19. kolo: Vojvodina-Sloboda 2:0

uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by uporan »

Helm wrote:Da budemo iskreni ovo je bilo vrlo slabo. Da sudija nije dao crveni karton ko zna šta bi bilo do kraja.
Suština! Samo nisam najbolje pohvatao zašto je dao taj crveni...
UH!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Friend »

madda fakka wrote:
Friend wrote:Samo da napišem da gori fudbal Vojvodina nije igrala možda u zadnjoj deceniji.Bilo je na našoj klupi i ovakvih i onakvih stručnjaka,ali ovaj ama baš ništa nije pokazao i neće ništa pokazati to je očigledno.Samo ne znam zašto aplauzi na na kraju utakmice kada oni nisu ničim zasluženi.

Da im zivizdim ili da im okrenem ledja posle pobede :?: Moja zamerka Vukicevicu je ta sto vec 4 utakmice ne moze da kaze igracima da trce malo po terenu da traze prazan prostor, da se otkriju i jure loptu a ne da cekaju kao da igraju u kvartu do 10....
Sve po zasluzi,ako treba da se zviždi neka se zviždi,ali ja danas mislim da ni zvižduke nisu zaslužili.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Helm »

@uporan
Meni se čini da je ocenio da se igrač Slobode bez potrebe valja i odugovlači pa mu je bez puno razmišljanja pokazao drugi žuti.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by 1892 »

madda fakka wrote:
Friend wrote:Samo da napišem da gori fudbal Vojvodina nije igrala možda u zadnjoj deceniji.Bilo je na našoj klupi i ovakvih i onakvih stručnjaka,ali ovaj ama baš ništa nije pokazao i neće ništa pokazati to je očigledno.Samo ne znam zašto aplauzi na na kraju utakmice kada oni nisu ničim zasluženi.


Da im zivizdim ili da im okrenem ledja posle pobede :?: Moja zamerka Vukicevicu je ta sto vec 4 utakmice ne moze da kaze igracima da trce malo po terenu da traze prazan prostor, da se otkriju i jure loptu a ne da cekaju kao da igraju u kvartu do 10....
Upravo sam i ja ovo krenuo da napisem ali si me preduhitrio, ocigledno da pojedinci nisu svesni da ne navijaju za barsu vec Vojvodinu, i naravno da treba da se uputi aplauz apsolutno svaki put kad klub pobedi, a onima koji jedva cekaju da zvizde, vredjaju i psuju igrace mislim da nije mesto na nasem stadionu. Samo mi nije jasno odakle se pojavio taj trend u poslednje 3-4 godine, sve vise licimo na navijace blizanaca. Nije ovo prvi put da se neka uprava ne voli, ili da vlada misljenje da odredjeni igraci ne zasluzuju voljeni dres, ali bih rekao da se pre sve to radilo sa mnogo vise stila (mislim na iskazivanje nezadovoljstva)
Come on you Reds!
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Minja »

Po meni, jos jedna tragicna utakmica. Igra bez koncepcije, sve na misice. Fali hemija, to je ocigledno, a fali i cvrsta ruka. Ne menjam svoje misljenje vezano za trenera izneto nakon meca sa Metalcem. Mi smo danas imali srece (i Supica) i to je to.
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by simicpk »

Kakva je bila poseta?
ФКВ
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by trelos gia fcv »

Samo jedan komentar imam na današnju igru i rezultat:

ISKRENO MI JE ŽAO ŠTO SMO OSVOJILI TRI BODA (NAMERNO NEĆU DA NAPIŠEM POBEDILI JER NIKOGA MI DANAS NISMO POBEDILI) I SADA ĆE BITI SVE U REDU I "POJEO VUK MAGARCA".

UOPŠTE NAM SE NE PIŠE DOBRO I STRAHUJEM DA ĆE SE POTPUNI ŠOK I BEZNAĐE DOGODITI UPRAVO U FINALU KUPA (POŠTO ĆEMO POLUFINALE NEKAKO PROĆI - BAR SE NADAM) I ONDA ĆE NAM NEKO DRUGI BITI KRIV A JEDINI KRIVCI SU OD POČETKA PROLEĆNOG DELA TU DOLE NA TERENU NAMA PRED OČIMA!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by vosa do groba »

