20. kolo: Borac-Vojvodina 3:0

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Katastrofa! Poceli su da nas gaze i prasinari sa ibarske magistrale, i to sa tri razlike. Pa ima li veceg ponizenja od ovoga? I sad treba da odemo na noge Zemunu koji je pregazen sa 4:0, i na necijim ledjima ce morati da pukne kais. Prijatelju, daj Boze da je to sto tvrdis (da Vosa nece ispasti iz lige) istina kao i vecina tvojih do sad izrecenih stavova, ali me zasniva na cemu zasnivas to misljenje (taj optimizam)? Sto se igraca tice, uzeti govnjivu motku i mlatiti iz sve snage, ali ne po ledjima i glavi, vec po prokletim sakatim nogama, cija je jedina svrha izgleda da se ozivi siva ekonomija u vidu povisene prodaje carapa po buvljacima. Ma nemam reci...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Onomad sam kazao da Djumi ima moju bezrezervnu podrshku do 5. prolecnog kola, i evo sada je vreme za kritiku.

Shta reci na osnovu dosadashnjeg uchinka? Vrlo tanko, mrshavo. Ochekivao sam kao najmimimalniji minimum makar dve pobede i jednu nereshenu u ovom periodu, a ovo nije ni blizu.

Prve dve utakmice se primecivao pozitivni pomak u igri i borbenosti, zatim sledi pad, pa onda josh jedna solidna partija pa opet neobjashnjiv pad. Tim igra po principu toplo-hladno mada vishe hladno nego toplo, a kad sam nakon OFKe imao komentar u tom pravcu odgovoreno mi je da je to samo jedna epizoda koja se nece ponoviti.

Sad da li je za sve kriv trener - ne znam. Ako je istina ono shto Prijatelj pricha o igrachima, sve mi se chini da tu ni Murinjo ne bi pomogao a kamo li Djumi.

Yebesh mi sve, ja da sam neko mudo u klubu sve bi igrache-sabotere razjurio na "pozajmice" u zonashke klubove da se nikad odatle ne iskopaju i josh bi dao pare nekom bekchini da im slomi noge, a prekomandovao bih ceo omladinski pogon u prvi tim. Pa makar i ispali iz lige!

