9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by borrissey »

vojvodina jedna jedina wrote:
Trajkovic je nimalo inteligetno dobio crveni karton,takve stvare se ne desavaju ozbiljnim igracima.
Potpuno se slažem, jako nepromišljeno i nepotrebno...
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Minja »

Po meni, potez dana je Abubakarov centarsut za cetvrti pogodak. Vrhunski, fenomenalno, savrseno!!!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Akcent »

Srce mi je bilo puno kad se sa razglasa culo: "Na klupi za rezervne igrace - Brana Ilic..."
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Red Marquis »

Drina wrote:
the Gari wrote:Šta to čujem ovi dripci sa Zapada oped prave neke pizdarije? Wild West! :whip:
:lol: :lol: :lol:
Da li moze neko nesto vise da napise?
Video sam da je bilo nekakvih "kontakata" sa zandarima...
4 lika iz Kule se zabola na sred srede zapadne tribine blizu ograde, malo pevali, više pokazivali srednje prste okolini, i pokazivali želju za obračunom. Nije dugo trebalo i neki su krenuli na njih, panduri opet sprečili nemile scene na stadionu :mrgreen: Posle se ućutali i na 3-0 oko 50og minuta otišli kući. Ultra do moga.
Slično sceni protiv groblja samo 10 puta manjeg intenziteta.

Što se meča tiče, iako silno oslabljeni neigranjem Brane i Đure :D uspeli smo da odigramo možda i najlepše ove sezone, mada Hajduk nije baš merilo, a i rano smo ostali sa igračem više. S druge strane, od prvog minuta se krenulo u napad i to je za pohvalu. Svi strelci su i bili najbolji akteri meča...Opasno sam se smrzao, ali danas nije bilo dosadno...
Io odio Belgrado
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by kafe bagdad »

Tako je, incident slican onom sa grobarima ali u manjoj formi. Ta cetiri provokatora nisu vredna spomena. Nasi napadali celo vreme i to do samog kraja utakmice cak i kad smo vodili 4:0 sto je za svaku pohvalu. Videlo se da izgaraju od zelje za pobedom sto je publika u vise navrata nagradila gromogalsnim aplauzima. Na tribinama najverniji, a sve pohvale i za sever i za istok koji su stoicki izdrzali obilne padavine i odlicno navijali. Sta reci na samom kraju nego svi u Indjiju pa da opet slavimo.
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by lazarr »

Jedno pitanje. Odgovor moze i na PM da ne gusimo temu.
Prvi put bih isao na gostovanje u Indjiju. Ne organizovano vec u sopstvenoj reziji sa par drugara.
Zanima me na kojoj tribini se okupljaju nasi? Tu ne mislim na Firmu jer ne zelim da me policija dovodi, odvodi, sprovodi, vec da udjem i izadjem kad ja hocu. Da li ekipa sa zapada ima vec neko svoje mesto gde sedi na utakmici u Indjiji?
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by fksloboda.org »

Mislim da ne treba insistirati po svaku cenu na vecernjim terminima utakmica ... ima nesto i u ambijentu dnevnog termina ... meni licno reflektori jesu dobra stvar, ali bih ih koristio da se nasa liga pomeri vise u letnje termine u vecernjim casovima, dupliralo bi posetu ... ko ce na stadion u decembru na -10 uz vetar, sneg, a ni fudbal ne moze da bude kvalitetan. Ja se nekako nadam, iako znam da ce to tesko biti, da ce reflektori na svim stadionima za nekoliko godina znaciti pomeranje prvenstva vise u letnje mesece.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by DUB »

lazarr wrote:Jedno pitanje. Odgovor moze i na PM da ne gusimo temu.
Prvi put bih isao na gostovanje u Indjiju. Ne organizovano vec u sopstvenoj reziji sa par drugara.
Zanima me na kojoj tribini se okupljaju nasi? Tu ne mislim na Firmu jer ne zelim da me policija dovodi, odvodi, sprovodi, vec da udjem i izadjem kad ja hocu. Da li ekipa sa zapada ima vec neko svoje mesto gde sedi na utakmici u Indjiji?
Na gostovanjima smo svi na istoj tribini.
Vi se samo pojavite i skontaćete već na kojoj smo tribini, ako ne skontate onda pitajte pandure koja je gostujuća tribina. Neće vas niko ni dovoditi ni odvoditi ni sprovoditi, to ne treba da te brine.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Voja »

Posle duuugo godina,napokon su navijaci mogli videti Vosu o kakvoj mastaju.Presing,borba prsa u prsa,na gol vise....
Ali ne vidim sada razlog za neku histeriju,po meni bi bas ovako trebalo da izgleda svaka utakmica Vojvodine.Mada,plasim se da ce do sledece ovakve partije opet proteci godina i godina.Ok,ako se ponovi u sledecem kolu (ima smisla),al na neki duzi period,mislim da od toga nema nista.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Radoye »

Voja wrote:...po meni bi bas ovako trebalo da izgleda svaka utakmica Vojvodine.
Tacno tako!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by soderstorm »

Na utakmici se moglo videti i jedna zanimljiva scena.

