14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Prognoza utakmice

Poll ended at Sat Dec 03, 2011 12:33 pm

Pobeda Vojvodine
41
100%
Remi
0
No votes
Pobeda gostiju
0
No votes
 
Total votes: 41

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by laki »

Super je ideja da za jednu utakmicu u polusezoni bude besplatan ulaz. Nemamo mi pune tribine pa da neko od nasih redovnih navijaca ne moze da udje zbog nekog ko povremeno dolazi. Radi popularizacije fudbala i kluba, smatram da je ovo super potez, kao i svake godine unazad kada je to bio slucaj.
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by Grof Žekula »

Može npr da na Istoku bude besplatan ulaz SVAKU utakmicu za onoga ko ima neko Vošino obeležje!

Elem - sledeće subote (znate gde i znate protiv koga) igramo u 13h, uz prenos na PRVOJ TV!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by Helm »

A kakve su šanse da nas puste na gostovanje?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by madda fakka »

Helm wrote:A kakve su šanse da nas puste na gostovanje?
nikakve jer su cigani trazili zbog suspenzije samoproklamovane tzv marakane da se igra u NS poslednje kolo tako da cemo na prenosu slusati instrukcuje trenera a bas sam se naostrio da odem sledece subote...
I Bog je Slaninar...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by the Gari »

madda fakka wrote:tako da cemo na prenosu slusati instrukcuje trenera
Sreća pa i mi i oni imamo trenera stranca, pa će biti zanimljivo :frown:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by Helm »

madda fakka wrote:
Helm wrote:A kakve su šanse da nas puste na gostovanje?
nikakve jer su cigani trazili zbog suspenzije samoproklamovane tzv marakane da se igra u NS poslednje kolo tako da cemo na prenosu slusati instrukcuje trenera a bas sam se naostrio da odem sledece subote...
A kad se/ako se odbije zamena nema šanse da našim navijačima bude dozvoljen ulaz?
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by angua »

A na koju foru je juče na utakmici rad-zlezda bilo navijaca i jednih i drugih?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by Helm »

Zato što je, ako ne grešim, suspendovana marakana, ali ne i navijači bar do odluke komisije.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by slanobarac »

Pa da, tzv. marakana je ispalila one plotune a ne tzv. "navijači". Smešna država, smešan fudbal i mi navijači još smešniji.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by Helm »

Pa upravo, i ja se sam nekad zapitam, zbog čega uopšte pratim našu ligu. Umesto da me briga i s kim igramo i koji smo i da dolazim samo da bih gledao Vošu, ne, ja moram da pratim sva dešavanja i da se iz godine u godinu nerviram što je svaka sitnica koja može da se namesti nameštena. Svake godine ista bitka sa vetrenjačama.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by kej »

angua wrote:A na koju foru je juče na utakmici rad-zlezda bilo navijaca i jednih i drugih?
Radovih nije bilo(bojkotovali su, jer se igralo na Vračaru), a na koju foru je bilo onih drugih nije mi najjasnije pošto su u prošlom kolu topovskim udarima obasipali svog bivšeg golmana.. S druge strane, navijači ostalih klubova se kažnjavaju bez problema.
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... -59438.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Stara priča..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by Helm »

Napomenuo bih da su oni čak bili i pod uslovnom za razliku od nekih kažnjenih. Slanobarac je sve rekao na vrlo jednostavan način.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by churguzijanac »

laki wrote:Super je ideja da za jednu utakmicu u polusezoni bude besplatan ulaz. Nemamo mi pune tribine pa da neko od nasih redovnih navijaca ne moze da udje zbog nekog ko povremeno dolazi. Radi popularizacije fudbala i kluba, smatram da je ovo super potez, kao i svake godine unazad kada je to bio slucaj.
Da, samo bolja je ideja da besplatan ulaz bude po losijem vremenu, a ne kao prekjuce kada smo imali prolecni dan i kada bi i ovako i onako masa dosla u prilicnom broju.
_________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by johnny »

Da li ce opet onaj Okuka biti strucni konsultant? :evil:

Never forget, never forgive!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 14. kolo: Vojvodina-Borac 3:1

Post by PanonskiFantom »

Ne vidim cemu hejtovanje ulaza za dzabe. Aj sto ja recimo nemam sezonsku manje vise, nego kontam uzeo si sezonsku za sebe zbog sebe.Sta te briga onda za druge. Moj cilj je da vidim sto vise novosadjana na tekmama. Verujte mi mnogi nemaju da odvoje za tekmu a hteli bi da dolaze. Evo ja koji nemam sustinskih egzistencijalnih problema, imam problem da u komadu odnesem toliku sumu novca i da uzmem propusnicu. Sta cu.Tako je trenutno.

Razmazili smo se mi brzo.Zaboravili kako nam je stadion godinama u nazad bio prazan pa sad kad je krenulo nesto da se desava odma fore nema za dzabe i sl...

U svakom slucaju moje misljenje.
Vise nista nije isto!
Locked