18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Šta prognozirate u Pazaru?

Poll ended at Wed Mar 14, 2012 10:01 pm

Najjači kad je najteže - trijumf
36
65%
Ne možemo više od boda
13
24%
Poraz i dalji pad u ambis
6
11%
 
Total votes: 55

User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Friend »

Samo da prokomentarišem gol koji smo primili,glavni krivac je naš golman koji ima 2 metra i bude lobovan na gol liniji,a drugi deo krivice snosi naš štoper(mislim da je Trajković) koji je daleko stojao od protivničkog napadača.Šta reći o dešavanjima pre i posle utakmice nego sramota.Samo se nadam da su igrači našli inspiraciju u tim dešavanjima i pokazali "muda" koja nismo videli da imaju u prethodnim utakmicama.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Firmin mali »

http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=9411

katastrofa,i savez i liga i sve,gde ovaj svet ide ??? ovo nije fudbal dajte ljudi ste je ovo ?
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by novosadjanin »

"Pokazali smo karakter!"- jedna od omiljenih floskula... 8)

Ukoliko je tacno ono sto pise na zurnalovom sajtu (ko je od nasih danas dobio zuti karton), onda protiv Slobode pravo nastupa nece imati cak cetvorica (od toga trojica iz zadnje linije): Trajkovic, Pavlovic, Vulicevic i Mitosevic !!! Mozemo tu dodati i Adjurua kao petog stranca koji takodje nece biti u kombinaciji.

Nece igrati ni kapiten, ni njegov zamenik... Ko je sledeci zamenik, Stevanovic?

Ovako okrnjenom sastavu trebace velika podrska sa tribina da bi zabelezili pobedu protiv Slobode!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by shecky »

Nisam bio na tekmi pa necu da pametujem o tome kako smo igrali , ali ako nekog ne mrzi (mene bogami da :) da nadjem komentare moje sa Metalca) ali ja sam bio ubedjen da se vracamo sa 3 boda, pa ko zeli nek trazi te moje postove...a i detaljno sam opisao zbog cega sam to i ocekivao.
Isto kao sto sad kazem da nas protiv Slobode ocekuje utakmica slicna kao protiv Metalca , i sve tri kombinacije su moguce, dok realno ocekujem da cemo Borac razbiti u Cacku.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Tony Starks »

novosadjanin wrote:Nece igrati ni kapiten, ni njegov zamenik... Ko je sledeci zamenik, Stevanovic?
Da se ja pitam - Abu. 8)

Zajebano je ovo ukoliko stvarno svi ovi igrači iz zadnje linije izostaju, mada mogle su se takve stvari očekivati s obzirom na ovaj gust raspored, verovatno će biti još toga. Znači Milović, Branković i Runi će verovatno igrati, nema ko drugi. Ili će Boske možda opet na beka. :?
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by kej »

Koliko su me razočarali u prve dve utakmice za ovo mogu da kažem da sam ponosan na njih! Ne znam kako smo igrali, ali trebalo je ono sve preživeti. Čestitke Vuku za šmekersku praćkicu! Nadam se da je ova utakmica prekretnica za njega.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by the Gari »

DekiFirma wrote: A ja sam sto puta rekao da ne podnosm Pazarce, tako su mi odvratni i ja i dalje ne znam zasto ljudi u Srbiji podrzavaju da taj klub ostane u ligi? Sta vredi sto dizu prosek i sto jednom u 4 utakmice uzmu bod bg-klubovima kada se njihovi navijaci ponasaju kao divljaci, pa sta da vam kazem sami ste videlli kakvi su to fanatici i srbomrsci. Sto se mene tice, neka ispadnu zajedno sa BK Borcom/Javorom.
U prvoj ligi su divljaci i probisveti, a ako ispadnu onda će se desiti šta? Svi će upisati časove violine i početi da spasavaju kitove? Je l' cilj da se problemi rešavaju ili da se sklanjaju s očiju?

Nisam bio tamo i neću da palamudim šta i kako, ali po onome što se vidi na snimcima naši su tamo pokazali zube (da ne govorimo o drugim vitalnim organima), što je negde i jedini način da se tamo pobedi. To me raduje najviše od svega. Niko ne sumnja da je ovaj tim kvalitetniji možda i od beogradske đubradi, a kamoli od ovog tima Pazaraca, ali je u prva dva kola debelo falio testosteron, koji na ovakvim terenima još važniji nego inače. Kako je već primećeno, idealna prilika da se koristi ta bljutava fraza: "Ekipa je pokazala karakter".

