18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Locked

Šta prognozirate u Pazaru?

Poll ended at Wed Mar 14, 2012 10:01 pm

Najjači kad je najteže - trijumf
36
65%
Ne možemo više od boda
13
24%
Poraz i dalji pad u ambis
6
11%
 
Total votes: 55

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:2

Post by budababa »

Nakon dve utakmice koje su završene istim rezultatom kojima su i počele, sledi nam neugodno gostovanje u Raškoj oblasti, gde će se crveno-beli momci naći pod imperativom pobede i mogućnošću da ili eskiviraju ili izazovu dalje potrese. Da li će karantin i "gracki porez" u vidu martovske plate biti mera koja će podići ili dodatno spustiti voljni momenat, videćemo već u sredu. Naš rival ima isti bodovni učinak u nastavku prvenstva, s tim što su oni postigli i primili po gol više. U poslednjih pet mečeva kod kuće nisu poklekli (pobeda i četiri remija), a na ukupno osam mečeva na svom stadionu su dali i primili po šest pogodaka, što navodi na zaključak da igraju dosta "tvrdo". U prvom delu sezone smo ih dosta lagano dobili 3:0, rešivši sve dileme već u prvih 45 minuta. Pazarci su, inače, jedan bod daleko od "zone spasa", i ne treba naglašavati da bi bilo previše neozbiljno da nam i drugi "davljenik" u samo četiri dana otme deo celog plena. Držimo palčeve "staroj dami" da odigra dobro i trijumfom ispere gorak ukus nakon dve anemične predstave koje su za nama.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by playmaker »

Nazalost mislim da je X realan ishod.
Igramo ocajno, veoma tesko gostovanje za svakoga a po gotovo za nas jer igramo protiv tima koji predvodi nas bivsi trener.
Ako neko zna svaku nasu manu to je on jer em se deklarise kao nas em nas je i vodio sto znaci upucen je i vise nego sto nam u ovom momentu odgovara.

Mene zanima samo koji ce sastav da izvede nas gaucos uzimajuci u obzir onu sramotu. :roll:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Helm »

Sad mi pada na pamet kako smo pljuvačili Ristovskog početkom sezone. Po čemu se ta igra razlikuje od ove?
Pritom zaista ne pozivam na linč Vukićevića, već mi nije jasno nešto. Ispada da mi posle priprema igramo katastrofa! Kako i zašto? Pa i prošle godine smo loše počeli. Dakle, trojica poslednjih trenera su imala isti problem. Nešto ne verujem da je problem u njima. Šta je po sredi pojma nemam, ništa logično mi ne pada na pamet.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Само Војводина »

Криво ми је што не могу на ово гостовање... По мени, противник није нарочито квалитетан, поприлично су неуиграни... Ослањају се на домаћинску публику, треба очекивати стандардне провокације са трибина, али можда то буде и деловало позитивно на наше играче.
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by njaks »

Nadam se da nece biti prenosa ove utakmice, da bi mogli malo manje da hejtujete....vidimo se u Novom Pazaru!!!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Daljac »

Prošli puta, protiv Metalca, sam toliko bio uveren u trijumf od najmanje 3+, da sada neću ništa ni da govorim, da ne bih sam sebe smatrao idiotom. Ipak, ovi momci kod mene imaju kredit uvek, ješću se, nervirati, i onda će me jednom porukom upućenom svima Abu vratiti u život. Verujem u kakav-takav dobar ishod. Ko se odluči na putešestvije od 5 ujutro do ponoći, nek mu je sa srećom, u Sjenici je vanredno stanje, kažu na dnevniku, a znajući rute naše policije, nema šanse da se to ne isprati uživo... Riđeg smo oterali zbog igre koju i sada prikazujemo, ima šanse da nam se osveti, kakvu skoro neće imati. Nadam se da će i naši momci stvoriti bilo kakvu konkretnu šansu konačno, i ako rano načnemo domaćina... Opet sam počeo...
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by SlaNNinar »

http://kapiten.rs/fudbal/mojsov-ocekuje ... olusezone/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja lično očekujem da ćemo se konačno trgnuti i početi da hvatamo ritam. Mislim da će se tek na ovoj utakmici videti kvalitet i iskustvo Stefena Apije. Biće 0:1 8)
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Dejan »

Нови Пазар : Војводина 14. март 2012, 14:30

Главни судија: Грујић Данило
Помоћни судија 1: Минић Милан
Помоћни судија 2: Милутиновић Срђан
Четврти судија: Обрадовић Срђан
Посматрач: Гавриловић Миле
Делегат: Марић Момчило
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Telep »

Protivnik realno jako slab mada takav je bio i Metalac...Prva dva kola odigrali su kao i mi, s tim sto su crnom blizancu nekim cudom ucackali gol. Ocekujem da ce igrati klasican bunker, koji cemo, nadam se, nekako probiti. Ako opet pocnemo sa bunarenjem unapred trazeci Abua, koji i kad primi takvu loptu tesko moze nesto uraditi, necemo se lepo provesti.

Ocekujem pobedu, posto su ipak sad plate u pitanju verujem da ce se pokazati veci nivo zalaganja :roll:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Schteph_F89 »

Ako se slucajno iskopa prenos javite obavezno! :cheers:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Grof Žekula »

Da ovde stavim, mada mu tu i nije mesto (dok se ne otvori topik nakon ove utakmica), da ćemo sa Slobodom u subotu igrati od 17h!!!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by PanonskiFantom »

Glasao sam za opciju 1. Ako se ne obistini moja prognoza,i ne javim se posle utakmice na forumu, molim one koji me poznaju licno,da svrate do mene da provere da se nisam obesio posred dnevne sobe :seeya:
Vise nista nije isto!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by vojvodina jedna jedina »

User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Само Војводина »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 71315.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Доказ да се код нас политичари не мешају у спорт, уопште. :evil:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 18. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 14:30h

Post by Владика »

Нема разлога да се једимо, ево шта ће се збити-
http://www.021web.tv/teleplov/1033-vosh ... -dela.html
Locked