20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Locked
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by lazarr »

Nemam snage da napisem bilo kakav smislen komentar. Najvise me je zao svoje sitne dece koja su htela u dvoriste da igramo fudbal i da voze bicikl a njihov tata (to jest, ja) je bacio dva sata zivota u gledanju ove bruke od fudbala. Sramota me je!!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by trelos gia fcv »

playmaker wrote:
trelos gia fcv wrote:Evo bombe koja će možda izazvati buru pljuvačine po meni:

Ubeđen sam da će, osvojimo li kup, to biti teška i nikad pre viđena nameštaljka na ovim prostorima!
Čak veća i od one prošlogodišnje!
Neko će reći - Ako! I treba! I oni nameštaju od kada postoje!
E, ja to ne prihvatam!
Koliko smo mi ustvari jadni i koliko nam je lako zamazati oči jednim Apijom i Moreirom :oops:
!!!

Sa ovom igrom kup me neinteresuje! Ovo je sramota, nikada u istoriji mi gori i bezidejniji fudbal igrali nismo.

Pocinjem da mislim da je sve ovo zaje*ancija, da Bata oce da digne sebi spomenik sa tim kupom i to je to.

Banda, ja drugo nemam sta da kazem, nikada gore nismo igrali! SRAMOTA!

Upravo o tome sam i pisao.
Ubo si pravo u metu!
Ovakav klub realno pripada donjem delu tabele, a ne da osvaja kup!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by PeraSK »

Gospodo iz kluba molim vas da otputujete zauvek vašim Voša aFtobusom ili kupite sebi kartu, avionsku kartu u jednom smeru ka Podgorici ili Tivtu i da se ne vraćate više nikada u naš klub!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Red Marquis »

trelos gia fcv wrote: Ubeđen sam da će, osvojimo li kup, to biti teška i nikad pre viđena nameštaljka na ovim prostorima!
1.Nema nameštaljke koja nije viđena na ovim prostorima
2.Neće biti nameštaljke
3.Ovaj tim i ovaj trener ne bi dobili ni u nameštenom meču


Podržimo statut, produžimo ugovor najboljem treneru na ovim prostorima, izađimo na ulice da proslavimo što imamo sreću da nas vodi najbolja uprava u vasioni! Odoh da jedem luka bez slanine.
Io odio Belgrado
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by ogi »

Radoye wrote:Vukicevicu odlazi! :evil:
Nemoj tako Radoje. Pa to je "srpski Murinjo" aka "Ferguson" aka "Sinan Sakic" na celu sa "najboljom upravom na svetu" ! :oops:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Avangarda »

У којој ми формацији играмо?!

Вукићевић мисли да ћемо сами од себе играти офанзивно, ако тури 3 нападача и ћао. Абу, Шкулетић и Бојовић су чисто гушење формације, по мени од њих тројице има места само за једног, а то је Абу (Евентуално за двојицу, ако јуримо резултат у финишу). Шкулетућ и Бојовић су превише статични и непокретљиви, а то нам је као да играмо са 2 играча мање. Џабе што имамо 3 нападача у постави, јер то не гарантује нападачки фудбал, нпр. већина великих клубова који играју леп и офанзиван фудбал играју формацију са само једним класичним нападачем, а ми можемо ставити и 10 опет неће вредети ништа.

Вуле на штоперу, Смиљанић на беку?! Ма дај, немој да се за*ебавамо...

На средини нам евидентно фали један "тркач" као што су били Тумба и Меда, не могу у исто време на терену да буду Мореира, Апија и Митошевић, јер слабо затварају простор иза себе, лоши су у дефанзиви и мало се крећу. Један од њих мора на клупу, а на то место треба ставити Бобу Новаковића или Ађуруа.

Опет делује да је највећи проблем изгубљени тренер, лоша атмосфера у тиму, недостатак хемије, уиграности, воље, и ко зна још чега...

Нећемо ми још дуго гледати фудбал!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by playmaker »

Tako nam i treba, kada smo i mi navijaci malo jaci od da ne kazem cega.
edit administracija- Upristoji pisanje, računaj ovo kao opomenu.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by laki »

Izgleda da ja i neki ovde nismo gledali istu utakmicu, posto je, po meni, Apia odigrao fenomenalno! U odbrani je standardno bio dobar, a u fazi napada, svaku loptu odigrava iz prve, eventualno druge sa maksimalnom preciznoscu. On svoj posao savrseno obavlja! Kako se vidi da je covek za klasu bolji od svih ostalih. Na kraju je posustao malo zbog fizike spreme, ali definitivno, u nasim redovima, najbolji pojedinac.
ZASTO NE IGRA POLETANOVIC UMESTO MOREIRE?!?!?!!?!? Decko je u formi, umesto da od njega pravimo igraca, mi dajemo 100 sansi matorom fudbaleru! Daj, Vukicevicu, dok Moreira ne udje u formu, ne daj mu da igra vise od 15tak min, koji ti je bre?!
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Stexman »

Laki, ja sam jos posle utakmice u Cacku tvrdio da je Apia nas najbolji pojedinac, pa mi se ljudi smejali. Covek se vraca nazad po loptu non-stop, ne zadrzava je mnogo, pasovi su mu dosta precizni. Trci dosta i pokriva veliki deo terena.
On jednostavno nema sa kim da igra, niko mu se ne otvara jer se svi slabo krecu, lopta ostane kod njega i onda je kao on los. Vidi se iz aviona da covek poseduje kvalitet. Moreira i Mitosevic definitivno ne mogu zajedno. To se videlo izlaskom Vuka kad je Moreira bio mnogo korisniji nego u prvom poluvremenu. Ipak, daleko je od onog starog Moreire.

