21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Telep »

Ljudi nesto se mora uciniti...kad ako ne sad? Pa minimum 50 ljudi,a i vise, je videlo napad bez razloga na tog coveka. Ako precutimo opet bice samo jos gore. Jel ima negde onaj dokument gde smo mi kao proglaseni za klub od znacaja za pokrajinu? Mozda da se krene od toga nekako i koliko god bilo ljigavo pa i da se neko od politicara umesa u ovo. Ako smo vec tako bitni i proglaseni ne sme se dozvoliti da neko takav vodi klub. Znam da je i to lose ali je u ovom trenutku manje zlo. Stvarno ne znam sta nam je ciniti, razmisljam naglas, ali ako neko ima bilo kakvu ideju neka kaze...
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Stexman »

@Brick Liman
Pa valjda ce se neko pitati sta ne valja ako niko ne dolazi na utakmice? Ti mislis da ce neko posle ovoga sto se desilo smeti da vikne UPRAVA NAPOLJE na stadionu?
Pa njima i jeste cilj da ljudi dodju i nemo posmatraju utakmice! Ako ja ne mogu slobodno da iskazem svoje nezadovoljstvo katastrofalnim rezultatima, zasto da dolazim na stadion?
Ja sam osamdesetih godina(kao i mnogi stariji navijaci) dobijao batine(ne bas uvek :D ) u svom gradu zato sto navijam za Vojvodinu, i sad pod stare dane treba da me bije predsednik rodjenog kluba? Dolazio sam uglavnom sam na utakmice i uvek nosio obelezja kluba, i redovno su me presretali navijaci blizanaca na putu od ž. stanice do stadiona. Kao da sam lepak za budale. I semenke nikad nisam ni grickao jer su mi dlanovi i grlo uvek bili zauzeti navijanjem, tada kada nas je bilo po stotinak navijaca !

A mi smo po svemu ovome sto se dogadja u klubu odavno prestali da postojimo. Niko nas vise ne shvata ozbiljno, a sve je pocelo onim nakaznim saopstenjem posle finala kupa!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Nevernik »

Ako vlast na zvizduke i povike Uprava Napolje reaguje silom onda mi na sledecoj utakmici (to je vec sledeceg vikenda) zvizdimo jos jace i vicemo jos glasnije.
Tokom cele utakmice. Bez obzira da li je 5:0 ili 0:5.

Doduse, mozemo to da radimo i kod kuce. Unutar cetiri zida ali nekako mi se cini da to najvise odgovara vlasti.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Daljac »

Da ne gušim temu, ali imam potrebu da kažem iz svoga ugla neke stvari koje ovde nisu izrečene.

Neću da budem ičiji advokat, ali hoću da istaknem i svoje viđenje, koje sam spreman da potpišem i imenom i prezimenom, a ne samo nickom na forumu. Da ne skrećem sa teme, ali smatram da bi eventulani takav pristup i doveo do toga da ljudi više obraćaju pažnju šta i i kako govore, tj, da bi onda svako svoje reči premeravao, a ne davao sebi oduška, svestan da neće nikada nikome polagati račune zbog onoga što kaže ili napiše.

Lično neću stati ni iza koga ako taj bude pozivao na nasilje i prema kome, ili bude i na kakav način u ime svih vulgaran. To nije prilaz koji bi trebao da okarakteriše navijače Vojvodine. Neću da stojim iza ikakve zastave koja nema sadržaj koji je primeren, a premeren, a ne vulgaran i u stilu navijača crnoga brlizanca. Ako i nemam istomošljenika, ja ću zadržati ovakav stav. Ako neko psovanjem majki misli išta da promeni, neka to čini u svoje ime, ja smatram da to nije način i pristup i da može samo da dovede do nemilih scena, a nas kao navijače i klub za koji navijamo samo da poseljači preko svake razumene mere, i da atribut gospodski zauvek makne iz sintagme koju sa ponosom svuda ističemo kao sinonim za naš klub.

