12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Kako ćemo proći protiv oklopnika?:

Poll ended at Sun Nov 20, 2011 5:17 pm

Oni ni nemaju oklop ove sezone (rutinski dobijamo)
32
91%
Iznenađenje u najavi (po bod svakome)
3
9%
Kladioničarski fix (gosti kući pevajući)
0
No votes
 
Total votes: 35

Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Minja »

Nakon dvonedeljne pauze zbog obaveza državnog tima, koji je taj period iskoristio da se (nas) blamira po centralnoj Americi i da još jednom ove godine svim ljubiteljima fudbala u Srbiji pokaže da Grb, Država i Reprezentacija većini ne znače apsolutno ništa, fudbaleri Vojvodine će u subotu od 16h dočekati na svom “Karađorđu“ ekipu Smedereva (čak 7 poraza u prethodnih 11 kola). Ostalo im je (našim momcima) još pet (jedan kup) ovogodišnjih mečeva za dokazivanje onoga što nismo ove jeseni videli od njih – da su ekipa kadra za velike domete.

Vezali smo dva nerešena rezultata i samo jednu pobedu upisasmo u poslednjih šest utakmica – PREMALO za bilo koga od nas, navijača novosadskih “crveno-belih“. U subotu će svi igrači morati da nas obraduju trijumfom, a ko će od njih istrčati na teren, ostaje nam da vidimo, a možda već i (na)čujemo, nakon sutrašnje konferencije za medije (11h, SC VB) šefa struke Dejana Vukićevića. Hvalospevi za ovonedeljnu pobedu nad Bežanijom u prijateljskom meču (6:2) idu na račun Ljubinkovića, dok je i Merebašvili “odradio“ svoj meč suspenzije u Ivanjici...Jedan od njih dvojice, ili obojica, MORAJU preuzeti na sebe ulogu kreatora, jer je evidentno da bez istog mi ne igramo (radimo) ništa na terenu.

Pretposlednji ovogodišnji prvenstveni meč kod kuće, biće prilika za trenera Vukićevića i njegove pulene, da nas u ove hladne dane zagreju borbenom, lucidnom, napadačkom i efikasnom predstavom. Gospodo – VI STE NA POTEZU, mi dolazimo da gledamo šta ćete (nam) prikazati!!!


Evo kako je to izgledalo prošle sezone
http://www.fkvojvodina.com/vesti.php?id=1323
http://www.fkvojvodina.com/galerija.php ... derevo+4:1
[video]http://www.youtube.com/watch?v=s2oi63Kh ... re=related[/video]
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Helm »

Nadam se postavi:
Supa, Vule, Trajče, Mojsov, Paja, Meda, Mereba, Ljubinković, Boske, Abu, Bojović. U nastavku da uđu Vuk, Škuletić, i Brana.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by madda fakka »

Helm wrote:Nadam se postavi:
Supa, Vule, Trajče, Mojsov, Paja, Meda, Mereba, Ljubinković, Boske, Abu, Bojović. U nastavku da uđu Vuk, Škuletić, i Brana.
Bez Brane bez Ljubinkovića
I Bog je Slaninar...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by vojvodina jedna jedina »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 57444.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Znaci slede tri pobede i onda u zadnjem kolu protiv Zvezde zna se...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Dejan »

Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Kamenica »

Provereno dobijamo! Nema sumnje. Tempirati formu za crvene blizance.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Tony Starks »

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Владика »

Dnevnik wrote:У тим се враћа Грузин Гиорги Меребашвили који није играо у Ивањици због жутих картона, а ако заиста Вукићевић изостави Медојевића и Стевановића, извесно је да ће прилику да дебитује пред Новосађанима добити и Марко Љубинковић, који се наметнуо добром игром у одмеравању снага с Бежанијом. За место задњег везног конкуришу Наемека Ађуру и Вук Митошевић, а пресудну реч, како и треба да буде, даће Дејан Вукићевић.
Ађуру или Митошевић? То ми је као да бирам између пеглице и поршеа? Која дилема! :oops:
Кад погледам која је магла и сада, питам се да ли ће се меч у опште играти?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Dejan »

Na kraju 2-0 Ilic, Stevanovic, po izuzetno hladnom vremenu...
Napadaci su propustili puno dobrih prilika, igrali su borbeno i dobro pre svih Brana Ilic. Abu mora mnogo bolje.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Minja »

Abu je bas pao u formi. Hlaaaadno. Promasili smo kojesta, pa na kraju malo i drhtali, dok ga Stevanovic nije smestio. Smederevo ni sut, kamoli nesto ozbiljnije.

Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by laki »

Abu ce igrati mnogo bolje, trenutno nije u formi u kakvoj je bio zbog seljakanja na krilnu poziciju. Stagnirao je jedno 5 utakmica bas iz tog razloga. Covek je bio podredjen i zrtvovan i nije odrzao visoku formu. Nema zime za njega, ako odigra jos par utakmica u napadu, gde mu je i mesto, opet ce on biti onaj stari, ne sumnjam u njega. On je nosio celu ekipu jedno vreme i kod mene ima MNOGO vise kredita od malog pada forme.
Sto se tice same utakmice, nema se sta posebno reci. Upisali smo tri boda, a utakmicu cemo zaboraviti za 2 dana.

I naravno: Ooooooooooooooooooooooo, 'ajmo Ceraneeeeeee, ajmo Cerane, 'ajmo Cerane, 'ajmo Ceraneeeeeee! :mrgreen:
Image
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Minja »

Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Tony Starks »

Mogli smo da im metnemo još koji, promašili smo par čistih šansi. Abu posle nekoliko utakmica konačno na svom mestu i nekako je izgleda sagoreo u toj želji da se vrati na staro i postigne gol, osim što je promašio jedno dve stopostotne zeznuo je i neke napade potezima više i sebičnošću, ali se trudio i kidao kao i uvek. Meda i Boske su baš uneli svežinu, tako da se pokazalo to kao dobra izmena, a i drugi gol je došao kao rezultat toga. Ljubinković se nije loše pokazao, mislim ništa sad specijalno, ali imao je nekoliko dobrih pasova unapred, a i ima taj neki korak dugačak kad onako povede loptu kao Zidan. :mrgreen: Ako bude zdrav i redovno igrao u narednom periodu verujem da možemo nešto od njega da očekujemo. Sve u svemu, bitna su tri boda, a utakmica sama po sebi je za zaborav.
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by andi_fkv »

Konacno pobeda posle niz nezadovoljavajucih rezultata. Sad da pobedimo u kupu pa onda da idemo na bolje. :)
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Владика »

Вредна победа против очјаног противника. Какав је то фудбал када губиш са 1-0 и ти одуговлачиш време? Страшно какав се фудбал игра у нашој земљи и управо због тога ту смо где јесмо. Опет да кажем није ми јасна политика играња утакмица у ноћном термину(пошто нам терен и тирбине немају грејање) у оваквим временским условима? Број продатих карата сигурно није намирио ни редарску службу, а не да причамо о стурији за рефлекторе?
п.с. Данас је на терену доказано да ми играмо само када Мереба има свој дан. Премало је то за екипу која (је) гаји(ла) високе амбиције!
Locked