Ta djubrad ne zasluzhuju da nose naziv igracha Vojvodine.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Budababa je u pravu sto se tice igraca.
Stvarno ih treba tuci,a ako je ovo drasticno onda ih sabotirati na neki drugi nacin.
Do sada je bilo samo pretnji igracima koje su se uvek zavrsavale prijateljskim ipak razgovorom.To nije to jer se oni izgleda uobraze i nastave po starom.
Moram da kazem da pojedine nase igrace stalno vidjam nocu po gradu kako bance.Priznajem,to nije noc pred utakmicu,ali jeste ona noc pre toga i po meni to se nikako ne sme dozvoliti.Maksimum moze da bude na primer ako je utakmica u subotu da oni budu u gradu sredu navece.
Ali sta je jos tu problem?
Oni ostaju do ranih jutarnjih sati,napijaju se,piju skupa pica,sponzorisu devojke,ponasaju se raskalasno,ma nemam ja nista ni protiv toga ali to dokazuje da oni ni najmanje nisu izgleda zabrinuti zbog stanja u klubu.Fucka im se.Uz to organizam ne moze za jedan dan da se dovoljno oporavi posle takvog bancenja i onda nije ni cudo sto su nam ovakvi rezultati.
To sa tim menadzerima koji drze pojedine igrace je tacno i takva situacija vlada jos odavno,secam se Darka Anica.Meni je na primer nepojmljivo da je jos uvek u klubu Emir Bihorac,igrac ciji je cale bogatas u Novom Pazaru i za koga je fudbal samo zabava.Njega najcesce vidjam nocu u gradu.Ono ne igra on cesto,ali kad god zaigra mi izgubimo utakmicu i cesto je on jedan od najzasluznijih.U jednom ozbiljnom klubu ne sme da bude mesta za takve igrace,mozda na takav nacin moze u vojvodjanskoj ligi.Ovo sam samo naveo kao primer,ali ima toga jos.
Nasa omladinska skola?
Kao sto je Prijatelj rekao ona takodje propada(pitam se cijom zaslugom) i ako se pogledaju tabele omladinske i kadetske lige Srbije vidi se da ne stojimo dobro.A tako smo bili sjajni prosle godine!
Pitam sad ja ko je upropastio i ono jedino sto je valjalo kod nas?
Sto se tice naseg trenera Djuricica,nisam imao nista protiv njega,cak sam ga i hvalio,ali on je izabrao pogresan put i jedini cilj mu je bio da se dodvori navijacima a zapostavio je prvi tim,umesto da pokusa da tamo zavede red i disciplinu.Uz to mislim da su mu Kizito i Maslic veliki promasaji.Sto se tice Kizita treba uzeti i u obzir ne samo njegove igracke kvalitete,nego i probleme sa Ugandom,jer Vosa ne moze da ceka.On je propustio i pripreme,a i sada ga nema.Nama to ne treba.
Sada nesto o individualnom kvalitetu nasih igraca.
Stepanov-jos na starom forumu sam pisao da on jako nazaduje kao igrac i da od onog njegovog nekadasnjeg potencijala nece biti nista.Mnogo gresi,kriv je za dosta kiks golova,cesto panicno reaguje,a zasto je to tako ne znam?Mislim da je zapusten,da se uobrazio i da bi cak i mogao da skine par kilograma.Osnovno,treba mu cvrsta ruka i mozda se i vrati na pravi put.
Pekaric-nije los,bolji je od Stepanova,ali nije ni sjajan i moze bolje.
Lazarevic-momak je jedan od retkih koji se trudi i zalaze,ne vidjam ga nocu nigde,ali izgleda nije po volji nijednom treneru,stvarno ne znam zasto?Kod nas je izgleda sve obrnuto,a Lazarevic inace zaista mnogo vredi ali plasim se da cemo to saznati tek kad ode.
Mandic-moze on da bude borben koliko hoce i to je sigurno za pohvalu,ali on nije igrac za Vosu,a i mator je,za njega je taman Hajduk iz Kule.
Fransiskovic-njemu kapa dole,ali i on ume po nekad da se uklopi u sivilo
Djuric-neiskusan,moguce je da vredi,ali morao se prvo kaliti na klupi
Dundjerski i Govedarica-legende kluba i sa njima se moralo pazljivo i videti ko od njih zapravo koliko moze,a ne prvo od njih traziti pomoc i resenje za sve a posle ih proglasiti za glavne krivce.Inace mislim da su dosta matori i da bi bilo idealno da su u Vosu dosli pre dve sezone kad su bili jos u formi,a mogli su,a zasto nisu kriva je nasa tadasnja uprava a i mi navijaci sto nismo izvrsili pritisak na nju.
Dragutinovic-sam nacin njegovog dolaska u klub mi se nije svideo jer smo prodali Borcu utakmicu u Novom Sadu.MIslim za njega slicno kao i za Mandica,mada u trenutnoj situaciji u kakvoj je klub oni su nam cak i potrebni.
O kizitu sam vec sve rekao.
A opet sam zaboravio ovog novajliju Popovica,to mi se uvek desi.Najavljen je kao veliko pojacanje,nedokazani talenat,a u stavari ga je u Vosu progurao uticajni cale.Do sada nije pokazao ama bas nista i to je jod jedan veliki promasaj.
O Bihorcu sam takodje sve rekao.
Jovanovic-svaka ovca i koza zna da igra bolje fudbal od njega
Belic-nesumnjivo i dalje dobar i opasan igrac koji je medjutim opterecen stanjem u klubu i to nekad utice na njegove igre.Ocigledno da je Belom stalo do Vose i sve ovo ga pogadja i zaista nije fer sto su ga neki ovde zbog toga napali.
Vukelja-ne znam sta da kazem
Maslic-treba da nabaci bar jedno deset kila.Za sada ovako mrsav jedva i stoji na nogama.
Canovic-voli da prima golove protiv Zvezde,u proseku tri po mecu.Nekada i nesto odbrani,ali ja se secam kako je lose branio jesenas(to jest letos) na Karaburmi.
Todic-vratiti ga na gol,njemu je stalo do Vose i on ekipi uliva sigurnost ako je to uopste moguce.
Pavlovic,Kacar,Djurovic,Magoc,Jovic,Spasojevic,Susak,Trbovic,Rajevic-ja bih ih odmah maltene sve stavio u tim i naucio ih odmah na zestok i mukotrpan rad koji se isplati.Oni su nasa buducnost,vrede ali moze im se desiti slicno sto i Vukelji i nekim drugima.
Steta sto su olako pusteni Popovic,Cvetkovic i letos pogotovo Jelic,fale nam.
U sustini mi bas i nemamo neki kvalitet za prvu ligu,a mazda i imamo ali samo ako se igracima nametne zestoki nacin rada i zavede se u ekipi disciplina,mada je reano da ni tada nemamo kvalitet za Evropu,a i mali nam je fond igraca.Treba sacekati omladince da se razviju,dovesti koje provereno pojacanje(makar samo jednog igraca ali da taj vredi nesto i ima ime i potencijal) i uvecati fond igraca i time zaostriti konkurenciju a ne ovako da niko ne brine za mesto u timu pa da mu je svejedno.
Toliko od mene.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