Na svaku sledeću utakmicu ću doći, mislim da za ličnu sigurnost nemam razloga da budem zabrinut. O svemu što se juče dogodilo, reklo se i napisalo svašta, ali moraju ljudi malo i da stanu na kočnicu, pogotovo jer je na istoku u trenutku kada je meč i događaji posle njega već bio gotov, ostalo maksimum 5o navijača, te samo oni znaju ko je i kakvi tonom razgovarao, i nema potrebe za rekla-kazala preuveličavanja.

Upravo jer nisam video tu scenu fizičkog kontakta ikoga i sa kim, jer sam bio na drugom delu tribine i video sam samo neku gužvu, neću o njoj ni da govorim išta, osim da napomenem da ima i više ljudi koji tvrde da se zaista gotovo ništa i nije dogodilo, i da su oni to tako videli. Ja nisam, i neću nikome do sebi samome da verujem i da ičiju priču doživljavam kao sigurnu istinitu. Ko je video, neka kaže, ko nije, neka ne prenosi priče koje od usta do usta, kako je to običaj kod nas, bujaju, narastu i promene se i za 100%. Takođe, upravo zbog toga, jasno mi je da i moj ugao gledanja i ono što ja smatram da se desilo nikome ne mora i ne treba da bude i njegova vizura dešavanja.

U potpunosti da budem iskren, pa makar i od Vas, mojih drugova forumaša bio opljuvan na pasja kola, moram i da kažem sledeće: Ja sam iz svoga ugla video i sasvim normalan razgovor predsednika sa Starom Gardom i ekipom momaka koja se oko istih zadesila, u kojem su se oglasli i oni koji ni sa jednom grupom nemaju ništa, nego na Istok dolaze kao pojedinci ili sa par drugara, pa im dlaka sa glave nakon razgovora ne fali, i čak su mogli da pitaju, budu pitani i da dobiju odgovore na svoja pitanja. Imam utisak da niko nije bio postrojavan, nego da kada su se strasti smirile, da je svako mogao lepo i jasno da čuje ono što ovde sada poprima potpuno novi oblik.

Bata je pitao ljude šta da radi, konkretno i jasno, i navijačli su rekli da igrače zbog nezalaganja treba kazniti novčano, rezime je toga razgovora. Predsedniku je rečeno, neulizivačkim i nesnishodljivim tonom, da zna svoj posao, tj. šta mu je činiti, i da momke treba da udari po džepu, kad već ništa drugo ne daje rezultat i ne može da ih pokrene. Bati su svi govrili TI, osim jedne osobe, i on nikoga nije prekidao, razgovor je bio normalan i smiren, i svako je svakog pustio da kaže šta ima. Sve to je trajalo maksimum tri minuta, ja sam to video, i to je po meni tako i nikako drugačije bilo. To što se od 5o ljudi oglasilo maksimum 10 momaka, nije zbog toga što se iko od prisutnih plašio, nego zbog toga što su ti to što predsedniku imaju da argumentovano i slobodno kažu i rekli, a ostali su ili ćutali i slušali, pa mogu da posvedoče, ili izašli sa stadiona, pa sada izlivaju bes za tastaturom i pišu svoje viđenje situacije kojoj nisu prisustvovali.

O fudbalerima, Bata je rekao da su im sve plate i premije isplaćene, da imaju najbolje uslove, da su imali najbolje pripreme, i da ne nalazi način kako da na njih utiče. Na reči starijih navijača da je to klub koji mi svi iznad svega volimo, Bata je rekao da ga on voli voli isto kao i svi mi. Tada se dijalogu priključio i Vukićević, koji je tada rekao da su momci na terenu i on krivci za sve, i to mu niko nije osporio, ni predsedenik, ni iko od prisutnih navijača. O plaćenim navijačima koji dolaze na stadion sa namerom da izazovu sve loše što može da se desi i da samo psuju i vređaju direktno pojedince, rečeno je, od strane navijača, da ni na tribini, ni na forumu takvih nema. Na pominjanje Ajsa, rečeno je da ta osoba ne dolazi na Istok, niti da je na forumu aktivna.

