19. kolo: Vojvodina-Sloboda 2:0

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

19. kolo: Vojvodina-Sloboda 2:0

Post by budababa »

Zgusnut raspored ne da nam da na miru proanaliziramo tek odigranu utakmicu, a već možemo i moramo da razmišljamo o sledećoj. Drugu subotu za redom fudbaleri Vojvodine ugostiće ekipu iz centralnog dela Srbije, a ovaj put na noge nam dolazi užička Sloboda. Gosti trenutno zauzimaju sedmo mesto na prvenstvenoj tabeli sa 26 osvojenih bodova, devet manje od "stare dame". U tri kola prolećnog dela sezone osvojili su samo bod i to, iznenađujuće, na gostovanju u Humskoj. U dve utakmice pred svojim navijačima doživeli su neuspehe, i to od timova koji su nakon prvog dela sezone bili slabije plasirani na tabeli od njih. Interesantan je i podatak da su od ukupnog broja bodova "ere" više skupile na gostovanjima (15 gostujućih naspram 11 domaćinskih), pa eto još jednog razloga da se preksutrašnji protivnik shvati maksimalno ozbiljno. Iako su u nastavak takmičenja ušli znatno oslabljeni, na stadionu partizana pokazali su da znaju da odigraju protiv jakih protivnika na rezultat, te se nadamo da su trener Vukićević i crveno-bela četa našli lek za ekipe koje preferiraju "bunker" taktiku. Može se reći da, ipak, sve zavisi od nas i da je ispunjen stadion "Karađorđe" glavni preduslov da u subotu možemo da očekujemo povoljan ishod.

Ko zanoveta kada je loše vreme - nema izgovor.
Kome smeta kada utakmica pada na radni dan - nema izgovor.
Ko neće da dođe zato što nismo pobedili zadnju utakmicu - nema izgovor.

Subota, 17h - SVI NA "KARAĐORĐE", IGRA VOJVODINA!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by the Gari »

Malo ćemo sa Zapada da napušavamo onog njihovog selju od trenera, malo ćemo s njihovim navijačima da zajedno mrzimo Beograd, na kraju ćemo pobediti 1:0 golom Abubakara (glavom u 76. minutu), pa ćemo to pošteno zaliti i izanalizirati za kakvim stolom. Treba li čovek nešto više da poželi za jedno martovsko subotnje popodne?
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by shecky »

Kome smeta kada utakmica pada na radni dan - nema izgovor.
E pa sad bbabo malo si preterao.. koliko je ozbiljno bezati sa posla da bi otisao na utakmicu? o0

Elem sto se tekme tice (ako ikog zanima moje misljenje, jer uglavnom imam osecaj kao da moje postove niko i ne vidi/cita) ,bice jako cupavo.
Na prvi pogled bih rekao da ce biti kao protiv Metalca.. mada sad sve mislim da ne znam kako ce biti.
Nama cela odbrana nece igrati zbog kartona, vezni red smo izgubili u prelaznom roku, a sa druge strane gostuje najbolji trener u Srbiji :) mada realno i jeste dobar, ekipa koja je kixnula protiv Rada i koja ce po nalogu trenera verovatno pokusati da iskoristi nasu novu odbranu,tako da mislim da se nece igrati bunkericu kao Metalac, + imaju bolje igrace Metalca..
Realno po meni nas recept za 3 boda su kontre.
Dakle ubaciti trkace,Abu ,Boba,Stevanovic kao ofanzivne igrace, ostatak tima i nece biti toliko bitan.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by churguzijanac »

Taktika je jednostavna: Borba do poslednjeg atoma snage za plavu zvezdu i ponos nizije!
_________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Akcent »

Sloboda ne lici na sebe bez Maksimovica i Kasalice, mi desetkovani (zbog kartona pravo nastupa nemaju Trajko, Vuk, Vulicevic, Pavlovic). Rece neko gore - bice jako cupavo. I zato moramo mi sa tribina da im dajemo vetar u ledja. Vidimo se!
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Владика »

Очекујем изузетно тежак меч, бункер гостију и мало голова. Помоћ са трибина може да буде кључна у овом мечу, зато ваља да у што већем броју будемо присутни на стадиону. Због картона пружа се лепа шанса резервистима да докажу да имају квалитета за стартере у тиму.
Ево како је то било јесенас, ваљда Слобода неће имати помоћ руке и овај пут-
[video]http://www.youtube.com/watch?v=yhVePOXk64s[/video]
+
још један мали видео извештај из Пазара-
[video]http://www.youtube.com/watch?v=9csVSRMI ... r_embedded[/video]
User avatar
OverForty
Posts: 49
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:12 pm
Location: Grbavica, Centar, Zapad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by OverForty »

Mislim da ce biti nesto slicno kao i prosle godine (3:1), taman lepa uvertira za Cacak. Lepo vreme, svi na stadion.
Over fifty
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by rotacija »

