12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Kako ćemo proći protiv oklopnika?:

Poll ended at Sun Nov 20, 2011 5:17 pm

Oni ni nemaju oklop ove sezone (rutinski dobijamo)
32
91%
Iznenađenje u najavi (po bod svakome)
3
9%
Kladioničarski fix (gosti kući pevajući)
0
No votes
 
Total votes: 35

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Dejan »

Da li je gol Petra Skuletica opravdano ponisten? Meni se sa severa ucinilo da nije bilo faula nad golmanom Smedereva.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Grba_NS »

soderstorm wrote:Pazi molimte da se možda devojčice ne uvrede. Zar oni za to ne primaju platu. Recimo Brana je sigurno najplaćeniji u našem klubu i sad njemu smetaju uvrede. Kad bi se više trudili i igrali tad bi se i manje okretali šta ljudi pričaju na tribini. Utakmica sa Smederevom je bilo dosta loša jer protivnik je u očajnoj formi. Navijači dođu i gledaju šta pa naravno da će da vređaju pojedince kad vide kako igraju. Svako dobije ono što zaslužuje tako je i sa Branom pre i sa Lazetićem pa Đurovskim ima ih još da ih ne nabrajam. Dok naravno ima onih koji ljudi zaista cene. Šta mene briga što je on najbolji strelac kad u mečevima gde ne da gol bude blago je reći očajan. Evo gde je on bio stralac protiv Metalca je dao 2 gola a taj tim je trenutno već jednom nogom u drugoj ligi, pa dao je gol Novom Pazaru, Smederevu, Inđiji i Slobodi koja je jedini ozbiljan tim u ligi je dao 1 gol. Efikasan je samo u mečevima gde smo mi apsolutni favoriti odličan njegov učinak. Kad da gol Partizanu ili Zvezdi i Kragujevcu pa da pričamo o njemu ovako jedna čekam da mu vidim leđa. Dok Abu trči, skače juri za loptom i svakom meču i uvek je među zapaženijim u našem timu.
Stani, ti ga izvredjas u toku utakmice/izlaska sa terena, i onda sta? On ce igrati bolje? Time je zasluzio deo svoje plate? Ili je to samo potreba za je.anjem mame igracu koji nije (odigrao) po tvom (subjektivnom) ukusu? Ako mene pitate, vredjanje sopstvenih igraca je stvar kulture navijaca/navijanja, bar konkretno u ovoj situaciji gde se Brana nije zamerio nikom od vas/nas navijaca nekim losim gestom, ponasanjem. Da kazem i to da nije u pitanju (samo) zvizdanje, jer sam bio iza manje grupe navijaca koja je konstantno, celu utakmicu vredjala doticnog (na krajnje primitivan nacin), a pri tom osluskujuci njihova obrazlozenja/razloge i ostatak konverzacije (bilo je jace od mene), moram reci da sam se silno "zabavio", zaista, jer toliko zrelih misli, genijalnih zapazanja moram priznati da odavno nisam cuo/video.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by severozapad »

Svaka čast igračima na pobedi a što se tiče Ilića iako sam jedan od njegovih najvećih kritičara, njegov odnos prema igri i klubu, pa čak i navijačima koji ga psuju je na zavidnom nivou. On Vojvodinu poštuje, a to što on igra, nije samo on "kriv". I ja bih voleo bez zalamanja na desno i da igra naše dete, recimo Katai ali mislim da se tu priča o Iliću i završava.

Želim mu što bolje igre, malo više podrške sa naše strane i kad ne ide, a da ga uskoro zameni neko bolji, mladji i po mogućstvu "naš". Do tada, meni će i njegove frljoke spoljnom biti u redu, dok god tresu mrežu, bilo kog tima.

Liga nam jeste tuga ali omalovažavanjem ostalih protivnika, postajemo polako kao oni koje najviše mrzimo.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Schteph_F89 »