Predsednik je rekao da ne može da trpi da mu isti pojedinci konstantno psuju majku. Ko god oni bili, imam utisak da to nije bes uperen prema celoj tribini, nego zaista prema pojedincima. Ako neko nekome psuje majku, neka to čini kao jedinka koja će svoje takvo ponašanje obrazložiti i biti spremno da za njega istrpi posledice. Ikakvo verbalno nasilje, i prema kome upereno, zahteva i da njegovi vinovnici svoj stav potvrde lično, a ne negde iz mase, ako je to stav koji iko uopšte može da kao osoba ima, i da misli da time išta postiže. Ako iko misli da kao navijač Vojvodine treba da anonimno ičiju majku psuje, mislim da je pogrešio klub za koji je rešio da navija.

Rečeno je i ponovljeno na kraju više puta i od više ljudi da ti momci na terenu imaju podršku svih naših grupa, i da se zajednički stav svih nas zna: na njima je da na terenu konačno pokažu koliko vrede, a na upravi je da ih na to motiviše, ako ne ide drugačije, novčanim kaznama. Niko ni jednom u tome razgovoru nije išta više o upravi govorio, naknadno dopisivati iskaze, nije u redu. Toliko je pričano, i to je rečeno, i to sam spreman da potpišem, jer misli mda oni koji su rekli šta su imali, to i misle, a da ostali svoje mišljenje, ako žele da ga iskažu, treba da ga upute isto tako, kao pojednici, a ne bezimeni iz mase. Videlo se da se, naposletku, može razgovarati: tu niti je iko i na koga vikao, niti ikome pretio, i to moram da kažem, jer smatram da ovaj forum neguje istinu kao vrhunski argument, a to je jeste istina iza koje ja stojim. Šta je bilo pre i posle, neka piše ko sa istom sigurnošću može da tvrdi istinitost tih dešavanja, o ovome čemu sam ja svedočio, ono što ja smatram istinom, ja sam i napisao. Ako sam propustio i koji segment razgovora, neka me neko argumentovano dopuni. Ako neko misli da može da me opovrgne i u kom segmentu ovoga razgovra, neka napiše i to.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Telep »

Daljac wrote: Upravo jer nisam video tu scenu fizičkog kontakta ikoga i sa kim, jer sam bio na drugom delu tribine i video sam samo neku gužvu, neću o njoj ni da govorim išta, osim da napomenem da ima i više ljudi koji tvrde da se zaista gotovo ništa i nije dogodilo, i da su oni to tako videli. Ja nisam, i neću nikome do sebi samome da verujem i da ičiju priču doživljavam kao sigurnu istinitu. Ko je video, neka kaže, ko nije, neka ne prenosi priče koje od usta do usta, kako je to običaj kod nas, bujaju, narastu i promene se i za 100%.

U potpunosti da budem iskren, pa makar i od Vas, mojih drugova forumaša bio opljuvan na pasja kola, moram i da kažem sledeće: Ja sam iz svoga ugla video i sasvim normalan razgovor predsednika sa Starom Gardom i ekipom momaka koja se oko istih zadesila, u kojem su se oglasli i oni koji ni sa jednom grupom nemaju ništa, nego na Istok dolaze kao pojedinci ili sa par drugara, pa im dlaka sa glave nakon razgovora ne fali, i čak su mogli da pitaju, budu pitani i da dobiju odgovore na svoja pitanja. Imam utisak da niko nije bio postrojavan, nego da kada su se strasti smirile, da je svako mogao lepo i jasno da čuje ono što ovde sada poprima potpuno novi oblik.

Predsednik je rekao da ne može da trpi da mu isti pojedinci konstantno psuju majku. Ko god oni bili, imam utisak da to nije bes uperen prema celoj tribini, nego zaista prema pojedincima. Ako neko nekome psuje majku, neka to čini kao jedinka koja će svoje takvo ponašanje obrazložiti i biti spremno da za njega istrpi posledice. Ikakvo verbalno nasilje, i prema kome upereno, zahteva i da njegovi vinovnici svoj stav potvrde lično, a ne negde iz mase, ako je to stav koji iko uopšte može da kao osoba ima, i da misli da time išta postiže. Ako iko misli da kao navijač Vojvodine treba da anonimno ičiju majku psuje, mislim da je pogrešio klub za koji je rešio da navija.

