9. kolo: Vojvodina - Hajduk (K) 4:0

User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by the Gari »

Šta to čujem ovi dripci sa Zapada oped prave neke pizdarije? Wild West! :whip:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Vuke »

@Radoye

Nadam se da te je sada razuverio Skuletic? :D
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by postman »

Ovaj Skuletic je sjajan ! Jos samo da popravi egzekuciju.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8855
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Radoye »

Vuke wrote:@Radoye

Nadam se da te je sada razuverio Skuletic? :D
Izgleda trebao sam ranije da ga "pohvalim" :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Vuke »

Dobra i borbena igra se nastavila, svaka cast igracima i treneru na hrabrosti i doslednosti! Vidi se da polako dolaze stvari na svoje mesto, a ovakva igra vraca publiku na stadion. Atraktivno, borbeno, napadacki. Cak je i Supic odbranio jedan veoma tezak udarac, ali prevashodno treba pohvaliti Medojevica, Merebu, Skuletica i Stevanovica, ostali standardno dobri i ceka se jos da proradi Abu/dobro je i veceras odigrao/.


Treba vec planirati put u Indjiju
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Salvador »

Odličan sastav tima, odlična igra, prave izmene. Vidi se da trener prati forum :mrgreen:
Šteta što su se (po običaju) kockice sklopile tek u 9.kolu.
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by lazarr »

E ovo je vec nesto. Skuleta bas dobar, Mereba odlican, Meda odlican (samo da popravi predaju i sut), Boske dobar, Vule, cak i Supa odbranio jedan tezak sut....... Da ne bude idealno uvek nesto pokvari utisak. Trajko stvarno bezveze napravio oba kartona. Abu je definitivno u padu forme, ali ne brinem ja za njega. On bar uvek za sebe veze dva igraca i time donese ostalima prostor. I na kraju Bojovic. Koliko god da je kao dzoker unosio svezinu, agresivnost i pomak u igri, danas kao starter me nije odusevio.
Sve u svemu, dobro je. Vreme lose, hladno ali bar znamo na cemu smo. Na tribinama su bili oni koji zaista vole Vojvodinu.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by borrissey »

Majko moja, baš je bila ledara danas... Ali zagrejali su nas igrači, koji su sve svojski trudili, čestitke od sveg srca!
Formacija odlična i veoma ofanzivna. Mereba, Meda i Boske su bili sjajni! Škuletić je opet imao par naleta i driblinga, ali vidi se da je on ipak pravi sidraš i ne treba ga gurati u sredinu niti na bok, već u špic, tu je najjači.
Igra na mahove vrlo dobra, a katkad dosta grešaka, što i nije za zameriti sobzirom kakvo je vreme bilo.
Penal nisam video, došao sam nažalost u momentu kada je Bojović mašio...

Sve u svemu - utakmica za svaku pohvalu! Atmosfera na stadionu, sobzirom na vremenske uslove više nego zadovoljavajuća, sever je pevao na sav glas, ni mi na zapadu nismo baš stalno ćutali. A ona tri lika iz Kule, stvarno ne kontam. Protiv sam bilo kakvog nasilja, ali ne znam šta su očekivali - kad već dođeš na gostujući stadion (što je za pohvalu) i na tribinu gde su protivnički navijači, ćuti i gledaj utakmicu neće ti niko ništa, ali što provociraš?
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by budababa »

Ovo je recept za svaku narednu utakmicu, igrali je kod kuće ili na strani. Ofanziva i konstantan pritisak, da protivniku ne damo priliku ni da razmišlja o svom napadu. Ako je verovati Mondu, imali smo čak 17 udaraca u okvir gola, što je plod dobre igre svih linija tima. Momcima svaka čast na večerašnjoj partiji, jedna trećina operacije "King of the province" je odrađena, nastavak sledi u sredu u Sremu, a finiš naredne subote na istom ovom mestu protiv golubova. Razloga za zadovoljstvo i nadu u još bolje partije, posle ovakvog izdanja, svakako da imamo.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Minja »

Bem ti kisu. U jednoj ruci aparat, u drugoj kisobran, skljocanje u letu

Image
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by vojvodina jedna jedina »

Stvarno ne pamtim kad smo na teren izasli sa ovako ofanzivnom formacijom i to je moralo da da rezultat.

Igrali smo dosta tecno i lepo za oko.

Skuletic je odigrao dobru utakmicu i svaka mu cast za onaj sjajan dribling,steta sto tu solo akciju nije zavrsio golom.

Po meni najbolji igrac utakmice.

Mereba je konacno odigrao korektnu utakmicu,nadam se da ce ovu formu zadrzati i u narednim mecevima.

Trajkovic je nimalo inteligetno dobio crveni karton,takve stvare se ne desavaju ozbiljnim igracima.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Grba_NS »

Solidna igra, ima jos prostora za pre svega tecniju i organizovaniju igru. Raduje hrabrost (dosta ofanzivnih igraca), odredjene promene ustaljenog sistema i zelja za loptom-pritisak. Nisam strahovao za rezultat, cim sam video kako su krenuli, bio sam ubedjen da ce se ovako zavrsiti. Trener konacno odradio utakmicu bez greske, od pocetka do kraja (prvih 11 pa do izmena koje su bile pravovremene i odgovarajuce).

Skuletic pravo osvezenje, tip igraca kakvog nema u ligi cini mi se-krupan/jak, dobar tehnicar, okretan/snalazljiv.
Mereba ubedljiv u onom sto najbolje zna i najbolje radi. Odlicno je stvarao visak svojim driblinzima koji su atipicni za poziciju na kojoj igra (kod nas).
Vulicevic, po meni igra svoju najbolju sezonu od dolaska, samo sto ne moze da dodje do izrazaja toliko kao one prve kada nam je tim bio u totalnom kanalu. Napredovao u oba smera, mnogo stabilniji u defanzivi, i izrazito popravljena ofanziva (centarsut-tehnika), sto je rezultiralo sa nekoliko asistencija ove sezone.
Stevanovic, ne prestaje da me impresionira sa svojom skocnoscu i tajmingom za skok. Boske je cini mi se 90% golova postigao glavom. Krajnje impresivno ako se uzme u obzir njgova visina i gradja.
Za kraj, izneo bih svoje misljenje o Medi (ne na osnovu ove utakmice samo). Ovaj decko ima oooogromnu rezervu u svojoj igri, ali ogromnu. Igrac koji ima fenomenalnu koordinaciju pokreta, neizbezno uz to ide i osecaj za prostor (zna da "cusne" loptu u prostor s vremena na vreme). Sa tako dobrom koordinacijom ima dosta rezerve i u pogledu fudbalske tehnike, koja kada bi se poboljsala bio bi fenomenalan igrac. U nekoj doglednoj buducnosti (uz malo dodatnog rada) mislim da bi bio odlican i u nesto ofanzivnijoj roli. Ubedjen sam da ce punim sjajom zasijati tek kada ode u inostranstvo.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Само Војводина »

Добро је било. Четир комада за Хајдук и хаос на северу, ја срећан к'о прасе у блату. Не бих издвајао појединце, цела екипа је одиграла добро тимски.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Drina »

the Gari wrote:Šta to čujem ovi dripci sa Zapada oped prave neke pizdarije? Wild West! :whip:
:lol: :lol: :lol:
Da li moze neko nesto vise da napise?
Video sam da je bilo nekakvih "kontakata" sa zandarima...
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 9. kolo JSL Vojvodina - Hajduk, subota 17h

Post by Minja »

Image

Image

Image
Locked