Radi se konketno u vezi nase prve izmene. Rabrenović stojeći uz ogradu velikog juga pozvao k sebi kondicionog trenera i nešto mu žučno ispričao.Ovaj je onda požurio ka klupi i preneo to što mu je ovaj rekao i istog momenta je Jelačić mahnuo Bilbiji koji se zagrevao da se spremi da uđe u igru.

Da li to nas trener ima ispomoc od samog vrha ili nesto drugo pokazace vreme.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Vuke »

soderstorm wrote:Na utakmici se moglo videti i jedna zanimljiva scena.

Radi se konkerno u vezi nase prve izmene. Rabrenović stojeći uz ogradu velikog juga pozvao k sebi kondicionog trenera i nešto mu žučno ispričao.Ovaj je onda požurio ka klupi i preneo to što mu je ovaj rekao i istog momenta je Jelačić mahnuo Bilbiji koji se zagrevao da se spremi da uđe u igru.

Da li to nas trener ima ispomoc od samog vrha ili nesto drugo pokazace vreme.
Da li si licno ti video taj detalj?

Ovo je pokusaj da se pokvari slika o odlicnoj igri i vodjenju ekipe od strane Dejana Vukicevica, ovo je smesna izmisljotina glavnog teoreticara zavera sa jednog drugog foruma/koji je nebrojano puta izmisljao, a o doslednosti istog je suvisno komentarisati/.

Dejan Vukicevic je pohvalio Bilbiju za zalaganje i formu na treninzima. Ako neko nema menadzera da ga gura, nije dobijao zasluzenu priliku i svojim odnosom, igrom i zalaganjem je zasluzuje, to je svakako Bilbija! Ko poznaje nekog od ograca, neka proveri da li se znalo da ce Bilbija dobiti sansu u drugom poluvremenu?

Ne zelim vise da dajem na znacaju ljudima koji vole klub na neki "cudan" nacin, a jedino se preko tastature osecaju ostvarenim.

@soderstorm

Javio si se na ovom forumu i sa citavog meca ti je zanimljivo samo da preneses poruku od odredjene osobe sa drugog foruma, vidis meni je upravo to zanimljiv detalj sa ove teme :roll:


Edit: Zamolio bih te da se bavis temom a ne drugim forumasima.
Nboya
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by ogi »

Vuke wrote:Ovo je pokusaj da se pokvari slika o odlicnoj igri i vodjenju ekipe od strane Dejana Vukicevica
Ajde da sacekajmo da ovakvu igru i rezultat ponovimo protiv Indjije i Spartaka (bez pomoci Mazica ili koga vec) pre nego sto Vukicevica pocnemo da dizemo u nebesa, moze?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

Post by Daljac »

Danas, inspirisan preuranjenim popodnevnim alkoholom, pridružih se drugaru na istoku, i na ovom se kijametu provedoh, da ni noge u lavoru, večernji čaj, pa čaj umesto izlaska i zarađenu kijavicu ne žalim :) Nek sam Branu video na klupi, ne žalim ni upalu pluća, i ako je moja promena tribine tome doprinela, eto me i protiv Spartaka na Istoku :)

Šalu na stranu, žao mi je Bojovićevog promašaja sa penala, jer bi golom zacementirao mesto u startnoj postavi, dok ovako opet možemo očekivati povratak golubinačkog virtuoza u prvih 11.

Sa istoka, pogled na teren je stvarno dobar, onako sa ograde, i kad se uzme u obzir da je bilo cca 2o ljudi na tribini :) , + pogled na Zapad i reakciju na ono torcidašenje četvorice ultra' Kuljana (pevaju godinama Torcidinu pesmu o Hajduku, jasno da je zbog identičnosti imena, ali se kosi sa zdravim razumom, očekivao sam da očepe složno i ,,Daaaaaaaaaalamatinac saaaaam'' :) )

Iskisnusmo ko dodole, ali smo i odgledali najbolju predstavu naših momaka. Lično, mislio sam da igraju ovako jer imamo igrača više, ali i u situaciji 10:10, opet smo delovali odlično. Svima pohvale, osim Bilbiji, koji je odigrao svoje vreme kao po kazni, mlako, mršavo, kao da jedino njemu kiša smeta.

Takođe, napomenuo bih petominutno valjanje Pauljevića (broj 19 u Hajduku) nakon prekšaja kada je Trajče dobio drugi žuti, nakon koga je bio verbalno malteretiran pri svakom kontaktu sa loptom, da bi, naposletku, momak zaista reagovao šmekerski u razgovoru sa nama dok je čekao da izvede aut :D , nikako nadmeno i džiberski kako to fudbaleri čine, nego vaspitano i sportski, pa smo ga pozvali da pojača našu bekovsku liniju u zimskom prelaznom roku :)
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Владика »

Minja wrote:Bem ti kisu. U jednoj ruci aparat, u drugoj kisobran, skljocanje u letu

Image
Слике делују нереално добро, као да су је цртали Марвелови цртачи! Свака част.
Упутили смо 17 шутева на гол, то давно,давно нисмо имали. Надам се да ће тренер Вукићевић истрајати у тежњи да играмо нападачки фудбал. Руку на срце, да смо имали мало среће и Рад би овако испрашили. Сјајно залагање готво читавог тима а морам признати да ме је Шкулетић поново позитивно изненадио.
п.с. Грба је све лепо објаснио! Још бих додао колико лакше игра Мереба када има већу помоћ у нападу.
Locked