17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by Helm »

Pa pojedince je definitivno trebalo kazniti. E sad, što će i ostali dobiti kaznu... Možda će kapiten i vice-kapiten "pojasniti" tim pojedincima da "nije lepo" biti kažnjen jer njih boli dupe.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by mihailov »

A evo i šta Abu kaže na Fejsbuku: "HOCU DA KACEM IZVINI ZA ZVI NAVIJACIMA VOJVODINA ZBOG LOSE RESULTAT JUCE UTAKMICU, ALI SLEDECE UTAKMICA ZVI CEMO DATI MAKSIMALNO DA DONESE 3BODA U NOVI PAZARU...HVALA ♥"


Eto još jednog u nizu odgovora zašto se svaki njegov potez nagrađuje skandiranjem...
Napred Voso!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by budababa »

РТВ wrote:ФК Војводина: Казне за срамоту

После вишечасовног састанка са играчима и са члановима стручног штаба, Управни одбор ФК Војводине саопштио је да ће максималним новчаним казнама санкционисати лошу игру без голова са Металцем у Новом Саду, у оквиру 17. кола Суперлиге Србије.

Поред играча и чланова стручног штаба, на списку кажњеника су и спортски директор Миодраг Пантелић и генерални секретар Радисав Рабреновић.

"Фудбалери су били јединствени у намери да сву кривицу за лошу игру, без учинка, преузму на себе. Тренер Вукићевић такође", прокоментарисао је одлуку Управног одбора за РТВ његов потпредседник Душан Влаовић.

Влаовић је истакао да ће управа активирати све могућности предвиђене правилницима клуба, без изузетка и додао да је и фудбалерима и члановима стручног штаба предочено да су потрошили све кредите и да од учинка у серији врло важних сусрета који следе, зависи и могућност да се руководство појединцима захвали на сарадњи.

"Ту срамоту, која је претила да потре вредности Војводине, коју су деценијама стварала генерације фудбалера, санкционисаћемо драстичним финансијским казнама", рекао је он

Серија важних утакмица које следе започиње у среду, гостовањем Војводине у Новом Пазару, потом сусрет са Слободом у Новом Саду, који ће претходити првој полуфиналној утакмици Купа Србије са Борцем, 21. марта.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Mg6YPRB7k_Q[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by playmaker »

Abu je momak koji otkada je stavio paraf na ugovor nije dao manje od 90% na terenu. Publika je uvek znala da ceni one koji ginu za sveti dres. :idea:
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by ristoo7 »

Глуп потез управе, рекао бих да је мотив уштеда.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8848
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by Radoye »

Helm wrote:Možda će kapiten i vice-kapiten "pojasniti" tim pojedincima da "nije lepo" biti kažnjen jer njih boli dupe.
To i jeste njihov posao (izmedju ostalog), da zajedno sa trenerom drze disciplinu u svlacionici i na terenu. Oni prvi treba da reaguju i da se najebu mile majke igracu ili igracima koji se ne trude na utakmici.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2041
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by churguzijanac »

ristoo7 wrote:Глуп потез управе, рекао бих да је мотив уштеда.
Zasto?
Oni su placeni da pruzaju maksimum. Na osnovu svojih maksimuma i dobijaju plate. Posto ne pruzaju maksimum, ne zasluzuju ni celu platu. Tako da isti %, svima oduzet, stavlja stvari na svoje mesto!To treba da bude cifra da je osete, a ne forma da se zadovolji.
___________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by ristoo7 »

churguzijanac wrote:
ristoo7 wrote:Глуп потез управе, рекао бих да је мотив уштеда.
Zasto?
Oni su placeni da pruzaju maksimum. Na osnovu svojih maksimuma i dobijaju plate. Posto ne pruzaju maksimum, ne zasluzuju ni celu platu. Tako da isti %, svima oduzet, stavlja stvari na svoje mesto!To treba da bude cifra da je osete, a ne forma da se zadovolji.
___________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Неки играчи су пружили максимум, а Апија, Мореира и Полетановић су "нови". Није све у цифри, барем ја тако мислим. А и докле ће ова управа сваљивати целокупну одговорност на све остале? Па ваљда су они на првом месту што се тиче одговорности, што не казне прво себе онда? Кажњавање јесте нормално, али мислим да ова управа нема право то да ради, па колико би они опстали на челу клуба по њиховим критеријумима, 2 дана?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by Red Marquis »

