16. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 0:0

Locked
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 16. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 0:0

Post by playmaker »

laki wrote:Razmisljam sve vreme o nasem najvecem problemu: neotvaranju! Vukicevicu, ako ovo citas i ako nisi sujetan, razmotri moj predlog: Svaki put kada igrac ima loptu i kada nema otvorenog igraca, 5 najblizih pokrivenih igraca dobijaju minus. Svaki minus neka dobro propisaju na treninzima cele sledece nedelje. Da se ukenj*ju od odradjivanja nakupljenih minusa, pa da vidim onda da li ce im noge biti teske i da li nece moci da trce!
Ej, osnovno pravilo u fudbalu: Kada si u fazi odbrane, ako ne pokrivas protivnickog igraca ne stojis dobro. Kada si u fazi napada, ako si pokriven, ne stojis dobro! Trcis u prazan prostor. Ako te i dalje cuva igrac, istrcis u jednom pravcu i brzo u drugom i ostao si sam!
A to je sve toliko jednostavno da jedini utisak koji mogu da steknem, kada su nasi igraci u fazi napada svi pokriveni, je da ih sve jeb*no boli kurc*na da trce! Auuuuu, kako bi mi na treninzima odradili svako netrcanje na utakmici, ne bi im na pamet palo da to ikad vise ponove. Ma svih 9 igraca bi bilo slobodno u fazi napada kad bih im uveo sankcije!
Sustina svega, cak ni taj cuveni plej za kojim vapimo kao i vecina klubova moze da bude manje kvalitetan igrac ukoliko mu se igraci konstantno "nude".
Jednostavno sve do jednog su u fazi napada staticni i zato to sve deluje toliko jalovo i bezidejno.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 16. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 0:0

Post by tulip »

Schteph_F89 wrote:
tulip wrote:Niko ne pominje poništen gol Trajčeta?
Iako je igra već bila prekinuta, lopta je posle njegovog šuta preko glave uletela u kontra-rašlje. Taj šut, ni pet Bufona ne bi odbranilo. Ne znam ni da li je bio prikazan na TV-u. Znam da je sudija svirao neki naš faul u napadu, ali nisam mogao najbolje da vidim situaciju sa naše tribine koja se nalazila iza gola.
Trenutno je aktuelno pljuvanje po svemu sto bivstvuje,pa tek tamo od srede se ocekuju pozitivniji postovi (pozitivniji znaci samo manje negativni),te se mozda pomene i taj sutic,koji moras priznati i nije bio nesto,mislim da to ipak zasluga vetra,tvrde lopte i blica reportera iza gola.
Molio bih samo nekog forumaša da mi opiše situaciju zbog čega je gol poništen :idea: :?:
DAJ GOL!!!
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 16. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 0:0

Post by budababa »

tulip wrote:
Schteph_F89 wrote:
tulip wrote:Niko ne pominje poništen gol Trajčeta?
Iako je igra već bila prekinuta, lopta je posle njegovog šuta preko glave uletela u kontra-rašlje. Taj šut, ni pet Bufona ne bi odbranilo. Ne znam ni da li je bio prikazan na TV-u. Znam da je sudija svirao neki naš faul u napadu, ali nisam mogao najbolje da vidim situaciju sa naše tribine koja se nalazila iza gola.
Trenutno je aktuelno pljuvanje po svemu sto bivstvuje,pa tek tamo od srede se ocekuju pozitivniji postovi (pozitivniji znaci samo manje negativni),te se mozda pomene i taj sutic,koji moras priznati i nije bio nesto,mislim da to ipak zasluga vetra,tvrde lopte i blica reportera iza gola.
Molio bih samo nekog forumaša da mi opiše situaciju zbog čega je gol poništen :idea: :?:
Valjda je sviran faul nad golmanom, koji je krenuo da izboksuje loptu i (čini mi se) naleteo na nekog našeg igrača. Nisam dobro video od mega-barjaka ispred sebe.

@kafe bagdad
Uz pivo ćemo, u subotu :cheers:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 16. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 0:0

Post by Minja »

Ovo je situacija sa samog kraja utakmice...

Image

Image

Image

I jos jedna, a ostatak u galeriji u toku veceri

Image
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 16. kolo: Radnički (KG)-Vojvodina 0:0

Post by rotacija »

tulip wrote:
Schteph_F89 wrote:
tulip wrote:Niko ne pominje poništen gol Trajčeta?
Iako je igra već bila prekinuta, lopta je posle njegovog šuta preko glave uletela u kontra-rašlje. Taj šut, ni pet Bufona ne bi odbranilo. Ne znam ni da li je bio prikazan na TV-u. Znam da je sudija svirao neki naš faul u napadu, ali nisam mogao najbolje da vidim situaciju sa naše tribine koja se nalazila iza gola.
Trenutno je aktuelno pljuvanje po svemu sto bivstvuje,pa tek tamo od srede se ocekuju pozitivniji postovi (pozitivniji znaci samo manje negativni),te se mozda pomene i taj sutic,koji moras priznati i nije bio nesto,mislim da to ipak zasluga vetra,tvrde lopte i blica reportera iza gola.
Molio bih samo nekog forumaša da mi opiše situaciju zbog čega je gol poništen :idea: :?:
Ja koliko sam gledao na TV-u , kontam da je Trajkovic sutnuo loptu posle zvizduka sudije , tako da to ne mozemo ni racunati kao ponisten gol , jer je niko nije ni branio....
Cela utakmica mi se cini , kao da igraci nemaju zelje....ali sta je tu je , dobro je da jos nismo i izgubili kako znamo....
Locked