Posebno zadovoljstvo zbog gola Vuka Mitoševića, nadam se da bi ovo mogao konačno biti taj "klik" koji talentovanog klinca pretvara u bitnog igrača.

Svaka čast svima koji su bodrili Vošu danas u Pazaru!
Last edited by the Gari on Thu Mar 15, 2012 12:54 am, edited 1 time in total.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Minja »

Domaci navijaci pokusali su da naprave pakleni ambijent, da pomognu svojim igracima da ostvare pobedu, a na kraju ispao cirkus.

Ubaceno je dvadesetak topovskih udara. Stadion nema atletsku stazu i svi redom pali su na teren. Mozda par iza gola. To, sta je ko kome vikao ne bi da komentarisem jer spada u deo ruznog navijackog folklora, ali gadjanje protivnickih igraca raznim predmetima sigurno nije folklor.

Sve u svemu, imali smo i malo srece jer se Supic bas ozbiljno naljutio i odbranio dva teska udarca, a sa druge strane metnuli smo sve sto smo trebali, tako da je ceo cirkus domace publike imao samo kontra efekat. Da ti momci/navijaci tamo prave ovakav ambijent bez nepotrebne agresije u vidu petardi i dimnih kutija, Novi Pazar bi bio najuzbudljivije gostovanje i najbolji teren za odigravanje utakmica. Velika steta.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Minja »

A koliko je bilo vruce :)

Image

Image

Image

Bez ovoga NP bi bio najbolji teren u drzavi.

Da dodam da je domaca publika prilikom zamene, Abubakara ispratila velikim aplauzom.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Minja »

Poslednja fotka za sada...

Image
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Brick Liman »

PanonskiFantom wrote:A Moreira se popravio :mrgreen:
I odmah se prihvatio torbi da nosi, nije mu teško :smoker:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Jan »

Minja hvala za foto seasion.
Kao i uvek, odlično.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Casual »

Ne mogu da ocenjujem igru pojedinaca i generalno celog tima, ali mi je izuzetno drago zbog Mitosevica! Iskreno se nadam da cemo ga gledati u sve boljim i boljim izdanjima kako prvenstvo odmice. Skuletic ga jedva zavukao, ali i za njega je ovo bitno za dalje samopuzdanje. Golove postigli dvojica igraca koja proslu utakmicu pocela sa klupe! Ajde da kazemo i da je trener uspeo da pogodi ovaj put. Katai definitivno zasluzio da gleda utakmicu sa klupe malo, mozda je i Boske bio zrtva toga da se Moreira malo istrpi, ali videcemo kako ce to izgledati sledece kolo. Uglavnom, izneta pobeda sa teskog terena i valjda su se igraci malo trgli...
Videcemo u subotu!
Volem Vošu!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by tulip »

Svaka čast Minja na fotografijama. Za mene koji nisam otputovo u Novi Pazar, te fotografije mi ubedljivo najviše dočaravaju kakva je bila utakmica i atmosfera tamo. Odgledao sam sve do sada postavljene vido-zapise i snimke, ali su me fotografije baš oduševile.
Ne bih da preuveličavam pobedu naših igrača, ali ne mogu ni da ne istaknem njenu vrednost i značaj, jer je očigledno da je izvojevana u jednom nesvakidašnjem ambijentu. Igrači su stvarno pokazali pre svega muškost, a zatim je isplivao i njihov kvalitet na površinu, što je rezultiralo pobedom. Razmišljao sam noćas posle LŠ o našem rasporedu u prvenstvu i došao do zaključka da nam on za gostovanja uopšte nije bio naklonjen. Mi od početka sezone "pratimo partizan“, uvek posle groblja mi gostujemo našim domaćinima . Kako su sektaši ove sezone ostavljali pustoš u bodovnom smislu svojim domaćinima, istu su u narednoj utakmici protiv Voše, da ne bi opet gubili, igrali sa nama na krv i nož. Evo, neka primer bude sledeća utakmica na Karaburmi, gde tvrdim da će Sosini puleni protiv nas igrati daleko nekorektnije i prljavije, nego što su juče igrali protiv groblja (moram priznati da su ofkovci juče bili po kvalitetu igre iznad svih mojih očekivanja, ali su bili i maximalno fer i korektni prema igračima sekte, a videćete kakvi će biti prema nama).
Eto i ječe su izabranice našeg bivšeg učitelja Riđeg pribegavali jedinoj mogućoj opciji kojom može da se pobedi Voša. Tuci, udri, kidaj, lomi... naročito po Abuu! Zato je the Gari najbolje objasnio napredak u igri naših igrača:
the Gari wrote: Nisam bio tamo i neću da palamudim šta i kako, ali po onome što se vidi na snimcima naši su tamo pokazali zube (da ne govorimo o drugim vitalnim organima), što je negde i jedini način da se tamo pobedi. To me raduje najviše od svega. Niko ne sumnja da je ovaj tim kvalitetniji možda i od beogradske đubradi, a kamoli od ovog tima Pazaraca, ali je u prva dva kola debelo falio testosteron, koji na ovakvim terenima još važniji nego inače. Kako je već primećeno, idealna prilika da se koristi ta bljutava fraza: "Ekipa je pokazala karakter".