Grba_NS wrote:
soderstorm wrote:Pazi molimte da se možda devojčice ne uvrede. Zar oni za to ne primaju platu. Recimo Brana je sigurno najplaćeniji u našem klubu i sad njemu smetaju uvrede. Kad bi se više trudili i igrali tad bi se i manje okretali šta ljudi pričaju na tribini. Utakmica sa Smederevom je bilo dosta loša jer protivnik je u očajnoj formi. Navijači dođu i gledaju šta pa naravno da će da vređaju pojedince kad vide kako igraju. Svako dobije ono što zaslužuje tako je i sa Branom pre i sa Lazetićem pa Đurovskim ima ih još da ih ne nabrajam. Dok naravno ima onih koji ljudi zaista cene. Šta mene briga što je on najbolji strelac kad u mečevima gde ne da gol bude blago je reći očajan. Evo gde je on bio stralac protiv Metalca je dao 2 gola a taj tim je trenutno već jednom nogom u drugoj ligi, pa dao je gol Novom Pazaru, Smederevu, Inđiji i Slobodi koja je jedini ozbiljan tim u ligi je dao 1 gol. Efikasan je samo u mečevima gde smo mi apsolutni favoriti odličan njegov učinak. Kad da gol Partizanu ili Zvezdi i Kragujevcu pa da pričamo o njemu ovako jedna čekam da mu vidim leđa. Dok Abu trči, skače juri za loptom i svakom meču i uvek je među zapaženijim u našem timu.
Stani, ti ga izvredjas u toku utakmice/izlaska sa terena, i onda sta? On ce igrati bolje? Time je zasluzio deo svoje plate? Ili je to samo potreba za je.anjem mame igracu koji nije (odigrao) po tvom (subjektivnom) ukusu? Ako mene pitate, vredjanje sopstvenih igraca je stvar kulture navijaca/navijanja, bar konkretno u ovoj situaciji gde se Brana nije zamerio nikom od vas/nas navijaca nekim losim gestom, ponasanjem. Da kazem i to da nije u pitanju (samo) zvizdanje, jer sam bio iza manje grupe navijaca koja je konstantno, celu utakmicu vredjala doticnog (na krajnje primitivan nacin), a pri tom osluskujuci njihova obrazlozenja/razloge i ostatak konverazije (bilo je jace od mene), moram reci da sam se silno "zabavio", zaista, jer toliko zrelih misli, genijalnih zapazanja moram priznati da odavno nisam cuo/video.
Da nisi mozda bio na istoku?Slican utisak,koji sam izneo u proslom postu,sam i ja stekao i bravo za post!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Grba_NS »

Da, bio sam na istoku.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Grof Žekula »

Dejan wrote:Da li je gol Petra Skuletica opravdano ponisten? Meni se sa severa ucinilo da nije bilo faula nad golmanom Smedereva.
I ja bih rekao da je bio čist (k'o suza)! Ranković je video šta mu se sprema, pa je iskusno isfolirao prekršaj...

Ovde (na čitavom Forumu) čitam(o) o formi Brane i Abua...Ono što im ja zameram obojici je ono međusobno prepucavanje nakon akcije (prvo poluvreme) kada je Abu probio levi bok i šutirao, a Brana sam kao duh stoji na nekoliko metara u značajno boljoj poziciji (potom kreću sa tribina ovacija Abuu, kada i Ilić shvata da nema podršku)...To što se prepucavaše nije čudo, ali ne moraju tako da svi to vidimo! Evidentno se bliži prelazni rok i obojica žele da postignu što više golova (to ih i prodaje), pa često (i Brana naravno) ne "serviraju" jedan drugoga (već teže solo realizaciji), iako je to mnogo bolje i logičnije rešenje (po rezultat, Tim...). Sreća pa je Mereba juče bio "uslužniji", te je asistencijama učestvovao u gotovo svakoj akciji koja je bila opasna po gol Smedereva. Koliko On i Ljubinković mogu zajedno da igraju u postavi, posebno je pitanje...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Voja »

Ajd da i ja napisem koju :mrgreen: Odmah da kazem,podrzavam Grbu,ruzno je i primitivno vredjati sopstvene igrace.Ustvari,ako mislimo da smo gospoda,ni protivnicke igrace ne bi trebalo vredjati.Ok je zvizdati protivniku,ali psovati sve po spisku i domacim i protivnickim igracima... sta znam,za mene je to malo tuzno i jadno.I to vise govori o nama i nasim "igrama" nego i igrama tih momaka na terenu.Ne znam,oduvek sam igrace koji nose Vosin dres delio na dobre momke koji znaju ili ne znaju igrati fudbal,ali nikada nijedna losa rec o nekom od njih.Pa svi su oni deo stogodisnje istorije.Cak nikada nisam menjao misljenje ni o igracima koji su odlazili u Zvezdu il Partizan,i dalje su za mene bili oni koji znaju il ne znaju.I imali se respekt za pruzeno u nasem dresu,ili uzdah olaksanja za isto to "pruzeno" :mrgreen:

Sto se tice tog koji je igrac koliko placen,ne vidim razlog zasto bi i u to ulazili,jer po toj logici,navijaci sa zapada bi imali veca prava nego ovi sa jeftinijim ulaznicama :D

I trece,sto zapazih,mnogi pisu kako Brana nema podrsku,a Abu ima.A mislim,da je Brana imao najvecu podrsku i dobrodoslicu od nasih poslednjih recimo 50 pojacanja (kad se samo setim svih lepih reci koje ste o njemu izrekli),a Abu je dosao nekako tiho (mozda cak i kao promasena investicija),e sad... za to sto su im pozicije na forumu i tribinma ovakve kakve su trenutno,mislim da su samo njih dva "krivi" i niko vise. :cheers:
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by laki »