:oops: Izgubili smo utakmicu u Cacku sa 3:0 i mnogo me je sramota zbog toga :!: :oops:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic-Izvestaj sa utakmice

Post by Djumi »

Prvo poluvreme smo odigrali tvrdo i moram da kazem dosta sigurno.Borac nije stvorio ni jednu sansu.Ponisten nam je gol u 10 minutu(Vukelja) i posle sinocnjeg gledanja utakmice moram da kazem neopravdano.Kljucni momenat utakmice desio se u 40 minutu kada je Vukelja isao sam na poslednjeg igraca odbrane Borca a ovaj ga faulirao i umesto da dobije drugi zuti karton tj. automatski crveni,sudija nesvira faul koji je bio ocigledan.
Nemojte pogresno da me razumete da trazim alibi u sudjenju vec ovo iznosim kao konstataciju.
Drugo poluvreme samo sto je pocelo primamo gol sa 12-13 metara glavom i kao da je utakmica za Nas bila gotova.Posle 5 minuta primamo i 2 gol.Neobjasnjivo je to da posle primljenog gola nemamo snage da se vratimo u utakmicu.Ostali deo utakmice je protekao u nasoj jalovoj inicijativi i Borcevim opasnim kontrama.Treci gol je posledica greski kompletne odbrane na kraju utakmice.
I ova utakmica je pokazala da neznamo da igramo kad primimo gol.
Konacno nije slucajno da jos uvek nismo nikoga pobedili na strani.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Razumem sve one koji me napadaju zbog rezultata u prvih 5 kola(i ja sam ocekivao vise bodova).Odgovoricu svima na ovom Forumu kao sto sam to radio do sada posle svake utakmice mada moram da kazem da mi nije lako :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Guest

Post by Guest »

djumi,
to sto smo u seriji poraza, znam da je zbog igraca, ali ipak ti si taj koji odredjuje ko ce na teren,
i zato!!! molim te , ako od sledeceg kola jovanovic bude i na klupi, to ce vec biti greska o kojoj sam ti odlucujes, i onda se posledice moraju snositi, jako spori stepanov ( poceo je jako lose da igra , mnogo gresi i jako je panican ), maslic ne moze da igra!!!!! jednostavno !!!!! bagru od igraca proterati iz kluba, za nauk drugima, jel ovaj vosin dres mora da se nosi sa ponosom i respktom,,,,
djurovic i kacar, u prvi tim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

a kad pomislim na gosotvanje u zemunu.....onda mi se zeludac okrene, i nadam se da ces uspeti da ne ispadnes iz 1. lige!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:Guest

