11. kolo: Javor-Vojvodina 0:0

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

11. kolo: Javor-Vojvodina 0:0

Post by budababa »

Prvi od dva susreta ovih timova u mesecu novembru na programu je u subotu (drugi će se odigrati 23. dana ovog meseca u okviru Kupa Srbije), kada će snage odmeriti dva rivala koja u poslednjih pet odigranih prvenstvenih kola imaju samo po jednu ubeleženu pobedu. Naš protivnik lošu seriju prekinuo je upravo za vikend koji je za nama, savladavši Rad na Banjici rezultatom 0:1. To im je bio tek šesti postignuti gol u prvenstvu, pa sa te strane možemo da se nadamo malo lakšem poslu za našu odbranu ovog puta. Da nisu postigli gol u finišu tog meča, to bi im bio peti uzastopni meč da su bili jalovi. Zauzimaju 12. poziciju prvenstvene tabele sa 10 osvojenih bodova. Najpoznatija (prez)imena u timu su Rendulić i Odita. Što se nas tiče, jasno je da ova utakmica treba da bude prekretnica i da pobeda u ovom meču ide pod MORANJE. Još jedan kiks bi nas gurnuo ka sredini tabele, a to sigurno nije pozicija kojoj stremimo. Bićemo oslabljeni neigranjem probuđenog Merebašvilija, pa eto možda prilike da u startnih 11 vidimo i ljubimca novosadske publike, Vuka Mitoševića. Utakmica počinje u 13 časova.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by Red Marquis »

Očekujem meč sličan onom sa Donjim Sremom. Tvrd meč, bez tečne igre pogotovo sad bez Merebe, jedan gol će rešiti. Naš čovek za gostovanja Brana će valjda ponovo proraditi :mrgreen:
Jel vreme konačno da barem malo zaigra Ljubinković?
Io odio Belgrado
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by limanfkv »

Vuk od prvog minuta!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by Helm »

Tipujem 2-0 za nas. Ne znam kako stojimo sa Merebom on valjda ima kartone tako da imam neki osećaj da će Škuletić zauzeti tu poziciju, ali u svakom slučaju očekujem da Ljubinković dobije šansu makar 20 minuta.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by churguzijanac »

Ja se nadam da ćemo od prvog minuta videti i Vuka i Ljubinkovića. Sa jakom sredinom i loptom u nogama biće lakše i odbrani i napadu.

Svi oni koji osporavaju Branu treba da pogledaju ko vodi na našoj listi strelaca. Nadam se da će na svoj konto golova, u Ivanjici dodati još jedan ili bar asistenciju.
Što se tiče odbrane, definitivno nam treba sveža krv. Vukićević je svuda menjao i isprobavao razne varijante samo nazad ništa nije dirao, osim kad je morao.
_________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by andi_fkv »

Jedno od najtezih gostovanje u ovom delu sezone. Bice teska utakmica,ali moramo pobediti :)
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by Kamenica »

Vukicevic je odlican trener. Mnogi ce me prekoriti sto ga poredim sa Milinkovicem, ali to je ta skola fudbala. Bez zenta, samo hrabro i na gol vise. Spartak je arhiviran, treba odigrati dobro, pred kup utakmicu koja nam sleduje protiv njih 23. novembra.

Ocekujem pobedu.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Mickey
Posts: 43
Joined: Tue Dec 28, 2010 2:23 pm
Location: Novo Naselje

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by Mickey »

Tek mi sad nije jasno ovo sa Ljubinkovicem.
Ovde ljudi ocekuju da bude starter, a u vestima pise da jos nije obio papire od Anortozisa. :o :roll: :frown:
http://www.fkvojvodina.com/press.php?id ... ntrakikosa
Ko koga ovde z....
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by Helm »

Druže ta priča je pristojno zastarela. Da ne tražim sad kad je to bilo aktuelno, mislim da će dovoljan biti podsetnik da je Ljubinković već debitovao za nas.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by churguzijanac »

Helm wrote:Druže ta priča je pristojno zastarela. Da ne tražim sad kad je to bilo aktuelno, mislim da će dovoljan biti podsetnik da je Ljubinković već debitovao za nas.
Protiv Slobode, ako se ne varam.
___________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by Helm »

churguzijanac wrote:
Helm wrote:Druže ta priča je pristojno zastarela. Da ne tražim sad kad je to bilo aktuelno, mislim da će dovoljan biti podsetnik da je Ljubinković već debitovao za nas.
Protiv Slobode, ako se ne varam.
___________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Jeste i meni se čini! :cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by borrissey »

Kako se može pratiti ovaj meč? Ima li negde TV prenos?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by Grof Žekula »

borrissey wrote:Kako se može pratiti ovaj meč? Ima li negde TV prenos?
Prenosa nema nigde, možda će lokalni radio prenositi utakmicu (često tako rade). Kako god, bolji će biti od bednika sa ostalih tzv radio stanica i još goreg SOS kanala.
http://www.ivanjickiradio.com/?p=2170" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by slanobarac »

Grof Žekula wrote:
borrissey wrote:Kako se može pratiti ovaj meč? Ima li negde TV prenos?
Prenosa nema nigde, možda će lokalni radio prenositi utakmicu (često tako rade). Kako god, bolji će biti od bednika sa ostalih tzv radio stanica i još goreg SOS kanala.
http://www.ivanjickiradio.com/?p=2170" onclick="window.open(this.href);return false;
Hej pa ovo radi. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post by lazarr »

Radio Ivanjica :cheers:
Za Javor ne igra Odita. Reporter kaze da ce i Vojvodina imati podrsku svojih 30-ak navijaca.
Locked