15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:2

Locked

Ishod meča:

Poll ended at Mon Dec 12, 2011 2:06 pm

Pobeda
38
62%
Remi
14
23%
Poraz
9
15%
 
Total votes: 61

User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Grba_NS »

Mec odgledah bez imalo tenzije (kao nikad).
Pre meca sam se (samo) pitao da li ce trener da postavi tim na jedini nacin na koji treba protiv ovakve jedne zvezde. Kad sam video da je sve kako "treba", prepustio sam se uzivanju.
Zvezda izvucena napred, a u formaciji koju slepo forsiraju, sa samo jednim spicem koja zarad efikasnosti zahteva da se u zavrsnicu dolazi sa (nesto) vise igraca, nama otvara prostor za kontre i polukontre, gde do izrazaja dolaze nasi brzi igraci, kao i sposobnost brze tranzicije iz odbrane u napad. Ako dodamo na to da zvezda nema atletske sposobnosti kojima bi sve to ispratila, dodjete do zakljucka da jedino logicno jeste igra/postavka koja je bila danas vidjena. Mrzim kad neko posto poto krene sa presingom, samo zarad nekog satro ofanzivnog pristupa, koji gotovo po pravilu zavrsi teskim brodolomom, narocito protiv blizanaca. Tu se Vukicevic opekao protiv partizana, ali vidim da je naucio lekciju, vise nego dobro. Zato, treneru treba cestitati za odlicno postavljenu taktiku i odlicno vodjenu utakmicu, zaista.

Sto se tice igraca, individualno, mislim da su svi odigrali na nivou, a drugacije prosto nije ni mogao da bude slucaj, jer jak kolektiv tj. kolektivna igra po pravilu izbaci i neke pojedince, a sa druge strane retko ko i da podbaci. Misljenja sam da nam je Merebasvili trenutno bez premca igrac, ali bukvalno, gde sve pocinje i zavrsava se njime. Moram da primetim da je ostavrio zavidan napredak u nekim segmentima igre za koje sam mislio da ne poseduje - kreacija, pas u dubinu... Sadasnji Merebasvili je igrac po mom ukusu, i ovakav Merebasvili moze (i mora) da igra tog pleja.
Da pohvalim i Bosketov ucinak, za 20-ak minuta igre ucinak kakav neki nisu imali za par utakmica, sto u neku ruku i ne iznenadjuje od ovog momka, jer svi znamo da on kad udje sa klupe napravi (neretko) i vise nego kad odigra celu.
Supic isto tako zasluzuje da se izdvoji, sa par intervencija odrzao nas u rezultatskoj ravnotezi.

Sto se tice ostalih, takodje za pohvalu, ali ne bih nikog posebno da izdvajam, jer zaista mislim da su partije svih igraca danas plod odlicne postavke/taktike i kolektivne igre, koja zasluzuje sve pohvale!!!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by playmaker »

Apelujem dobronamerno na sve vas da se uozbiljite.
Nismo pobedili Real Madrid nego klub koji je u totalnom raspadu.
Da nemaju publiku kao danas sto je bio slucaj bili bi u prvih 5 a o tituli bi mogli samo da sanjaju...

Ne zelim da opet idemo ispocetka i lazemo sami sebe a kasnije da nas izbace amateri iz Lihtenstajna!
Ljudi mnogo toga danas nije bilo bas kao sto se ovde pise, svako ima pravo na svoje misljenje ali objektivnost nije na odmet. :idea:

Da ne citiram gluposti tipa kako smo ih takticki nadmudrili a mi istu taktiku igramo vec 4 meca unazad i ako su barem jednom pogledali neki snimak pri spremanju utakmice znali su sta ih ceka.
Tako da sto se tice taktickih iznenadjenja ne mojte ljudi ispadati smesni. Kao sto oni nisu iznenadili nas tako nismo ni mi njih.
Ja cu da cestitam igracima na borbenosti a mnogo rada njima treba da postanu ozbiljna ekipa, samo kad se setim koliko smo kontri upropastili stomak mi se prevrne.
Najlakse je doci ovde polu pijan i napisati da smo gledali Barselonu iz Novog Sada... :?