Post by Djumi »

I pobede i porazi su zajednicki u to nema sumnje :!:
Nama nisu igrali Belic,Franciskovic,Pavlovic i Kizito.Mi nemamo veliki fond igraca.Igraju oni koje imamo.Sto se tice Stepanova na njemu se juce videlo da je neigranje u reprezentaciji ostavilo traga(bio isuvise nervozan).
I u narednom periodu kada nam bude falilo 3-4 igraca imacemo problema bilo sa kim da igramo :!: To je tako :!: Na to se moraju svi naviknuti do kraja sezone.Nama za opstanak treba 5 pobeda i Vojvodina nemoze ispasti iz lige.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:Ice i PRIJATELJ

Post by Djumi »

Pet puta sam pisao odgovor i isto toliko puta ga brisao.Jednostavno cu Vam odgovoriti.
Ja sam covek koji veruje u ono sto radi bez obzira na trenutni rezultat koji Vam daje za pravo da sada kritikujete ali isto tako mislim da ste iskreni navijaci Vojvodine i da imate iskrenu bojazan za njenu buducnost.
Nikada se nikome nisam dodvoravao na Forumu,nego sam samo iznosio svoje misljenje koje je dobijalo od nekog podrsku a od nekog kritike.
Od kada sam u Vojvodini svo svoje vreme sam posvetio Vojvodini.To podrazumeva i javljanje na Forumu.Ubedjen sam da sam na pravom putu i od njega necu odustati pa makar morao i zbog toga da odem.
Sudbina trenera je u tome da imaju srece da mogu da sprovedu svoje zamisli do kraja.Moja ideja je Evropska Vojvodina ali put do toga nije lak i podrazumeva mnogo teskih odluka i situacija.Mozete da kazete sada ovaj opet "filozofira" ali to je tako.
Moja filozofija je u kvalitetnom radu i u iskrenosti.Vojvodina unazad par godina stalno strepi za opstanak ali se nevraca na stare staze pobeda.
Da bi se izdigli iznad proseka nisu dovoljne 2-3 pobede jer one sustinski nista ne menjaju vec samo daju odredjenu sigurnost.Stvaranje jednog tima je veoma tezak posao koji zahteva mnogo odricanja na svim poljima
ali i dosta gorkih pilula.
Mogao bih mnogo toga jos da pisem ali mislim da nema potrebe.Ako ostanem trener Vojvodine Ja cu raditi ono sto se mora uraditi da bi Vosa postala ono sto mora biti :!:
Na Forumu cu objaviti moje shvatanje fudbala i posle toga se necu javljati sve dok ne napravimo 3 pobede za redom.
P.S.Moje shvatanje fudbala cu objasniti javno pa ako je to smesno neka se smeju i clanovi Foruma.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Djumi wrote:Nama za opstanak treba 5 pobeda i Vojvodina nemoze ispasti iz lige.
Nije valjda da nam je to zveda vodilja??? :shock:
Znaci igramo utakmice sistemom eliminacije... kad pobedimo sledeci mec onda 2 puta mozemo izgubiti,jer ce nam trebati jos 4 pobede za opstanak,a imamo vremena i utakmica.
Djumi,ne pisem ovo zbog vas,vec zbog igraca,jer ako je u njima ta teorija zazivela,tesko li se nama.To je kao na pokeru,kockas se i opusten si sve dok ima kredita na saldu,i sve mislis,imam jos brdo delenja,OPUSTENO - uci ce vec nesto... a kada kredit padne na minimum,onda ulazi i voda u usi,onda i svi prirodni zakoni padaju u vodu.Zato ne bih zeleo,da igramo ovu polusezonu precrtavajuci (svakom pobedom) deo te zadate kvote.