Jako losa igra,ali smo se provukli,malo jacoj ekipi nikada ne bismo gol dali. :roll:
Da li je moguce da Katai bas toliko nema volje da igra,samo kaska po terenu.Svaka cast za prodor i gol,al razocarao m je.I jedno pitanje,da li je neko primetio taj presing,o kome Vukicevic stalno prica,za ova 4 kola?Ili sam ja debil ili on ne zna sta prica :shock:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Helm »

simicpk wrote:Kakva je bila poseta?
Bila je pristojna poseta, po mojoj proceni 5.000, ali ne mogu 100% da tvrdim pošto ne znam kakav je bio ceo zapad. Ali sigurno ne manje od 4.000 i ne više od 6.000.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by vojvodina jedna jedina »

Helm wrote:
simicpk wrote:Kakva je bila poseta?
Bila je pristojna poseta, po mojoj proceni 5.000, ali ne mogu 100% da tvrdim pošto ne znam kakav je bio ceo zapad. Ali sigurno ne manje od 4.000 i ne više od 6.000.
Na sos kanalu rekose 2500-3000 i sad kome da verujem? :mrgreen:

Inace kako se pokazao debitant Kordic?
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Akcent »

Iz kog razloga je Sloboda nosila nase dresove?

Necu o igri, jer se na kraju dana pamte samo 3 boda. Idemo u Cacak, pa sta nam Bog da! Aj Vosa!
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Telep »

Igra opet bleda. Tuga. Vec pocetkom drugog poluvremena krenulo se panicno na bunarenje sa pola terena. Da Sloboda nije dobila crveni ne znam kako bi ih dobili. Kao sto ste rekli Supic odlicno intervenisao u par navrata. Ne znam jel sam ja u pitanju ali ja Moreiru u nasem timu kao da ne vidim. Adjuru je odigrao ovu utakmicu mnogo bolje od njega. Abu standard imao par poluprilika, ali nesto ga nece taj gol i nije bas u formi. Skuletic jedan odlican sut u prvom poluvremenu, osim toga slabo. Milovic dobar,sigurniji od Mojsova. Bojovic isto nevidljiv. Za Kataia vise ne znam sta reci,vidi se da decko moze ali nece. Od kako je usao blago dzogiranje na terenu, a onda iz nicega sjajna akcija i gol.

Na stadionu sam naleteo na jednog poznanika koji nije bio na stadionu vise od 5 godina, i kaze covek nista se za to vreme u nasoj igri nije promenilo. I u pravu je covek, ima nas mucenika koji cemo uvek ici i nadati se al eto izgleda sve ostaje isto.

Utisak dana-kraj utakmice desetak klinaca ulece na teren da se pozdravi sa igracima, kad par njih produzilo do kaveza da provocira Uzicane :D Ultra podmladak 8)
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Владика »

Helm wrote:@uporan
Meni se čini da je ocenio da se igrač Slobode bez potrebe valja i odugovlači pa mu je bez puno razmišljanja pokazao drugi žuti.
Шкулетић је био у продору а играч Слободе само што му није скинуо гаће колико га је вукао. Судија је пустио предност, Шкулетић је лоше центрирао али судија(иначе веом слаба судијска тројка) није заборавио да му да жути картон. Вези ред нам шкрипи, а мора се признати да се Слобода већи део меча бранила са девет играча(мада су имали своје шансе). Немамо решење за бункер и то је то. Иначе није све било тако црно, Миловић,Полетановић и Бранковић су сасвим оправдали указано поверење. Веома тешка утакмица, као што је Гари најавио, али не треба да сметнемо са ума да нам главно тек престоји у среду.
п.с. Шта су они радили на тим припремама када делују тако неуштимано?
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by lazarr »

Samo malo bolje nego sa Metalcem. Bilo je vise zelje ali bolje igre nije bilo. Cilj igre u nasoj ligi kada igras kod kuce je dati gol do 15-og minuta. Da su nasi dali gol u tom intervalu bilo bi 5:0. Tako je sa svim ostalim ekipama osim blizanaca. Da li je moguce da nasi to ne shvataju i da dozvoljavaju da cekamo 80 minuta do prvog gola. Nemanja Supic od najomrazenijeg igraca do junaka. Drago mi je sto se stabilizovao i sada deluje kao sasvim solidan golman. Poletanovic ima veliki potencijal. Vidi se da je jos u grcu i pod tremom ali se takodje vidi i da mnogo zna. Treba ga sacekati i istrpeti. Sve u svemu pamtice se samo 3 boda. Sad u Cacak, pun gas. Ta utakmica nam obelezava citavu sezonu. Srecno nam bilo!!!
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Minja »

Image

Image

Image

Image

Image
Locked