Izdvojio bih Bosketa, ja sam ga ovde kritikovao nebrojano puta a danas je pokazao upravo ono sto sam i konstatovao nedavno.
Isto kao i kod Milinkovica Bosketov doprinos je neuporedivo veci kada udje kao dzoker sa klupe nego kada pocne pa se stopi sa sivilom ekipe.
Gol levom nogom i asistencija kroz noge protivniku su za svaku pohvalu. Ostale ne bih komentarisao jer niko nije uradio nesto veliko kao sto su gol ili asistencije(sem mozda Merebe) da bi se velicao i izdizao iznad kolektiva.
Momci svaka cast jos jednom ali mora jos da se radi ! :idea:
Last edited by playmaker on Sat Dec 10, 2011 6:34 pm, edited 1 time in total.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by johnny »

" Zvezda na proleće miriše" ili tako nešto...
Jesus!
Evo im i Španovićka i Jeremić i Vučić i cela propagandna mašinerija!
Bravo, hvala, jako je lepo biti danas slaninar!
Danas uživamo i žderemo!
Žao mi je što neke više nećemo gledati u svvetom dresu...Još jednom, BRAVO!!!
:cheers: :cheers: :cheers:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by mihailov »

Zamolio bih vas da prestanete sa ličnim prepucavanjima, imate PM!
Napred Voso!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by severozapad »

http://www.youtube.com/watch?v=QnF7dJ4c5X0" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja imam samo jednu zamerku na ovo danas. Zameram disciplinskim organima što nam nisu dozvolili da budemo voajeri iz kaveza.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Red Marquis »

Ajde spustite loptu svi.
playmaker je u pravu da smo pobedili jednu slabu i raspadnutu ekipu u kojoj postoji jaz između domaćih i stranaca.

S druge strane, pričamo o ekipi koja je naš omraženi rival, i kad igramo pikado dobar je osećaj odrati ih, a kamoli u najvažnijem sportu posred one rupe.

Ima dana za kukanje i prebacivanje, sad će i prelazni(stresni) rok. Do tad pleju, pusti ljudi da se malo raduju.

p.s.Ako je neko ovo snimio, nek postavi, ovo hoću da gledam opet.
Io odio Belgrado
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by kowalski »

Za sriću nam malo triba

ulaz u grad

Image


hotel

Image


Dodao bih da sam slušao par utakmica kritike na račun Ljubinkovića. Jasno je da je skloniji napadu nego odbrani. Rutinski je pljusirao danas drugi gol, takav igrač nam treba.
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Grba_NS »

Sve sto nema veze sa samom utakmicom, obrisala moja malenkost. I svako dalje "komentarisanje" tudjih postova i nastavljanje na njih bice po pravilu brisano.

playmaker, zamolio bih te da pricas sa malo vise uvazavanja o drugim forumasima, mislim da su svima dozlogrdile tvoje opaske o pisanju "gluposti" od strane drugih, gde ispada da jedini ti znas, a svi mi ostali smo sisali vesla. Malo vise uvazavanja, a to vazi i za ostale.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote:Ajde spustite loptu svi.
playmaker je u pravu da smo pobedili jednu slabu i raspadnutu ekipu u kojoj postoji jaz između domaćih i stranaca.

S druge strane, pričamo o ekipi koja je naš omraženi rival, i kad igramo pikado dobar je osećaj odrati ih, a kamoli u najvažnijem sportu posred one rupe.

