8. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Koji će biti ishod meča?

Sigurna pobeda Vojvodine
20
44%
Nerešeno
16
36%
Još jedna pobeda Rada
9
20%
 
Total votes: 45

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

8. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Владика »

8. kolo JSL
mesto- Beograd, Stadion "Kralj Petar I"
vreme- 16. 10. 2011. godine u 14 i 30! Vreme bi trebalo da bude sunčano
U okviru osmog kola državnog prvenstva, fudbaleri Vojvodine gostuju ekipi beogradskog Rada. Oba tima u ovom prvenstvu igraju sa promenljivom formom. Pre osam dana,rukovodstvo Rada odlučilo se za smenu šefa struke, tako da je novi trener Beogradjana postao Nebojša Vignjević(inače bivši fudbaler tima sa Banjice).
Tradicija je svakako na strani našeg protivnika. U zadnjih deset utakmica, koje su odigrala ova dva tima, Vojvodina je dva puta pobedila, dva puta je bilo nerešeno dok je Rad slavio čak šest puta.
Evo detalja sa poslednjeg meča odigranog na Banjici
[video]http://www.youtube.com/watch?v=945Z5bbdy8U[/video]
Oba tima sa velikim ambicijama dočekuju ovaj meč. Nadajmo se da je prvenstvena pauza omogućila Dejanu Vukićeviću da tačno analizira zbog čega Vojvodina igra slabije nego prošle sezone. Da li će se konačno naći lek za našu slabu igru u veznom redu? Da li će Vuk Mitošević konačno izbaciti iz postave Ađurua, da li ćemo konačno zaigrati u formaciji sa dva napadača i da li ćemo ponovo videti Mojsova na terenu? Odgovore na ova pitanja dobićemo već u nedelju. Jedno je sigurno da nas očekuje prava muška borba! Imamo bolji tim, nadajmo se da ćemo to na terenu i dokazati.
Detalj sa prošlosezonskog duela na "Karađorđu"
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina

Post by kej »

Međusobni skor na Banjici:25 1 12 12 22:36... Više liči na međusobni skor Barselone i Dinama iz Budisave.
Nažalost, očekujem da će se surova tradicija nastaviti.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Grof Žekula »

Apsolutno svi igrači treniraju.
Meč će prenositi Arenasport1.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3831
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Red Marquis »

Maksimum nerešeno.

Bude li Mojsov u startnoj postavi, Vukićević gubi i poslednji promil moje podrške i dokazuje da je samo gazdina marioneta.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Voja »

podbara wrote: Image
Pa zar nas bas svi polomise? :mrgreen:

Za sve naredne utakmice: MI SMO VOJVODINA,MOZETE DA NAS POVUCETE!!!! :mrgreen:
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Junior »

U Dnevniku piše da Traks neće igrati zbog kartona. Znači Mojsov u prvoj postavi sigurno. :frown:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Grof Žekula »

Junior wrote:U Dnevniku piše da Traks neće igrati zbog kartona. Znači Mojsov u prvoj postavi sigurno. :frown:
Meda i Karan i gotovo!!!
Tako i Vuk ili Bojović (srećom ne i Vuk Bojović), u zavisnosti šta hoćemo i čemu težimo, imaju priliku da zaigraju od početka.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Владика »

Grof Žekula wrote:Meda i Karan i gotovo!!!
Зна се да сам увек био велики Каранов критичар али момак је дефинитивно доказао да заслужује(ако не место у првом тиму) барем шансу да на терену докаже своје квалитете. Мени је поражавајуће да још увек чекамо да проради Медина креативност? Када погледам тог момка личи ми на Ферари којег људи возе већ три године под ручном кочницом. Дефинитивно ниједан тренер(а било их је много) није успео да унапреди његову игру нити да пронађе право месту за њега у тиму. А шта рећи о Вуку Митошевићи, небрушени драгуљ наше омладинске школе који због мени непознатих разлога труне на клупи?
Надам се да ће Вукићевић скупити храбрости да упари Абуа и Бојовића у шпицу и да ћемо грађевинаре напасти од првог минута.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Krle »

Vreme je za 4-4-2.
Znam da je nerealno, ali bih voleo da vidim srednji red u postavi: Ljubinković, Đura, Mereba i Stevanović. Napred naravno, Abu i Bojović.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by andi_fkv »

Treba nam ova pobeda. Ukoliko igramo nasu dobru igru, mozemo dobiti ovo neugodno gostovanje.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by trelos gia fcv »

andi_fkv wrote:Treba nam ova pobeda. Ukoliko igramo nasu dobru igru, mozemo dobiti ovo neugodno gostovanje.
Ne možemo dobiti!
Igra Mojsov!

http://www.fkvojvodina.rs/2011/10/vukic ... a-respekt/" onclick="window.open(this.href);return false;
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3831
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Red Marquis »

trelos gia fcv wrote:
andi_fkv wrote:Treba nam ova pobeda. Ukoliko igramo nasu dobru igru, mozemo dobiti ovo neugodno gostovanje.
Ne možemo dobiti!
Igra Mojsov!

http://www.fkvojvodina.rs/2011/10/vukic ... a-respekt/" onclick="window.open(this.href);return false;
To je to.
I sad će odigrati korektno do kraja polusezone, odradio je čovek šta je trebalo odraditi, na polusezoni očekujem njegovu prodaju bez nekog obeštećenja kao nagradu...
Io odio Belgrado
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Владика »

trelos gia fcv wrote:Igra Mojsov!
Некоме ће се замерити један пас, једна пропуштена шанса, лоше истрчавање док други канда имају јако дебео кредит. Војводина је очигледно некоме мајка а некоме маћеха! И поред тога, мислим да је Рад знатно слабији него прошле сезоне и да је чак могуће да их изненадимо на Бањици.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Rabba »

Ne moze igrac da zaboravi naprasno da igra fudbal. Nesto se definitivno cudno izdesavalo sa Mojsovim. Ipak, iz nekog odredjenog razloga, mu verujem. Verujem da je najbolji defanzivac lige trenutno, i nadam se da sve njegove greske nisu bile namerne. Postoji samo jedan nacin da se to dokaze, a to je da zaigra na nivou onog Danija Mojsova kojeg se svi secamo. Vec na Banjici ocekujem konacnih Rad - Vojvodina 0:1, strelac Mojsov :) Kao i to da blizanackom smecu objasni neke stvari u narednim susretima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Dejan »

Ubedjen sam da je Mojsov najkvalitetniji stoper u ligi, ali se svakako slazem da je ove sezone u dosta slabijoj formi u odnosu na proslu sezonu. Mislim da ce ovu utakmicu presuditi to, ciji ce igraci bolje odigrati na krilnim pozicijama. Ocekujem Bojovica od prvog minuta u igri.
Locked