15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:2

Ishod meča:

Poll ended at Mon Dec 12, 2011 2:06 pm

Pobeda
38
62%
Remi
14
23%
Poraz
9
15%
 
Total votes: 61

playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by playmaker »

Snowman, dobrodosao na forum iako nisi nas.
Ne treba nam pored svih medija u kojima se prepucavate sa vasim bratom blizancom da nam sada i ovde dolazite vi "veliki zvezdasi" i solite pamet.
Dobrodosao si, barem sa moje strane ali samo sa konstruktivnom pricom, bez tih prica koje si napisao u prosloj poruci.
Budi realan, izmedju vas i njih je razlika samo u boji i to je to. Nije bas smesno to da smo vam mi filijala jer svega smo se mi nagledali u utakmicama sa vama.
Uvek je bilo gde ima dima ima i vatre i mi se sa time suocavamo, svesni smo problema i hoecmo da ga resimo.
A vama bi bilo bolje da i vi to uradite sto pre, bolje to nego sto lazete sami sebe da ste nas i vi regularno pobedjivali a kroz istoriju pokrali ste nas mozda i vise puta nego Partizan.
Svako dobro. :cheers:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by DUB »

kraći izveštaj:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=8yq7uL8zOG8[/video]
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by johnny »

NA konferenciji za stampu dziber cacka uvo i onde mece iste prste u usta i daje izjavu...
Veliki zuti... :shit: :shit: :shit:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Helm »

E pa, bilo bi idealno da ima semenke ili kikiriki, ali kad nema mora nešto da gricka :D
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by stormer »

10.12.2011 pravi zvezdazi znaju zasto! :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Minja »

Covek koji je danas ulio duplu dozu samopouzdanja saigracima.

Image

Brankovic je bio IMPRESIVAN danas

Image

Abu je (ne samo) moj ljubimac, tu nema nikakve tajne, pa da iskoristim sitnu privilegiju da postavim jos jednu njegovu fotku. Ostrina mi je pobegla za mrvu, ali ne mari. Fotka je prava.

Image

Sudija je, rutinski, smetao.

Image

Ponisteni pogodak Slobodana Medojevica

Image

Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Friend »

Što bi se reklo najbolji bokser među golmanima :mrgreen: !
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by DUB »

Pozdrav za Roberta uz prigodnu pjesmicu... :D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=cOYdHll5IBE[/video]
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Moj duboki naklon sa kolena svim igracima danas.
Bravo momci!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by nboya »

Uspeli smo da ostanemo neporazeni na gostovanjima u ovoj polusezoni u sva tri takmicenja. Na deset utakmica imali smo sest pobeda i cetiri neresene uz gol razliku 18:5
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Čestitke našim igračima i stručnom štabu na vrlo važnoj pobedi - pobedi koja donosi našim igračima novi elan u predstojećoj zimskoj fudbalskoj pauzi :!:
Nažalost, utakmicu nisam mogao da pratim u direktnom TV prenosu, pa sada sa velikim interesovanjem (i zadovoljstvom) čitam ovde postavljene komentare o učinku naših igrača, kao i o samom meču.
Pobedili smo apsolutno zasluženo, to se nedvosmisleno da zaključiti i iz kratkih isečaka o najvažnijim detaljima derbija poslednjeg kola JSL.
Kockice su nam se sklopile na pravi način, uz par istaknutih pojedinaca od kojih su neki, možda, i iznenađujuće bljesnuli, s obzirom na pružene partije tokom jeseni.Međutim, dobro je to za njih, ali i za celu ekipu, pa i nas navijače (jer to potvrđuje da se može uraditi i daleko više od očekivanog, samo kada se hoće i želi).
Istina, Zvezda je delovala vrlo raštimovano, ali to ne umanjuje jednu vrlo bitnu stvar za nas, a ona je: da previše ne respektujemo ime protivnika, već kvalitet ekipe na terenu (ime, utoliko, koliko nalaže dužno poštovanje tradicije i ferpleja).
Polusezonu završavamo sa zadovoljstvom, zbog pobede nad jednim od dva glavna rivala za najviši plasman, ali i sa 3-4 gorke pilule u grlu, zbog nedopustivo olako propuštenih prilika na ključnim utakmicama leta 2011e.
No, vrata domaće scene su nam i dalje otškrinuta za prodor ka vrhu.To je ono što daje nadu za realni optimizam, kao i obavezu Kluba da ne omane u zimskom prelaznom roku, tj da se ne dogodi ponovo, da posle svakog prelaznog roka krećemo ispočetka, gde period adaptacije igrača i trenera, kao i uigravanja ekipe, traje gotovo do pred sam kraj tekuće polusezone.
I tako, uvek budemo na dohvat ostvarenju želja, a toliko daleko od tog cilja.No ipak, proleće je uvek vreme novog optimizma i energije, doba koje daje inspiraciju i želju za radom i uspehom.Prezimićemo već nekako, sa zebnjom i očekivanjem, a tamo negde u maju videćemo gde smo. :cheers:
Last edited by Turija on Sun Dec 11, 2011 8:49 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:2

Post by Schteph_F89 »

Pa da dodam i ja koju...U lokalu u Bacu pored cigana ja se sam radujem u duksu Firme i sa sve salom...NEPROCENJIVO!!!Svaka vam cast momci!Dobro su igrali,taktika dobra,pobeda zasluzena,nikakvim teorijama je ne treba umanjivati!Toliko od mene :cheers:
trešnjar
Posts: 35
Joined: Thu Sep 08, 2011 10:30 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:2

Post by trešnjar »

Nas šest-sedam ulazimo u kladionicu pored riblje pijace na drugo poluvreme jer smo čuli da tu ima prenosa.Kladionica ogromna, bivša kafana Alas, prepuna ljudi koji očito/90%/ tu sede da bi gledali utakmicu.Preko pedeset ljudi unutra,ne poznajemo nikog.Kreće utakmica, naša šansa, svi skaču ! Ja u pozitivnom šoku.Dajemo gol,prava ludnica.Gazda kladionice preti da će nas sve izbaciti napolje.Džaba,dajemo drugi gol,opet haos.Na kraju svi ustaju i aplaudiraju.Mi menjamo lokaciju, idemo negde gde ima velikog piva da slavimo.
E, to je za mene najlepše što mi se juče desilo.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:2

Post by Minja »

E, tako se to radi!!!
Image

Ni pipnuo ga nisam, casna pionirska!!!
Image
Locked