I vise nikad ne treba da igramo sa 3 spica, jer ih nemamo. Mi samo mislimo da ih imamo tri a imamo samo jednog, Abua. A ne konstantno njega gurati na pogresnu poziciju, pa onda na njegovu poziciju gurati pogresne igrace. Znaci, trener na jednom mestu pravi dve greske, sto je nedopustivo. Hoces ofanzivnije? Stavi jos dva coveka u vezni red, i tako pravi pritisak, a ne sa nase polovine davati visoke lopte spicevima a oni treba da polome noge da ih prime, i ako ih prime okrenuti su ledjima golu sto automatski usporava svaku akciju.

Vukicevicu, odlazi ako imas obraza!
Last edited by Stexman on Sat Mar 24, 2012 6:32 pm, edited 1 time in total.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by shecky »

lol , neki ovde su stv tragikomicni.. kada su svi hvalili Apiju on je bio katastrofa a danas je Apija odigrao najbolju utakmicu od kako je u Vosi, slazem se sa lakijem.
Jednostavno agresivno i precizno.
Trener jednostavno ima svoju filozofiju i tera je bez obzira sto ne daje rezlutate.. ko da je bosanac a ne crnogorac..
Mo treba da igra ali u spicu sa Abuom!! a Poletanovic da igra ono sto je Mo igrao danas, a Bojke na klupu.
Vidim da se neki podsmevaju sto je trener stavio Vuleta za stopera..zvinte a kod da ga igra?? Mojsov kartoni Trax se povredio..ili mozda bolje da igramo sa jednim stoperom?

Nit branim nit napadm ikog pa i trenera,iskreno prvo mi se jako svidjao a sada sam neutralan,jer i dalje mislim da je dobar trener ali je ocigledno los psiholog i takticar.
Btw znao sam da cemo puci danas.. mi uvek izgubimo od nekog ko ne moze nikog da pobedi.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by playmaker »

Sramota je da posle ovoliko utakmica i ovoliko sramote iz dana u dan vi jos uvek pricate o pojedincima!

Neinteresuje me pojedinac, nisamo mi zaduzeni da se igramo trenera! Oni jednostavno ne mogu da se sastave i ovaj nesretnik na klupi mora da odgovara!

Terali smo trenere milion puta, uvek sam se tome protivio ali ovog salabajzera odmah treba najuriti!
Ne samo zbog igre, nego zbog nerezonskih poteza(izmena) iz dana u dan. Nista nije promenio i svaka utakmica je licila jedna na drugu a sve zajedno su jedno veliko nista.

NAPOLJE svi, i "gaucos" i ovi koji su ga doveli!
Last edited by playmaker on Sat Mar 24, 2012 6:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Radoye »

Pa i za to sto nemamo vise od tri stopera u celom igrackom pogonu ima ko je kriv, nije se ni to samo od sebe desilo.

Donedavno je tu rupu krpio Meda (zadnji vezni) mozda bi moglo i sada pokusati sa nekim takvim resenjem jer Vule nam je jedini pravi desni bek u celom timu, kad njega stavi na stopera ne samo da smo tu tanki nego i na beku mora krilo da krpi.

Mozda cak probati i sa nekim od klinaca, ako ima ko da iole valja a igra stopera, sve je bolje od ove akrobatike.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Red Marquis »

Mogao je da proba sa Ađuruom. Pogotovo jer Mojsov nije imao prava da igra.

Ali što reče playmaker, nema šta da mi tu cepidlačimo ko je valjao a ko ne pojedinačno. Šuplji smo ko švajcarski sir, pošto nema prelaznog roka, postoji samo jedna opcija da se nešto proba menjati. Znam da ga uprava neće terati, a sumnjam da je on sam častan kao Riđi da sam da ostavku. Sve mi se čini da je taj meč sa Borcem u Kupu jedino merilo njegovog ostanka, a ako ispadnemo kasno će biti tad menjati nešto.
Io odio Belgrado
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Grof Žekula »

Molim uvažene forumaše da ne pišu u kratkom vremenskom razmaku po 10 postova na jednu istu temu. Uvek imate opciju edit, valjda može da se vodi kvalitetna rasprava bez nepotrebnog gomilanja postova!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by vosa do groba »

Mozda nasi igraci,poput igraca Celzija,bojkotuju trenera,a kad on ode rezultati i igra ce nam biti sjajna :mrgreen:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Locked