I mene jako nervira sto pojedinci psuju Branu. To je onako bas primitivno do poslednjih granica. Ja opsujem dosta puta ali ili kroz zube za sebe ili se okrenem... Kako neko moze da bude tako primitivan, ne kontam. Inace, deo istoka gde ja stojim je podrzavao Branu u par navrata, cak smo mu uputili i par pozitivnih skandiranja koje je on pozdravio, iako ne mislim o njegovoj igri mnogo toga pozitivnog. Sta on mora da zna da li ga ja volim ili ne. Bitno je da se on nalozi ako je to ikako moguce tako sto mu mi dajemo podrsku kad je zasluzi.
E sad, to sto Abu dobije podrsku i kad je zasluzi i onda kad je nezasluzi, to je vec nesto drugo, ali sto se mene tice, necu to da menjam :mrgreen:
Inace i zapad se sprdao sa Supom sto je meni uvek bilo glupo. Ja sam dobio 3 manja infarkta miokarda zbog njegovog branjenja, ali mislim da je zaje**vanje doticnog samo stvar koja moze doneti kontraefekat.
Jednom sam cuo psovku tipa: Pa ne igra se tako fudbal, je*em li vam majku svima i fudbalu. (in so many words). Odvratluk onaj poslednji, primitivni, idiotski.
Image
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by lazarr »

Ovo sa Branom postaje feljton.
Iako sam jedan od onih koji su jako cesto kritikovali njegovu igru i govorio da nije za prvu postavu nikad nisam koristio ruzne reci i uvrede na njegov racun. To nebi trebao da radi nijedan civilizovan navijac a pogotovo ne navijac "gospodskog" kluba. Momak svojim ponasanjem nikada nije pokazao ni delic primitivizma i neprofesionalnosti. Seo je na klupu bez pogovora a posle toga resio super vazan mec u Indjiji. Juce je u prvom poluvremenu bio ponajbolji u nasem timu (ne mislim samo na gol) a u drugom je ipak malo popustio. Uvrede sa tribina se sasvim dobro cuju na terenu ali decko se nijednom nije lose poneo niti pogledao prema tom delu tribina kao sto je to radio Supic mnogo puta. Zato cu njegovu losu igru uvek kritikovati ali njegovo ponasanje uvek podrzavati. A evo i jednog mini intervjua pa procitajte sta on misli o nama navijacima (poslednja recenica u tekstu).
http://kapiten.rs/fudbal/ilic-hladnoca- ... imo-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Helm »

Taj intervju pokazuje kakav je čovek i za to moj duboki naklon. Setite se šta je Djurovski uradio prvi put kad smo ga izviždali!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Red Marquis »

Kad svi daju mišljenje o dotičnom, daću i ja.

Mislim da je Ilić najlošiji igrač trenutno u prvoj postavi (mislim na formu) i zato mi je muka da ga gledam. Ćutao sam za vreme meča juče, ali sam mu zviždao kad je izlazio, jer ja kao navijač, tapšem ili zviždim kad igrač izlazi iz igre i time mu kazujem svoje mišljenje o njemu i mislim da je to u redu. Psovanje je već nešto što posebno bi neko morao da zasluži. Brana se trudi, ali mu ne ide (ili ne zna), pa ga ne vređam.

A recimo metro Maria sam sočno psovao, jer kad vidim da nekog boli ona stvar za klub i ladi j*** dok se ja nerviram, sišao bih na teren i ubio boga u njemu.E, sad kod Brane je i problem što mnogima smeta što on im zacementirano mesto u timu, da li zbog svog agenta, odluke uprave ili nečeg trećeg i čini se da je on najočegledniji reprezent bolesti našeg voljenog kluba da nam ne igraju najbolji već oni koje moramo uvaliti. Nisu ti(mi) ljuti na njega kao čoveka i fudbalera već je on samo simbol loše politike kluba.
Io odio Belgrado
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Grba_NS »

Red Marquis wrote:Kad svi daju mišljenje o dotičnom, daću i ja.

Mislim da je Ilić najlošiji igrač trenutno u prvoj postavi (mislim na formu) i zato mi je muka da ga gledam. Ćutao sam za vreme meča juče, ali sam mu zviždao kad je izlazio, jer ja kao navijač, tapšem ili zviždim kad igrač izlazi iz igre i time mu kazujem svoje mišljenje o njemu i mislim da je to u redu. Psovanje je već nešto što posebno bi neko morao da zasluži. Brana se trudi, ali mu ne ide (ili ne zna), pa ga ne vređam.

