19. kolo: Vojvodina-Sloboda 2:0

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Turija »

SlaNNinar wrote:Bez obzira na to da li je on nekome simpatičan ili ne, i neželeći da polemišem o njegovim trenerskim kvalitetima, ali po mom mišljenju, posle svega što se događalo dole, ovako treba da zvuči izjava trenera jednog gospodskog kluba :!:
Potpuno se slažem.Neka se svako bavi svojim poslom (i brzo bi se došlo do reda u svim oblastima).
Treba sutra da iskoristimo značajnu pobedu iz Novog Pazara i da podržimo naše momke, koji će ,,silom prilika" izaći na teren da se predstave navijačima, što je meni posebno drago.Jer, ja sam od onih koji ne smatraju da ćemo biti mnogo hendikepirani izostancima zbog žutih kartona.Za mene je ova situacija pravi izazov, a verujem i za naše ,,rezerviste", a posebno Omladince. Voleo bih videti kako će se oni snaći među seniorima i da li će promeniti dugogodišnjii imidž naše igre, tj hoćemo ili sutra moći prepoznati našu Vošu u novom ruhu? :cheers:
Last edited by Turija on Sat Mar 17, 2012 12:47 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by fksloboda.org »

limanfkv wrote:Zamolio bih decka iz Uzica sto je registrovan na forumu, da nam kaze nesto o sastavu Slobode za ovaj susret i njegove utiske u ovih prvih par kola o igrama FKS.
Najpre veliki pozdrav za sve vas, a onda kao odgovor na pitanje o nasoj igri i postavi jedno jos vece UH :roll:
Mi imamo mnogo bolji sastav od ovih startnih 11.
Problem je sto se gura par igraca kao fol za prodaju, ali nemaju kvalitet za ovaj rang, pa na klupi sede bar 3 igraca koja bi morala u 11 i uz neke rokade po pozicijama, posto neki prinudno igraju druge pozicije da bi se ovima ostavila mesta, to bi uprkos tankoj klupi bilo dosta bolje.
Nemamo problema sa povredama, a mislim ni sa kartonima, nisam siguran.
Mislim da necemo igrati skroz defanzivno i da ce pokusati da iznenadi upravo izostankom bunkera koji svi ocekuju.
Vrlo verovatno da ce biti par krupnih zahvata u startnih 11, mada su to mozda vise moja nadanja nego realnost.

Inace, lozim se odavno za ovo gostovanje, ali sam upao u neko sranje i imam dosta posla za vikend, pa cu najverovatnije preskociti i popizdeo sam zbog toga. Prosli put mi je bilo super u NS i zavidim ovim mojima koji ce sutra sigurno put ravnice!

U sredu nam je 4. sudija bio Veselinovic, pa je "pozdravljen" sa zapada kako dolikuje sudijskoj i ljudskoj velicini njegovog kalibra, izmedju ostalog mu je pomenuto i vase finale kupa na kome se proslavio.

Nadam se da ce biti dobrog fudbala! Mi treba da igramo za cast, za Slobodu, za navijace, rastereceno ... tako bi trebalo!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by madda fakka »

limanfkv wrote:nece biti ni Stefana Apije
Nije valjda povreda?
I Bog je Slaninar...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by shecky »

Ljudi ..ajde jednom u zivotu.. sutra...da bodrimo nase kao nikad do sad!
Da dajemo podrsku da svi budemo treneri sutra!
Ovi momci koji budu izasli na teren sutra,sigurno im nece biti svejedno jer znaju da od njih ocekujemo 3 boda a ,a mi znamo da nikad nismo igrali u ovakvom sastavu.
Zato BEZ zvizduka sutra i da trazimo od njih samo da se bore da svi pucaju od grceva sutra pa makar i izgubili.

Da sam ja trener .taktika bi bila na gol vise.Nek primimo 3 ali neka damo 4.
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by rotacija »

fksloboda.org wrote:U sredu nam je 4. sudija bio Veselinovic, pa je "pozdravljen" sa zapada kako dolikuje sudijskoj i ljudskoj velicini njegovog kalibra, izmedju ostalog mu je pomenuto i vase finale kupa na kome se proslavio.
Lepo sa vase strane , pozdravljam ovaj gest!!