Brine me jedino zadnji red. Od prve cetvorke ostaje samo Mojsov koji je sklon kiksu i iskreno se nadam da ce Milovic da odigra dobro i da pokaze i dokaze da je bolji od makedonca i da zasluzuje mesto u prvoj postavi..
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by SlaNNinar »

Iskreno, iako sam uvek nepopravljivi optimista, nekako imam osećaj da će i sutra rezultat biti 0:0. Pogotovo kad se zna da ćemo imati četiri-pet novih igrača u timu i da ćemo ovu utakmicu spremati samo na današnjem treningu. Nadam se da će na stadionu biti više ljudi nego protiv Metalca, pa ukoliko iz nekog kornera ili prekida brzo povedemo, ko zna? Takođe, moram da pohvalim i Vukićevića za izjavu posle Novog Pazara.

''Incidente koji su se dogodili pripisaću neodgovornim pojedincima, a ja iz Novog Pazara nosim samo lepe utiske''.

Bez obzira na to da li je on nekome simpatičan ili ne, i neželeći da polemišem o njegovim trenerskim kvalitetima, ali po mom mišljenju, posle svega što se događalo dole, ovako treba da zvuči izjava trenera jednog gospodskog kluba :!:

Sa današnje konferencije
http://kapiten.rs/fudbal/vukicevic-sa-s ... odu-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by lazarr »

Bice sutra cudan tim. Osim one cetvorice sa kartonima Vukicevic je najavio da ce odmarati Apiju a neizvestan je i nastup Abua. Izgleda da je sve podredjeno utakmici sa Borcem u kupu. Ipak i pored toga imamo zamene koje mogu i trebaju da dokazu da su dostojni Vosinog dresa. Cesto su ti igraci sa klupe daleko motivisaniji i borbeniji od onih standardnih.
Zato moramo i mi da doprinesemo. Daleko ozbiljnijom i glasnijom podrskom nego protiv Metalca. Nemojmo biti razmazeni i cangrizavi navijaci koji samo kritikuju, vec budimo navijaci koji mogu da poguraju svoju ekipu. Dobri navijaci itekako mogu da uticu na ishod utakmice . Zato sutra budimo od koristi. Pokazimo im da znamo da cenimo kad se bore kao sto su to pokazali u Pazaru.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by novosadjanin »

fss wrote:Војводина : Слобода Поинт Севојно 17. март 2012, 17:00

Главни судија: Спасић Нинослав

Помоћни судија 1: Милутиновић Срђан

Помоћни судија 2: Којић Горан

Четврти судија: Караџић Милан

Посматрач: Гајдобрански Ђорђе

Делегат: Миловановић Душан
LOPOV se vraca na mesto zlocina!!! :o :evil:

http://www.fkvojvodina.com/vesti.php?id=16" onclick="window.open(this.href);return false;

Nismo zaboravili!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by limanfkv »

http://www.mondo.rs/s237519/Sport/Vukic ... lauze.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bogami, bice veoma cupavo. Nisam siguran koliko je verodostojna izjava,ali po ovome pored Trajkovica, Vulicevica, Pavlovica i Mitosevica, nece biti ni Stefana Apije, dok je Abubakar pod znakom pitanja.

Ne bih se slozio sa Podbarom da ce nam se Sloboda suprotstaviti bunkerom, retko kada su to cinili sa piskavcem na klupi. Zamolio bih decka iz Uzica sto je registrovan na forumu, da nam kaze nesto o sastavu Slobode za ovaj susret i njegove utiske u ovih prvih par kola o igrama FKS.

Bez gotovo kompletne prve postave, i bez dva bitna igraca za odbarnu, mislim da ce nam za pobedu biti potrebno vise od jednog gola!

Da nema slucajno prenos negde, posto necu biti u Novom Sadu? :frown:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Schteph_F89 »

limanfkv wrote:Da nema slucajno prenos negde, posto necu biti u Novom Sadu?
Moze i radio prenos...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 17h

Post by Helm »

limanfkv wrote:http://www.mondo.rs/s237519/Sport/Vukic ... lauze.html

Bogami, bice veoma cupavo. Nisam siguran koliko je verodostojna izjava,ali po ovome pored Trajkovica, Vulicevica, Pavlovica i Mitosevica, nece biti ni Stefana Apije, dok je Abubakar pod znakom pitanja.

Ne bih se slozio sa Podbarom da ce nam se Sloboda suprotstaviti bunkerom, retko kada su to cinili sa piskavcem na klupi. Zamolio bih decka iz Uzica sto je registrovan na forumu, da nam kaze nesto o sastavu Slobode za ovaj susret i njegove utiske u ovih prvih par kola o igrama FKS.

Bez gotovo kompletne prve postave, i bez dva bitna igraca za odbarnu, mislim da ce nam za pobedu biti potrebno vise od jednog gola!

Da nema slucajno prenos negde, posto necu biti u Novom Sadu? :frown:
Protiv crnih su i bunker za*ebali ;)
Locked