Ako sam propustio i koji segment razgovora, neka me neko argumentovano dopuni. Ako neko misli da može da me opovrgne i u kom segmentu ovoga razgovra, neka napiše i to.
Evo da odgovorim na par stvari jer sam bio poprilicno blizu. Za pocetak da kazem da je meni normalno da niko nema prava da napadne nekoga pa makar mu rekao i deset puta gore stvari. Pogotovo ako se neko izjasnjava kao dostojanstven, gospodski, porodican covek kao sto to Bata cini. Priznajem da nisam cuo sta je taj covek vikao, ali ono, bez obzira na sve, nije zasluzio po meni. Sad mozda nam se razlikuju misljenja al dobro nema veze. Uglavnom jedan momak je napadnut, par samara, udaraca nogom, povlacenja majice. Mozda nekima nije toliko strasno, koliko sam video ni krv nije potekla, ali ako je nekom potrebno to da vidi da bi shvatili da se nesto strasno desava onda ne znam sta reci. I ako je ovako krenulo bolje da ne se ne zapitamo kako ce se zavrsiti. Mogu potvrditi da se razgovor kasnije vodio sasvim civilizovano, a kako i ne bi kad je neko posluzio za takav primer. Lud covek bi se usprotivio u takvom momentu, jer smo svi bili svedoci da ni panduri ne smeju nista da kazu i ucine datoj situaciji, nakon sto ih je Bata licno poslao da se odmaknu i rekao nesto tipa "situacija je pod kontrolom" (ne mogu tacno da se setim).
Eto nakon te scene vodio se sasvim "civilizovan" razgovor, i trener je dosao i svi su nam lepo rekli ono sto smo hiljadu puta vec culi.
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by laki »

Imam da dodam da je Daljceva prica prosirena verzija moje. I da sam siguran da je vecina stvari takva kakvu je on izneo jer sam i ja to bio napisao. I stvarno, imam utisak da su se najvise primili ljudi koji ni nisu bili prisutni, i umesto da procitaju sve postove onih koji su tamo bili, oni se uhvate za prvi negativan i onda udri po tastaturi, Mico!

Kao drugo, apelovao bih na to da zaista budemo gospoda! Neki moroni su Bosketa CELO drugo poluvreme psovali i govorili mu razne gluposti. Ako hoces da ga iznapusavas sacekaj kraj utakmice pa reci sta imas, a ne da ga konstatno prcas u glavu. Ja bih tako mogao 69ki da kenjam celu utakmicu jer ne mogu da smislim njegovu nonsalanciju, ali ne radim to.
Ne bih da me shvatite pogresno, ali kad sam sa jednim starijim gospodinom, za koga sam ubedjen da je clan foruma samo vise ne pise, pricao o pisanju na netu i da li ucestvuje na forumu, on me je pitao: "Na koja od dva mracna foruma mislis"?! Stvarno, sto kaze Daljac, stanite na kocnicu, ne mracite unedogled. Ima ruznih stvari, i na istoku se dogodila ruzna stvar, ali mi je ovde pretvorismo u 10x ruzniju nego sto je stvarno bila.
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by playmaker »

Sve ja vas razumem, ali da dodje predsednik sa obezbedjenjem da tuce navijace? Pa samo da je opsovao nekog od navijaca leteo bi u svakoj iole normalnoj zemlji.
I vi pricate kako preuvelicavaju neki stvari? Pa jel mozete da zamislite u Engleskoj da dodje predsednik da naredi da se isamara,isutira kako god navijac kluba???

Stvarno smo lud narod, da nas nema trebalo bi nas izmisliti... :frown:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Grba_NS »

