da smo po ko zna koji put, a drugi put u nizu na bezočan način, opljačkani od fudbalskih otelotvorenja sistema državnog terorizma. Jedino adekvatno što bi se moglo napraviti u ovakvoj situaciji jeste istupanje iz svih takmičenja pod okriljem FSS i ubedjivanje drugih klubova iz gradova van "prestonice" da učine isto. Neka si jebu mater pa nek igraju 4 meča godišnje između sebe za kup i prvenstvo, ološ udbaški teroristički.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Krle »

A i ovaj Grujić je policajac. Sve neki policajci, inspektori, niko normalnim poslom da se bavi u toj mafijaškoj organizaciji zvanoj FSS. A ministar mu ne izbija iz kluba, mada bi pre pristajao onoj policijskoj tvorevini s druge strane brda.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Mr Bean
Posts: 11
Joined: Fri Apr 06, 2012 1:07 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Mr Bean »

Daj ljudi nemojte da zajebavate vise. Navijac sam Zvezde, odma da kazem jer nisam dosao da vas provociram ili da vam solim pamet. Registrovao sam se iz najboljih namera tako da se nadam da se necete zbog toga uvrediti.

Mene vredja kada moj klub stavljate rame uz rame sa malim klubom osnovanim u Zagrebu, zasto to radite ja stvarno ne mogu da razumem a voleo bih. Ako je ko pored vas ostecen ikada u ovoj ligi onda je to Zvezda, i to sve na ustrub rezultata Partizana. U skorijoj istoriji ne pamtim kada je Vojvodina ostecena protiv Zvezde, zaista ne pamtim. Kao sto sam rekao,s vi problemi u Srpskom fudbalu su plod "Makabizacije" Tudjamovog kluba i ne nadajte se da ce se sta promeniti uskoro. Kradju u finalu kupa i u sredu su svi videli, sto je najgore, oni se posle finala kupa nisu tu zaustavili vec su krenuli dalje, jos zesce.

Nemojte da se iznenadite ako Zvezda ispadne u polufinalu kupa.

Jos bih se osvrnuo na te "blizance". Zbog stoke vi nas svrstavate rame uz rame sa njima, zaboravljate ko vam je mozda i jedini u Srbiji pruzio podrsku saosecao kada je ubijen navijac Vojvodine, dok je ta stoka protiv vas podrzavala njegove ubice. U sredu su vam isto svasta skandirali, kacili parole, kada je se to desilo protiv Zvezde? Nikad. Protiv stoke mozemo samo ako smo zajedno, bolestinje na njihovim forumima ne moze niko da izleci, to su ljudi koji su zlostavljani u detinjstvu i lece svoje frustracije na stadionu.

Toliko od mene. Sve najbolje.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Milan »

Mr Bean wrote:Mene vredja kada moj klub stavljate rame uz rame sa malim klubom osnovanim u Zagrebu, zasto to radite ja stvarno ne mogu da razumem a voleo bih. Ako je ko pored vas ostecen ikada u ovoj ligi onda je to Zvezda, i to sve na ustrub rezultata Partizana. U skorijoj istoriji ne pamtim kada je Vojvodina ostecena protiv Zvezde, zaista ne pamtim.
Poštujem što si se registrovao, ali veruj da vas gledamo istim očima. Momentalno su oni veći lopovi od vas, nekada ste u toj poziciji bili vi. Kako su nas oni pokrali u finalu prošle godine, tako ste nas vi pokrali u finalu 1997. Tako da za nas nema razlike u pogledu na vas. Samo je pitanje ko je u kom trenutku većii lopov.
Mr Bean wrote:Jos bih se osvrnuo na te "blizance". Zbog stoke vi nas svrstavate rame uz rame sa njima, zaboravljate ko vam je mozda i jedini u Srbiji pruzio podrsku saosecao kada je ubijen navijac Vojvodine, dok je ta stoka protiv vas podrzavala njegove ubice. U sredu su vam isto svasta skandirali, kacili parole, kada je se to desilo protiv Zvezde? Nikad. Protiv stoke mozemo samo ako smo zajedno, bolestinje na njihovim forumima ne moze niko da izleci, to su ljudi koji su zlostavljani u detinjstvu i lece svoje frustracije na stadionu.

Toliko od mene. Sve najbolje.
Niste jedini, ali vam to svakako nije zaboravljeno. Sam sam gomilu puta isticao kako ste u možda najvažnijoj utakmici u sezoni protiv crnih ćutali prvih 27 minuta i zbog toga možda i izgubili utakmicu, ali ste ispali ljudi, za razliku od crne stoke...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Vuke »

Nezvanično sam čuo da je priča oko profila stvora na društvenoj mreži veoma ozbiljna, kažu upućeni da je imao veoma mLogo privatnih slika i da neće moći da zataškaju pričom kako je ugašeni profil bio lažan.

Takodje nezvanično da su odlučili da ga brane pričom da je žena uređivala profil :deal:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Red Marquis »

@ Mr Bean
Prestigao me je Milan u odgovoru, samo da dodam da ni vi navijači niste neka objektivna i prosvećena avangarda je dokaz kako ste svi po forumima uskočili da pravdate onog vašeg UFC fightera Kasalicu za onu sramotu. Imate i retoriku sličnu, prozivanje Kragujevčana kako su s vama odigrali na nož, a kako će kad im vaš brat blizanac dođe u goste skinuti gaće. Tako nešto mi slušamo od groblja već godinama. Naveo sam samo najnoviji događaj, jer ako krenem da kopam po prošlosti, neću stići na utakmicu sa Radom sutra :wink:

Vaš klub počiva na istim principima kao i onaj komšijski, samo oni to rade trenutno bolje. Imaju više filijala, više sudija, glavnog čoveka u savezu, ali imali ste ga i vi pre. U džepu ste i jedni i drugi državnih firmi, i jedni i drugi ste puni stranačkih funkcionera. Simptom koliko se ništa ne menja decenijama je to što su vam SPS-ovci glavne baje od njihovog nastanka. Sad, neko ima Ivicu i Ružića, neko Škundrića, ali nama drugima to su samo finese. Poenta je, isti ste, samo oni to rade bolje.
Io odio Belgrado
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by playmaker »

Tacno tako, Zvezda=Partizan.

Razlika je samo u boji i u tome ko u kom momentu ima jacu politicku moc. Tu se sva prica zavrsava. :idea:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Krle »

http://www.fkvojvodina.rs/2012/04/sapni-mi-tiho-tise/" onclick="window.open(this.href);return false;

Konačno jedno saopštenje kojem nema zamerke. Samo ima jednu manu - i dalje je samo saopštenje.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by churguzijanac »

Vuke wrote:Nezvanično sam čuo da je priča oko profila stvora na društvenoj mreži veoma ozbiljna, kažu upućeni da je imao veoma mLogo privatnih slika i da neće moći da zataškaju pričom kako je ugašeni profil bio lažan.

Takodje nezvanično da su odlučili da ga brane pričom da je žena uređivala profil :deal:
Dačić će da ga u'apsi :frown:
____________________
Zdrako Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by simicpk »

Image
Izvinte na neprimerenom recniku
ФКВ
Locked