20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by masterNS »

shecky wrote:Po meni Runi mnogo bolje deluje kad je krilo nego kao bek..on cim igra beka ,za 20min zaradi karton.
Meni Runi najbolje deluje na tribinama... Profesionalni fudbaler koji padne na testu zbog marihuane i pod dejstvom alkohola napadne policiju nikako nije osoba koja mi uliva poverenju. I posle svega toga mi ne deluje da se smirio, na terenu mi deluje krajnje nervozno i uvek strepim da ne napravi glupost, deluje mi da uvek trazi kavgu. Krajnja suprotnost od npr. Stevanovica. Kad se smiri i sazri kao osoba, onda treba da dobije sansu kao fudbaler, a do tada bih gurao neku manje labilnu osobu...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by DUB »

svaka slicnost je nenamerna...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ur5fGSBsfq8[/video]
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by Minja »

http://www.youtube.com/watch?v=NXPW8ilfOsw" onclick="window.open(this.href);return false;

Svaka SLUCAJNOST je slicna :)
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by johnny »

Postavlja se logicno pitanje- sta je manja steta, da udjemo u finale ili ne?

Covek kojem je najveci sportski uspeh to sto je izblamirao crne u Zagrebu nas je doveo u situaciju da skoro i ne zelim to finale...
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by kowalski »

Za ovaj nefudbal koji progresivno postaje sve odvratniji, ceo tim treba nagraditi nedolaskom na sledecu utakmicu. 23 clana uprave, 6 mama i tata, 4 devojke/supruge neka ih gledaju, i to je mnogo.
Image
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by andi_fkv »

Ocekivao sam da u ovoj polusezoni, udjemo jaci i da pokazemo kakva smo pojacanja doveli, ali ono juce ... :cry:
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by shecky »

A i vi znate da dignete coveku pritisak....samo tako..

Da udjemo jaci???!?!?!?! Odose nam 2 najbolja igraca i vi cekate da budemo jaci??

Sto se Runija tice znam..da sam ja predsednik Smiljanic nikada u zivotu ne bi krocio na stadion! Ali on je i dalje tu ..pa kad vec je, onda sam napomenuo to sto sam zapazio..!!

I prekinite vise da dajete replike za stvari koje izvlacite iz konteksta!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by Brick Liman »

kowalski wrote:Za ovaj nefudbal koji progresivno postaje sve odvratniji, ceo tim treba nagraditi nedolaskom na sledecu utakmicu. 23 clana uprave, 6 mama i tata, 4 devojke/supruge neka ih gledaju, i to je mnogo.
Ovo nikako. Nema šanse da me neki kretenski maloumni sportski radnici oteraju iz moje kuće - mentalne ustanove. Postoje mnogo kreativniji, pankerskiji načini za iskazivanje našeg opšteg dojma o njihovom radu. Može se u subotu organizovati turnir u šahu, poker u pare, bacati meso na žicu, itd., sve u toku utakmice :smoker: :pijanac: :slon: :gospodin:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2565
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by Stexman »

@ Brick Liman
Nesto slicno su navijaci Legije iz Varsave napravili prosle godine zbog protesta jer su zabranjena gostovanja navijaca u celoj Poljskoj.
Legija je na svom stadionu u Varšavi pred više od 19.200 svojih navijača pobedila Vislu iz Krakova, ali bez uobičajenog navijanja sa tribina.

Navijači Legije organizovali su prvo miting u obližnjem parku na koji su doveli i jednu kozu, a po dogovoru su na tribine uneli opremu za plažu, peškire, ležaljke, peraja, lopte.

Umesto da bodre svoj tim navijači su igrali odbojku, pravili piknik na tribinama, a kada su se i oglasili uzvikivali su imena poznatih poljskih sportista, skakača na skijama Adama Mališa, vozača Formule 1 Roberta Kubice i boksera Marijuša Pudjanovskog.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=T9kIHV_QFbA[/video]

Trebalo bi napraviti transparent i izviniti se legendama kluba sto imaju ovakve naslednike!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by the Gari »

Upravo tako. Bojkot je uvek najgore rešenje, nikad ne smeju ostati bez svedoka. Niti mi bez naše nedeljne dvosatne (plus treće poluvreme) mentalne terapije.

Pank i zajebavancija su put kojim bi trebalo ići. Ti koji nemaju pojma šta naš klub predstavlja i tako neće razumeti ništa, ali to je nama i tako mindegy. Samo potpuna i apsolutna autoparodija. Po South Park principu: kad vidiš da je nešto sranje, nemoj dokazivati da možeš bolje nego napravi još veće sranje! Poljaci su pokazali put... Uostalom ja sam uvek nekako posebno cenio Adama Mališa i njegove jebačke brčiće, mislim da bi taj gariša na Zapadnoj tribini mogao dobiti svoj ad hoc klub navijača.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by SlaNNinar »

Zanimljiv intervju sa Apijom...
http://kapiten.rs/fudbal/apija-za-kapit ... ritikujem/" onclick="window.open(this.href);return false;
Iskreno, u jednom delu se slažem sa Vukićevićem. Koliko god neko osporavao Apiju i Moreiru, moje mišljenje je da ih treba držati u timu, sad kad smo ih već doveli. Neće oni više nikad igrati na onom nivou na kojem su pre bili, ali svojim iskustvom i kvalitetom itekako mogu da pomognu mlađima i budu itekako važni u završnici borbe za Kup. Naravno, za to je potrebno da ostali mladi ginu za svaku loptu i ne igraju kao da su izašli ispred zgrade, već timski... Pre svega, tu mislim na Kataija i Škuletića.
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by limanfkv »

Lose se gleda na Apiju, toga sam se pribojavao. Po meni, on moze bolje, ali mi je mnogo teze kada vidim ocajne igre ostalih. Ljudi ocekuju kada dodje ovako zvucno pojacanje da ce on da baca magije, daje golove sa 50 metara, cini cuda... Fudbal je kolektivna igra, evo npr. lopta koju je Bojovicu poslao sad protiv OFK, kada je cudnim potezom prebacio celu odbranu, i lopta nasem napadacu pada na volej. E sad, sto ovaj uvati volej tako kvalitetno da sa 7 metara od gola jedva pogodi gol-aut to nikako ne moze biti krivica Apije...

E ovo mi se jos nije desilo, htedoh da napisem neko svoje vidjenje, ali sam se setio sjajnog trenera i vrle uprave i nasih fantasticnih igara i rezultata i sad me mrzi da zivim, ne da pisem. Drugom prilikom.

EDIT: evo ovako neki vide Apiju

[video]http://www.youtube.com/watch?v=WLrrBs8JBQo[/video]
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by SlaNNinar »

Slažem se sa ovim za Apiju. Po mom mišljenju, on sasvim solidno igra, iako očekujem da pruža još bolje partije kako sezona odmiče. Problem je što mlađi igrači ne trče dovoljno i samim tim njegovo iskustvo na sredini terena ne može da dođe do izražaja. S druge strane, sa Moreirom je skroz drugačije i osim dve dobre asistencije na poslednje dve utakmice, ja od njega još nisam video ništa.
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by Minja »

Po meni, problem nije u tome da li Apija igra ovako ili onako, problem je sto Vojvodinu u ovoj polusezeni ne predstavlja tim koji zeli da postigne rezultat, vec skup pojedinaca koji kao muve bez glave trce po tom terenu bez ikakvog vidljivog sistema i rezultata.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by tulip »

Mi igramo zastarelo i dekadentno. Kada već imamo vrhunske igrače za naše uslove, ne treba da igramo sa dva zadnja vezna, već da u timu budu dva playmakera. Merebu nisu trebali prodavati, već su mu samo trebali pridodati Moreiru. Njih dvojicu zajedno, niko živ ne bi mogao pohvatati, ni sa lasom ni sa meredovom. Treneru je onda nebitno da li će da igra sa 1. ili sa 3. špica. Igrali bi na gol više. Ako bi se kojim slučajem našla neka raspala ekipa iz ove naše J*bene Super Lige da nam metne dva komada, mi će mo njima metnuti četiri. Ako nam neko uspe kojim slučajem metnuti pet komada, skidamo ima kapu, ali će mo i mi barem dati 2-3 komada i svi bi bili zadovoljni atraktivnom fudbalom. Ovaj sistem igre treba uvesti od omladinske škole, preko prvog tima i zacrtati ga Statutom kluba.
DAJ GOL!!!
Locked