Daljac, kako te nije sramota da pises ovako nesto i samim tim (indirektno) nazivas nas koji smo to videli lazovima. Citam i ne verujem sta pises. Nikada, ali nikada otkad sam clan ovog foruma nisam se obracao drugim clanovima ovim tonom. Pazi, nisi bio na istoku, a dajes sebi za pravo da kazes da se nesto preuvelicava. Evo da ti kazem (a i ostalim sto drze stranu predsedniku), nista nije preuvelicano, sve odigralo doslovce kao sto je napisano, obezbedjenje g. Buturovica je uletelo na tribinu i nalupalo jednog momka, i takodje objasnilo u par reci pripadniku MUP-a, da se udalji, na jedan veoma "ljubazan" nacin. Ne razumem uopste zasto si se nasao pozvan da komentarises i pises o tome nesto ovakvog tipa ako vec o tome ne znas gotovo nista i pises na osnovu nekih pretpostavki ili nekih rekla kazala prica od ljudi koji su ocigledno bliski predsedniku ili mu samo jednostavno drze stranu jer da je suprotno sigurno ne bi mogli da kazu takvu gnusnu laz. Ponovicu, sve sam video svojim ocima, pa jedino ako ne treba njima da verujem nego tebi i tvojim pretpostavkama, onda ok, preuvelicavam/lazem. Ke*a mi se od svih vas koji i za ovo nalazite reci orpavdanja!!!
I za kraj, molim te, vikni na zapadu UPRAVA NAPOLjE pa cemo da vidimo da li ces i dalje da smatras da nema potrebe da strahujes za svoju bezbednost.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Daljac »

Grba_NS wrote:Daljac, kako te nije sramota da pises ovako nesto i samim tim (indirektno) nazivas nas koji smo to videli lazovima. Citam i ne verujem sta pises. Nikada, ali nikada otkad sam clan ovog foruma nisam se obracao drugim clanovima ovim tonom. Pazi, nisi bio na istoku, a dajes sebi za pravo da kazes da se nesto preuvelicava. Evo da ti kazem (a i ostalim sto drze stranu predsedniku), nista nije preuvelicano, sve odigralo doslovce kao sto je napisano, obezbedjenje g. Buturovica je uletelo na tribinu i nalupalo jednog momka, i takodje objasnilo u par reci pripadniku MUP-a, da se udalji, na jedan veoma "ljubazan" nacin. Ne razumem uopste zasto si se nasao pozvan da komentarises i pises o tome nesto ovakvog tipa ako vec o tome ne znas gotovo nista i pises na osnovu nekih pretpostavki ili nekih rekla kazala prica od ljudi koji su ocigledno bliski predsedniku ili mu samo jednostavno drze stranu jer da je suprotno sigurno ne bi mogli da kazu takvu gnusnu laz. Ponovicu, sve sam video svojim ocima, pa jedino ako ne treba njima da verujem nego tebi i tvojim pretpostavkama, onda ok, preuvelicavam/lazem. Ke*a mi se od svih vas koji i za ovo nalazite reci orpavdanja!!!
I za kraj, molim te, vikni na zapadu UPRAVA NAPOLjE pa cemo da vidimo da li ces i dalje da smatras da nema potrebe da strahujes za svoju bezbednost.
Ja sam bio, kao i prethodnih 10ak utakmica, na Istoku, ako te tačno zanima, u zelenom duksu, sa naočarima, iznad zastave Gruzije, na ogradi. Sa mnom je bio moj 15ogodišnjim mlađi brat, moj kum, par durgara i još tri forumaša. Ako ima slika sa meča, bez problema ću se zaokružiti na njima.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by playmaker »

Daljac ja i dalje ne kontam, Grbi je svaka na mestu. Sta sad i da se zaokruzis?
To ne menja nista, pa ono je strasno, kakvo preterivanje o cemu ti pricas? :?

Pa i na zapadu su do skoro stojali i posmatrali ko vice uprava napolje, par puta su i ustajali da reaguju. :evil:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Grba_NS »

Bio si tu, ali nisi video?! E pa i ja sam bio ali sam i video (za razliku od tebe), kompletan dogadjaj. Sta meni u zivotu treba problem te vrste da izmisljam (preuvelicavam) ovako nesto, pa svi znamo gde zivimo i kakve (eventualno) mogu biti posledice i pricanja istine, a ne lazi o doticnom coveku.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Daljac »

