21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by servalsorim »

churguzijanac wrote:Isti smo k'o Oblic s kraja 90-tih. Jedina razlika je estradna pevaljka!
________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Nismo isti kao FK Obilic,on ima titulu :wink:
...uno di noi...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Turija »

Strašno.Sramota me je, i besmisleno je, da bilo šta pišem više.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by budababa »

Bruka na terenu, bruka na tribinama posle... U kom članu statuta piše da se ne sme vikati protiv uprave? :deal: Jad na svim nivoima.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
saLALAjka
Posts: 6
Joined: Sat May 29, 2010 1:33 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by saLALAjka »

rotacija wrote:Ja sam bio na istoku , i otisao cim je sviran kraj . To sto je Bata radio nije uopste sramota jer se covek takvim stvarima bavi , ali SRAMOTA je sto ljudi koji su to videli i gledali nisu uleteli da brane navijaca nego su nemo posmatrali. Da su krenuli da brane , nastala bi galama i verovatno bi i mi koji smo krenuli napolje culi i pritekli u pomoc i sasvim drugaciji scenario bi bio.
Trebamo svi da se skupimo i da mi sacekamo njega sledecu utakmicu ispred zapada....Ali to je ne moguce jer jajare ko je bi to trebalo da organizuju primaju pare....
To je poenta cele priče!!!! Zašto se i kome LAKI izvinjava, Staroj Gardi koja je stajala na metar -dva i nemo posmatrala? Kome ćemo se izvinjavati za onog policajca koji je ustuknuo i sklonio se kada su ga batinaši opomenuli da se ne meša a pred njim su tukli čoveka? Zašto je ćutao maneken sa plakata prošlogodišnjeg finala a dešavalo se sve pred njegovim nosem. Gde su nam obrazi, čast, petlja, muda? Šta da kažem sedmogodišnjem sinu (imao je naš dres) koji je sve to posmatrao sa tribine a zapanjeno me je pitao - ZAŠTO TATA??? Zar je moguće da niko ne napiše ni reč o jučerašnjem performansu prestolonaslednika Balše na sred terena našeg stadiona?
i 20 eura su crveno-beli samo kada se primaju dve novčanice od po 10 eura!!!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Vuke »

Velika sramota i bruka na terenu i kasnije na tribini, za veliku osudu!

U ovom trenutku najvažnije izbeći bilo kakav bojkot stadiona, foruma bilo čega/postićete samo kontraefekat/! Ako u nešto verujete borite se za to do kraja, ako sada budete izigravali uvređene mlade izneverićete generacije/očeve, deda, pradede/ koje su prolivale suze, znoj i krv za našu Vojvodinu/bilo je i biće i gorih situaciju, ali prvu ljubav ne smemo napustiti bez borbe zbog toga/ :idea:

Iz inata treba svima da pokažemo snagu, moć i ljubav prema klubu i da odemo na stadion jugoslovenske narodne armije :idea:
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Minja »

Image

Image

Image

Image

Image

Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by ssnigd »

Evo pa neka procita kome nije mucno :pegla:

http://www.mondo.rs/s239359/Sport/Fudba ... _bilo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Butorović za MONDO: Tuče nije bilo

01. april 2012. 12:26 > 12:28

Prvi čovek Vojvodine priznaje da je imao prepirku sa navijačima, ali da im je Vukićević sve objasnio. Pozicija trenera sigurna. Bez kazni.

Vojvodina ovog proleća nije ni bleda senka ekipe koja je ne tako davno za cilj postavila osvajanje titule prvaka Srbije. Jasno je svima u novosadskom klubu da je šampionski san odavno raspršen, ali ambicije vezane za trofej u Kupu i dalje su jako izražene, naročito zbog činjenice da se finale igra baš na njihovom Karađorđu.

Međutim, igrama u drugom delu sezone igrači Dejana Vukićevića ne ulivaju poverenje ni navijačima ni upravi da mogu do pehara.

Voša je četiri puta igrala bez golova u 2012, zaključno sa subotnjim duelom sa Jagodinom, ostvarila samo dve pobede, uz poraz na Karaburmi.

Prvi čovek kluba Ratko Butorović ipak neće kažnjavati igrače i stručni štab, a u razgovoru za MONDO je objasnio i zašto.

"Evo, već pet godina sam u klubu, desetak puta sam ih kažnjavao, a u stvari nikada nikog nisam", počeo je "Bata Kan Kan".

Začuđujuće zvuče njegove reči kada je opšte poznato da je kompletan igračko-stručni kada novčano kažnjen posle remija sa Metalcem.

"Tačno je, kaznili smo ih oduzimanjem martovske plate. Ali, ja sam emotivac. Koliko god izgledao glup, samo sam pravičan. Kao i uvek pre toga, sve sam im isplatio. Bio je ponedeljak pred prvi meč polufinala Kupa sa Borcem, pitao sam kapitena kada želi da dobiju plate. On mi je rekao sutra. Tako je i bilo. Ne želim da kažnjavam i da manifestujem silu, nije to moj manir".

