22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8840
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Radoye »

masterNS wrote:A sta je po tebi fudbaler gospodskog nam kluba trebao da kaze? Nije nigde rekao da mu je to najbitnije. Novinar ga je pitao sta kaze na to sto su ga navijaci partizana lepo docekali i covek je krajnje kulturno i prof. odgovorio. On je stranac i igra za onoga ko mu plati. NIti mrzi partizan niti voli Vosu. I to je to... Igra za onoga ko mu platii. Po meni je njegova izjava bila korektna, ali igra mu je bila uzasna... On igra katastrofalno, ali igrao je podjednako lose protiv drugih ekipa isto i kao protiv partizana...
Nijedan igrac koji nosi dres naseg kluba ne sme da se srdacno pozdravlja sa navijacima nasih najvecih neprijatelja i zlotvora ("rival" nije rec koja pristaje ovima). Moreira kao stranac ne mora da mrzi partizan i grobare ali sve dok nosi nas dres oni za njega u najmanju ruku ne smeju da postoje, nema on sta da ih pozdravlja. Neka ih pozdravi golim u njihovoj mrezi ako vec mora nekako.

Utakmice protiv blizanaca su uvek za nas vise od igre jer smo vec decenijama podlozeni sistematskoj kradji i ponizavanju, a narocito kad se igra protiv ovih crnih i njihovog sramotnog ponasanja i skandiranja ubici i najgroznijim uvredama koje sipaju po nama.

Igrac koji se sa takvim olosom pozdravlja jednostavno ne zasluzuje da nosi nas dres.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by masterNS »

Tamo je proveo 3 godine, a ovde je ni tri meseca. Kakav bi on covek bio ako bi pljunuo na 3 godine tamo i na te navijace kod kojih je od starta imao podrsku pa sve do kraja? Ponekad imam osecaj da ljudi namerno cekaju da neko nesto uradi pa da onda oni dokazuju svoju privrzenost i kako oni vise vole Vosu od mame. :frown: Obicno spinovanje... Sta cemo sa dugom za porez? Jer nekome to uopste pada sada na pamet ili su lazi koje nam uprava prosipa upotpunosti ispunile cilj? Mi sad lamentiramo o nasoj gorrkoj sudbi i podmuklom grobaru Grujicu, dok oni srecno trljaju ruke...

UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Само Војводина »

Ако је тако, онда је његово довођење катастрофалан потез. Тај је још у еротској вези с гробљем, односно није преболео раскид. Како смо и могли да очекујемо да уради нешто против њих... А до скоро смо имали Меребашвилија који је кидао на свакој утакмици против ових.
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by masterNS »

To je vec nesto drugo. Ali mislim da nicim nije iskazao nepostovanje prema Vosi. Ukoliko nekada, ne daj Boze, Mereba dodje u tudjem dresu da igra protiv Vose, kako cemo ga docekati? Da li bi bilo fer da nam ne odgovori na eventualni lep docek? Mi ipak blizancima nismo trn u oku, ni blizu koliko su oni nama i verujem da Moreira i nema ideju koliko mi njih mrzimo, pa mu i ne treba zamerati.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by novosadjanin »

Abubakar je isto otpozdravio sever na marakani. Cak je sa Lazeticem otisao skroz do njih :o a Moreira je samo mahnuo izlazeci. I sta cemo sad? Ajmo u subotu da zvizdimo svaki put kad Abu dobije loptu! Nama stvarno neprijatelji nisu potrebni... :roll:
Ja nisam primetio da je Moreira sabotirao, igrao je onako kako igra i ostale utakmice- ispod ocekivanja. Komentator se prilikom njegove izmene nalupao i ostao ziv.

Sto se tice utakmice, jedino sto mi pada na pamet a sto nismo do sada probali jesu strane sudije za meceve sa blizancima! Mislim da Uefa nema nista protiv toga i da je bilo vec takvih primera u cini mi se Bugarskoj, Skotskoj i Rumuniji? Po mogucstvu neka nam sude Englezi ili Nemci.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Helm »

O, probalo se nametanje stranaca i te kako, ali mislim da je najpošteniji predsednik "saveza" najpoštenije lige na svetu "uspešno" obrazložio stav kako naša zemlja ima dovoljno kvalitetnih sudija i da apsolutno ne dolazi u obzir angažovanje stranaca, a zatim je taj stav jednoglasno prihvaćen (pitao se samo jedan glas).
A sećam se i uspešnog kažnjavanja loših sudija s početka sezone, sjajan potez, jašta, vidite da sad niko ne biva kažnjen, akcija urodila plodom. :frown:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by playmaker »

A da dodamo da se i gospoda iz naseg kluba izjasnila kako nece strane sudije. :frown:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Helm »

I meni se čini tako! Al' ponovio bih im pitanje sad. :D
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Mare »

Izjava Moreire posle meča:
http://www.youtube.com/watch?v=H5DlIqUB ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by shecky »

Master druze..malo si se pogubio u vremenu i prostoru...
Kazes da je Abu isao do delija.. Mo ljubi grobare juce..pa sve to uporedjujes sa Merebom..
Kao prvo ovi slucajevi su SE desili ..sa Merebom nije i nadam se da nikad i nece.

Ako sam te dobro shvatio ti odobravas postupak Moa, i kazes da mi nismo trn u oku blizanaca nego da su oni nama.
Pa.. to je tacno, ali zapitaj se zasto?
Poenta price.. zamisli Stojketa da je otisao do severa da pozdravi cigane kokliko stolica bi falilo sa tribine? :)
Dakle onako kako mi dozviljavamo blizance tako se oni medjusobno dozivljavaju!
Voleo bih cuti tog navijaca zvezde koji bi rado docekao Stojekta sa grbom partizana kako pozdravlja cigane i posle toga reakciju grobara...
Ne smeta meni toliko sto ih je Mo nahvalio i ljubio koliko mi smeta sto to neki ovde odobravaju.

Moj je bio predlog da mu zvizdimo i to zbog vise razloga.. ako je vec odg onom shabanu u vezi grobara mogao je malo vise i o samoj tekmi da prica ,jer ovako ispada da uopste nije bitno gde sad Mo igra i sta se deslio na tekmi nego da su samo grobari bitni.
Kao drugo Mo dosada ama bas NISTA nije pokazao osim one finte sa Kataijem protiv Borca i to je sve! Mereba kad je bio najgori igrao je 5x bolje nego sto Mo igra sada...

Sa druge strane Apija deluje mnogo ozbiljnije i profesionalnije na terenu iako je odigrao "cak" 5-6 utakmica u nasoj ligi,ne znam ni a na srpskom..
Last edited by shecky on Thu Apr 05, 2012 11:57 pm, edited 1 time in total.
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by masterNS »

@Shecky: Ja nisam rekao da je Abou isao na sever... A na ostalo ti necu odgovoriti dok se ne potpises sa imenom koje koristis na bratskom forumu.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by shecky »

Master ne kontam o0 koji forum i dal je to bitno uopste..
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by masterNS »

Tesko mi je da poverujem da je trn u oku Moreira a nije uprava i ono sto ona radi u klubu.
@Shecky: oO
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by Само Војводина »

Абу је дао гол против цигана, тако да може да се поздравља кол'ко 'оће... Плус Абу је одиграо 10 утакмица за цигане, а Мореира 100 за гробље... Није исто.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 4:1

Post by shecky »

Master tu se slazemo skroz.
Locked