Ja sam pisao u onom postu o DIJALOGU, lepo sam se ogradio od ikakvog mog viđenja incidenta, jer ga ja nisam video lepo iz udaljenosti na kojoj sam se našao. Ne želim da me se napada zbog nečojeg viđenja incidneta, ja sam pisao samo o onome što sa sigurnošću mogu da tvrdim , to da pažljivo pročitate, videli bi, ni šta je pre, ni posle dijaloga bilo. Pre dijaloga, ako već sve treba da se kaže, Bata je baš na mene na ogradi vikao, što su forumaši ranije i našosali, ne navodeći moje ime, pa na kraju ispada da mu ja držim stranu. Na mene je vikao čovek, tri minuta kasnije, lepo sa mnom razgovarao, i to hoću da istaknem, da niej nikoga postrojavao u dijalogu koji se posle vodio, nego da je saslušao svakoga ko je hteo i imao nešto da mu kaže ka opojedinac koji njemu kao pojedincu govori. Da se zaokružim sam napisao, tj. da sebe na slici sa stadiona pokažem kao nekog ko je bio na Istoku na utakmici, jer Grba smatra da nisam bio tamo. Svi koji ste videli kojim putem je Bata došao, videli ste da je privo razgovarao sa grupom na strani istoka bliže malom jugu, u kojoj sam i ja stajao.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by kej »

Jedan iz obezbeđenja je preskočio i izlupao tog lika. Stajao sam pored i gledao, kao i pedesetak drugih ljudi. Ok je da vi u to ne verujete, niko vas ni ne tera. Ti od kojih ste čuli da se gotovo ništa nije ni desilo neka dođu ovde pa neka objasne šta je to ''ništa''. A da vas pitam, kako je moguće da predsedniku na prvu loptu poverujete to da mu je ovaj psovao majku(pošto ste to čuli iz njegovih usta)? Šta, on je sa zapada tačno čuo i u isto vreme tačno video ko je to viknuo.. A i da je viknuo, da li je to razlog da bude prebijen? '' J.. ti majku'' je samo obična poštapalica i ništa više, a ne direktno vređanje nečije majke.
Pa šta mi večno glumimo neku gospodu?? To je stadion i tamo psuješ, pa svako od nas je milion puta opsovao majku nekom igraču kad promaši zicer, psovali su se i treneri, a da ne govorimo o vređanju protivničkih igrača. Ajd sad neko neka kaže da ne psuje na utakmicama! Kakva crna gospoda??
Čitao sam viđenja svih ljudi koji su prisustvovali udaranju i nisam primetio da je iko išta dodao, iskarikirao itd.. Nijedan jedini detalj nije dodat da malo posoli priču osim što zaista nije bilo postrojavanja(što niko od navijača Vojvodine nije ni napisao nego je to komentar nekog ciganskog ili grobarskog majmuna na nekom portalu). Ja lično nikad nisam pljuvao upravu i zato nemam nikakav razlog da izmišljam nešto protiv nje, ali šta sam video to sam video i ostavilo je na mene vrlo vrlo dubok utisak.
Da li je moguće da tražite opravdanje za to što se desilo? Da li je moguće da ono posle nazivate argumentovanom raspravom između predsednika i par ljudi sa istoka? On je govorio da ništa nije kriv, a ostali su klimali glavom i horski potvrđivali. Strah, povlađivanje, ništa drugo.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Grba_NS »

Sustina i jedino bitno u celoj prici, momak je dobio batina na tribini od predsednikovog obezbedjenja, kraj price, ostalo je nebitno!!!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Daljac »

Ponavljam, ja incident nisam video, te o njemu neću ni da govorim. Ljudi koji su bili bliže od mene rekli su i da su videli, i da nisu videli, i u razgovroru sa 1o ljudi, ja sam čuo 10 priča, i neću da verujem ni u jednu, sam nisam video i neću da me se napada da oko toga išta izmišljm i lažem, ja sam prepričao dijalog koji je dogodio kasnije, od reči do reči. Ne morate verovati u ono što sam ja za dijalog napisao, to je ono što sam ja video i čuo. Ono što sam video, opisao sam, jer ne držim stranu ni upravi, ni onima koji bi tu upravu da najuruju za tastaturom u stanu. Ne mislim da je iko drhtao i povlađivao išta u dijalogu, to je jedino što želim da kažem. Pričalo se, naposletku, i to je to. Da treba kazniti igrače, bio je zaključak. Niko nikome nije ni pretio, niti koga naknadno malteretirao.
Locked