ristoo7 wrote: А и докле ће ова управа сваљивати целокупну одговорност на све остале? Па ваљда су они на првом месту што се тиче одговорности, што не казне прво себе онда? Кажњавање јесте нормално, али мислим да ова управа нема право то да ради, па колико би они опстали на челу клуба по њиховим критеријумима, 2 дана?
Mi imamo upravu? Misliš Batu? Eeee gde to ima da i generalni sekretar kluba bude kažnjen zbog nezalaganja igrača...Mislim, ronim krokodilske suze za Rabrenom, ali ovo je samo još jedan pokazatelj da je FKV one man show, hijerarhija ne postoji, možda neki imaju veću platu od drugih ali, sportski direktor i gensek se pitaju u klubu koliko i omladinac, zato smo tu i gde smo.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2041
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by churguzijanac »

Sve stoji. Razumem da postoji problem neuigranosti, ali sustinsko je da nije bilo dovoljno angazovanja da se nadoknadi neuigranost! I u Kragujevcu se igralo na 0, sa previse respekta prema domacinu. A onda kod kuce protiv metalaca jos gore. Nemoj misliti da sam ja nesto na strani uprave, naprotiv. Usrali su oni motku onog dana kad su Kizu oterali, a i mnogo puta ranije. Ali sad, nekako, cini mi se da vlada uspavanka medju nekim igracima. Nema energije, koncetracije i timskog duha tamo gde treba da ga bude. A Vukicevic jedno prica, a drugo radi.
__________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by laki »

Sta sad palamudimo o potezu uprave (Bate) da novcano kazni svakog u klubu?! Hajde da kada neko nesto dobro uradi, ako nije problem, ko ne moze da pohvali taj potez iz razloga sto prezire doticnog, neka barem ne pise krajnje subjektivne komentare. Ni ja ne volim Batu, ali isto tako mislim da je ovaj prelazni rok uradjen VEOMA DOBRO i da je igracima omoguceno mnogo toga dobrog. Da li je ono zalaganje na terenu nasih igraca nacin da se jednakom merom vrati klubu za ono sto im je pruzeno?! Pa ja kad bih mogao, usao bih na teren samo na pola sata da vide one mamine maze kako bih izginuo svaki sekund proveden na terenu. Na nosilima bi me izneli posle utakmice jer ne bih imao snage da se pomerim posle poslednjeg sudijskog zvizduka!
I sad mi ovde raspravljamo da li igrace treba kazniti?! SVE DO JEDNOG! Pa, kao sto sam rekao, neka kapiten i zamenik kapitena, koji su inace dali svoj maksimum kao i uvek, izlupaju samare ostalim sekapersama samarcine na poluvremenu.
Ma, svaka dalja rasprava je toliko suvisna da je to jezivo!
Image
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by masterNS »

Ovo kaznjanje se svodi na svaljivanje krivice sa uprave na sve druge. Cilj je da se distanciraju od neuspeha i da proglase druge krivim, da ne bi nekome palo na pamet da povice "uprava napolje". Mi nemamo igru i zavisimo od trenutne pojedinacne inspiracije igraca. Za to je kriv trener i oni koji su mu prodali ceo vezni red skoro. Bitno je da se dobro klopalo u Turskoj, odnosno da im je uprava to omogucila prodajom najboljeg sto imamo. Nezalaganje je problem, ali veci je problem rasprodaja vesto prikrivena. A sta cemo u junu?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by laki »