Kad smo vec kod fudbalskih filozofija,mislim da svi ovde mogu da prepoznaju moju...
Meni je najbitnija igra,sistem,precizan pas,duh... jedan sam od retkih kome rezultati nisu u gro planu... ali,kada to kazem mislim na rezultate nacinjene sa u najmanju ruku protivnikom dostojnim naseg renomea ili jos slavnijom ekipom.A (ovde se svi morate sloziti) BORAC CACAK to nije nikada bio niti ce biti,zato se pozitivan rezultat (a to je samo POBEDA) podrazumeva sam po sebi.A sta smo mi juce dobili?
Po izvestaju,ne samo 3 gola vec i vise od toga... veliki,veliki SAMAR!!!
Kazem samar,jer na izvestaju ne postoji nijedna nasa akcija,nasa sansa (sem Vukeljinog gola)... na konferenciji se spominjala sansa naseg MARADONE,pa sada otvoreno pitam,nije li ko "platio" montazeru,da se taj zicer ne pusti na snimku.
Djumi,molim vas da nam opisete tu sansu?
Zanima me takodje,posto mi je sastav nekako skolski izdiktiran,da li sam ja to dobro ukapirao ili mi se samo cini,da je na utakmici u Cacku Franca trebao da menja upravo MARADONA????
Mozda sad vec davim,ali jednostavno,znate da obozavam sitnice,a izvestaj je bio jako skrt,pa me zanima postoji li jos neki bitniji detalj ili igrac u postavci koji nije odgovorio na vase zelje u Cacku?
I evo na kraju,jeli Ranko razocarao svojim kretanjem protiv Backe???

p.s.ne podrzavam vasu teoriju da se ne javljate na forum dok ne dobijemo 3 meca za redom,jer to moze cak da znaci i nikada vise :oops: Mislim da smo ovde potrebni svi jedni drugima,da nema potrebe za nikakvim ulizivanjima,vec jednostavno da svako pomogne svojim dobronamernim savetima koliko moze.
p.s.s.(vezano za neki post gore iznad ovoga) ja mislim da nam ovom forumu ne postoji posetilac kome nije stalo do Vose,i da s tim treba da zavrsimo verbalne prepireke,jer cemo samo klubu naskoditi,a sada smo mu potrebniji mozda vise nego ikada.Samo sto svako od nas ima sopstveni pogled na situaciju i na tome nam se ne sme zameriti.
Inace,Vosa je krenula nizbrdo mnogo,mnogo pre ove sezone... tako da smatram da apsolutnih krivaca u ovom timu nema,vec samo treba nadjacati te negativne osobenosti koje su igraci i trener zatekli dolazeci u Vosu i ne dozvoliti im da se zaraze i pocnu prenositi sve te negativnosti na buduce generacije naseg kluba.
A mislim da agoniju FC Vojvodina jedino,moze i mora da zaustavi samo njegovo velicanstvo NAVIJAC.
Mnogi su to cinili pre nas.... svako na svoj nacin,prekidajuci treninge,skidajuci dresove igracima koji ih ne zasluzuju,hajdukovci su bili jos originalniji... ali mislim da je poenta svega da je NAVIJAC FC Vojvodina suvise blag,tolerantan,tih.... mislim da bi se nas brod mogao dovesti u mirnu luku,samo kada bi NAVIJAC malo podviknuo igracima na usi,i stavio do znanja da (sto rece Vujke davne 1977.god): NEMA RATA BEZ PROLIVENE KRVI

