I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Red Marquis »

3 Mereba mozak! Sjajna partija danas
2 Boske Kad je ušao znao sam da je danas njegov dan
1 Abu Ništa mu nisu mogli.

Pre svega bih pohvalio još Supića i Brankovića danas, to su bile partije na nivou ovog kluba.
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by novosadjanin »

Merebasvili 3
Stevanovic 2
Abubakar 1
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Amos
Posts: 100
Joined: Tue May 17, 2011 3:50 am

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Amos »

3 Стевановић
2 Бранковић
1 Абу
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Grba_NS »

3b Mereba
2b Boske
1b Supic
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by DUB »

uporan wrote:3 Mereba
2 Boske
1 Abu
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by tulip »

postman wrote:
Radoye wrote:Boske 3 - covek koji je svojim ulaskom u igru stvorio razliku, gol i asistencija za pobedu od 2:0, sta vise traziti od igraca?
Abu 2 - za dva koplja bolji od svih u ovoj nasoj JakoSmesnojLigi, Abu je jednostavno institucija, konstantna opasnost po protivnikov gol, ako ga ne da on ce da ga namesti. Odavno nisam video toliko dominantnog fudbalera!
Supic 1 - ma koliko me nervirao nekim svojim "bravurama" pa i na ovoj danasnjoj utakmici, ipak je odradio posao i drzao nas u igri u momentima kad su nas pritisnuli pocetkom drugog poluvremena


Mereba takodje zasluzio bod, on je mozak ove ekipe i svaka akcija u kojoj nesto konkretno napravimo napred zapocinje od njega. U nekim momentima se suvise halavi, ali onda posalje taj jedan pas kojim izbaci celu protivnikovu odbranu iz igre - a to je upravo ono sto se ne da nauciti nego se sa tim osecajem rodis, ili ga imas ili ga nemas, a samo retki ga imaju.

Pohvalio bih jos i Brankovica i Vuleta, cvrsto, borbeno i sigurno!
Potpisujem !
Potpisujem i ja, samo što sam zamenio bodove za Abua i Supu :mrgreen: Inače su obrazloženja fantastična + dodatak za igrače koji nisu uspeli da dobiju bodove.
DAJ GOL!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by mihailov »

Boske-3 boda
Mereba-2 boda
Abu-1 bod
Napred Voso!
leka
Posts: 108
Joined: Mon Aug 31, 2009 4:54 pm

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by leka »

3 - Стевановић (1 гол + 1 асистенција + 1 ситуација која је требала бити гол, али се непотребно одлучио асистирати Илићу)
2 - Умару (да није Боскета, био би мој М.О.М.)
1 - Бранковић (држао у шаци и Лазовића и Вешовића, а Микића послао на лечење :) )
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Abubakar - 3 boda
Radoye wrote:za dva koplja bolji od svih u ovoj nasoj JakoSmesnojLigi, Abu je jednostavno institucija, konstantna opasnost po protivnikov gol, ako ga ne da on ce da ga namesti. Odavno nisam video toliko dominantnog fudbalera!
Supic -2 boda
Stevanovic - 1 bod
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Daljac »

3 Boske
2 Mereba
1 Branković
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Dejan »

3 Boske
2 Abu
1 Brankovic
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by laki »

Ja verovatno nisam gledao istu utakmicu kao vecina, posto po mom skromnom misljenju, osim onog savrsenog pasa Abuu u prostor kod prvog gola, Mereba je na mene ostavio utisak igraca sa potezom vise kod mnogobrojnih polukontri. Ne kazem da nije odigrao odlicnu utakmicu, ali ima ko je bolje odradio svoj zadatak na terenu od njega, po meni. No, svi imamo pravo na svoje misljenje. Moja dva omiljena igraca u Vosi su Abu i Trajce, a ja uprkos tome vidim da ima igraca koji su pre njih zasluzili bodove, iako su i danas igrali odlicno, u najmanju ruku:

Brankovic 3 (Danas bez respekta prema govnarima, bas kao sto je to Paja inace! U prvom poluvremenu po meni Branko ubedljivo najbolji pojedinac)
Supa 2 (Supa je jedan od igraca utakmice jer je na 0 0 odbranila 100%tnu sansu, i imala je pravovremena istrcavanja na visoke lopte. Za promenu je napustao liniju i pritom je Supa bila veoma sigurna danas! Svaka ti cast, Supo!)
Boske 1 (odlicna partija, da ne duzim. U pravo vreme na pravim mestima!)

Kad bih mogao, dao bih bar po jedan bod jos: Abuu, Vuletu, Trajcetu, Mojsovu (fenomenalna partija, podseca veoma na proslogodisnje), Brani. (Vuk je fino odigrao par minuta koje je proveo na terenu. Ljubinkovic do postognutog pogotka po meni veoma slab. Bojovic ume i bolje od ovog danas. Skuletic isto. Mereba odigrao odlicno!)

Ipak sve ovo sto sam rekao treba uzeti sa rezervom jer se o nekim stvarima veoma lako moze steci pogresan utisak kada se utakmica prati preko ekrana umesto na stadionu. Sta ja znam kako se ko otvara ili kako ko zatvara igraca, prostor.... Ako ne vidim ceo teren. Kako mogu da komentarisem kompetentno Bojovica kada ga ne vidim dok ne krenemo u kontranapad...
Last edited by laki on Sat Dec 10, 2011 7:44 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Casual »

Mereba 3
Boske 2
Abu 1

Brankovic, konacno prava partija. Podsetio me na Paju kad je zveknuo onog njihovog nogom u rebra :D Ali, pravila su pravila.
Volem Vošu!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by playmaker »

Stevanovic 3 (Usao i prakticno nam je doneo 3 boda, oba gola su njegova)
Abubakar 2 (Svojom pre svega brzinom terorisao je protivnika iako je mogao vise da uradi. Svaki duel u vazduhu je dobio i znao je da zadrzi loptu kada treba.)
Merebasvili 1 (Daleko je to od Evropskog standarda ali za ovu ligu je dobro, previse kontakata sa loptom i par upropastenih kontri. Ipak ne moze se osporiti da mi bez njega ne mozemo.)
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: I.S 2011/12: 15. kolo JSL: crvena zvezda - Vojvodina

Post by stormer »

3 Abu
2 Boske
1 Supa
Locked