Za sta je konkretno uprava kriva? Pogledaj kakav tim imamo, bre, nemoj da se zaj**avamo! Sta je Bata kriv sto Katai i ekipa nece da trce?! Mozda jeste krivica u treneru ili tako necemu slicnom, ali uprava nam je za ovu polusezonu obezbedila tim o kakvom smo mogli samo da sanjamo. Hajde, nemojmo vise, stvarno ima toliko subjektivnih ljudi da je ovo strasno!
Ponavljam: Kakve nasi igraci imaju uslove? Ko je za to zasluzan? Na koji nacin oni to vracaju, tj kolikom pozrtvovanosacu i zalaganjem na terenu?
Daj, brate, da i Tomislava Karadzica okrivimo sada za ovaj neuspeh, pa da sve bude kako treba!
Image
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by masterNS »

Za uslove su zasluzni Meda i Merebasvili, a sada i Brana i Ljubinkovic u manjem iznosu.
http://www.livescore.com/default.dll/ga ... ame=513096

A kakav tim imamo? Katai-ja koji ima problem u glavi i koji godinu dana nije igrao. Moreiru koji ima 33 godine. Apiju koji nije igrao 9 meseci i ima 32 godine. Supic nije golma kojim se mozemo preterano hvaliti. Za desnog beka nemamo zamenu. Mojsov zastrasujuce van forme, ali je problem sto je zamena Milovic, koji je prosecan fudbaler, pa Mojsov moze da se raspada na terenu a a mu je mesto u prvih 11 zagarantovano. Hoces jos?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 17. kolo: Vojvodina-Metalac 0:0

Post by Red Marquis »

Laki, kritikovao sam način na koji je došlo do ovog kažnjavanja, a ne da li ga je i trebalo biti. A i šamaranje podržavam.

Uprava je kriva itekako.
1.Ko je otpustio Kizu i zašto?
2.Ko je doveo Jašara Fergusona i zašto? Da li se dotični pokazao? Čovek nije dobio nijedan tim višlje od 7og mesta na tabeli, osim onog meča sa ciganima gde su igrali nakon što su se oprostili od titule i bez prisustva publike, inače bi i to izduvali. Neće da daje šansu našim omladincima, drži devetnaestogodišnjake van tima dok sazre :frown: Njemu bi Rooney(onaj pravi) zaigrao u 22-oj. Doveo ono drvo koje igra 10 minuta a nakon toga počne da diše na škrge. I nakon svega toga, još uprava razmišlja da mu ugovor produži??? Ona ista uprava koja menja 3 trenera po sezoni. Zašto?
3.Ko pušta Merebašvilija za bedne novce, koji nam nisu potrebni nakon prodaje Mede? Eto, čovek je hteo kući. Hteo kući, pa šta! Hteo je, nije rekao da neće da igra ako ga nateraju da ostane. Zašto je pušten?
4.Ko prodaje igrača tri dana pred početak prvenstva, bilo kog igrača, a ne prvog strelca kluba? Koji to klub radi? A usput pušta i Ljubinkovića, nakon izjave trenera da škripi u vezi i da je potrebno vreme da se Moreira i Apija vrate u formu?
5.Ko je doveo problematične igrače u klub? Ako uzmemo da je Apija lutrija, koja može a i ne mora da bude greška, šta ćemo sa drugom dvojicom? Dovodimo Balotelija kome očigledno fali daska u glavi, već je uspeo da bude proglašen najvećim transfer promašajem u istoriji Olimpijakosa, i onog kvazi doktora koji mene nije impresionirao ni dok je bio kod groblja, a ne sad još matoriji i sa nultom motivacijom.
6.Čija je izjava da idemo na treće mesto, a dva boda smo iza cigana bili? Kakvu čovek da očekuje posle motivaciju od igrača kad predsednik tako nešto izjavi?
7.I na kraju, ko dopušta da klub nema rezervnog levog beka godinu dana, pa da nije Tumba uletao na to mesto, vrištali bi od muke, a posle to isto ponavlja i na desnoj se strani? A i da ne pričamo o tome što ne dovodimo nikog da sklonimo Mojsova iz postave. U klub se dovode IMENA, zarad nahranjivanja zna se člijeg ega, a ne igrači potrebni klubu.
8.Kako su bili zadovoljni Drogba i Esijen napretkom radova na stadionu u subotu? Ko nas sistematski laže? Jesu i tu igrači glavni krivci? Ili najbolja uprava u istoriji kluba?
Io odio Belgrado
Locked