Butorović kaže da je uvek pre za razgovor i dogovor. Ipak, taj stil "ne pali" kod aktuelnog tima, jer sve češće razočarava.

"Vojvodina im ne duguje ni jedan jedini evro, a oni tako da nam vrate", uz uzdah je dodao Butorović.

Posebno se osvrnuo na poslednju utakmicu, protiv Jagodine.

"Ne mogu da kažem da se 90 odsto igrača nije trudilo. I igra je bila dobra u prvom poluvremenu. Ne znam šta im se desilo u nastavku. Istina, nije lako igrati u Novom Sadu kada se protivnici 'zabunkerišu'. Ali, šta su uspeli da promaše?! To je nemoguće".

Sve snage biće mobilisane za takmičenje u Kupu. Voša je u prvom meču polufinala sa Borcem igrala bez golova. Sledi revanš, a onda, veruju svi u Novom Sadu, i finale sa jednim od "večitih rivala".

"Znamo da je prvenstvo izgubljeno. Sve planove smo još tokom zimskih priprema vezali za Kup, ali to ne znači da ćemo zapostaviti Superligu. Naprotiv. Ne kažem da ćemo u sredu pobediti Partizan u Humskoj, ali neće mu biti lako. Šta ako odigramo nerešeno ili pobedimo? Zakuvaće se borba za titulu, a upravo to je suština fudbala".

Ako je nešto sigurno, onda je to pozicija trenera Dejana Vukićevića.

"Mnogo puta sam kritikovan zbog čestih promena trenera. A promene smo pravili jer nismo bili zadovoljni. Sada smo zadovoljni radom Vukićevića, i to u poptunosti. Da vidite kako pršti na njegovim treninzima! Ali, na utakmicama toga nema. Zato, status trenera nijednog sekunda nisam doveo u pitanje, ali pojedinih igrača jesam".

Fudbalskim krugovima se pronela priča da je posle subotnje utakmice na Karađorđu došlo do tuče na istočnoj tribini u kojoj su navodno učestvovali pripadnici obezbeđenja Ratka Butorovića i navijači. Prvi čovek "lala" demantuje te glasine.

"Nije bilo tuče", kategoričan je Butorović.

Ipak, priznaje da je bilo prepirke.

"Da, bilo je, ali bude ih i u porodici, a kamoli ovde kada je ovakav naboj".

On je pojasnio šta se dogodilo.

"Na Istoku je uvek grupa navijača pod imenom 'Stara garda'. Tu su 20-ak godina i izuzetno ih cenim. Oni su izrazili nezadovoljstvo prema igračima i potpuno su u pravu. Učinili su to na umeren način, bez ijedne uvrede. Međutim, postoji grupica koja je non-stop vulgarna. Zaista zaprepašćujuće. Prišli smo im šef struke i ja, a onda im je Vukićević rekao da uprava nije ništa kriva već je odgovornost preuzeo na sebe i igrače. Dakle, garantujem da tuče nije bilo", zaključio je Ratko Butorović.
EDIT: sada vidim da je vec postavljebo iznad, ali... Admini neka brisu ako misle da treba...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by gospodinFKV »

Konacno sam uspeo da dobijem nalog na ovom forumu...pokusavam vec dve godine, i nikako nije htelo da me uloguje iz nekog razloga :? uglavnom, ova situacija me je motivisala da sredim to, i evo konacno sam uspeo...

Ljudi, niposto bojkot!!! Treba pokazati zube! Gde to ima da predsednikove gorile tuku navijace?! Zna se da su na istoku Stara garda, mi neki sto smo bili nekad na severu i roditelji s decom (i mene je moj otac uvek vodio na istok)...
Mene zivo zanima sta bi bilo da je sever (da ne koketira sa Batom) krenuo da vice protiv uprave, odnosno da li bi on sa svojim gorilama otisao da zavodi red na severu. Naravno da ne bi. On je tipican primer sitnog siledzije, koji kao veliki mudonja (oprostite na izrazu) otisao da se obracunava sa istokom. Ja sam, nazalost, bio sprecen da dodjem juce, pa mozda i nije moje mesto da komentarisem sve ovo, jer nisam video, ali cu sutra biti ja na mestu tog momka, ili ne daj boze neko drugi.
Pokazimo zube, ljudi! Zasto bismo mi bili ta tribina na kojoj ce on da zavodi red batinama....
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by 21114 »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Kan-Ka ... odine.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo jos malo o svemu iz ugla direktora marketinga.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by gospodinFKV »

21114 wrote:http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Kan-Ka ... odine.html

Evo jos malo o svemu iz ugla direktora marketinga.
Da, da, da, slusa se glas navijaca! Mi vodimo klub... :toilet:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Passion »

Edit: Ovo je forum Fudbalskog Kluba Vojvodine, o Firmi na Firminom forumu!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Stexman »

Nisam ni bio ni gledao utakmicu, pa necu da komentarisem igru ali kad sam procitao Batinu izjavu da je zadovoljan radom trenera skapirao sam da sa njim debelo nesto nije u redu!!!
Da on kao predsednik kluba, skupstine UO i cega sve ne, od sedam utakmica 4 odigra nereseno, jednu izgubi i bude zadovoljan trenerom to ne mogu da shvatim.
A gde je jos i prebijanje navijaca, strasno!

