Moderacija

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Moderacija

Post by Deep Purple »

@Voja napravio bih ja po nalog @Turija i tebi.
Pa da bude :argue: :mrgreen:

Probaću što jednostavnije da ti objasnim. Space je govorna grupna opcija gde ko god udje jednostavnim zahtevom može da dobije reč. Online skupština da to tako nazovem. I svako ko prati @fkvcom izadje mu to što znači pretežno navijači i simpatizeri Vojvodine vide to kao i pratioci tvog naloga kada ti udješ u taj space. Može naravno i da se ugasi i napravi kao privatno.

Mnogo ljudi na twitteru pogotovo iz blizanaca pravi te grupe i ima stvarno dosta interesantnih ljudi koji kažu što šta pametno i konstruktivno.

Recimo neko ko vodi @fkvcom nalog otvori space i ko god želi da prokomentariše utakmicu/dešavanja u klubu i sl stvari udje. Naravno možeš da udješ i budeš na nivou slušaoca samo. A kad imaš nešto da kažeš pošalješ zahtev i ja te kao amdinistrator odobrim. Završiš što si imao i samo ugasiš mikrofon i imaš opciju podizanja ruke gde ja onda vidim i kao administrator ti opet dam reč. Nije uopšte komplikovano koliko sam ja loše objasnio. Ali stvarno jedna interesantna stvar.

Neko od igrača npr može u spejsu da gostuje itd itd…

Recimo Nemanja Nikolić često ulazi na neke. Poledica isto itd itd
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Jul 31, 2022 6:22 pm @Voja napravio bih ja po nalog @Turija i tebi.
Pa da bude :argue: :mrgreen:

Probaću što jednostavnije da ti objasnim. Space je govorna grupna opcija gde ko god udje jednostavnim zahtevom može da dobije reč. Online skupština da to tako nazovem.

Mnogo ljudi na twitteru pogotovo iz blizanaca pravi te grupe i ima stvarno dosta interesantnih ljudi koji kažu što šta pametno i konstruktivno.

Recimo neko ko vodi @fkvcom nalog otvori space i ko god želi da prokomentariše utakmicu/dešavanja u klubu i sl stvari udje. Naravno možeš da udješ i budeš na nivou slušaoca samo. A kad imaš nešto da kažeš pošalješ zahtev i ja te kao amdinistrator odobrim. Završiš što si imao i samo ugasiš mikrofon i imaš opciju podizanja ruke gde ja onda vidim i kao administrator ti opet dam reč. Nije uopšte komplikovano koliko sam ja loše objasnio. Ali stvarno jedna interesantna stvar.

Neko od igrača npr može u spejsu da gostuje itd itd…

Recimo Nemanja Nikolić često ulazi na neke. Poledica isto itd itd
Ma ja kad popalim sve prenose u toku dana (japan,uganda,kina,australija......) jednostavno mi ne ostaje slobodnih uredjaja za drustvene mreze :mrgreen: tako da to u startu sto se mene tice otpada,al svakako hvala na pojasnjenju mozda jos neko nije upucen,a bude mu zanimljivo pa se aktivira :thankyou:

A sto se NN tice... meni je on na terenu u nasem dresu sasvim dovoljan :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Moderacija

Post by Deep Purple »

@Voja
Svakako je ovo samo na nivou ideje a mogla bi to da bude lepa interakcija navijača i još neki način da se još neki ljudi koji su se ohladili vrate. Mi smo i onako nacija znalaca i selektora pa bi se moglo što šta i čuti :mrgreen:

Šalu na stranu, interesantna stvar jako kada se koristi onako kako treba. Ali svakako bi bilo lepo aktivirati @fkvcom nalog na twitteru bez obzira na space.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1624
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Moderacija

Post by ogi »

Deep Purple wrote: Sun Jul 31, 2022 6:32 pm Šalu na stranu, interesantna stvar jako kada se koristi onako kako treba. Ali svakako bi bilo lepo aktivirati @fkvcom nalog na twitteru bez obzira na space.
Moze. Ako si voljan da ga preuzmes i tvitujes tamo, slobodno. Saljem ti pm.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Moderacija

Post by ssnigd »

Blagonameran savet.
Trenutno smo pod navodnicima prepaljeni rezultatima i pozicijom na tabeli. To je naravno sve ocekivano, s obzirom na to na sta smo licli prethodne sezone.