A recimo metro Maria sam sočno psovao, jer kad vidim da nekog boli ona stvar za klub i ladi j*** dok se ja nerviram, sišao bih na teren i ubio boga u njemu.E, sad kod Brane je i problem što mnogima smeta što on im zacementirano mesto u timu, da li zbog svog agenta, odluke uprave ili nečeg trećeg i čini se da je on najočegledniji reprezent bolesti našeg voljenog kluba da nam ne igraju najbolji već oni koje moramo uvaliti. Nisu ti(mi) ljuti na njega kao čoveka i fudbalera već je on samo simbol loše politike kluba.
Aj budi iskren i priznaj, je l' bi zvizdao Merebi da veze i 10 losih utakmica? :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Red Marquis »

Grba_NS wrote:
Red Marquis wrote:Kad svi daju mišljenje o dotičnom, daću i ja.

Mislim da je Ilić najlošiji igrač trenutno u prvoj postavi (mislim na formu) i zato mi je muka da ga gledam. Ćutao sam za vreme meča juče, ali sam mu zviždao kad je izlazio, jer ja kao navijač, tapšem ili zviždim kad igrač izlazi iz igre i time mu kazujem svoje mišljenje o njemu i mislim da je to u redu. Psovanje je već nešto što posebno bi neko morao da zasluži. Brana se trudi, ali mu ne ide (ili ne zna), pa ga ne vređam.

A recimo metro Maria sam sočno psovao, jer kad vidim da nekog boli ona stvar za klub i ladi j*** dok se ja nerviram, sišao bih na teren i ubio boga u njemu.E, sad kod Brane je i problem što mnogima smeta što on im zacementirano mesto u timu, da li zbog svog agenta, odluke uprave ili nečeg trećeg i čini se da je on najočegledniji reprezent bolesti našeg voljenog kluba da nam ne igraju najbolji već oni koje moramo uvaliti. Nisu ti(mi) ljuti na njega kao čoveka i fudbalera već je on samo simbol loše politike kluba.
Aj budi iskren i priznaj, je l' bi zvizdao Merebi da veze i 10 losih utakmica? :mrgreen:
Ne bih. Njemu i kad ne ide, to ne pada nikad ne nivo Brane iz ove sezone :wink:
Io odio Belgrado
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by vojvodina jedna jedina »

Red Marquis wrote:
Grba_NS wrote:
Red Marquis wrote:Kad svi daju mišljenje o dotičnom, daću i ja.

Mislim da je Ilić najlošiji igrač trenutno u prvoj postavi (mislim na formu) i zato mi je muka da ga gledam. Ćutao sam za vreme meča juče, ali sam mu zviždao kad je izlazio, jer ja kao navijač, tapšem ili zviždim kad igrač izlazi iz igre i time mu kazujem svoje mišljenje o njemu i mislim da je to u redu. Psovanje je već nešto što posebno bi neko morao da zasluži. Brana se trudi, ali mu ne ide (ili ne zna), pa ga ne vređam.

A recimo metro Maria sam sočno psovao, jer kad vidim da nekog boli ona stvar za klub i ladi j*** dok se ja nerviram, sišao bih na teren i ubio boga u njemu.E, sad kod Brane je i problem što mnogima smeta što on im zacementirano mesto u timu, da li zbog svog agenta, odluke uprave ili nečeg trećeg i čini se da je on najočegledniji reprezent bolesti našeg voljenog kluba da nam ne igraju najbolji već oni koje moramo uvaliti. Nisu ti(mi) ljuti na njega kao čoveka i fudbalera već je on samo simbol loše politike kluba.
Aj budi iskren i priznaj, je l' bi zvizdao Merebi da veze i 10 losih utakmica? :mrgreen:
Ne bih. Njemu i kad ne ide, to ne pada nikad ne nivo Brane iz ove sezone :wink:
Tu se ne bih slozio.

Setimo se Vaduca u Novom Sadu...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Grba_NS »

Red Marquis wrote:Ne bih. Njemu i kad ne ide, to ne pada nikad ne nivo Brane iz ove sezone :wink:
Nisam bas siguran da je tako tj. mislim da nisi realan.
Kako je Mereba odigrao drugi deo sezone kod Milinkovica? Bilo je tada price sta se desava sa njim, zasto tako lose igra, jedino si ti negirao da on igra lose, a kao argument si koristio njegove gol asistencije. Je l' tako bese?
Logicno bi onda bilo da ja sada kazem, pa koliko je Brana dao golova ove sezone?! Necu, jer smatram da statistika ne moze realno da oceni necije igre. Mislim da Brana lose igra ove sezone, ali ne u toj meri da mu se radi ovo sto se radi.
Suma sumarum, (sto sam napisao i u prvom svom postu u ovoj temi), kad nekom hoces da nadjes manu, pronaces je, a kad nekom hoces da drzis stranu, uvek ces (isto tako) pronaci opravdanje.

:cheers:
Locked