Nadam se da ce biti lep fudbal i naravno pobeda domacina :cheers:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by laki »

Da se ja pitam, kao sto se ne pitam, igrao bih za 3 igraca u zadnjoj liniji, 5 u sredini i 2 u napadu! Ali nista od toga, posto sam negde procitao da ce Boske na beka :frown:
Kao drugo, imamo super tim za danas! Pa da sam ja rezerva i da dobijem priliku da igram, pa ja bih preorao teren da pokazem da zasluzujem vecu minutazu od one koju imam! Boba, Djura, Poletanovic, Brankovic... Pa kad ce ako ne sad! Ja mislim da ce nasi igraci danas izginutu na terenu iz razloga koji sam naveo!
Podrska sa tribina, nadam se nece izostati kao prosli put, kad su se svi smejali umesto da bodre i loze igrace... Ocekujem pobedu danas!!!!!
Image
nsderan
Posts: 10
Joined: Sun May 08, 2011 6:35 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by nsderan »

Danas vodim malog burazera na njegovu prvu tekmu u životu. Radim na tome da navija za našu Vošu! malo je offtopic ali morao sam da napišem
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by madda fakka »

nsderan wrote:Danas vodim malog burazera na njegovu prvu tekmu u životu. Radim na tome da navija za našu Vošu! malo je offtopic ali morao sam da napišem
Stavi na temu "marketing kluba" :D
I Bog je Slaninar...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Schteph_F89 »

Ajde ako nekog ne mrzi da napise koju rec o utakmici danas,za nas radni narod :cheers:
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by uporan »

Nemanja Supiću svaka čast!
UH!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by madda fakka »

Ne mogu da verujem da cu ovo napisati ali realno je... Supa igrac utakmice...
I Bog je Slaninar...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by playmaker »

Tuga po obicaju, malo vise volje ali u principu ne mnogo bolje nego protiv Metalca.

Istakao bih Supica koji nas je par puta spasao i Kataia koji je bio nevedljiv na terenu ali bljesnuo kako samo to on moze!
To sam pricao i ranije, jednostavno on je taj tip igraca, nista nista i onda bum!
Pohvalio bih i Poletanovica vidi se da zna, samo da se malo oslobodi. Pustite decu vidite da gori ne mogu biti samo mogu biti bolji, nadam se da ce nam doci iz dupeta u glavu.
Takodje debitovao je i Kordic.

Nadam se da ce na kraju ovo na nesto da izadje jer jos uvek nismo ni nalik ozbiljnoj ekipi na zalost.
Last edited by playmaker on Sat Mar 17, 2012 8:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Friend »

Samo da napišem da gori fudbal Vojvodina nije igrala možda u zadnjoj deceniji.Bilo je na našoj klupi i ovakvih i onakvih stručnjaka,ali ovaj ama baš ništa nije pokazao i neće ništa pokazati to je očigledno.Samo ne znam zašto aplauzi na na kraju utakmice kada oni nisu ničim zasluženi.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by madda fakka »

Friend wrote:Samo da napišem da gori fudbal Vojvodina nije igrala možda u zadnjoj deceniji.Bilo je na našoj klupi i ovakvih i onakvih stručnjaka,ali ovaj ama baš ništa nije pokazao i neće ništa pokazati to je očigledno.Samo ne znam zašto aplauzi na na kraju utakmice kada oni nisu ničim zasluženi.


Da im zivizdim ili da im okrenem ledja posle pobede :?: Moja zamerka Vukicevicu je ta sto vec 4 utakmice ne moze da kaze igracima da trce malo po terenu da traze prazan prostor, da se otkriju i jure loptu a ne da cekaju kao da igraju u kvartu do 10....
I Bog je Slaninar...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Helm »

Da budemo iskreni ovo je bilo vrlo slabo. Da sudija nije dao crveni karton ko zna šta bi bilo do kraja.
Moram da pohvalim Supića, svaka čast čoveku. Ostali - slabo. Bez neke ideje, bez igre, jedino što je za pohvalu je zalaganje, ali nažalost, to je i jedini napredak koji sam video u odnosu na Metalac.
Prosto ne možemo da stvorimo šansu, da li je to zato što nema igrača koji može da je stvori (Mereba) ili zato što trener loše postavlja igru - ne znam.
Ne bih komentarisao igrače pojedinačno, ali imam jedno pitanje - jel Abu povređen?
Locked