I ne razumem sve koji pozivaju navijace da se skupimo u sto vecem broju sledecoj utakmici i damo legitimitet prebijanju i unistavanju jedinog kluba kojeg volimo!? Thank`s, but no thank`s! To mi je isto kao i ona parola "Bolje grob, nego rob." Nesto debilniije niko nikad nije uspeo da smisli.
Dokle god sam ziv ima nade da nesto promenim!
A davati podrsku bagri od trenera i uprave odlaskom na svaku sledecu utakmicu, bez promene trenera(makar samo i toga) je po meni zabijanje glave u pesak! Tako nikom necemo skrenuti paznju na desavanja u klubu.
Ja mozda i gresim, ali znam da volim tu Vojvodinu vise od svih ljudi koji je trenutno vode!
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Casual »

Ovo ne sme proci tek tako i ostati samo na ovome - pisanju na forumu!
Sledeca utakmica kod kuce 7.4. protiv Rada, svi se skupiti na jednoj tribini (istok bas na primer) pod jednom adekvatnom parolom, zastavom, svi mi koji smo slozni oko toga da ovaj pajac ovo ne sme da radi nasoj svetinji i da mora pakovati kofere sto pre! Dakle svi sa severa, zapada, istoka koji misle da ovo mora stati. Iskazati misljenje svi zajedno, pa da vidimo. Sada moramo biti slozniji nego ikad, ovo je udar na sve nas...

Sta je sledece :?:
Volem Vošu!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by nboya »

Casual wrote:pajac
Hajde, probajte da ne vredjate ljude na ovom forumu. Covek ima i ime i prezime, pa ga tako i oslovljavajte. Nasilje radja nasilje. Najlakse je sejati uvrede po forumu, a onda na tribinama drugima sevaju samari. I uvrede su vrsta nasilja. Verbalno ili fizicko, svejedno je. Ko ne moze da se suzdrzi a da ga ne opsuje, neka mu pridje na stadionu i to kaze u lice, a ne ovako.

Inace, strasno je to sto se desilo juce i za to bi trebao neko da odgovara. Kada navijaci bace topovski udar, u medijima ih nazovu huliganima. Bas da vidim kako ce okarakterisati ovo.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Brick Liman »

Stexman wrote:Nisam ni bio ni gledao utakmicu, pa necu da komentarisem igru ali kad sam procitao Batinu izjavu da je zadovoljan radom trenera skapirao sam da sa njim debelo nesto nije u redu!!!
Da on kao predsednik kluba, skupstine UO i cega sve ne, od sedam utakmica 4 odigra nereseno, jednu izgubi i bude zadovoljan trenerom to ne mogu da shvatim.
A gde je jos i prebijanje navijaca, strasno!

I ne razumem sve koji pozivaju navijace da se skupimo u sto vecem broju sledecoj utakmici i damo legitimitet prebijanju i unistavanju jedinog kluba kojeg volimo!? Thank`s, but no thank`s! To mi je isto kao i ona parola "Bolje grob, nego rob." Nesto debilniije niko nikad nije uspeo da smisli.
Dokle god sam ziv ima nade da nesto promenim!
A davati podrsku bagri od trenera i uprave odlaskom na svaku sledecu utakmicu, bez promene trenera(makar samo i toga) je po meni zabijanje glave u pesak! Tako nikom necemo skrenuti paznju na desavanja u klubu.
Ja mozda i gresim, ali znam da volim tu Vojvodinu vise od svih ljudi koji je trenutno vode!
Objasni kako ćeš tačno uticati na klub nedolaskom na utakmice. Imaš alternativni prostor za iskazivanje stava o stvarima u fudbalskom klubu? Gde? Univerzitet? Biblioteka? Institucije sistema? :mrgreen:
Objasni mi tačno kako će se javnost i funkcioneri uzbuditi našim odsustvom sa stadiona? Budite svesni da javni sud u ovoj zemlji ne postoji ni za mnogo bitnije egzistencijalne stvari u životima građana, a ne za stanje u fudbalskom klubu iz lige koju niko sem šake "ozbiljne priče" od ljudi ne gleda. Ima da im, pogotovo Predsedniku našem, narodski rečeno, zvone ballsi što mi nećemo ići na utakmice. Još bolje, nema svedoka - nema problema. Nemojmo se šaliti ljudi. Najbolje da se naljutimo na predsednika sela pa da u znak protesta sebi odsečemo spolovilo mlohavo.
Jedino odakle možeš da utičeš na stvari u klubu je stadion. Kakvo crno davanje legitimiteta dolaskom na tekme? Pa neće se valjda grickati suncokret na mečevima.

Kad bi prestali da dolazimo na tekme zapanjujuće brzo bi prestali da postojimo čak i u ovom obliku.

I zajebite sa tim "pajac" sranjima, ovaj forum ne sme biti pretvoren u taj cirkus.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked