20. kolo: Borac-Vojvodina 3:0

Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

20. kolo: Borac-Vojvodina 3:0

Post by Minja »

Mesto: Čačak

Dan: subota
Datum: 02.04.2005.
Mesto: Stadion Borca, Čačak
Pocetak:
Last edited by Minja on Sun Jun 05, 2005 10:28 am, edited 3 times in total.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ocekujem jos jedno borbeno izdanje nasih LAVOVA,Djumijevu pripremu igraca kao pred Zeleznik,hladne glave...Ne smemo se zavarati da se Borac pomirio s ispadanjem i moramo ozbiljno prici toj utakmici,jer da bi mi opstali,moramo nastaviti s pobedama nad direktnim konkurentima i jednog po jednog "slati" u II ligu...Ocekujem i da pocnemo konacno donositi bodove sa gostovanja,vreme je!!!
Moj tip je X2,al naginje 2.

Podrska igracima i NASEM TRENERU,verujemo u VAS!!!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Iskopao sam neke podatke u stampi, pa da ih prezentujem i vama:

-Vojvodina je neporazena u Cacku 10 godina
-Borac je na osam utakmica na svom terenu postigao samo tri gola
-Vojvodina je, uz Zeleznik, najslabiji gost u nasem prvenstvu (samo dva osvojena boda na strani), a Borac drugi najslabiji domacin (osam bodova iz isto toliko utakmica)

Bar po ovome, ocekuje nas grcevita borba svih 90 minuta u Cacku. Zivi bili pa videli.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Samo hrabro protiv Borca da ih napadnemo bez respekta pa nek bude sta bude!Koliko smo izgubili bodova do sad na gostovanjima...Ne mozemo nista da izgubimo ,a mozemo puno da dobijemo :wink:
Imamo realno kvalitetniji tim :!:


Djumi samo hrabro!
Kikinda
Posts: 2
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:28 pm

Post by Kikinda »

Verujem da cemo doneti ceo plen iz Cacka!Da najvise strahujem jedino od "naseg Jovanovica"i njegove cuvene realizacije! :wink:
Vosa forever :D
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Teren je u Cacku katastrofa i pribojavam se da nam to nece odgovarati. Nasa prednost je u tome jer je Cacku utakmica zivot ili smrt a mi mozemo mirno da odigramo na nereseno. Samo ne treba srljati i sacekati ih i mislim da ce se pokazati da smo mnogo kvalitetnija ekipa od Cacana.
p.s. Ako tamo nismo izgubili 10 godina pa valjda necemo sada kada nam je najpotrebnije!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja mislim da je to utakmica u kojoj treba da prihvatimo ulogu favorita,odemo tamo i razbijemo ih.Ako cemo se njih pribojavati,onda stvarno....
Neko ce reci da i zvezda i partizan tamo jedva prolaze... briga me za njih... MI SMO VOJVODINA!!!

Djumi,sto se mene tice mogu da podnesem rezultate takve kakvi su bili do sada s obzirom na imena ekipa s kojima smo igrali,ali velicina FC Vojvodina nalaze nasim igracima da sa utakmice kakva je sutra OBAVEZNO donesu 3 (TRI) boda bez obzira da li se igra u NSu ili Cacku.Najprostije receno,FC Vojvodina je kvalitetniji i bolji tim od Borca.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10725
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, slažem se s tobom.Samo ko veruje u pobedu može pobediti.Otvoreno je samo pitanje metoda kako stići do nje.Neće biti lako, ali verujem u trenera i igrače.Nerešeno je prihvatljivo samo kao plod nesrećnih okolnosti u našoj želji za pobedom.
bekrija
Posts: 3
Joined: Tue Mar 22, 2005 1:09 am
Location: grbavica

Post by bekrija »

ma razguzicemo ih sutra, u to ne sumnjam :lol: . bio teren los ili ne, nasi lavovi ce dokazati da im je mesto u vrhu prve lige, a borcu ce pokazati put za drugu ligu.u koliko pocinje utakmica?
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

hgh

Post by slavko »

pribojavam se rada 3 za 3
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Bice ovo veliki SAMAR za sve nas:

52 min. a vec 2:0 za Borac - SRAMOTA
Image
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

:evil:
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
slanina

Post by slanina »

Katastrofa mi ne mozemo gol da damo na gostovanju a ostali rezultati nam ne idu na ruku tesko ce nam biti sledece kolo idemo opet na gostovanje(Zemun)! :twisted:
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Sramota! :evil: Sramota je da drugi po velicini grad u SCG predstavljaju takvi igraci. Ovo je vec ponizavanje. Igramo losije nego prosle godine, a finansijska situacija je kao bolja i jos smo doveli kao pojacanja. Ko je kriv za to?
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

3:0 za Borac, konačan rezultat
Locked