Ko razume,shvatice...
Image
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Vec duze vreme posecujem forum i ne mogu a da ne primetim da se mnogo sa nase strane likuje posle pobede,igraci dizu u nebesa,a sa druge strane posle svakog poraza se trazi zrtveno jagnje i na celu situaciju gleda kao na sunovrat.Veliki dobit u svemu lezi u organizaciji,a nju smo tesko mogli imati do sada,a tesko je reci da sve strukture u klubu i sada rade svoj posao onako kako bi trebale.Kao posledica svega vide se rezultati i sav gnev nas navijaca koju bi iskalili na prvog fudbalera ili trenera kluba.Situacija u klubu je takva da imamo odredjeni fond igraca,ali zaista nedovoljan koji mogu da nose terete ovog kluba sto se mozda i najbolje osetilo u ovoj utakmici kod izostanka par standardnih igraca.
Svaki trener ima svoju viziju tima,ali u danasnjim uslovima gotovo niko od njih ne stigne da svoje zamisli sprovede do kraja,jer svi odmah znamo ko je dezurni krivac kada nesto krene naopako i kao posledica svega toga trazi se novi trener koji ce svojim dolaskom,tako reci pojavom promeniti sve i svasta! Mnogo toga lezi u strpljenju,pa zbog toga ni ja sam ne ocekujem da ce se mnoge stvari popraviti u momentu.Naravno da niko od nas ne moze biti zadovoljan dosadasnjim rezultatima,ali u situaciji kakvoj jesmo,klub ima zacrtan cilj za ovu sezonu,a zna se i koji je.Taj ce cilj,a ja duboko verujem u to,biti ostvaren.Ova sezona posluzice za pravljenje kostura tima za narednu sezonu i mislim da konacno treba da budemo zadovoljni sto smo dobili jednog Pavlovica iz sopstvene omladisnke skole...
Svima je poznato koliko je trenera prodefilovalo u vrlo kratkom roku,a taj broj moze da se usporedi sa ukupnim brojem trenera jednog engleskog premierligasa u svojoj istoriji.Posao Djumija u Vosi je tek poceo i o njegovom radu mi tesko mozemo sta da kazemo kada ne znamo ni na kom principu se on zasniva,vec se okrecemo samo osnovnim,lako uocljivim stvarima - rezultatu.Ja sam duboko uveren da ce stvari doci na svoje mesto,ali sam isto tako svestan da je za to potrebno vreme i da se nista preko noci ne moze uraditi.Imao sam prilike da vidim kako to igra jedna Macva pod vodjstvom Djumija,a takvu igru ocekujem i u Vojvodini,a jednostavno ona se ne moze ocekivati tek tako.Ja sam uveren da smo na dobrom putu i trenutni rezultati me ne mogu ubediti da mislim drugacije.Nadam se samo da ce biti vremena za Djumija u ovom klubu da sprovede sto je zapoceo i ja mu iskreno zelim da od ove generacije fudbalera ucini ono sto je i zamislio.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja sam se vec davno izjasnio,kada je moja podrska u pitanju... znam koliko je vremena potrebno,i strpljiv sam,ali bez prave kritike nema ni pravog uspeha!!!
Image
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Drago mi je da se obistinilo ono da je jutro pametnije od veceri i da se danas cuju malo mirniji tonovi nego sinoc.Ali,ljudi nesmemo da brzo zaboravljamo samare koje dobijamo i vec sutra ulazimo u novu nirvanu uljuljkani novom pricom.Vojo,nazalost ne slazem se sa tvojom teorijom da samo navijac moze da promeni nesto ovde.Mozda to moze da se desi u nekim gradovima sa agresivnijim,bezobraznijim,neobrazovanijim, ne vaspitanijim i po mentalitetu susto suprotno nama navijacima.Mi smo LALOSI brate i stepen tolerancije nam je nenormalno visok.Ova uprava da bi nesto uradila i opstala,mora mnogo da promeni.Vidimo svi da se finansijska situacija donekle popravila ali bojim se da se glavni finansijeri zbog rezultatskih neuspeha ne okrenu na drugu stranu,jer svako vise voli biti uz pobednike a ne uz gubitnike.Znam da oni nisu veliki zaljubljenici u F.K.Vojvodinu poput nas i da ih interes (ekonomski ili politicki) veze za klub ali su nam potrebni i bojim se da bi njihovim odlaskom sve definitivno srusilo.Znaci finansijka situacija se menja na bolje,necemo ispasti iz lige(treba samo promeniti atmosferu medju igracima).Sada je najvaznije polako poceti gledati u buducnost i organizaciono i markentiski podici klub.Prvo:ojacati omladinsku skolu kadrovski,organizovati turnire u osnovnim skolama pod sloganom BUDI IGRAC VOJVODINE,slati skaute da gledaju i nalaze talentovane klince na tim turnirima,pobednicima davati za nagradu dresove kluba.Pa sta mislite kakva bi euforija nastala u seoskim sredima kada bi culi da se na turnirima traze potencijalni igraci Vojvodine.Automatski mislim da bi se i broj navijaca kluba drasticno povecao.Pa zar da dozvolimo da nam se Beogradjani sepure po nasem dvoristu i zahvaljujuci medijima regrutuju najmladje u svoje navijacke redove.Posto smo mi medijski slabo zastupljeni,moracemo licno da se pokazujemo deci i da im idemo na noge.Mislim da bi ova akcija bila pun pogodak pogotovo ponavljam u seoskim sredinama jer su po mom misljenju seoska deca mentalno zdravija od ove nase gradske dece i lakse bi se radilo sa njima.Ovi nasi cim sutnu loptu vec su Ronaldinjo i odmah pitaju koliko para vrede.Mislim da bi i ovi iz kluba mogli svake subote kada igramo kuci podeliti stotinak ulaznica osnovnom skolama i smestiti ih na mali jug da malo osete i vide Vojvodinu.Znam da ce neki reci:imaju sta i videti ali je..ga moramo od necega poceti.Eto to su moja neka vidjenja polaganog pomicanja napred.E sada bi vas priupitao da se izjasnite po pitanju trenera.Posto sam ja protivnik njegovog rada u klubu zamolio bih vas da me ubedite da je on trener za ovaj klub.Znaci da napisete zasto je on,povasem misljenju dobar trener.Cak bi voleo da trener napise zasto on misli da je pravi covek za nas i da nam napise svoje vidjenje (bez filozofiranja) rezultatske krize.Pozdrav za sve.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Dobra ideja za turnire nema sta :!:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