Ima dana za kukanje i prebacivanje, sad će i prelazni(stresni) rok. Do tad pleju, pusti ljudi da se malo raduju.

p.s.Ako je neko ovo snimio, nek postavi, ovo hoću da gledam opet.
Baš tako! :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Helm »

kowalski wrote:Za sriću nam malo triba

ulaz u grad

Image


hotel

Image


Dodao bih da sam slušao par utakmica kritike na račun Ljubinkovića. Jasno je da je skloniji napadu nego odbrani. Rutinski je pljusirao danas drugi gol, takav igrač nam treba.
Hvala za ove slike! :cheers:
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Andreyos »

Red Marquis wrote:Ajde spustite loptu svi.
playmaker je u pravu da smo pobedili jednu slabu i raspadnutu ekipu u kojoj postoji jaz između domaćih i stranaca.

S druge strane, pričamo o ekipi koja je naš omraženi rival, i kad igramo pikado dobar je osećaj odrati ih, a kamoli u najvažnijem sportu posred one rupe.

Ima dana za kukanje i prebacivanje, sad će i prelazni(stresni) rok. Do tad pleju, pusti ljudi da se malo raduju.

p.s.Ako je neko ovo snimio, nek postavi, ovo hoću da gledam opet.

Exactly!
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Daljac »

Kladionica Balkan Bet, kum i ja, i apsolutna nadmoć slaninara- slavili smo kao na Karadjordju. NOVI SAD NAVIJA ZA VOŠU. Opušteno uhvaćena kvota 6.5, pauza za tuširanje i dolazak sebi, pa povratak u gradi i nastavak proslave pobede. I nek nam priznaju samo svaki drugi gol, opet smo za duplo bolji....DOZVOLJENO PUŠENJE! :cheers: :cheers: :cheers:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Krle »

MOrali smo da damo 4 da bi nam priznali 2. Svaka lopta njihova i ako je izašla i ako nije izašla. ALi nije to dovoljno. Danas smo ličili na tim. I to dominantan tim. Lep osećaj. :cheers: :cheers: :cheers: Svaka čast treneru i momcima!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Casual »

Max Bet je nas! 8)

Svaka cast igracima i treneru! Nije bilo slabog pojedinca danas na utakmici.

Evo i golova
[video]http://www.youtube.com/watch?v=cRIMvZyGNTc[/video]
Volem Vošu!
Snowman
Posts: 8
Joined: Sat Dec 10, 2011 7:38 pm

Re: 15. kolo: zvezda - Vojvodina

Post by Snowman »

Искрене честитке Воши на побједи од једног великог Звездаша. Данас је побиједио бољи тим, тешко ми је што ово морам да кажем, али треба спортски поднијети пораз.
Надиграли сте нас у сваком сегменту, и заслужено однијели сва 3 бода. На жалост, овакву Звезду није било тешко савладати, али то не умањује вашу побједу и одличну игру.

menager wrote:ja dileme nemam, mozda gresim mozda ne, ali po meni je ovo najbolji tim u jsla, to sto je 12 boda razlike nije realno, svi znamo sta znaci logisticka podrska i boja dresova

za mene su dovoljan pokazatelj mecevi danas i protiv partizana, i jedan i drugi blizanac su bili odrani od igre, partizan se provukao na velike kikseve mojsova, zvezda i da je htela nije mogla

da nije bilo kikseva nekih, cak i u ovoj neregularnoj ligi vosha bi bila druga sa mozda 4,5 max boda zaostatka i bila u igri za titulu
Ево моје скромно, и прије свега објективно и непристрасно мишљење - заиста имате најбољи тим у лиги. И то не говорим само на основу ове једне утакмице. Прва реченица је срж и поента свега.
Запитајте се зашто сте и баш на онакав начин изгубили од Партизана. Нисам некакав велики поборник теорија завјере, али нико ме не може убиједити да су они киксеви случајност.

menager wrote:12 boda je mnogo, ali nikad se ne zna, ne mogu ni ovi non stop da pobedjuju, ali poenta svega je da je vosha danas igrala evropski
Сигуран си?

Само Војводина wrote:Сад смо рашчистили то питање да ли смо филијала Звезде.
Смијешне приче, и зна се ко их је редовно сервирао. 100 пута изречена лаж постаје истина, тако да ни неки од вас нису остали имуни на ту пропаганду.
Locked