21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Locked
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Casual »

Ako neko preuzme mesto predsednika kluba treba da bude svestan toga da ima raznih ljudi i mora biti spreman i na razlicite komentare, pa i psovke na njegov racun. Ne znam sta gospodin predsednik zamislja, ali nece mu svi pevati "Bato majstore vodi nas do titule".

Napadnut je navijac Vojvodine, tu nema mesta za rec "opravdanje"! Ovo je napad na sve nas! Ne smemo preci preko ovoga bez neke jasne poruke u narednim utakmicama!
Volem Vošu!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by vosa do groba »

Casual wrote:Ako neko preuzme mesto predsednika kluba treba da bude svestan toga da ima raznih ljudi i mora biti spreman i na razlicite komentare, pa i psovke na njegov racun. Ne znam sta gospodin predsednik zamislja, ali nece mu svi pevati "Bato majstore vodi nas do titule".

Napadnut je navijac Vojvodine, tu nema mesta za rec "opravdanje"! Ovo je napad na sve nas! Ne smemo preci preko ovoga bez neke jasne poruke u narednim utakmicama!
U potpunosti se slazem sa tobom,ali do sada smo imali milion razloga za akciju i uvek se sve zavrsavalo samo na nekim predlozima ovde,nikad nista konkretno nije uradjeno ,da'l mozda zato sto se ljudi boje da nesto preduzmu ili zbog neceg drugog,ne znam,ali to je cinjenica....zato se i ne nadam nikakvoj akciji.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by shecky »

Ovim putem se izvinjavam Staroj Gardi sto sam im eventualno nakacio nesto lose a da pritom to nesto nisam video/cuo licno.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by laki »

Cudi me da ovaj put, mi koji pricamo da nisamo videli samare, nismo proglaseni za branitelje uprave i za placene navijace. Ovo sam vec dosta puta pisao i ne mogu da verujem da se to svaki put iznova i iznova ponavlja: Ljudi zapamte iz necijeg posta samo ono sto im se ne dopada i onda se uhvate toga kao pijan plota! A sve ono sto je neko dobro napisao i sa cim se mozda i slazu, to kao da nije doticni ni napisao. Kao i u celom incidentu. Ja mislim da sam ja prvi napsiao vecinu stvari koja se dogodila. Ne secam se da je iko ovde osim samara, koji vecina nije ni videla ali je zato komentarisala kao da je to videla sa metar, prokomentariosao ista vise vezano za celokupna desavanja. Pre neke 2 stranice sam napisao bukvalno sve sta se dogodilo, i rekao, ne da nije bilo samara, nego da nisam video tucu jer sam stajao bas blizu Daljca, kod gruzijske zastave. To je na kraju istoka i odatle od mase nema sanse da se vidi ono sto se dogadjalo.

PS: Znam da smo u debeloj krizi sto se tice forme, ali bas me zivo interesuje da li ce se ista pozitivno pisati na ovom forumu ako se ostvari onih 5% sanse koliko imamo da pobedimo na groblju! Zivo me interesuje! I ja kritikujem cesto, ali ponekad mi zaista pisanje ljudi na ovom forumu ubije raspolozenje: "Ja vise na Karadjordje ni mrtav", "Kako igraju ovi nasi, ja vise necu ni da dolazim", "Ovo je najgora igra koju pamtim :cry: ", "I ranije smo se borili za opstanak, ali je nekako atmosfera u timu bila bolja", "Ovo je najgora igra nasih u prethodnih 10 godina"............ STRASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Image
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by PanonskiFantom »

Mislim da je definitivno vreme da se zakljuca tema.
Vise nista nije isto!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by nboya »

laki wrote:Znam da smo u debeloj krizi sto se tice forme, ali bas me zivo interesuje da li ce se ista pozitivno pisati na ovom forumu ako se ostvari onih 5% sanse koliko imamo da pobedimo na groblju!
Pa, ne cekaj druge, pisi ti pozitivno.

Pa da te proglasimo placenikom :P
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by bobanrb »

Vojvodina - Jagodina 0:0
Predsednik- Pučisti 0:0
Duplo golo od svega....
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Post by Marcello »

Kakvi, bre, pučisti??? Ti navijači su duže na stadionu, nego tzv.predsednik u Vojvodini.

Zamolio bih te da ne nazivaš pogrdnim imenima ("pučisti", kao da su neki zaverenici protiv legalno izabrane vlasti, što nije tačno) one, kojima je Vojvodina, zaista, na srcu i koji joj, zaista, žele dobro!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Locked