Posebno zadovoljstvo zbog gola Vuka Mitoševića, nadam se da bi ovo mogao konačno biti taj "klik" koji talentovanog klinca pretvara u bitnog igrača.

Svaka čast svima koji su bodrili Vošu danas u Pazaru!
Želeo bih takođe da prenesem forumašima da sam tokom utakmice bio u stalnoj vezi sa našim navijačima koji su otputovali na utakmicu i koji su svi do jednog isticali da prisustvuju "ludom" gostovanju, a da naši igrači najzad igraju i ponašju se kako dolikuje svetom dresu.
Da nije bilo nimalo naivno svedoče pesme njihovih navijača koje su nam pevali (postupke pojedinih huligana videli ste i sami):

SAAAMOO JOS,JEDNOM VOJVODJANINEEE,PROOBAAJ DIRNUT MUDZAHIDE...ETO ODMA SA SVIH STRANA,NASE BRACE TALIBANA,DAAA,NA KRATKO VAM PRESUDEEE!

VOJVODINA LE PUSILA JE BRE j***mo JE j***mo JE BRE ISPRED TURSKE DZAMIJE OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoO

Takođe sam često zvao i mog prijatelja koji se u fudbal ne razume baš mnogo, a kada mora izjašnjava se kao pristalica musavih, koji je sticajem okolnosti, prisustvovao službeno :zandar: utakmici. Isti mi je u jednom razgovoru tokom drugog poluvremena doslovno preno: "ovaj sudija nije normalan.. svira svaki kontakt, a i kada nema kontakta svira za N. Pazar, sve to oko Vošinog šesnaesterca.. kako im navlači.. poludeću ako izjednače"
DAJ GOL!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by Dejan »

Vukićević slavi, Ristovski pita za penal
14. mart 2012. 19:32 > 19:43

Trener Vojvodine Dejan Vukićević kaže da je pobeda nad Novim Pazarom (2:1) u gostima "od krucijalnog značaja" za njegovu ekipu.


Vojvodina je na početku prolećnog dela sezone odigrala po 0:0 sa Radničkim u Kragujevcu, pa sa Metalcem na svom stadionu, što je odmah otvorilo priču o kažnjavanju, smenama i promašenim investicijama.

"Lale" su odgovorile osvajanjem tri boda na "vrućem" novopazarskom terenu i to preokretom na 2:1.

Strelci su bili Škuletić u 36. i Mitošević u 45. minutu, a domaćin je poveo preko Raščića već u četvrtom minutu.

"Pobeda je od krucijalnog značaja za nas, posebno jer je izvojevana protiv tima koji uživa veliku podršku navijača. Pokazali smo da imamo kvalitet i karakter", rekao je Vukićević i osvrnuo se na sporadične incidente na tribinama.

"Zaboraviću neke neprijatne situacije i provokacije i pripisati ih neodgovornim pojedincima. Iz Novog Pazara nosim lepe utiske".

Mladi stručnjak na klupi Novog Pazara, Ljubomir Ristovski, ocenio je da njegov tim nije zaslužio poraz.

"Mislim da bi remi bio najrealniji. Protivnik je kaznio naše promašaje pri vođstvu od 1:0. Utakmica je bila onakva kakvu sam očekivao, teška i sa malo šansi, a mi u finišu nismo uspeli da neke situacije pretvorimo u gol i tako dođemo do boda".

Ristovski nije želeo da udovolji novinarima i prokomentariše suđenje Danila Grujića iz Niša, ali se osvrnuo na pad Raščića u kaznenom prostoru u 36. minutu.

"Neću da ocenjujem da li je bio penal ili nije, ali je sigurno bio važan trenutak na utakmici", zaključio je Ristovski.

Novi Pazar je posle ovog kola u zoni ispadanja, na 15. poziciji sa 13 bodova, dok je Vojvodina treća sa 35. bodova.
Mondo
Locked