Ne bih voleo iz te "prepaljenosti" da se pokrene trideset akcija, a da se ne odradi sve do kraja i da to ne traje duzi period. Neko je vec rekao, kako je situacija ovde toliko nepredvidiva, da mi vrlo brzo za mesec i po dana, mozemo da se vratimo na proslogodisnji period.
Hajde da guramo jedno po jedno gde imamo kapaciteta. Ako ce twitter nalog da vodi samo jedna osoba, to ce se posle nekoliko nedelja ispuvati kao balon ostavljen nasred sobe. Mora mnogo vise ljudi, koji imaju i volje i ideje i slobodnog vremena, da se bave ovako necim.

Zato jos jednom sve pohvale za N13 za akciju Gol sezone i posebno za objasnjeni deo o templateu zabuduce generacije, u slucaju da on odustane.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Moderacija

Post by Deep Purple »

Kako se brišu poruke kada je folder pun? Ne mogu da vidim nove PM. Sve sam pretražio i ne mogu da nađem tu opciju… Štikliram poruke ali nigde opcija za brisanje?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post by Voja »

Pri dnu sa desne strane imas opcije da izaberes sta hoces od poruka (mislim da je po defaultu Mark and unmark) to otvoris i selektujes Delete i kliknes na Go mislim. A posle ako imas novih poruka moras kliknuti gore iznad prve u inboxu,gde pise da imas novih poruka,a ne mogu da se ucitaju. Valjda ces se snaci :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Moderacija

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Aug 07, 2022 5:12 pm Pri dnu sa desne strane imas opcije da izaberes sta hoces od poruka (mislim da je po defaultu Mark and unmark) to otvoris i selektujes Delete i kliknes na Go mislim. A posle ako imas novih poruka moras kliknuti gore iznad prve u inboxu,gde pise da imas novih poruka,a ne mogu da se ucitaju. Valjda ces se snaci :mrgreen:
Uspeo, hvala Vojo brate, druže prijatelju (glasom Duleta pacova) :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Moderacija

Post by slanobarac »

Pitanje za moderatore. Koja to crvena linija da bi se sa foruma odstranio onaj provokator ciganski? Sa sve onim :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Moderacija

Post by Grof Žekula »

Форумаши, чујте и почујте!

Неко у ФК Војводина (бар овој са .com на крају) ради одличну трансфер политику. У смирај прелазног рока, два члана Форума појачала су модераторску позицију на истом! Договор је лако постигнут.

Red Marquis и Rabba од сада ће будно мотрити шта пишете! Тријумф загарантован!!!

Нови капитен тима, јер свлачионица је тако рекла, (администратор) Radoye, кратко је рекао „Лепршаво и часно настављамо да играмо даље, радује ме ангажовање баш ова два појачања“.

Честитке свој тројици!
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Moderacija

Post by CRD FCV »

Честитам.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Moderacija

Post by Voja »

Grof Žekula wrote: Wed Oct 04, 2023 8:34 am Red Marquis и Rabba од сада ће будно мотрити шта пишете! Тријумф загарантован!!!
Ko su momci? Nikad cuo? Niste valjda i vi reagovali jednoglasno, samo na osnovu snimaka sa youtuba?

Ajd, kako god, podrzavam (sta mi drugo preostaje) :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Moderacija

Post by Milan »

Čestitam! Odličan izbor! Uveren sam da će časno obavljati svoju novu funkciju, ali i nastaviti da pišu svoje postove bez dlake na jeziku.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Moderacija

Post by Duplof »

Čestitke! :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Moderacija

Post by Turija »

Voja wrote: Wed Oct 04, 2023 2:27 pm
Grof Žekula wrote: Wed Oct 04, 2023 8:34 am Red Marquis и Rabba од сада ће будно мотрити шта пишете! Тријумф загарантован!!!
Ko su momci? Nikad cuo? Niste valjda i vi reagovali jednoglasno, samo na osnovu snimaka sa youtuba?

Ajd, kako god, podrzavam (sta mi drugo preostaje) :mrgreen: :cheers:
Vojo, nisam razumeo ovaj tvoj post?
Kako nikad cuo? Je l' citas ti Forum i odkada su njih dvojica na forumu?

Cestitam novim moderatorima :cheers:
Last edited by Turija on Thu Oct 05, 2023 9:00 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply