20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Post by budababa »

Ređa se utakmica za utakmicom, pa nema puno predaha za momke u crveno-belom. Iako nam je igra ove polusezone očajna, primili smo svega jedan gol, ali i dali samo četiri, pa se nameće zaklučak da smo "najtanji" upravo tamo gde smo mislili da ćemo biti najraznovrsniji - u napadu. Naš naredni protivnik je u rezultatskoj krizi, izgubili su poslednja tri prvenstvena meča, te će "fleke" morati da vade baš protiv nas. Tim sa Karaburme zauzima osmu poziciju sa 25 osvojenih bodova, i ne može ni previše ka vrhu, a ni ka dnu. U poslednjih pet međusobnih odmeravanja snaga, skor je izjednačen - po jedna pobeda na obe strane, uz tri remija. Interesantan je i podatak da od 19 odigranih mečeva u šampionatu, OFK ima samo jedan nerešen rezultat, pa neka ostane tako i posle 20. kola, a mi neka budemo il' pukovnici il' pokojnici.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by madda fakka »

Tim nam je katastrofa, teren im je katastrofa, OFK igra ko im vise plati, 1000 evra stavljam na 0-2...
I Bog je Slaninar...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by kej »

budababa wrote:Interesantan je i podatak da od 19 odigranih mečeva u šampionatu, OFK ima samo jedan nerešen rezultat
Aaa pa moraćemo da popravimo ovo! Čuvajte se, stižu majstori bledunjavog remija.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by churguzijanac »

Nadam se da će trener konačno osetiti tim, skinuti pritisak i grč, slobodno mogu reći, sa gotovo cele ekipe i podići našu igru na viši nivo!
___________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Само Војводина »

Слаби смо, али треба што више нас да буде на Карабурми. Углавном боље резултате остварујемо кад смо ми навијачи мало песимистични, тако да можда нешто буде од ове утакмице.
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Mg »

Oni imaju tri (3) poreza zaredom... Bar tako rekose u najavi na Areni.
"I BOJE SE, jer si totalno drugačiji od SVIH, jer si ti stalna opasnost za NJIH, nešto si novo, a ne znaju ŠTA!"
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by SlaNNinar »

http://kapiten.rs/fudbal/vukicevic-real ... emo-treci/" onclick="window.open(this.href);return false;
A čerga nam beži samo šest bodova, pritom je očekuju gostovanja i nama i grobarima... :frown: Šta bi sa onim: ''ne zadovoljavam se prosekom?''
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Dejan »

ОФК Београд : Војводина 24. март 2012, 14:30
Главни судија: Јованетић Бошко
Помоћни судија 1: Миловановић Милан
Помоћни судија 2: Мркић Иван
Четврти судија: Поповић Марко
Посматрач: Чолић Душан
Делегат: Ковић Драган
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by kowalski »

Gubimo glatko ovu utakmicu, bez ijednog suta u gol. Prosle sezone sa najjacim timom u najboljoj formi nismo presli pola. Ovaj put necu gubiti vreme na put i gledanje besmisla.
Image
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by kafe bagdad »

Optimisto :mrgreen:

Ja mislim da ipak dobijamo, nemoguce je ponoviti ovako losu igru na jos jednoj utakmici. Nadam se da ce dosta nasih koji nemaju obaveze otici da podrzi ekipu.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Владика »

Нити смо ми нешто, нити је то ОФК-а. Ако се отворе имамо шансу и за победу.
Ваљда ће нас Бојовић поново обрaдовати на овај начин?
Image
Ево како је то изгледало јесенас-
[video]http://www.youtube.com/watch?v=6vL6q-ra ... r_embedded[/video]
а погледајте шта се пише и на њиховом форуму- http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=5&t=1612
Канда су се баш наоштрили на нас, ово је још један разлог више да свако ко може оде пут Београда и да им на њиховом терену покажемо ко је старији.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by borrissey »

Ja se samo nadam da jednom Mo i Api moraju da se probude. Imali su neko vreme za adaptaciju i uigravanje, kao i za fizičku spremu. Moramo jednom krenuti da igramo, majku mu, valjda će to biti sutra. Znam da je to klinački i naivno, ali svaki put verujem da ćemo proraditi na svakoj sledećoj utakmici. Hajmo Vošooooooooooooooooooooooooo!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by churguzijanac »

borrissey wrote:Znam da je to klinački i naivno, ali svaki put verujem da ćemo proraditi na svakoj sledećoj utakmici. Hajmo Vošooooooooooooooooooooooooo!
Nista tu nije naivno!Svi mi to zelimo! Neko napise, neko ne! Ne bi bili uz Vosu tolike godine da je drugacije!
______________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by Minja »

Sutra je pred nama jos jedan od treninga za jedini bitan dogadjaj u ovoj polusezoni (naravno ako budemo u njemu ucestvovali). Znaci, za mene je sutra jedino bitno da vidimo, da li cemo na terenu gledati igrace koji ce se kretati po skicama Diznijevog Silje u cuvenoj utakmici Americkog fudbala, ili tim koji lici na nesto. Sve ostalo, nevazno.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 20. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 14:30h

Post by mihailov »

Minja wrote:Sutra je pred nama jos jedan od treninga za jedini bitan dogadjaj u ovoj polusezoni (naravno ako budemo u njemu ucestvovali). Znaci, za mene je sutra jedino bitno da vidimo, da li cemo na terenu gledati igrace koji ce se kretati po skicama Diznijevog Silje u cuvenoj utakmici Americkog fudbala, ili tim koji lici na nesto. Sve ostalo, nevazno.
Upravo tako nekako, zadovoljniji bih bio da sutra osvojimo bod, a vidimo tecnu igru koja se može nazvati fudbalom, nego 3 boda na način na koji smo ih uzimali npr protiv Slobode!
Napred Voso!
Locked