prijatelju slazem se sa tobom,potrebno je pokrenuti neku akciju da nam u buducnosti problem bude ko ce igrati a ne da li ima ko da igra.isto tako bi to uticalo i na posecenost na utakmicama,sigurno ne prvog dana ali vremenom, a i sramota je da jedna vosa kuburi sa igracima.
za djumija si po meni prvi put postavio skroz korektno pitanje a i za sve nas.ja nisam nikad ni branio djuricica nego trenera vojvodine kako god da se on zove ipak ne mogu da kazem da ga ne simpatisem zbog odnosa sa navijacima i nekih njegovih izjava koje su po meni bile iskrene.sve sto sam ja rekao jeste da trener ne moze da se menja posle 3 utakmice.ako vi mislite da je tako onda sa njim treba da ide i onaj ko ga je doveo.sad se desio jos jedan poraz koji jako boli i opet prica pocinje od trenera ali ja kazem da su tu igraci da daju golove i odigraju akciju a ne djuricic.proci ce jos 2-3 utakmice i postignuti rezultati ce treneru ili produziti ugovor ili ce otici ali to bas nista nece promenitida ne duzim meni licno se svidja njegov odnos prema navijacima i iskrene izjave a i to sa govedaricom,kojeg mnogo cenim,nesto govori.sto se taktike tice i njegovog udela u igri vose mogu samo da kazem da sam gledao protiv zvezde i ofk-a(nazalost nisam u ns pa ne mogu da gledam).zato nemam prava da pametujem oko strucnosti ali to ce se ,opet kazem,pokazati na prvim sledecim utakmicama.
ja bih takodje zeleo da procitam djumijev odgovor i veoma me interesuje kako ce se sve odvijati oko kizita
nadam se da nisam nikog smorio
Locked